Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Van Van Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda bunu getirse bile aynı fiyat baremine sahip olacaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ulgio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda bunu getirse bile aynı fiyat baremine sahip olacaktır...
    Honda kullanıcıları cbf e altın muamelesi yaptığı sürece yeni honda motorlar beklenemez bence.

sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Şu motoru kullanıp tecrübe edip anlatacak bir Ada'm yokmu ya eksilerini artılarını ??

Arkadaşlar , adım Tarık , siteye yeni üye oldum, 2000 yılından bu yana aralıklarla motosiklet kullandım şu anda da Suzuki VanVan 125 sahibiyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Motoru 2015 yazında Batuhan Motor'dan sıfır aldım (beyaz renk) ve çok az kullanabildim. Şu anda 1400 km. Kullanımı çok keyif veren ve kolay bir motosiklet, evet yüksek süratlere çıkamıyor (100-110 km max/80 -90 seyir) ama gerek malzeme kalitesi olsun gerek bütün gözlerin üzerinde olması bir şekilde çok seveceksiniz. Hele hele tali yollarda seyahat ederken ve asfalt kalitesi iyi değilse keyfiniz daha da artacaktır. Çok sağlam bir motosiklet olduğunu söylemeliyim, zaten malzemeye yakından bakınca anlayacaksınız. Sesi de fena değil, saat gibi çalışıyor . Bir kaç kez bebekde ışıklarda durdurup eski bir motor olup olmadığını, modelin adını falan soranlar olmuştu, 125 cc olduğunu duyduklarında çok şaşırmışlardı (üzerinde cc yazmıyor), herhalde arka lastiğin genişliğindendir. Bu soranlar arasında otomobil sürücüleri ve yayalar olduğu kadar Ducati, bmw , harley kullanan motorlularda vardı. Her neyse şehir içinde gezmek, ara ara arkadaş grupları ile köy , kasaba , göl kenarı gibi yerlere gezintiler yapmayı seviyorsanız, tamiri , bakımı kolay, sağlam bir motor bakıyorsanız ve hız sizin için önemli değilse , sürekli motor ile ilgili soru ve iltifatlar sizi sıkmayacaksa , gittiğiniz heryerde motorunuzun fotoğrafını çekip paylaşmayı seviyorsanız Suzuki VanVan harika bir seçim diyebilirim.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=gYEw7DR0j48
    vanvan için bir çok egsoz videosu var ama en yakışanı en derini en güzeli sanırım bu. Videoda açıklama yok sadece modifiye edilmiştir diyor başka bir şey yazmıyor sorulara da cevap vermemiş sizce bu adam ne etmiş böyle?

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Hepsiburda adlı alışveriş sitesinde bu gün vanvan125 adlı modelde indirim var ve 9.900tl fiyatla satıyorlar.Niyeti olan varsa diye uyarmak istedim
    ...garip... bunu beğendi.

Beyler önümüzdeki hafta 1 adet siyah 125 alıcam kısmetse. Motor koruma demiri felan yokmu bu motora. Düşsek aşırı çok masraf açarmı?

Motosikleti
    Suzuki Van Van 125
    Merhaba,
    Dün Vanvan 125 aldım, daha 4 bin km de olmasına rağmen biraz bakımsız kullanılmış, ama motor temiz, lastiklere ne kadar hava basılacağını kullanım kitapçığında bulamadım, kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Merhaba,
    Öncelikle kazasız günlerde kullanmanızı dilerim, hayırlı olsun. Ben de Salı günü teslim aldım motorumu. Lastik basınçları ön-arka 18psi olacak. Yalnız veya artçılı fark etmiyor.

Motosikleti
    Suzuki Van Van 125
    Alıntı yilmazozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Öncelikle kazasız günlerde kullanmanızı dilerim, hayırlı olsun. Ben de Salı günü teslim aldım motorumu. Lastik basınçları ön-arka 18psi olacak. Yalnız veya artçılı fark etmiyor.
    Size de hayırlı olsun, bilgi için de teşekkür ederim, forumlarda da bilgisine rastlayamadım, siz servisten mi öğrendiniz?

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Ben de teşekkür ederim. Bildiklerimizi paylaşmak için buradayız Kitapçığın 74. sayfasında yazıyor, bölüm 6-31. Ayrıca servis de bu şekilde ayarladı.

