Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Suzuki Van Van Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Bi ara hepsiburada bile satıyormuş bu modeli şimdi piyasada yok cbr cilar kızacak belki ama aynı paraya tereddütsüz bunu alırım tercih meselesi tarz meselesi bence ilk motorsiklet olarak en doğru tercihi yapmışsınız ınşaallah birgün bizede nasip olur bu model yok şu an bulunmuyor kolay kolay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı altay147 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara hepsiburada bile satıyormuş bu modeli şimdi piyasada yok cbr cilar kızacak belki ama aynı paraya tereddütsüz bunu alırım tercih meselesi tarz meselesi bence ilk motorsiklet olarak en doğru tercihi yapmışsınız ınşaallah birgün bizede nasip olur bu model yok şu an bulunmuyor kolay kolay
    Bana da o paraya CBR alınırdı vs. diyenler oldu, özellikle ikinci el piyasası olmadığından pek tercih edilmiyordu, ama sürerken keyif almayacağım bir motosiklet almak istemedim. Zaten satmak için de almadım Umarım gönlünüze göre bir motosiklet bulursunuz, daha iyileri sizin olsun.

Kesinlikle her yönden süper bir motor.2015 model 125 sıfır aldım,bugüne kadar tık demedi.Ne sıcaklık sorunu,ne vida gevşemesi,ne valf ayarı hiç bir sorun çıkartmadı.yaptığım tek şey zamanı gelince yağ,filtre değişimi ve zincir bakımı.Motorun sürati sizin için yeterliyse dağ,bayır,asfalt,kum istediğiniz gibi kullanın. Bakmaktan bile zevk duyuyorum.İnanın,bu motor çocuğunuzun ilk motoru dahi olabilir.Bakın ve temiz tutun yeter....

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Bulunmuyor ki yok piyasada 2.eli bile yok euro 4 normlarına uygun olmadığı için gelmiyormuş varsa bildiğiniz yerde sıfır veya 2.el

Sıfır yok ama sahibinden.com.da iki adet satışta görünüyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

let go dad uygun fiyatlı 2016 model bir van van görünüyor. hatasızsa konuşun ve bakın....

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    letgo daki çok önce satılmış ama ilan halen duruyor yoksa konyaya gidecektim o motor için...sahibinden biri istanbul diğeri kocaeli ben marmaristeyim çok uzak bana migros personeliyim sezon ortasında bana hayatta izin vermezler bikaç günlüğüne..hepsine baktım onların tek umut yabahnın ybr yi ys 125 e çvirdiği gibi suzukinin de bu motoru euro 4 normlarına getirip satışa sunması...bu motora sahip olanlar umarım kıymetini biliyordur

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Buldum Birtane kısmet olursa önümüzdeki hafta içi işlemleri yapacaz 2016 siyah vanvan fotoları atarım merak ettiğim kullananlar lastik yıpranınca ne yaptı a aba çünkü arka lastik yok bulamadım ne lastik deposunda nede diğer sitelerde böyle bir durumda yurtdışından mı getireceğiz yada bayi servi mi getirir

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Buldum Birtane kısmet olursa önümüzdeki hafta içi işlemleri yapacaz 2016 siyah vanvan fotoları atarım merak ettiğim kullananlar lastik yıpranınca ne yaptı a aba çünkü arka lastik yok bulamadım ne lastik deposunda nede diğer sitelerde böyle bir durumda yurtdışından mı getireceğiz yada bayi servi mi getirir
    Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Satış Sonrası Hizmetler Yönetmeliği'ne göre Suzuki en az 10 yıl yedek parça sağlamak zorunda, tedarik süresi ve fiyat konusunda servislerden bilgi alabilirsiniz. Önceden motolastik.com Dunlop ve Bridgestone modellerini getiriyordu, onlardan da bilgi alınabilir.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Tamam çok teşekkür ederim daha çok sorum olacak galiba

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    arka çanta demirini nerden bulabilirim yada topcase i direk kendi orjinal demirine mi monte ettiniz shad sh 40 sipariş ettim

