Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polo kardeşim benide whats up gurubuna eklersen mutlu olurum telefon no 0532 617 84 87 kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum bütün iki teker dostlarımıza.
    Eklendiniz, diğerleri gelmiyor mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polo kardeşim benide whats up gurubuna eklersen mutlu olurum telefon no 0532 617 84 87 kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum bütün iki teker dostlarımıza.
    Eklendiniz, diğerleri gelmiyor mu
    ilker_41 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak Blackster 250 Euro4 standartlarında gelecek mi seneye ve gelirse fiyatı ne olur ? Tahminleriniz nelerdir.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak Blackster 250 Euro4 standartlarında gelecek mi seneye ve gelirse fiyatı ne olur ? Tahminleriniz nelerdir.
    keeway firması ilk önce supershadow 250 ile v motoru piyasaya sürdü, sonra landcruiser 250 oldu, bu ikisi karbüratörlü v motordu, sonra keeway cruiser 250 (rks) olan v motora delphi enjeksiyon geldi, sonra blackster 250 ile makyaj ve hafif değişiklikler yapıldı, firma 2006'daki supershadow'dan beri v motordan vazgeçmiyor, ben euro 4 olarak devam edeceğine eminim, fiyatı şimdiden korkutuyor, imkanınız varsa sıfır ya da sıfır gibi cruiser 250 bulun...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway firması ilk önce supershadow 250 ile v motoru piyasaya sürdü, sonra landcruiser 250 oldu, bu ikisi karbüratörlü v motordu, sonra keeway cruiser 250 (rks) olan v motora delphi enjeksiyon geldi, sonra blackster 250 ile makyaj ve hafif değişiklikler yapıldı, firma 2006'daki supershadow'dan beri v motordan vazgeçmiyor, ben euro 4 olarak devam edeceğine eminim, fiyatı şimdiden korkutuyor, imkanınız varsa sıfır ya da sıfır gibi cruiser 250 bulun...
    el mecbur bir kaç sene içerisinde herkes euro4'e geçmek zorunda. O zaman fiyatlar gerçekten bizleri korkutacak

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu aralar bendeki onu mu alsam bunu mu alsam sorunsalını bugün çözmüş bulunuyorum ��. Bayram için İzmir'deyim ve bugün 40 derece öğle sıcağında biraz motorcuları gezeyim dedim. Şansıma tek motorcuda (Motoroom) Freedom hariç ilgilendiğim tüm cruiser modelleri buldum. Motorlar şunlardı :

- Kuba Superlight 200
    - RKS Blackster 250
    - RKS Cruiser 250
    - Regal Raptor Daytona 250 (2017)
    - Regal Raptor Daytona 250 (2015)
    - Regal Raptor DD250-9B
    - RKS Cruiser 250
    - Daelim Daystar 250

Şimdi Falcon'u bunlardan ayrı tutuyorum çünkü aynı kalitede değil. Motorların hiçbirini sürmedim, sadece üzerlerine bir oturdum, arkama kızımı oturttum o kadar. Ancak bu bile motor elemeniz için yeterli oluyor. Öncelikle aralarında en kalitelisi Daystar 250. En kalitelisi derken bunun malzeme kalitesi 10 ise, diğerleri 8'dir. Üzerine oturunca da Daystar gayet rahattı o yüzden Daystar'ı cebe koydum. Benim için konfor olmazsa olmazdır. Diğerleri içerisinde Blackster'i, ve 2017 Daytona'yı üzerlerinde rahat edemediğim için eledim. 2015 ile 2017 arasında gidon farkı var. 2017'de hem eller hem de ayaklar öne uzanıyor ve ben bu şekilde yolculuk yapamam ki zaten fıtığım var. Ayrıca kazık gibi arka amortisörü bulunuyor, selesi sert ve kızım da rahat edemedi. DD250-9B ise aralarında açık ara en rahat motordu. Fosur fosur amortisörleri ve patron koltuğu gibi rahat selesi ile konfor olarak beni kendine hayran bıraktı diyebilirim. Superlight da çok rahat bir motor ama bana göre performans olarak başlangıç seviyesinde kalıyor. Fiyat olarak Regal 9B 12000 TL, diğer 250'ilkler 14750 TL. Bunların içerisinde enjeksiyonlu 2018 modelin fiyatına da bağlı olarak tercihim büyük olasılıkla Regal Raptor DD250-9B olacaktır diye düşünüyorum. O olmazsa da Daelim Daystar. Tabi yeni yılda Lifan V16 gelirse işler dwğişebilir.

Göreceğiniz üzere tercihim tamamen konfor odaklıdır. Performans olarak çok beklentim yok.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu aralar bendeki onu mu alsam bunu mu alsam sorunsalını bugün çözmüş bulunuyorum ��. Bayram için İzmir'deyim ve bugün 40 derece öğle sıcağında biraz motorcuları gezeyim dedim. Şansıma tek motorcuda (Motoroom) Freedom hariç ilgilendiğim tüm cruiser modelleri buldum. Motorlar şunlardı :

- Kuba Superlight 200
    - RKS Blackster 250
    - RKS Cruiser 250
    - Regal Raptor DD250-9B
    - RKS Cruiser 250
    - Daelim Daystar 250

