Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Rks Blackster 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı merteverest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar olaya bir nokta koyalım artık daelim mi rks mi? bir ay içinde alıcam artık kafama takılsın istemiyorum, karar veremedim bir türlü
    Motor alırken önce kafanda bi fiyat belirlersin sonra yakışıklılığı ile biraz eleme yaparsın özelliklerini incelersin en son olarak servisine bakarsın. Benim gözümde ikiside neredeyse aynı ama iş servise gelince rks daelim'in 2 katı ben gözüm kapalı blackster derim. Ha daelim'in fiyatında ciddi bi fark olsaydı daelim derdim ama aynı fiyat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    dostlar olaya bir nokta koyalım artık daelim mi rks mi? bir ay içinde alıcam artık kafama takılsın istemiyorum, karar veremedim bir türlü
    - İnternete her iki motoru da yaz, keeway blackster 250 ve daelim daystar 250, sonra en çok hangisi yurt dışında yazışılıyor bak...

- Daelim parçaları hyosungsource dan direk alınıyor, koreden 8-10 geçmeden kapına geliyor, keeway için var mı öyle bir şey araştır...

- Çıplak gözle mutlaka git iki motoru da gör, hangisinin parça kalitesi sana daha iyi gelecek anlarsın, üzerlerine otur, hangisinde kendini daha rahat hissettin bak, hangisi senin tarzın gör.

- Servislere telefon et, parça sıkıntısı var mı, ne kadar zamanda sipariş edilen parça fabrikadan geliyor, bakımlar kaç para...

Ben bildiklerimi subjektif olarak yazayım
    - Yurt dışında daelim daha çok yazılıyor, hyosungla aynı kefeye konuyor, keeway blackster ise çok az yazılıp çizilmiş
    - Keeway yurt dışı alım sitesi bulamadım, aliexpress ve ebayda her şey yok.
    - çıplak gözle baktım, daelim blacksterden daha kaliteli bana geldi
    - Cruiser 250 sahibi olarak her seferinde servise parayı bastırarak ödeme yaptım, sipariştr verdik, sorunsuzdu, daelimi bilemem.
    - Titreşim v motorda az olacağı tescilli, cruiser chopper ruhu gereği v motor olmalı, bunların gücü daelimden daha düşük ama daelim daha kısa daha minyon bunların yanında kalıyor, ben fiyat avantajı sebebiyle bunu almıştım, şimdi o da pek kalmadı, işiniz zor daytona 250yi regalraptor.net sitesine sorun, haftada en az iki sefer istanbul içi 20-30 motor toplanıyorlar, güzel bir klüp oldular, burada sl200cüler de örgütlendi ama daelim-hyosung-rks blackster-cruiser 250 için bir gruplaşma fiyat sebebiyle olamadı.

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - İnternete her iki motoru da yaz, keeway blackster 250 ve daelim daystar 250, sonra en çok hangisi yurt dışında yazışılıyor bak...

- Daelim parçaları hyosungsource dan direk alınıyor, koreden 8-10 geçmeden kapına geliyor, keeway için var mı öyle bir şey araştır...

- Çıplak gözle mutlaka git iki motoru da gör, hangisinin parça kalitesi sana daha iyi gelecek anlarsın, üzerlerine otur, hangisinde kendini daha rahat hissettin bak, hangisi senin tarzın gör.

- Servislere telefon et, parça sıkıntısı var mı, ne kadar zamanda sipariş edilen parça fabrikadan geliyor, bakımlar kaç para...

