Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z300 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Ucka Bey, aynalar ninjalardaki gibi tık tık öne-arkaya katlanamıyor galiba? sabit gibi görüyorum fotoğraflarından ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes yalan,gerçek sensin z300.kalite paçalarından akıyor motorun.yakından görmeniz lazım.yeşiliyle nikah kıyamadım yastayım.
    Vallahi ne yalan söyleyim, fuarda Ninja 250 SL'i inceledikten sonra, bu makinenin yanına gidince "yuh artık" dedim. Boyası,grenajları, göstergesi, parçaların işçiliği çok daha iyi. Yanıma gelen arkadaş 'z800'mi bakıyorsun daha, hadi gidelim' dedi, gerçeği söyledim o da çok şaşırdı

Motosikleti
    Duke200
    Suleyman Bey,

Kontrol etmedim ancak aynalar katlanabilir gibi gorunmedi gozume.Gidon mesafesinin naked olmasından dolayı genis,uzun olmasıyla alakalı olabilir diye dusunuyorum.

nemesis-83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BWs 100
    z300 alan kullanan var mı

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Bekliyorum hala gelmedi.. Gelir gelmez buraya yazacağım.. Avro da uçuşa geçti bu arada..
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar, kaporamı bıraktım bekliyorum. ( güle güle inazuma pcx'i de xmax'la değiştirdim mi tamam. aslında trafikte pcx in yeride dolmaz ama ??? )

2 gün önceki durum ilk parinin tamamı satılmış, ikinci partide sadece 2 siyah kalmıştı. biri ABS li; biri düz.

Dükkanda siyah olmadığı için canlı canlı göremedim bu yüzden cesaret edip boştaki siyahı alamadım.
    ama yeşili çok beğendim canlı canlı görünce muhteşem yaptıklarını düşündüm. boyası harika. sele bana çok az yüksek geldi. topuklarım çok az havada kaldı boy 1.72m., oturuş ninja 300e yakın, ama gidon az yüksek biraz daha dikçe ama dik değil öne eğik oturuluyor. duke'ü andırıyor ama duke kadar agresif değil. İşçiliği çok beğendim.
    herkese kazasız belasız sürüşler.

not: ktm ye son bir şans verip duke 390 ı teste gittim. daha önce de randevu ile gitmiştim. ama servisteydi. (randevu -servis nasıl oluyorsa!!) 200 lüğü test etmiş ve çok beğenmiştim. 390 bu sefer arızalanmış servisteydi. dolayısı ile denemek kısmet olmadı. kawasaki kazandı
    Ucka, nemesis-83 ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Benim de ilk motorum pcx idi, geçen sene xmax ile takas ettim. xmax büyük görünüyor fakat neredeyse pcx kadar rahat kullanılıyor trafikte. Tavsiye ederim.

CengoCenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Merhaba arkadaşlar

Bildiğim kadarıyla TR deki ilk Z300 sahibiyim En azından bayi o şekilde söylemişti. 24 Şubatta motorumu teslim aldım. Yukarıdaki mesajların birisinde söylenen ABS li Siyah (aslında siyah değil o konuya ayrıca değimeceğim) model benimdi. Kur 2.64 ken hazır olan para ile siparişini vermiştim. Bana gelişi yakjlaşık 16.400 TL oldu.

İlk motorum. O yüzden şurası iyi burası kötü diyebileceği bir tecrübem olmadı. Ancak sizin sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Gelelim renk konusuna. Aslında renk gri arkadaşlar. Grenajlar çamurluklar mat siyah renkte. Ancak depo, far çevresi ve kuyruk bölümü füme ye çalan bir gri renkte.

Bu arada facebook üzerinde Z300 Türkiye grubu olmadığı için kurdum. İsteyenler oraya da üyelik yapabilirler. Burası da orası içinde amaç, Z300 için bilgi alışverişini güçlendirmek.

cbr1907 ve nemesis-83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cenk Bey hoşgeldiniz. gün ışığında çekilmiş fotoğraflar güzel olurdu.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Hoş bulduk ..
    İlk fırsatta (havaların durumuna bağlı olarak) çekip paylaşacağım.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, kaporamı bıraktım bekliyorum. ( güle güle inazuma pcx'i de xmax'la değiştirdim mi tamam. aslında trafikte pcx in yeride dolmaz ama ??? )

2 gün önceki durum ilk parinin tamamı satılmış, ikinci partide sadece 2 siyah kalmıştı. biri ABS li; biri düz.

Dükkanda siyah olmadığı için canlı canlı göremedim bu yüzden cesaret edip boştaki siyahı alamadım.
    ama yeşili çok beğendim canlı canlı görünce muhteşem yaptıklarını düşündüm. boyası harika. sele bana çok az yüksek geldi. topuklarım çok az havada kaldı boy 1.72m., oturuş ninja 300e yakın, ama gidon az yüksek biraz daha dikçe ama dik değil öne eğik oturuluyor. duke'ü andırıyor ama duke kadar agresif değil. İşçiliği çok beğendim.
    herkese kazasız belasız sürüşler.

