Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Sevgili dostlar severek kullandigim motosilletimi satmak zorundayim almak isteyenler LINK e tiklayabilir
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondiak Rx3i Evo
    Motorumuzu aldık hayırlısıyla. Şu ledleri görmemiştim farkedince çok hoşuma gitti.
    Henüz 30 km kadar kullanabildim. Öncelikle alışkın olmadığım için vites ilk başta bi garipp geldi baya önde eski tnt 25 e göre neyseki çabuk alıştım.
    Vites gecislerinde öyle aşırı bi zorlama hissetmedim. Boşa alırken rahattı zorlanma falan yok yeni olmasına karşın vites geçişleri iyi beğendim.
    Lastik konusunda çok erken ama öyle Allah a emanet gidiyorsun hissi yaşamadım. Pilot street kullanıyordum. Öyle bi tedirginlik hissettirmedi.
    Frenle konusunda biraz trafikte gitmeme rağmen korkutacak bişey yaşanmadı. Ama burda bencede alakalı olabilir. Motor frenini iyi kullandığımı düşünüyorum. Sadece durmak için frenleme yaptım.
    Gösterge aydınlıkta km ve devir hariç pek bişey gözükmüyor. Orda zayıf olduğunu zaten söylemeye gerek yok.
    Çantalı kullanmam diyordum fakat trafikte de gitmeme rağmen aşırı manevra yapmiyorsan sıkıntı yok.
    Rosa olduğu için sil vites değişimi ve 5000 bini geçmiyorum. 6 . Viteste 74 km/s de gidiyor ilerde takip edicem. Bi iki kere 80 e çıktım arada hareketlensin. Son olarak on cam bi tık daha uzatilmali rüzgarı kaska veriyor.Şimdilik durum bundan ibaret.
    bursalıali ve RoDida bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Alıntı msbayram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumuzu aldık hayırlısıyla. Şu ledleri görmemiştim farkedince çok hoşuma gitti.
    Henüz 30 km kadar kullanabildim. Öncelikle alışkın olmadığım için vites ilk başta bi garipp geldi baya önde eski tnt 25 e göre neyseki çabuk alıştım.
    Vites gecislerinde öyle aşırı bi zorlama hissetmedim. Boşa alırken rahattı zorlanma falan yok yeni olmasına karşın vites geçişleri iyi beğendim.
    Lastik konusunda çok erken ama öyle Allah a emanet gidiyorsun hissi yaşamadım. Pilot street kullanıyordum. Öyle bi tedirginlik hissettirmedi.
    Frenle konusunda biraz trafikte gitmeme rağmen korkutacak bişey yaşanmadı. Ama burda bencede alakalı olabilir. Motor frenini iyi kullandığımı düşünüyorum. Sadece durmak için frenleme yaptım.
    Gösterge aydınlıkta km ve devir hariç pek bişey gözükmüyor. Orda zayıf olduğunu zaten söylemeye gerek yok.
    Çantalı kullanmam diyordum fakat trafikte de gitmeme rağmen aşırı manevra yapmiyorsan sıkıntı yok.
    Rosa olduğu için sil vites değişimi ve 5000 bini geçmiyorum. 6 . Viteste 74 km/s de gidiyor ilerde takip edicem. Bi iki kere 80 e çıktım arada hareketlensin. Son olarak on cam bi tık daha uzatilmali rüzgarı kaska veriyor.Şimdilik durum bundan ibaret.
    Aga öncelikle motorun hayırlı uğurlu olsun tekerin düz bassın allah keyifli sürüşler versin bnimde makine yeni aynı aldık sayılır ve dediklerini evet bnde yaşadım makine gidiş hareket herşeyiyle güzel çantalardan bende korkuyodum ama hiç sıkıntı yaşamadım çok şükür ama o dediğin siperlik gerçekten işi bozuyo bn 470 km yaptım rodaj bitti sayılır en azından bi kısmı ama bayır aşşağı zorlamadan sürat yükselince o dediğini farkettim bende ek yapılıyo bu siperliklere ben öle bişey yapabilirim
    bursalıali bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    yeni motor alan kardeşlerimize hayırlı olsun,kazasız cezasız kullanmaları dileklerimle.

rüzgar deflekrörü isteyen arkadaşlarımıza aylaaar önce paylaştığım yazıyı paylaşayım:

