Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar, motorlar gelmedi mi henüz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Motorlar henüz piyasaya sürülmedi sanırım. Böyle giderse TNT25 'den yana tercihimi kullanıp, vakit kaybetmeden ekipman ve kurs alacağım... 2 yıldır motosiklet takip etmekten, üniversitedeki sunumlarda motorsikletler ve firmalardan bahsetmekten gına geldi.

Bir gün sana bineceğim...

Aynı durumdayız. Ben de sonunda ehliyetimi aldım, bütçe hazır ancak ortada motor yok. Beklemek gerçekten zor, inşallah dayanamayıp başka bir motor alıp daha sonra pişman olmam. Sizin de biraz daha sabretmenizi öneririm, beklemeye değecek bir motosiklet gibi.

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250cc kategorisinde hyosung gv250 ve daelim daystar ile birlikte başı çekiyor.

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    sahibinden.com da ilk ilanını gördüm bugün arkadaşlar.

Motosiklet periyodik olarak tüm bayilere dağıtılıyor. Bayide gören var mı ?

Motosikleti
    ybr 125 sonrası 250 cc cruiser çıkmazında
    Merhabalar, birçok kişi gibi ben de 250 cc'lik cruiser çıkmazına girdim. Kaliteli olsa da kronik sorunları ve servis problemi olan hyosung gv 250 'den son anda vazgeçtim ve V motor alternatifleri araştırmaktayım. RKS Land Cruiser'a yönelmişken, markanın resmi sayfasından modelin internet sitesi bile kaldırılmış, chopper seçeneğine sadece blackster modeli konulmuş. Anladığım kadarıyla eski modelin eksikleri giderilerek Blackster ile yola devam edilecek. motosiklet elinize ulaşınca yorumlarınızı merak ediyorum.

Alıntı batlamyus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, birçok kişi gibi ben de 250 cc'lik cruiser çıkmazına girdim. Kaliteli olsa da kronik sorunları ve servis problemi olan hyosung gv 250 'den son anda vazgeçtim ve V motor alternatifleri araştırmaktayım. RKS Land Cruiser'a yönelmişken, markanın resmi sayfasından modelin internet sitesi bile kaldırılmış, chopper seçeneğine sadece blackster modeli konulmuş. Anladığım kadarıyla eski modelin eksikleri giderilerek Blackster ile yola devam edilecek. motosiklet elinize ulaşınca yorumlarınızı merak ediyorum.
    Land cruiser kaldırıldı test aşamalarına alınmış diye duydum şuan blackster 250i var dediğin gibi eksiklerini giderip daha dayanıklı bişey ortaya çıkacağı yönünde düşüncelerim var benimde. Blackster 250'yi arkadaş uzun bir süre kullandı memnundu şimdiki ne olur bilemem ama chopper kategorisinde engüzel modifiye edilen motorlardan biri bence bu bayilere dağıtıldığı söyleniyo gören varmı varsa birkaç fotoğraf alabilir miyiz keza ben hala göremedim.

Motosikleti
    https://www.youtube.com/watch?v=Ej4_cBkmxzk
    Blackster'in aklıma takılan yanı sesi, linkteki videoyu Rusça olmasına rağmen 4.dk dan itibaren bir izleyin, atası RKS Land Cruiser'ın sesi daha iyiydi.

Motosikleti
    Rks Blackster
    Blackster'in aklıma takılan yanı sesi, linkteki videoyu Rusça olmasına rağmen 4.dk dan itibaren bir izleyin, atası RKS Land Cruiser'ın sesi daha iyiydi.
    bu video yu ilk izlediğimde bende aynı tepkiyi vermiştim,fuarda da bayideki kişiye sordum acaba sesini dinleme imkanımız var mı diye,malesef olmuyor ama elimize ulaştığında sizi arayalım bayide deneyebilirsiniz dedi. bana kalırsa sesin böyle olması hava filtresine bağlı olabilir

Başka videoların yüklenmesini beklemek gerekiyor blacksterin sesinin land cruiser'den iyi olacağını tahmin ediyorum. Videoyu çeken kamera ve uzaklığıda önemli etkenler arasında :S

Dört bayiyle görüştüm, ne zaman geleceğini sordum. Söylenen en yakın tarih 20 Mayıs, biraz daha bekliyoruz yani.

