Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Address Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motor pazartesi bayilerde olacakmış ama suzuki fiyatları yükseltti 5690TL oldu kampanya fiyatı. Sinirlendim durduk yere şeytan diyor alma arkadaş, 5490 kampanya fiyatı dediler motor gelmeden zam yaptılar... Ayrıca test sürüşünü istanbul da hiç bir bayi yapmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Arkadaşlar bu motoru alacak kişiler Suzukinin internet sitesinden tepkinizi dile getirin honda bile 100 TL zam yaptı bunlar 200 TL zam yaptı ayrıca fuarda sözleşme yapanlarıda etkileyecekmiş bu zam bilginize..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Milletle alay ediyorlar. 5.490 dan satmazlarsa suzuki almam,başka Motor alırım.

Dolar kurunun yukselmesinden dolayi yapilmis bu zam ve 14 jantlilarda en uykun fiyatlilardanmis bu arada endenozyada sitelerbqktiqktim 110-125 cc lerde en az yakan motormus arkadaslar testlerde... Baya yakit tuketiminde ses getircek cihaz orasi kesin

Ne oldu bugün pazartesi. Neden boş umutlar veriyorsunuz insanlara.
    Alıntı nothinglose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor pazartesi bayilerde olacakmış ama suzuki fiyatları yükseltti 5690TL oldu kampanya fiyatı. Sinirlendim durduk yere şeytan diyor alma arkadaş, 5490 kampanya fiyatı dediler motor gelmeden zam yaptılar... Ayrıca test sürüşünü istanbul da hiç bir bayi yapmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Arkadaşlar bu motoru alacak kişiler Suzukinin internet sitesinden tepkinizi dile getirin honda bile 100 TL zam yaptı bunlar 200 TL zam yaptı ayrıca fuarda sözleşme yapanlarıda etkileyecekmiş bu zam bilginize..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aynı motorun 223cc olanından SkyTeam üretmiş Asya motor getiriyor 6400 lira fiyatı var 125cc motorla o tekerler zor dönüyorsa 223cc olanı alınabilir. Suzuki'nin 125'i çinlinin 223'ünden güçlüdür demeyin

Hocam. Guclusunu napcqnki sen cinliler hala motorsiklette geride tamam tekonolji elektronikte iyiler ama motorsiklette hala kaliteli degiler 110 km hizi buluyor motor yetmezmi 14 jant sehir ici gayet uygun.. Endenozyada sitelerde okudum sinifinin en az yakan motoru hocam baya yqkit cimrisi tam sehir ici icinicin.. Yamaha ve honda son yillarda kaliteyi dusuedu rekabetten ama suzuki kawasaki kaliteyi dusurmedi okdar bu onemli detay aslinda.. 6500e cin motu alcana pcx al 150 lilik 2. El temez cok konforlu motor ..

Motosikleti
    Alıntı murat_ozen07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam. Guclusunu napcqnki sen cinliler hala motorsiklette geride tamam tekonolji elektronikte iyiler ama motorsiklette hala kaliteli degiler 110 km hizi buluyor motor yetmezmi 14 jant sehir ici gayet uygun.. Endenozyada sitelerde okudum sinifinin en az yakan motoru hocam baya yqkit cimrisi tam sehir ici icinicin.. Yamaha ve honda son yillarda kaliteyi dusuedu rekabetten ama suzuki kawasaki kaliteyi dusurmedi okdar bu onemli detay aslinda.. 6500e cin motu alcana pcx al 150 lilik 2. El temez cok konforlu motor ..
    Ben Suzuki VanVan'la karıştırmışım bunu tabiki çin malı scooter alınmaz bunun yerine. Vitesli motorlarda çinliler baya toparladı kendini ama scooterlar halen hurda yığını.

Yqhu motoru test eden alan yokmu hala?

İstanbuldaki bayilere address ler gelmiş florya bayisine gideciğim birazdan trafikten yetişemezsem yarına kalır muhtemelen alıyorum. Plaka işlemleri için 400 tl dediler sigorta hariç o yüzden kendim halledeceğim muhtemelen

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

An itibariyle motorun beyaz rengini almış bulunmaktayım. 5690 TL 6 taksit yaptılar vade farkını bayi karşıladı. Trafik tescil işlemlerini kendim yapacağım yarın motoru plakasız getirmeyi düşünüyorum kazasız belasız sürmek nasip olur inşallah.

amin hocam hayırlı olsun motor kalitesi nasıl inceledinizmi ayak ustu boyum 180 diz mesafesi nasıl ??? yarın test edince konfor sele rahatlıgı titreme varmı geniş bir yorum yazarsanız seviniriz)

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı nothinglose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaki bayilere address ler gelmiş florya bayisine gideciğim birazdan trafikten yetişemezsem yarına kalır muhtemelen alıyorum. Plaka işlemleri için 400 tl dediler sigorta hariç o yüzden kendim halledeceğim muhtemelen