Motosikleti
    Suzuki Van Van 125
    Dostum teşekkür ederim. Kitapçığı indirdim bende. Tekerin düz bassın.

bugün ustayla anlaştım haftaya sissy bar yaptırıyorum. Nette epey bakındım ama daha bir örneğine bile rastlamadım. Şekli şemali için bir öneriniz var mı?

Kaya Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum.Sormak istediğim şu:Gösterge tablosundaki FI ikaz lambası(Yakıt enjeksiyon sistemi gösterge lambası) devamlı yanıyor.Bu konu ile ilgili kullanma kılavuzunda çelişkili bilgiler var.Hem motoru o şekilde kullanmayın motora zarar verirsiniz deniyor hem de motoru çalışır vaziyette servise götürün deniyor.Ayrıca ikaz lambası yanıp sönüyorsa ciddi (bende olduğu gibi) devamlı yanıyorsa az ciddi gibi bir ifade de var.Bu şekilde ikaz göstergesi devamlı yanarak motoru servise kadar götürebilirmiyim?(en az 100Km)Yoksa motoru bir arabaya atarak kullanmadan mı götürmek gerekir.

Motosikleti
    Suzuki Van Van 125
    Motorun orijinal Dunlop lastikleri ıslak zeminde kayıyor. Sizlerde de durum aynı mı, kışın kullanmak oldukça zor görünüyor, araştırdım sadece bridgestone lastik var aynı ölçülerde, o lastik de sanırım yazlık. Alternatif lastik önerisi olan var mı?

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Arka iç lastik arayışım ile ilgili yaşadığım süreci paylaşıyorum, belki birilerinin işine yarar.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post4344175

Arkadaşlar gecen gün van van 200cc sürdüm ve motor seri oturuş pozisyonu ,selesi(cok rahat) ,kolların chopper gibi yayılışı hoşuma gitti tipinede hayran kaldım fakat arka jant 14 inç oldundan ,dunlop lastiklerin sert olması ve tek amasör olmasından dolayı motor az esnedigi için motor hafif cukurlarda honda cbf 150 ye göre sert geldi ve ön direksiyondan biraz fazla titreşim geldio denedigim motorda .. Tırtıklı yamalı asvaltta ve sıcak asvalt karışık olarak uzun yolda 200-300 kmde agrısız rahat seyahet etmem için bu motordan almalımıyım ?bende pcx 150cc var 150 kmden sonra uzun yolda bel sırt popoda agrı yapıyor fazlaca.. fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    suzuki bayii aradım suzuki vanvan 125 ve 200 cc neden gelmiyor dedim önümüzdeki sene gelecek dedi bayiler genelde yok çekmez gümrük kapısında bekliyor der dedim bu gelecek dedi euro 4 muhabbetinden dolayı mı dedim evet dedi fiyatı şöyle ortalama tahminen ne olur dedim 125 liğin türkiyede 1 günde fiyatlar değişiyor hiçbirşey söyleyemem dedi...merak ediyorum benim gibi bu motora ilk görüşte aşık olan var mı acaba yoksa sadece ben miyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

kullanan arkadaşlar yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi acaba biraz fazla yaktığnğ duydum

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı altay147 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki bayii aradım suzuki vanvan 125 ve 200 cc neden gelmiyor dedim önümüzdeki sene gelecek dedi bayiler genelde yok çekmez gümrük kapısında bekliyor der dedim bu gelecek dedi euro 4 muhabbetinden dolayı mı dedim evet dedi fiyatı şöyle ortalama tahminen ne olur dedim 125 liğin türkiyede 1 günde fiyatlar değişiyor hiçbirşey söyleyemem dedi...merak ediyorum benim gibi bu motora ilk görüşte aşık olan var mı acaba yoksa sadece ben miyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

kullanan arkadaşlar yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilir mi acaba biraz fazla yaktığnğ duydum
    Merhaba, ben de sizin gibi görür görmez tutuldum bu motosiklete ve ilk motosikletim olarak aldım; 2 yıldır kullanıyorum. Seneye gelir mi bilmiyorum ama fiyat konusunda şimdiden bir şey söylemek çok zor. Yalnız şunu söyleyebilirim; 2017 yılında 2016 model VanVan 125'i 12.250TL'ye aldım o zaman 2017 CBR 125R fiyatı 12.500TL civarındaydı, belki bu bir fikir verebilir. Yakıt tüketimi de 2,90L/100km civarında. Başka sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)