Motosiklet 15 Mayıs itibariyle bayilere dağıtımı kesin yapılacağı söylendi. Motosiklet üzerinde iyileştirmeler yapıldığından dolayı kronik bir arızası olacağını sanmıyorum ön görüntüsü bence çok hoş yedek parça sıkıntısı olur mu diyenler var bu tarz chopper'ların yedek parça sıkıntısı ülkemizde çok şükür olmadı olmazda 10 gün sonra bayilerle görecez test edecez inş.

Motosikleti
    Rks Blackster
    inşallah gelirde artık kavuşuruz gece rüyalarıma girmeye başladı fuardayken nisan sonu mayıs başı gibi geleceği söylenmişti. gümrükte sorun çıkmış olabilir mi acaba?

Paramedik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Blackster 250
    Bugün Üçerler ile görüştüm. Temmuz başında gelecekmiş hiç beklemeyin boşuna. Ben almaktan vazgeçtim. Başka motor bakıyorum uzattıkça uzattılar.

GökhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayilerin elinde hala cruiser 250 var, bitene kadar bekletiyorlar.

Motosikleti
    Rks Blackster
    dün bana geri dönüş yaptı üçerler. verdiğim kaporayı geri vermek istediğini söyledi oradaki adam, ne zaman gelecek dedim 40 gün sonra dedi. bende sinirlendim bu sefer dedim kesin mi? kesin dedi yani paramedik arkadaşımızın dediği gibi temmuz başı oluyor

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı GökhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerin elinde hala cruiser 250 var, bitene kadar bekletiyorlar.
    Insan indirim yapar, bitirir di mi, madem tutmamış, niye ısrar ediyorlar ki, bayilere yeni modeli indirim tutarı kadar daha ucuza verirler olur biter, motor tutmadıysa bayinin ne suçu var...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Bu motosikleti yakından gören arkadaşların ilk izlenimi nasıl peki? Temmuz'a kadar beklemeye deger mı? Fotoğrafta guzel görünüyor ve beklemeyi düşünüyorum şahsen ama sezonu kaçırmayıp bir superlight mı alsam diyorum. Keske bu ay bayiye gelseydi de görseydik yakından...

Motosikleti
    Rks Blackster
    Bu motosikleti yakından gören arkadaşların ilk izlenimi nasıl peki? Temmuz'a kadar beklemeye deger mı? Fotoğrafta guzel görünüyor ve beklemeyi düşünüyorum şahsen ama sezonu kaçırmayıp bir superlight mı alsam diyorum. Keske bu ay bayiye gelseydi de görseydik yakından...
    ben uzun süredir takip ediyordum ve fuarda almaya karar vermiştim fakat herkes birşey dedi. gelecek gelmeyecek bu yıl yok seneye falan filan derken fuarda gördüm ve beğendim. daha önce böyle bir motor kullanmadım o yüzden hani inceleme filan yapamadım ama malzeme kalitesine baktım her insan gibi, kasasına tak tak vurdum iyi göründü bana,oradan çıkıp falcon standına gittim mesela freedom aynı doku ve hissiyatı vermedi bana,onun dışında üzerine oturup bacak,kol mesafeme baktım, herşey bana göre iyiydi. boy 1.78 kilo 73 . sele bana sert geldi. yani ben bekleyeceğim 1 yıl oldu bekliyorum biraz daha bekleyebilirim şunu da belirteyim eğer bu yılda gelmeyeceğini söyleselerdi şuanda bir kuba superlight sahibiydim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)