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    arka çanta demirini nerden bulabilirim yada topcase i direk kendi orjinal demirine mi monte ettiniz shad sh 40 sipariş ettim
    Ben arka çanta kullanmıyorum ama şurada (ücretsiz üye olmanız gerekiyor) orijinal taşıyıcıya GIVI Monolock çanta tablasının montajını anlatmışlar, oradan fikir edinebilirsiniz. Orijinal dışında bir çanta demiri mevcut değil onun da fiyatı 1000 liranın üzerindeydi aklınızda bulunsun.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Tamam teşekkürler üye oldum fotoları da gördüm pek zor değil gibi sanki kendim de yapabilirim topcase motorun tüm güzelliğini çalıyor maalesef kullanmamakta haklısınız ama marketten basit bir alışverişte bile büyük ihtiyaç oluyor yoksa bende pek arka çanta taraftarı değilim

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Motorun fotolarını nasıl atabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Yağ filtresi var internette ama Hava filtresi bulamıyorum,1. Vitesten boşa geçmiyor 2de çok zor geçiyor, benzinliklerdeki hava tabancasıyla arka lastiği şişirmek nerdeyse imkansız, sadece yan ayak var alışkın olmadığım için biraz sıkıntı, ön lamba sürekli yanıyor, bunlar şimdilik gördüğüm dezavantajları geri kalan herşey mükemmel bu sıkıntıları sizde yaşıyormusunuz hava filtresi için önerileriniz var mı

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Motorun fotolarını nasıl atabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Yağ filtresi var internette ama Hava filtresi bulamıyorum,1. Vitesten boşa geçmiyor 2de çok zor geçiyor, benzinliklerdeki hava tabancasıyla arka lastiği şişirmek nerdeyse imkansız, sadece yan ayak var alışkın olmadığım için biraz sıkıntı, ön lamba sürekli yanıyor, bunlar şimdilik gördüğüm dezavantajları geri kalan herşey mükemmel bu sıkıntıları sizde yaşıyormusunuz hava filtresi için önerileriniz var mı
    Fotoğraf yüklemeyle ilgili Mesajınıza Fotoğraf & Resim Ekleme başlığından bilgi edinebilirsiniz.

Sadece yan ayak bence yeterli, hiçbir sorun yaşamadım siz de zamanla alışırsınız.

Vites boşa geçerken bazen zor geçiyor, ama bu bir arıza değil. Motosikleti alınca yağını değiştirmediyseniz değiştirmenizi tavsiye ederim, vites geçişlerini rahatlatıyor. Her 4.000km'de bir yağ, 8.000km'de bir yağ filtresi ve buji değişmeli.

Farın sürekli yanmasını neden dezavantaj olarak değerlendirdiğinizi anlayamadım. Tam aksine benim çok hoşuma giden bir özellik; görünürlüğü dolayısıyla güvenliği artırıyor.

Hava filtresi gerçekten çok kötü durumda değilse değiştirmenize gerek yok; sabunla yıkayıp gece kurumaya bırakın. Daha sonra fermuarlı poşete az miktarda 10w40 yağ koyup (yağ fazla olursa motor yeterli miktarda hava alamaz, yakıt tüketimi artar) filtre tamamen yağ kaplanana kadar masaj yapın ve filtreyi poşetten çıkarıp motosiklete takın.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    [IMG]url=https://postimg.cc/34NmWd11][img]https[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Foto yüklemede kendimi geliştirecek sele açılıyor mu sele kılıfı takılabilir mi

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Hoşbulduk arkadaşlar

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Hosgeldiniz çok güzel bu motora sahip olmak bir ayrıcalık islerimin yoğunluğundan sadece telefondan girebiliyorum ilk fırsatta bilgisayardan benim kara şahinin fotolarını atacam bende.. Pek topcase takan yok ama o da yakışıyor bu motora

Motosikleti
    Hoşbulduk, teşekkür ederim. Benim de epey bir sormak istediğim soru var bu model hakkında, kullandıkça da görüşlerimi paylaşırım.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

[IMG][/IMG]

marmaristen selamlar buda benim kara kızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

[IMG][/IMG]

bunlar da topcase takıldıktan sonraki hali istenirse topcase cıkartılabilir ama tablası sabit kalıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

motor değil aşk bu ,yarın 80km gidiş 80km dönüş bi yol gidecem bazılarının belkide hergün gittiği yol ama benim için uzun yol izlenimlerimi paylaşırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

ybr nin dünya turu yapmışlığı var acaba buda yapar mı

Motosikleti
    benim aynalar kare, siz aynaları değiştirdiniz mi? Benim de yuvarlak ayna hoşuma gidiyor.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)