Şimdi Falcon'u bunlardan ayrı tutuyorum çünkü aynı kalitede değil. Motorların hiçbirini sürmedim, sadece üzerlerine bir oturdum, arkama kızımı oturttum o kadar. Ancak bu bile motor elemeniz için yeterli oluyor. Öncelikle aralarında en kalitelisi Daystar 250. En kalitelisi derken bunun malzeme kalitesi 10 ise, diğerleri 8'dir. Üzerine oturunca da Daystar gayet rahattı o yüzden Daystar'ı cebe koydum. Benim için konfor olmazsa olmazdır. Diğerleri içerisinde Blackster'i, ve 2017 Daytona'yı üzerlerinde rahat edemediğim için eledim. 2015 ile 2017 arasında gidon farkı var. 2017'de hem eller hem de ayaklar öne uzanıyor ve ben bu şekilde yolculuk yapamam ki zaten fıtığım var. Ayrıca kazık gibi arka amortisörü bulunuyor, selesi sert ve kızım da rahat edemedi. DD250-9B ise aralarında açık ara en rahat motordu. Fosur fosur amortisörleri ve patron koltuğu gibi rahat selesi ile konfor olarak beni kendine hayran bıraktı diyebilirim. Superlight da çok rahat bir motor ama bana göre performans olarak başlangıç seviyesinde kalıyor. Fiyat olarak Regal 9B 12000 TL, diğer 250'ilkler 14750 TL. Bunların içerisinde enjeksiyonlu 2018 modelin fiyatına da bağlı olarak tercihim büyük olasılıkla Regal Raptor DD250-9B olacaktır diye düşünüyorum. O olmazsa da Daelim Daystar. Tabi yeni yılda Lifan V16 gelirse işler dwğişebilir.

Göreceğiniz üzere tercihim tamamen konfor odaklıdır. Performans olarak çok beklentim yok.
    SL200 250cc olsaydı bu saydığın modellerin hiç biri satılamazdı diye düşünüyorum (Blackster hariç mükemmel derece yakışıklı bir motor)

Bro gittikten sonra kimse uğramaz oldu buralara yok mu motosikletin kullanıcıları ?

mehmetg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250İ
    RKS Cruiser 250 & Blackster 250i facebook üyesinde herkez paylaşımlarını yapıyor + ve - özellikler bekleriz.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı mehmetg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS Cruiser 250 & Blackster 250i facebook üyesinde herkez paylaşımlarını yapıyor + ve - özellikler bekleriz.
    admin bu yorumunu gördüğünde ya siler yada seni biraz süre yorum yapmaya engeller Resmen forumu terk edin demişsin.

Arkadaşlar blacksterini satan varsa talibim, fiyatı çok şişirilmemiş.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

- Kuba Superlight 200
    - RKS Blackster 250
    - RKS Cruiser 250
    - Regal Raptor DD250-9B
    - RKS Cruiser 250
    - Daelim Daystar 250

Blackster 250 çok güzel Seko. Konforu şahsen benim hoşuma gitti. Açıkçası yazdığın diğer motorları denemedim. Ama Falcon'u beğeneceğini sanmıyorum dökülüyor motor.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mehmetg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim rks cruiser blackster whats up grubu da çok canlı, geçen arkadaşlara grupta foruma resim attım, sizde bakın, bir şeyler yazın dedim, tınlayan olmadı whats up olayı forumu geçmeye başladı...

benide whatsapp grubuna alirmisiniz 05394456277

Admin görürse burayı bırakıp başka yerlere takıldığınızı çok kızar ha

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    @Boreassix 'ın motorunu satın alan arkadaş buralarda mı? Buradaysa bir iki sorum olacak

MelihSah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250
    Rks blackster cruiser kullanıcıları olarak bir wp grubumuz var gelmek isteyen mesaj ile ulaşabilir
    https://i.hizliresim.com/29D6XA.jpg

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...e5&oe=5A226BB0
    çanakkale gökçeada motofest etkınlıgı harıka bı deneyım oldu 1150 km yol ve keyıflı suruş ..uzun yollara cıkın

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı gürkan@rks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...e5&oe=5A226BB0
    çanakkale gökçeada motofest etkınlıgı harıka bı deneyım oldu 1150 km yol ve keyıflı suruş ..uzun yollara cıkın
    Motosikletin aktif kullanıcıları burayı ziyaret ederse daha çok kullanıcı bir araya gelebilir zira bro'dan sonra motora bakış açısı biraz değişti görüntü yakışıklılık ve parça kalitesi on numara ama arıza çıkartıyor mu? Önemli olan bu son iki kullanıcı gayet memnun görünüyor
    gürkan@rks bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin aktif kullanıcıları burayı ziyaret ederse daha çok kullanıcı bir araya gelebilir zira bro'dan sonra motora bakış açısı biraz değişti görüntü yakışıklılık ve parça kalitesi on numara ama arıza çıkartıyor mu? Önemli olan bu son iki kullanıcı gayet memnun görünüyor
    bro'nun yaşadığı arıza galiba üretimle ile ilgiliydi çünkü foruma sürekli arıza yaşayan kullanıcılar geliyor ondan başka rıza yaşayanda görmedik

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    selam tesekkur ederım yazımı paylaşmısın motor kullanamktan siteye pek ılgı gosteremıyoruz )..muzisyenım gitar çalıyorum ..muzisyenler bıraz ınce ve ayrıntıcıdır bazı konularda ..ben menunum 6000 km yaptım 4 ayda guzel ve memnun sekılde kullanıyorum ..benden cok daha tecrubelı ınsanlar hatta motor hocam gecen test ettı motoru mu parayı sokaga attıgını dusunmuştum dedı ılk baş ama kullanınca cok yanıldıgımı soylemelıyım dedı ..bu fıyata alınacak en guzel motor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213692201365579&set=a.10205302564 509901.1073741829.1421284223&type=3&theater

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)