Rüzgar Kesici Deflektör Tur Camı
    İLETİŞİM 0533 349 74 10
    Ürün kendi üretimimizdir.(YERLİ ÜRETİM)Plastik aksamı polikarbon. malzemeden imal edilmiştir..
    Rüzgar Kesici Deflektör Tur Camı
    Piyasada 250-600 TL civarında satılan muadillerinden çok daha kaliteli olan bu camları öncelikli ve oldukça ekonomik bir şekilde almak isteyen dostlarımız için 150 tl.
    Camın kırılmaya ve solmaya karşı sınırsız garantisi vardır.Sorgulanmadan yenisi gönderilecektir.
    Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda aynı şekilde kutulayıp gönderebilirsiniz.Ürünümüzün arkasındayız.
    Cam mika değildir kesinlikle kırılmaz çatlamaz eğilmez.Ürünümüz UNIVERSAL olup her marka ve modele uyumludur.
    CAMINIZI DELMENİZ GEREKMEZ 2 FARKLI BAĞLANTI APARATI VARDIR İSTER MANDALLAYARAK SIKABİLİRSİNİZ ( ÇIKMAZ ! ) İSTER CAMINIZA DELEREK MONTE EDEBİLİRSİNİZ HER İKİ BAĞLANTI APARATIDA KUTU İÇERİSİNDEN ÇIKAR.
    DELMENİZ İÇİN MATKAP UCU SIKMANIZ İÇİN ALYAN ANAHTAR TAKIMIDA KUTU İÇERİSİNDEN ÇIKMAKTADIR.ÜRÜNÜNÜ KALİTESİ SİZİ FAZLASIYLA MEMNUN EDECEKTİR.
    Aşağıda ki link de dayanıklılık testi için videosu bulunmaktadır.
    Montajı Çok basit olup aşağıda ki videodan izleyip adım adım yapabilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=WW0HfPnbXV4

AkoTourıngGlass Asansörlü Motosiklet Tur Camı
    Motosiklet Kullanıcıları İçin Hazırlamış Olduğumuz Asansör Ayaklı Tur Camını İmalattan Siz Değerli Sürücülerin Sağanak Yağış Rüzgâr Vs Gibi Hava Şartlarında Rahat Bir Sürüş Keyfi Sağlamaktadır Kendi İmalatımız Olduğundan Dolayı Yedek Parça Sorunu Kesinlikle Yoktur
    Bize Ulaşmanız Yeterlidir Ayrıca Ön Camımı delmek istemiyorum Diyen Sürücülerimiz İçin Kıskaç Sistem Ayağıda Montaj Paketinin İçerisinde Sunulmaktadır Dolayısı İle Uzun Yolda Hava Şartlarından Korunduğunuz Gibi Tekrar Söküp Orijinal Halegetirebilirsiniz Piyasada Değişken Abartılı Fiyatlara Satılan Camlarla KıyaslanMayacak Olan Asansörlü Tur Camını Siz Değerli Müşterilerimize İmalattan Sunmaktayız Ürünümüz Kırılmaz Camdan İmal Edilmiş Olup
    Kırılmaya Karşı %100 garantilidir Ürün UNISEX Olup Her Marka Ve Modele Uyumludur
    KEYİFLİ SÜRÜŞLER
    KUTU İÇERİSİNDE BULUNAN
    1.Adet. Kırılmaya Karşı Garantili Tur Camı
    1.Takım------Asansörlü Montaj Kiti Kıskaçlı
    1.Takım--------Alyenli Krom Montaj Cıvatası
    1.Adet-----------------------------Montaj Anahtarı
    1.Adet-----------------------------------Matkap Ucu
    1.Adet--------------------Detaylı Montaj Şeması
    taktığınız zaman kaskınıza ve gögüsünüze böcek sinek gelmez ve kask içerisinde kafanız türbülansa uğramaz sallanmaz.Uzun yollarda vizör açık seyahat ettirir.
    bursalıali, RoDida ve burakragaa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    sadece subap ayarı yapıldı birde 2017 yazılım yüklendi
    Naci63 ve bursalıali bunu beğendiler.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı ugury adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece subap ayarı yapıldı birde 2017 yazılım yüklendi
    Bir de resetleme işlemi yapıyorlar. Ama onu siz fark etmemişsinizdir.
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    2015 MONDİAL RXİEVO/ SUZUKİ DL 650
    merhaba ali abi;

jantlarını değiştirdinmi yoksa 18"-15" olarak devam mı.şimdiden iyi bayramlar dilerim
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ben ön jantı değiştirdim. 100-90-18 idi sağolsun siteden 2016 model sahibi bir arkadaşımız CST olan
    lastiklerini metzeler yaptı. CST leri de bana gönderdi . Bursa'dan bir arkadaşımız da UMA ya debriyaj
    balataları için para havalesi yaptı. Balataları temin edememişler yerine 19 inç 2016 jant göndediler.
    Kendisi uğraşmak istemedi bana devretti. Yaklaşık 2000 km den beri 100-90-19 olarak kullanıyorum. Sürüşde
    bir şey değişmedi. Fakat km saati daha doğru çalışıyor. Nasib olursa bu temmuz ortalarında yine İzmir
    Çeşme'ye giderken tekrar ölçeceğim. Geçen sene 18 jantla aslında 425 km olan Bursa Çeşme yolunu % 10 fazla
    ile 465 km olarak göstermişti. Bakalım bu sene kaç km gösterecek. Sonucu da sizlerle paylaşacağım. Arka
    tekerin 17 olan jantı henüz temin edemediğim için değiştiremedim. İnşaallah İzmir seyahati sonrası onu da
    hallederim . En güzel km lere. Hepinizin bayramı mübarek olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:22 ----------