Ben bildiklerimi subjektif olarak yazayım
    - Yurt dışında daelim daha çok yazılıyor, hyosungla aynı kefeye konuyor, keeway blackster ise çok az yazılıp çizilmiş
    - Keeway yurt dışı alım sitesi bulamadım, aliexpress ve ebayda her şey yok.
    - çıplak gözle baktım, daelim blacksterden daha kaliteli bana geldi
    - Cruiser 250 sahibi olarak her seferinde servise parayı bastırarak ödeme yaptım, sipariştr verdik, sorunsuzdu, daelimi bilemem.
    - Titreşim v motorda az olacağı tescilli, cruiser chopper ruhu gereği v motor olmalı, bunların gücü daelimden daha düşük ama daelim daha kısa daha minyon bunların yanında kalıyor, ben fiyat avantajı sebebiyle bunu almıştım, şimdi o da pek kalmadı, işiniz zor daytona 250yi regalraptor.net sitesine sorun, haftada en az iki sefer istanbul içi 20-30 motor toplanıyorlar, güzel bir klüp oldular, burada sl200cüler de örgütlendi ama daelim-hyosung-rks blackster-cruiser 250 için bir gruplaşma fiyat sebebiyle olamadı.
    Son yazdığına ekleme yapayım büyük ihtimalle hiç bir zaman o gruplaşma olamayacak. SL'ler modifiye daha uygun yada kullanıcı çok olduğu için fikirde artıyor

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son yazdığına ekleme yapayım büyük ihtimalle hiç bir zaman o gruplaşma olamayacak. SL'ler modifiye daha uygun yada kullanıcı çok olduğu için fikirde artıyor
    Sl200ün fiyatı ucuzdu satıldı, şimdi 9000den nasıl olacak göreceğiz geçmişte regalinde klasik modeli ucuzdu, o 250likti, rakip keeway'in sl150 cc vardı, cc farkından uzun geziler için regal tercih edildi, çünkü supershadow 250 çoktan toprağa verilmişti, landcruiser 250 ise çok uzun süre beklendi, bu ara regale yaradı, durum böyle...

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sl200ün fiyatı ucuzdu satıldı, şimdi 9000den nasıl olacak göreceğiz geçmişte regalinde klasik modeli ucuzdu, o 250likti, rakip keeway'in sl150 cc vardı, cc farkından uzun geziler için regal tercih edildi, çünkü supershadow 250 çoktan toprağa verilmişti, landcruiser 250 ise çok uzun süre beklendi, bu ara regale yaradı, durum böyle...
    Eeee ne diyosun bu aralar tutulacak model hangisidir piyasadan silinecek olan var mı ? Çoktandır fotoğraf atmıyorsun bu arada

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee ne diyosun bu aralar tutulacak model hangisidir piyasadan silinecek olan var mı ? Çoktandır fotoğraf atmıyorsun bu arada
    Malum cruiser 250 ve gv 250'nin selası verildi yalnız keeway ve hyosung büyük hata yapıyor, regaldeki gibi pek çok model ile burada olsalar farklı bir durum olurdu, güçlü distribütörler, ülkemizdeki arz talep, çan çin çon motorlardan elde edilen karların caizbesi gibi pek çok etken var.

Havalar çok soğuk diye iki ay olacak spora bile gidemedim, evden çıktıkça boğan burun salya sümük bıktırmıştı, sezon açılıyor, az kaldı
    bireycell bunu beğendi.

Malum cruiser 250 ve gv 250'nin selası verildi yalnız keeway ve hyosung büyük hata yapıyor, regaldeki gibi pek çok model ile burada olsalar farklı bir durum olurdu, güçlü distribütörler, ülkemizdeki arz talep, çan çin çon motorlardan elde edilen karların caizbesi gibi pek çok etken var.

Havalar çok soğuk diye iki ay olacak spora bile gidemedim, evden çıktıkça boğan burun salya sümük bıktırmıştı, sezon açılıyor, az kaldı
    Cruiser'in selası verildi ama 2.elllerini millet çok arayacak boş beleş bi motor değil. çan çin çonlar olmazsa biz motor alamayız :D tabi karda önemli :D

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Boreassix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeeyvallah bro. Özelden bi telefonlaşalım ulaşalım orada birbirimize.
    Naptın dostum motorun için fuara gittin mi ?

Boreassix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptın dostum motorun için fuara gittin mi ?
    Hacım pazar günü ordayım yarın akşam üstü istanbulda olacam pazar öğlene doğru fuarda olurum sen naptın gidebildin mi?

Motosikleti
    Kuba Çita 170F
    Herhangi bir gelişme var mı?