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

An itibariyle motorun beyaz rengini almış bulunmaktayım. 5690 TL 6 taksit yaptılar vade farkını bayi karşıladı. Trafik tescil işlemlerini kendim yapacağım yarın motoru plakasız getirmeyi düşünüyorum kazasız belasız sürmek nasip olur inşallah.
    Arkadaşım Hayırlı olsun yeni motorun.ALLAH kaza bela göstermesin,tekerin düz bassın.iyi günlerde güle güle kullan.

http://mobile.donanimhaber.com/showT...&p=2#105054246 arkadaslar facebookla direk kqyit olup sayfamiza bekliorum. Konuyu dqha canli tutalim bilgi alisverisi olsun

Suzuki address inceleme

Herkese iyi dileklerinden ötürü teşekkür ederim.
    Motoru teslim aldım benim boyum 1.82 88 KG ağırlığım var. Motordan oldukça memnunum diz mesafesi gayet yeterli geldi bana boşluk bile var. Sele altına LS2 L beden kask sığıyor üstüne eldiven ıvır zıvır konabiliyor.
    Gidişi gayet güzel geldi bana Tvs apache hyper edge kullanmış biri olarak çok atik geldi 0-60a çok ani çıkıyor rodajda olduğu için gazla sürekli oynuyorum ondan dolayı çokta basmadım.
    Bugün 60 km yaptım süspansiyon arkada tek çok konforlu geldi bana titreşim sıfır hiç hissetmedim.
    Aynaları gayet yeterli. Lastikler İRC marka üzerinde NYLON yazıyor ama kuru zeminde ve çimlerde denedim gayet memnun kaldım diyebilirim daha lastik üstündeki mum bile gitmediği halde şaşırttı beni ıslak zeminde nasıl olur bilmiyorum.
    Evet bomba nokta frenler bana çok çok iyi geldi arka fren kampana ama mükemmel hissi var ön fren zaten gayet güzel.
    Farlar güzel çalışıyor hiç titrek görmedim kendilerini stabil aydınlık veriyor. Kontak açıkken farlar kapanmıyor ayrıca sinyal altlarında küçük parklar var onlarda yanıyor.
    Motor ayaklığı açıkken kontak dönmüyor, yine motor çalışırken ayaklığı indirince direk stop ediyor. Teknik özelliklerde aktarma zincir diyor ama sordum servise kayış aktarma.
    İlk bakım 1000km sonra 4000 de bir bakım var. Türkçe kitapçık henüz gelmemiş alamadım diğer tüm ülkeler için bir torba kitapçık var
    60 km deneyimim bu kadar arkadaşlar sorularınız olursa ona göre resim video paylaşabilirim.
    Şimdilik resimler ve iphone'u kaskın içine koyup çektiğim amatör bir video.. Kazasız belasız sürüşler dilerim herkese.

Video kalitesi yükselir yeni yüklendi. 19:30
    NECDET ÖĞÜRT bunu beğendi.

Bayi Türkçe kitapçığı verdi.Sigortam.net ten sigorta fiyatı aldım en uygun axa verdi oda 418 TL :( araştırmalara devam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Demir sigorta 390 TL dedi acente pek güven vermedi kredi kartı konusunda mecbur axa ya yaptırdım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Depoyu fulleyip 135 km gittim daha sonra tekrar depoyu fulledim km de 13 krş yakmış motomanın ve kitapçığın dediğine göre rodaj yapıyorum sabit gaz hiç yok sürekli devir değiltirerek kullandım daha 135 km de mükemmel bence...
    http://hizliresim.com/n7k0WM

Motosikleti
    Far ayarını biraz indir çok yukarı bakıyo kısa bile.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Bu durumda rodajda 13 kuruş mu yakıyor yani !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    videoda arka lastiğin orda plastik kapak mı nedir yerinden çıkmış sallanıyor. o bölgedeki plastik kısımlar hiç normal değil sanki. Ben fuarda incelemiştim. pet su koyma yeri güzel düşünce. Ama gösterge kısmı çirkin. Ayrıca tepesi kel görünüyor sanki ufak bir dekoratif rüzgarlık veya gösterge koruması olsa iyi olurdu. yine de bana küçük geldi.
    Ben adına da takıldım. Suzuki buna model adı hiç düşünmemiş herhalde. Address diye sallamış. bence bir scooter için uygun bir isim değil. inazuma, burgman v-storm gibi model adlarına sahip suzukiye bu isim çok basit kalmamış mı?

Hocam. Rodaj suresinde motor belli gazlarla test ediliyor motor oturcak motor ayarlari tekrar yapilcak serviste hem arabada hem motorsiklette ilk alindinda rodaj suresinde fazla yakar -100-105 bine duscektir km de yakit zamanla

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Zaten bence çok iyi bir değer rodaj bittikten sonra 10 kuruşa iner yakıtı. Eğer birde 100-110 gibi hızlara çıkarsa harika olur ikinci motor olarak hemen alırım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)