Şimdilik 19 - 15 şeklinde.
    KOBRA62 bunu beğendi.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    gerçi illaki sorulmuştur ama rx3 lerin top speed vede stabil olarak gidebildiği hız kaç km 2 motor arasında kararsız kaldım 0 km alacağım ya rx3 alıcam yada mondial xtreme enduro(250cc su soğutmalı olan) o yüzden soruyorum
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Ben gçen rodajı bitirip hafif gaz açtım iki kişi 4 vites 11 12 devirmi ne 120 km gördü motor hocam sürat gayet iyi bence enduroya yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

Abiler kardeşler benim ön farın kısası 2 oldu kesiyo 2 hafta iki far sorun ne olabilir bgün servise gidicem ama bazen sorun yapabiliyolar sebeb nedir akımmı fazla kısada acaba
    berk_cglr ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yaklaşık 15 aydan bu yana ön farı led yaptım o şekilde kullanıyorum. Orjinali 30 watt
    led 25 watt. Led çok daha güzel ışık ve aydınlatma yapıyor. Geçen sene 35 liraya almıştım. Orjinal ampulu da yedek olarak sağ çantada muhafaza ediyorum. Led Çin malı
    hiç de problem çıarmadı. En tatlı rüzgarlara.
    RoDida ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Bilmiyorum abi şimdi orijinale hiç dokunmadım baya bi sürede böyle gider adım adım değişiklik yapıcam makinada ışıktı çantaydı vs ama ana farı hiç sökme niyetim yok ek yaparım büyük ihtimal mondialde sağolsun dün bakım sehpa ayaklığını gönderdi bi fosforlu yelek ve rx3i evo anahtarlığı gönderdi anahtarlık motorun küçük bi hali güzel oldu böle
    bursalıali bunu beğendi.

Bu MONDİAL gönderdiği hediyeleri nereden gönderiyor acaba ? Ben motoru kadıköydeki motoventodan aldım oda UMA bayi , laf arası böyle böyle hediye bakım sehpası fln veriyormuş bana bişey yok mu dedim.Yok abicim öyle bişey fln yaptılar Rodaj devam ediyor şuan 330 küsür km'deyim.Rodajın bitimiyle birlikte bir arka çanta almayı düşünüyorum, bütçe olarak en fazla 350 TL tavsiyelere açığım ve de bir led far düşünüyorum far bölümündeki boş yere.Perşembe günü Üsküdar sahil yolunda 2 tane kırmızı evoyla karşılaştım o abilerim burdaysa selam olsun.İletişime geçelim oturup tanışmak isterim.Tekeriniz düz bassın inş.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık yok
    350 tl ye shad sh45 aldım, hepsiburadan dan... gayet iyi topcase... ama maxem de gayet başarılı, arkadaşta var vida ile sabitledi çarşı pazar yapıyor
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    350 tl ye shad sh45 aldım, hepsiburadan dan... gayet iyi topcase... ama maxem de gayet başarılı, arkadaşta var vida ile sabitledi çarşı pazar yapıyor
    Ağa bahsettiğin modelde sırt koyma yeri var mı ? Sanırım genelde ayrı satılıyor ?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık yok
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağa bahsettiğin modelde sırt koyma yeri var mı ? Sanırım genelde ayrı satılıyor ?
    Yok ama ikinci el bir tane buldum 30 yl ye
    bursalıali bunu beğendi.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Maxem sl45 modeli sırt dayaması ve üste port bagaj demiri dahil 200-250 lira arası fiyatlara satılıyor. İnternette her çeşit renk var beğenip sipariş verebilirsiniz.
    bursalıali ve adammotorsuz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benim EVO beyaz üzerine mavi şeritli. 2 sene orjinal çantalarıyla kullandıktan sonra iyice canımı sıktı
    üst çanta. Dün Bursa ........ motorun sahibi Levent'in yanına uğradım. Kendisine ufak bir takıntım vardı.
    Hem onu kapattım , hemde Maxem 45 üzeri beyaz topcase i 160 liraya aldım. Orjinal çantanın montaj saçına
    maxemin plastik topcase altını kendi somun ve civatalarıyla monte ettim, yine mondial yazan kutunun bel ve
    sırt dayama parçasını da maxem kutuya monte ettim. 15 gün sonraki İzmir Çeşme seyahatimde çok işime yarayacağını ümid ediyorum. Beyaz mavi evonun üzerine beyaz siyah topcase güzel durdu. Birde şu MT ye foto yüklemeyi bir öğenebilsem... En güzel bayramlara .

Sabah şerifleriniz hayrolsun ağalar.Sevdiklerinizle birlikte mutlu,huzurlu,sağlık dolu nice bayramlar dilerim.Bayramınız kutlu olsun.
    bursalıali bunu beğendi.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Herkese hayırlı bayramlar. Rx3'ün kilometre soketini söksem göstergeye veya beyne herhangi bir zararı olur mu? Bakıma 100 km geç gitmek zorunda olduğum için bunu yapmam lazım. Acil cevaplayan olursa çok sevinirim şuan şehirlerarası seyahatteyim.
    bursalıali ve msaltin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)