Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Tracer 2015 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aynen ben de ayni kararsizligi yasiyorum.
    Mivv in sesi de fena degil ancak akradan daha tiz geldi bana. Two brothers lara baktim ama genis satis agi yok mivv ve akra gibi.
    Akra da en pahalilari malum.. alternatif bulursan haber et bana da ltfn.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

Programlatmazsak motora zarar verir mi egzoz sistemi?
    Zarar vermez sadece alt devirlerdeki canlılık yok olur moral bozar.

Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motor yine zamlanmış. 48500 olmuş sıfırı.
    Sapkın sapkın fiyatlar ya olması gereken fiyat 29000tl, şaka gibi nasıl fakirleşmişiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Motoruna Gaga düşünen arkadaşlar, sonunda yerli üretim geldi, isteyenler elini çabuk tutsun derim

https://www.facebook.com/kompozitaksesuar?ref=aymt_homepage_panel

Tolga Sarıışık diye bir arkadaş yapıyormuş, http://www.motosiklet.net/forum/mt-kendin-yap-%5Bdiy-do-it-yourself%5D/141656-on-camurluk-uzatici-calismalarim-bir-cok-model-icin.html# bu başıkta da yaptığı çalışmaları yazmış ben hemencik arayıp sıramı aldım

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Sağolun.
    Aynen Tracer piyasası çok durgun. Fiyatı iyi yazdığımı düşünüyorum. O kadar da aksesuar var üzerinde motorun. Lastiklerde yeni.
    Artık bekleyeceğiz satılmazsa durur diye düşünüyorum binemesemde pek.

Lastik değişiminden çok bi fark olmadı. Biraz daha konforlu oldu gibi sadece. Ve Michelinler çabuk ısınıyor öyle bir artısı var.
    vallahi ben sonunda sattım, darısı başınıza.

Motosikleti
    Xmax 250
    2016 yılında 39.000 tl ye aldığım tracer 900 motorumu çok memnun olmama rağmen maddi sıkıntılar sebebiyle 5 ay sonra satmak zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar almak istiyorum fakat kaydırmalı debriyaj ekleyip fiyatı 48500 tl yapmış yamaha. Aynı motora 1 yıl sonra 10.000 tl daha fazla vermek koyuyor insana açıkçası. 2017 model tracer 900 almak mantıklı mı sizce başka bir alternatife mi yönelmeliyim?

Motosikleti
    MT09 Tracer
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 yılında 39.000 tl ye aldığım tracer 900 motorumu çok memnun olmama rağmen maddi sıkıntılar sebebiyle 5 ay sonra satmak zorunda kalmıştım. Şimdi tekrar almak istiyorum fakat kaydırmalı debriyaj ekleyip fiyatı 48500 tl yapmış yamaha. Aynı motora 1 yıl sonra 10.000 tl daha fazla vermek koyuyor insana açıkçası. 2017 model tracer 900 almak mantıklı mı sizce başka bir alternatife mi yönelmeliyim?
    Bence kesinlikle mantıklı değil, fiyatların boku çıktı, 2015-2016 model 2. el 36-40 aralığına alınabilinir diye düşünüyorum. Bazen benimde satasım geliyor scooter alsam daha çok işim görülcek ama yanlama zevkimden mahrum kalcam bi satamıyorum

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi ben sonunda sattım, darısı başınıza.
    İnşallah abi. Ama zormuş ya bu motoru satmak. Fiyatı indirdim hala satılmadı. O kadar da dolu motor.
    Buraya da yazayım forumdan gelen olursa 37000 TL'ye bırakırım artık.

İlanı da tekrar koyayım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2881428/detay/

Motosikleti
    MT-10 SP
    İnşallah abi. Ama zormuş ya bu motoru satmak. Fiyatı indirdim hala satılmadı. O kadar da dolu motor.

İlanı da tekrar koyayım.
    seninkinin km sinden kaçıyorlar bence. halbuki 20k bu makinalar için devede kulak. işte anlayana...
    çok fazla düşürme. sıfırı 48 lira aletin, ben 42 gibi bir rakama satmama rağmen epey üzüldüm. 48 nere 42 nere...
    iguven bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6

İlanı da tekrar koyayım.
    motor çok güzel para olsa bir dakika düşünmezdim

Motosikleti
    Xmax 250
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35106620/detay
    İlandaki motorla ilgileniyorum forumdan bilen var mı bu motoru acaba?

Motosikleti
    Yamaha XJ6 F Diversion
    Arkadaşlar bu motoru almak için yanıp tutuşuyordum aslında.Öyle ki forumda sizlere bu motor hakkında danışmıştım.Ama Yamaha Türkiye öyle bir fiyat politikası uyguladı ki aklım almıyor şu andaki sıfır fiyatını.Avrupa'da Tracer dan 2000 euro daha pahalı olan Honda vfr 800x bile tracer dan daha ucuz şu an Türkiye'de.Haliyle sıfır fiyatını gören arkadaşlar motorunu satarken bunu baz alarak 2. el için yüksek rakamlar yazıyor ve satış da çok zor oluyor.Çünkü bu fiyatlar bence reel değil ve belki de tracer hevesimi bu yüzden üzülerek ertelemek zorundayım.

