Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Suzuki Van Van Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Yo topcase hariç hiçbir değişiklik yapmadım aynalar orjinal.. Artçılı uzun yol yapan var mı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Aynalar orjinal ama bencede kareden daha güzel duruyor.. Artçılı uzun yol yapan var mı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Bugün ortalama 170 km yaptım gidiş dönüş giderken biraz temkinli gittim henüz motora alışma sürecindeyim bide ilk vitesli motorum dönüşte biraz daha kendime güvenerek geldim çok profesyonel değilim ama izlenimlerim motor çok rahat güven veriyor yol tutuşu güzel virajlarda güzel yatıyor ıslak zeminde biraz dikkatli olmak gerekiyor asfaltta iyi bozuk yolda çok çok iyi arka fren çok iyi değil motoru ön disc fren durduruyor keşke abs olsaymış çünkü kayabilme ihtimaline karşı frene yavaş basmak, gerekiyor bu motorda kesici var mı bilmiyorum ama dönüş yolunda yokuşta biraz zorlandı bende vites küçültmek istedim sonra bişey oldu 40 I geçmedi motor bende sağa çektim vitesi 1e aldım tekrar kalktım normale döndü ama yokuşta vites küçültmek istediğimde niye öyle oldu anlayamadım benim bildiğim kesici belli bir hız dan sonra devreye girer bu yokuşta vites küçülturken 40 km yi geçmedi, bide arka frene basınca bazen tak diye bir ses geliyor onuda çözemedim, tahminimce diğer 125 cc motorlar hız konusunda bunu sollayabilir bende pek hız sevmeyen biriyim o konuda sıkıntı yok güzel bir yolculuk oldu acemiligi atmak anlamında

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)

Çok keyifli ve oturaklı bir motosiklet, epey de bir ilgi çekiyor, bakışlar hep üzerinde
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

[IMG][/IMG]
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti

Egzoz

Egzoz uygulaması yapan var mı aramızda? Ben SC Project’in bu uzun tüpünü denemeyi düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Güzel duruyor ama yakıtı nasıl etkiler acaba bide titreşim yapar gibi şahsi fikrim orjinal egzoz çok güzel tamam insan söyle gelirken farkedilmek istiyor ama japon un bi bildiği vardır

Merhaba, bende van van modeline ilgi duyuyorum fakat Suzuki müşteri hizmetleri yeni dönemde gelip gelmeyeceği konusunda bilgi vermiyor . Sizce bu 0 km modeller yeniden Türkiye'ye getirilir mi ?

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Ben sıfır bulamadığım için 2.el aldım aradığım motoru buldum benim için artık motor olayı bitmiştir çocuklarım hatta torunlarım bile kullanır bu motoru made in Japan olup çinde üretilen motorlardan değil bu safkan japon yakıtı da güzel tam kesin olmamakla yaptığım ölçümler de 100 km de 2,90 çıkıyor

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Doğru karar sıfır hata gezmelere devam
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Motoru durdurmak için önce anahtarı sola çevirip sonra sağ gidondaki kırmızı düğmeyi aşağı mı indiriyorsunuz yoksa önce kırmızı düğmeyi aşağı indirip sonra anahtarı mı sola çeviriyorsunuz sağlıklı olan doğru olan hangisi

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı altay147 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru durdurmak için önce anahtarı sola çevirip sonra sağ gidondaki kırmızı düğmeyi aşağı mı indiriyorsunuz yoksa önce kırmızı düğmeyi aşağı indirip sonra anahtarı mı sola çeviriyorsunuz sağlıklı olan doğru olan hangisi
    Temelde bir fark olmamalı, ancak ben hep kırmızı düğme (kill switch) durdurup kontağı öyle kapatıyorum. (Açarken de tam tersi.)

Motosikleti
    Tatilden dolayı kullanmayınca akü boşalmış, yaklaşık 15 gün kullanmadım, akü sağlam değil sanırım yoksa bir ay da kullanmasam çalışırdı, çalıştırdım şu an şarj tutu, bu sabah kontrol ettim yine sorun yok ama uzun süreli beklemelerde akü sağlıklı değilse kutup başını sökmek veya elektrik soketini çıkarmak gerekiyor, aküyü yenilemem daha sağlıklı olacak 100-150tl civarı sanırım.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Rölanti ayarı nerden yapılıyor bilen var mı varsa foto atabilir mi vites değiştirirken stop etti birkaç kez

Motosikleti
    Dün Isparta Senir tarafında işim vardı, motosiklet ile gideyim dedim, gitmişken de mevsimi geçti ama yine de lavanta köyüne uğradım, lavantalar hasat edilmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Rölanti ayarı nerden yapılıyor bilen var mı varsa foto atabilir mi vites değiştirirken stop etti birkaç kez
    YouTube da epey video var rölanti ayarı ile ilgili.
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    ybr nin dünya turu yapmışlığı var acaba buda yapar mı
    Dünya turu değil ama Polonyalı bir kadın (Weronika) 48 günde 12 bin km'lik bir tur yapmıştı, gezi raporu aşağıdaki bağlantılarda mevcut.

Riding Across Europe - one girl, one Suzuki VanVan - 12 000km
    Riding Across Europe - Girl, Suzuki VanVan and 12 000km

Rotası: Polonya - Slovakya - Macaristan - Romanya - Bulgaristan - Makedonya - Arnavutluk - Karadağ - İtalya - Fransa - Monako - Fransa - İspanya - Cebelitarık Boğazı - İspanya - Portekiz - İspanya - Baskonya - Lüksemburg - Belçika - Hollanda - Almanya - Polonya
    joshua ve altay147 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Akşam gezmelerine devam, uzun yolda sıkıcı gelse de şehir içinde harika bir motosiklet fakat bu haftasonu vanvan ile bir moto kamp yapmayı düşünüyorum, Adrasan - Karaöz yada Fethiye kabak yada gemiler koyu bir tercih yapacağım cuma gününe kadar.

yilmazozkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Adrasan Karaöz Korsan koyuna gittim, detaylar moto kamp postunda

http://www.motosiklet.net/forum/moto...moto-kamp.html
    altay147 ve noz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Hangi yağı kullanıyorsunuz motul, Castrol, mineral, yarı sentetik, sentetik?yada hngisinden daha iyi randıman aldınız 4bin diyor ama kaç km de yağ değiştiriyorsunuz
    joshua bunu beğendi.

Motosikleti
    http://<a href="https://postimg.cc/8...DR.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

http://<a href="https://postimg.cc/P...11.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

http://<a href="https://postimg.cc/X...89.jpg</a></a>

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Hangi yağı kullanıyorsunuz motul, Castrol, mineral, yarı sentetik, sentetik?yada hngisinden daha iyi randıman aldınız 4bin diyor ama kaç km de yağ değiştiriyorsunuz
    değişime 1000km kaldı, 4000km’de bir değiştirilecek diye biliyorum, bende ilk kez değiştireceğim Motul 5100 10w-40 düşünüyorum.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    https://youtu.be/SserMAOF44E

Fotolardan oluşan Marmaris manzaralarıyla dolu güzel bir video tabiki VanVan ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

https://youtu.be/Z0_RbwmWw4M

Buda motorumla yaptığım Marmaris gezisi

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)