Hacım pazar günü ordayım yarın akşam üstü istanbulda olacam pazar öğlene doğru fuarda olurum sen naptın gidebildin mi?
    Pazar günü fuarı birbirine katma şimdiden bol şans dostum Motorsuz gidiyorsun değil mi fuara ?

Boreassix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster 250
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü fuarı birbirine katma şimdiden bol şans dostum Motorsuz gidiyorsun değil mi fuara ?
    Aynen bro motor fabrikada. Sorun çıkacağını sanmıyorum :D
    EpaddaiC bunu beğendi.

Aynen bro motor fabrikada. Sorun çıkacağını sanmıyorum :D
    Hadi hayırlısı müdürler falanda oradadır şimdi gidince illaki senin sorunu çözüme kavuştururlar

abi fiyat olarak pek bir fark yok zaten biliyorsunuz. motosiklet piyasasından hiç anlamam fakat rks,küba,mondial gibi firmaların en azından servisine güvenilir gibi geliyor. benim gönlümde rks blackster var tabiki tasarım itibariyle insanı çekiyor ama bir yandan nedense güven vermiyor. rodajda çok sorun yaşayan olmuş bu başlıkta. Gerçi iki kişi çok dediğim ama nedense bir tereddüt ettirdi.

Yakınlardaki motosiklet bayiilerine söyledim bu hafta iki modelide getirecekler yan yana görmem için. Daha sonra fiyatı uygun olandan seçtiğimi almayı düşünüyorum.

Sizin düşünceniz nedir daystar ve blackster arasından nasıl bir seçim yapardınız?

abi fiyat olarak pek bir fark yok zaten biliyorsunuz. motosiklet piyasasından hiç anlamam fakat rks,küba,mondial gibi firmaların en azından servisine güvenilir gibi geliyor. benim gönlümde rks blackster var tabiki tasarım itibariyle insanı çekiyor ama bir yandan nedense güven vermiyor. rodajda çok sorun yaşayan olmuş bu başlıkta. Gerçi iki kişi çok dediğim ama nedense bir tereddüt ettirdi.

Yakınlardaki motosiklet bayiilerine söyledim bu hafta iki modelide getirecekler yan yana görmem için. Daha sonra fiyatı uygun olandan seçtiğimi almayı düşünüyorum.

Sizin düşünceniz nedir daystar ve blackster arasından nasıl bir seçim yapardınız?
    Zor bi seçim blacksterde dediğin gibi sıkıntı yaşayan 2 kulllanıcı var daystar'ın sayfasınıda incele Karar ver.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Boreassix ne oldu dostum fuarda bi çözüm bulabildin mi konuşabildin mi motorun ile ilgili.

Ben olsam seçimimi blacksterden yana kullanırdım. Rks servis konusunda daystardan daha iyi blackster dünya genelinde birçok farklı model adı altında bir çok ülkede satılmaktadır. Boreassix arkadaşımızın sıkıntısı burda çok dile geldi ama ne kendsi nede servisle ilgili bir arıza var o motor belliki üretiminden kaynaklı bi problem var bunun içinde kendisi söyledi zaten kontrol edip değişim veya para iadesi yapılacak.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Sonuç var mı?
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda Blackster'ın olduğu yerdeki görevli arkadaşla konuşmuştum biraz. Kronik sorunlarını falan sordum, bu arkadaştan bahsettim, sıkıntı çekenler var gibi vb. Görevli arkadaş şöyle dedi, " Yav tabi şimdi kronik sorunlar var, yok değil ama biz onları çözüyoruz, sıkıntı olmuyor, hallediyoruz yani" ...

Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda Blackster'ın olduğu yerdeki görevli arkadaşla konuşmuştum biraz. Kronik sorunlarını falan sordum, bu arkadaştan bahsettim, sıkıntı çekenler var gibi vb. Görevli arkadaş şöyle dedi, " Yav tabi şimdi kronik sorunlar var, yok değil ama biz onları çözüyoruz, sıkıntı olmuyor, hallediyoruz yani" ...
    Adamlar dürüst davranmış Her motorun kronik arızası vardır (yeni çıkan modeller için) RKS ve Benelli markasının arkasında duruyorlar adamlar ben öyle görüyorum yani

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)