not: ktm ye son bir şans verip duke 390 ı teste gittim. daha önce de randevu ile gitmiştim. ama servisteydi. (randevu -servis nasıl oluyorsa!!) 200 lüğü test etmiş ve çok beğenmiştim. 390 bu sefer arızalanmış servisteydi. dolayısı ile denemek kısmet olmadı. kawasaki kazandı
    Bence iyi olan kazanmış Forumdaki yorumlarınıza katılıyorum, fuarda işçiliği özellikle boyası çok hoşuma gitmişti. Düşük cc'de alınacak en iyi makine bence. Kararsızlığınız bitmiş, kazasız belasız sürüşler

Alıntı CengoCenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Bildiğim kadarıyla TR deki ilk Z300 sahibiyim En azından bayi o şekilde söylemişti. 24 Şubatta motorumu teslim aldım. Yukarıdaki mesajların birisinde söylenen ABS li Siyah (aslında siyah değil o konuya ayrıca değimeceğim) model benimdi. Kur 2.64 ken hazır olan para ile siparişini vermiştim. Bana gelişi yakjlaşık 16.400 TL oldu.

İlk motorum. O yüzden şurası iyi burası kötü diyebileceği bir tecrübem olmadı. Ancak sizin sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Gelelim renk konusuna. Aslında renk gri arkadaşlar. Grenajlar çamurluklar mat siyah renkte. Ancak depo, far çevresi ve kuyruk bölümü füme ye çalan bir gri renkte.

Bu arada facebook üzerinde Z300 Türkiye grubu olmadığı için kurdum. İsteyenler oraya da üyelik yapabilirler. Burası da orası içinde amaç, Z300 için bilgi alışverişini güçlendirmek.

http://s7.postimg.org/zfc2bgr0r/1098...78639972_n.jpg
    http://s12.postimg.org/rbidh53lp/109...69453740_n.jpg
    Ben fotoğrafları göremedim, size de hayırlı olsun

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Merhabalar

Fotoları siteye de yükledim.

Sokollu ve nemesis-83 bunu beğendiler.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Fuarda en beğendiğim motorlarda ilk 5 içindeydi.
    Küçük hacimlilerde ise ilk 2 de.
    Parça kalitesi işçiliği cc ye göre heybeti müthiş güzel bir motosiklet olmuş. Ben çok beğendim.

Motosikleti
    çok teşekkür ederim. Aleti bayağı gösterişli yapmışlar. Hatta ninjadan bile daha iyi olabilir?
    Allah hepimizi korusun.

[QUOTE=Sokollu;3563065]Bence iyi olan kazanmış Forumdaki yorumlarınıza katılıyorum, fuarda işçiliği özellikle boyası çok hoşuma gitmişti. Düşük cc'de alınacak en iyi makine bence. Kararsızlığınız bitmiş, kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Arkadaşlar belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz; bizim makinelerde kaydırmalı debriyaj (Slipper Clutch) denen bir olay var. Ani vites düşürmelerinde arka tekerin anlık kilitlenmesini engelleyen bir sistem. Genelde orta ve üst segment motorlarda olan bir sistem bildiğim kadarıyla.
    Z300 ilk motorum. Açıkçası vites küçültmelerinden çekiniyordum almadan önce. Vites küçültmek biraz tecrübe ile ilgili olduğunu biliyordum.
    Ancak şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Hatta ilk zamanlarda yumuşak virajlarda ani vites küçültmeleri bile yaptım. Herhangi bir şekilde anlık kilitlenme yaşatmadı.
    Z300 ü daha bir sevdim
    nemesis-83 bunu beğendi.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı CengoCenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz; bizim makinelerde kaydırmalı debriyaj (Slipper Clutch) denen bir olay var. Ani vites düşürmelerinde arka tekerin anlık kilitlenmesini engelleyen bir sistem. Genelde orta ve üst segment motorlarda olan bir sistem bildiğim kadarıyla.
    Z300 ilk motorum. Açıkçası vites küçültmelerinden çekiniyordum almadan önce. Vites küçültmek biraz tecrübe ile ilgili olduğunu biliyordum.
    Ancak şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Hatta ilk zamanlarda yumuşak virajlarda ani vites küçültmeleri bile yaptım. Herhangi bir şekilde anlık kilitlenme yaşatmadı.
    Z300 ü daha bir sevdim
    Cenk bey, motorun lastikleri Ninja 300'de olduğu gibi IRC lastiklerle mi geliyor bilgi verebilir misiniz rica etsem ?

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Mirable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cenk bey, motorun lastikleri Ninja 300'de olduğu gibi IRC lastiklerle mi geliyor bilgi verebilir misiniz rica etsem ?
    Maalesef evet IRC ile geliyor :(
    Bu yüzden rosso II leri sipariş ettim. Gelecek hafta gelecek. Alacak ve bu motoru ciddi kullanmayı düşünen arkadaşların 600-700 civarı bir lastik masrafını daha düşünmeleri doğru olur sanki.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Hayırlı ugurlu olsun. Çok güzel secim. Benim inazumadan sonraki düşüncem Z300-800 .
    Konuyu takipteyim

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Hayırlı olsun yalnız yeşili ile siyahı çok başka gösteriyor motoru.Yani yeşili daha çok dikkat çekiyor.Siyah renk motorun kaslarını göstermiyor.
    Tekrardan kazasız belasız kullanın inşallah

nemesis-83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BWs 100
    hayırlı olsun. kazasız belasız kullan inşallah, bence rengi de tipi de on numara

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)