Motosikleti
    Xmax 250
    Dün yamaha bayii ile konuştum. Tracer 900 getirme satma planları olmadığını söyledi. Tracer 700 vardı 3 tane. Siparişle getirme konusunda bile net bişe söylemedi. Açıkçası ne getirmek ne de satmak istiyorlar. Talep oldukça az demek ki. Bu fiyatla zaten satılmayacağını onlar da biliyor. Herkes elindeki motorun kıymetini bilsin. 2015-2016 tracer 900 ler fiyat/performans olarak alternatifi olmayan bir motosikletti bence.

rockie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XC
    Alıntı Malik_Ugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde öyle üstadım,sıcakken devir düşük olduğunda tıkır tıkır diye sağ taraftan geliyordu.Servisteki eleman ses geliyor hiç fark etmediniz mi dedi.Yamaha Tuna ve Yamaha Anadolu servislerine göstermiştim hatta normal dediler.Kardeşler yamahada Uğur isminde teknik personel fark etti.Bence bir göster.
    yaklaşık 3 ay kadar önce 2015 kasa tracer sahibi oldum. ilk zamanlar sesi çok farketmedim ama şuan baya canımı sıkmaya başladı. sizinde dediğiniz gibi sağ taraftan bir ses geliyor özellikle vites boştayken baya farkediliyor debriyajı çektiğimde ise kesiliyor debriyajdan şüpheleniyordum acaba eksantrik den gelen ses olaiblir mi? Birde hangi serviste değişim yapıldı hocam?.

Ayrıca 20bin bakımını yaptırdıktan sonra bir ses daha farkettim sizlerde deneyebilirseniz sevinirim. 80-90 km üzerine çıkıldığında yüksek hızda çalışan bir fan sesi siren sesine benzer ses çıkartır öyle bir ses gelmeye başladı dikkatli dinleyince yada debriyajı çekip motor sesi azalınca rahat farkediliyor. Yamaha İstanbul bayisinde bunları sordum hiçbir sorun yok dediler ilgilenmediler bile...

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı rockie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80-90 km üzerine çıkıldığında yüksek hızda çalışan bir fan sesi siren sesine benzer ses çıkartır öyle bir ses gelmeye başladı dikkatli dinleyince yada debriyajı çekip motor sesi azalınca rahat farkediliyor. Yamaha İstanbul bayisinde bunları sordum hiçbir sorun yok dediler ilgilenmediler bile...
    80-90 bandında gelen ses bloğun karakteristik sesi.

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    Selamlar 1.viteste kalkışlarda hafif titreme başladı 11.000 km de daha yaşayan oldumu hiç ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Tracer 900 kullandım ve inanılmaz derecede etkilendim...İRF İrfan Karamanla Karamürselden Yalova Köfteci Yusufa kadar artcı olarak gittim..artcılığı sevmem..biraz fazla kasmışım ayağıma ağrı girdi bir ara..dönüşte makinanın hafif olduğunu görünce ben alayım dedim Yalovadan Karamürsele kadar geldim İrfanı artcı aldım...ve 40 yaşıma kadar bana böyle keyif veren bir motor olmadı sanki..çok emanet motorla dolandım ama kendine has karaktersitlik ergonomisi ve gücüyle her segmentden motorseveri kendine anında aşık eden bağlayan travmaya sokan garip bir alet...yahu bi kere gücü kontrol altına almakta zorlanıyorsun..gaza hafif dokunuyorsun arkaya yapışıyosun..gazı kesiyosun öne yığılıyorsun..artcıyken stres yaşadım..ama sürüş esnasında inanılmaz keyifliydi..

gerçekten ilginç bir makina...1150 gs gibi güven verdi..racing makina gibi hızlandı..yani anlamlandıramadığınız bir his bu..iki teker dersin geçersin..ama tracer 900 şahsına münhasır bir makina..

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Selam arkadaşlar. Eğer düşünen olursa Shad marka arka çanta ve yan çanta demirlerimi satıyorum. Her ikiside çok temizdir. Siteden almak isteyen arkadaşlara biraz daha indirim yapabilirim.

herkese iyi günler.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...8113160/detay/

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    Selamlar..
    Yol tutusundan memnun olmayan arkadaslar icin !!!!

elimde 2 tane kawasaki zx6rr ve zx6r in arka amortisörler var . Upgrade yapmak isteyenler icin ideal firsat.

bu konuda yabanci forumlarda bilgi ,youtube de videolar mevcut..

Cok az kullanilmis ve yeni gibidirler , isteyene foto gönderebilirim..
    fiytlarida yenisinin yari fiyatina..

saygilarimla

Motosikleti
    Benim motor hala satılık. Son fiyat 37.000 TL.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-yapilmis.html

Motosikleti
    Benim motor hala satılık. Son fiyat 37.000 TL.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-yapilmis.html

Son fiyat 36.000 TL yaptım.

oct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 Tracer
    Dün yamaha Türkiye'den aranarak gidon altındaki bir parça ve saplama vidalarıyla ilgili geri çağrılma olduğu, en yakın servise giderek kontrol yaptırmam söylendi. Tracer ım 2015 model. Servisi aradığımda gelin parçaları sipariş edelim dendi. Bugün uygun bir zamanda gidip servisle görüşücem, sizlerden arananlar oldu mu?

Bir de yolcu selenin tam arka kısmındaki zımba telleri geçen gün artçılı yaptığım uzun yol sonrası çıktı aynı problemi yaşayan oldu mu bilmiyorum ama dikkat edin bi kontrol edin isterseniz.

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)