Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 X-Treme Enduro
    Mrb ürünler güzel.
    1-farları nasıl takmayı düşünüyorsunuz?
    2- aynaların açısı nasıl? büyük ayna lazım bana heryeri görecek,
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobanda rüzgar varsa genelde 70-80den sonra ses gelmiyor, rüzgarın şiddetine göre durum daha da kötü olabiliyor, bende durum böyle...
    Doğrudur ben boş yolda tarlada arazi yollarında kullandım genelde 100 Km/h de bir sıkıntı yaşamadım otobanda denemedim.
    bursalıali bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    merhablar arkadaşlar malum bizin arka çanta yok gibi bir şey ,yan çantalarda aslında çok işlevsel gelmiyor bana ama yük / malzeme vs. için arka çanta olrak 48lt ile 52 lt çanta arasında kararsız kaldım ,52 çok büyük ve görüntü kirliliği oluşturur mu?

değiştirmiş olanlar hangi marka ve modeli neden tercih ettiklerini yazabilirler mi?
    Teşekkürler keyifli günler diliyorum.
    vesselam..
    bursalıali bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Dünkü kar yağışında motorumla çıkmadan duramadım. 17:30 itibariyle sürüşümü izleyebilirsiniz. 20. dakikada ufak bir düşüş yaşadım ama olsun

bursalıali bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhablar arkadaşlar malum bizin arka çanta yok gibi bir şey ,yan çantalarda aslında çok işlevsel gelmiyor bana ama yük / malzeme vs. için arka çanta olrak 48lt ile 52 lt çanta arasında kararsız kaldım ,52 çok büyük ve görüntü kirliliği oluşturur mu?

değiştirmiş olanlar hangi marka ve modeli neden tercih ettiklerini yazabilirler mi?
    vesselam..
    2 çanta arasında hacim olarak büyük fark yok hangisi hoşuna gidiyorsa onu tak ben 48LT kullanıyorum.
    mitmuallim ve bursalıali bunu beğendiler.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Dünkü kar yağışında motorumla çıkmadan duramadım. 17:30 itibariyle sürüşümü izleyebilirsiniz. 20. dakikada ufak bir düşüş yaşadım ama olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

https://www.youtube.com/channel/UCDgDjb821i-q19GQlgAM_tA

Kanalımdan diğer videolarıma da bakabilirsiniz. Lütfen video kalitesini 1080s yapmayı unutmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

5 saat kar yagisi sonrasi
    badircik, gokangunes, Usuna ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

gokangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JuliusneefsJD

vesselam..
    Merhaba,
    Ben Maxem in 45lt SL 45 modelini kullanıyorum. Büyüklük olarak 2 kask alıyor. Ve motorda kaba durmuyor. Ben gayet kullanışlı buluyorum.Fiyat olarakda pek çok markaya göre oldukça uygun.(90TL civarı.) Giderken her hangi bir sallanma savrulma vs de yaşamadım. Motor üzeri resimlere benim albümden bakabilirsiniz.Yalnız şu an alacak olsam biraz daha paraya kıyıp Maxem in MX45 modelini alırdım.Bu model tip olarak çok daha güzel. bu modeli üst bagaj taşıyıcısı ve artçı için sırt dayaması ile birlikte 200TL civarında satılıyor.
    Tabi ben fiyat performans olarak bu modelleri önerdim. Tabiki daha pahalıya çok daha kaliteli ürünler var.
    Selamlar...
    bursalıali bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=konGmi-o0os

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

https://www.youtube.com/channel/UCDgDjb821i-q19GQlgAM_tA

Kanalımdan diğer videolarıma da bakabilirsiniz. Lütfen video kalitesini 1080s yapmayı unutmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

http://i.hizliresim.com/41WLaA.jpg

5 saat kar yagisi sonrasi
    Aga insan 2016 model motoru öyle açıkta koyar mı be, al ucuzundan bi branda 50-60 liraya.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga insan 2016 model motoru öyle açıkta koyar mı be, al ucuzundan bi branda 50-60 liraya.
    Normalde sitede balkon altinda durdugundan yagislardan etkilenmiyor. Okulun onunde ilk defa boyle oldu. Ben de inanamadim 😆
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    goh-khan güneş teşekkürler bilgi için kafamda shad 48 var idi şimdi maxsemin nasıl bir çanta olduğunu düşünürken aradaki fiyat farkına shadın değip değmeyeceğinide düşünmeye başladım..

fiziki olrak görmek gerek her ikisinide sanırım bakalım buradaki(izmit) satıcılarda var mı bu markalar.. bi fırsat bulabilirsem.. vesselam..
    bursalıali ve gokangunes bunu beğendiler.

gokangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JuliusneefsJD
    goh-khan güneş teşekkürler bilgi için kafamda shad 48 var idi şimdi maxsemin nasıl bir çanta olduğunu düşünürken aradaki fiyat farkına shadın değip değmeyeceğinide düşünmeye başladım..

fiziki olrak görmek gerek her ikisinide sanırım bakalım buradaki(izmit) satıcılarda var mı bu markalar.. bi fırsat bulabilirsem.. vesselam..
    Abi Shad mutlaka daha kalitelidir. Ama dediğin gibi vereceğin paraya göre kıyaslarsınız. Yalnız şu muhakkak ki bizim motorlar gayet heybetli olduğundan büyük çantalar kaba durmuyor motor üzerinde. Şimdiden hayırlı olsun.
    bursalıali bunu beğendi.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Amin Abi sıhhat ile hep beraber olmayı nasip etsin
    bursalıali bunu beğendi.

selamun aleykum
    öncelikle bu siteye yeni üye oldum düzceden katılıyorum bircok yorumu okudum ve hala okuyorum
    abilerime kardeşlerime bir sorum olacak
    rx3 evo almak istiyorum fakat düzce de hiç yok servis agı var fakat ben alıp buraya gelmesini saglarsam burda işi bilmeyen biri motoru toplayacak
    bu sebeple sakarya tarafında bolu da olabilir tavsiye edebileceğiniz yer varmı?
    ayrıca motor fiyatları her yerde farklı şu anda en uygunu istanbulda hunkar motorda buldum yanın hediyelr bol ayrıca 300 tl ehliyet yardımı diyor
    yardımcı olacak olan arkadaslara şimdiden teşekkur ederim
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli rotasız kardeşim ben Bursa'da oturuyorum. İzmit'te Mitmuallim ismiyle yazan Mithat bey hocamız var,rx3i yi Sakaryadan almıştı. Benim telim 535 2304722 telden ararsan Mithat beyin nosunu sana verebilirim. En kısa zamanda evona kavuşman temennisiyle. SELAMLAR.
    mitmuallim bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    motoru aldığınız yerdeki servis hazırlayıp kullanılabilir hale getirecek, sizede düzceye kadar sürmek kalacak, ayriyeten kronik sorunlar çıkmaz ise mahalli servisler işini görebilir ama kendine güvenen ve işi bilmeyen bir servis ise benim gibi 100 km ötede servise gitmek zorunda kalabilirsin..
    geriye doğru biraz oku yaşananları görürsün.. vesselam..

Ali abi selamlar hürmetler..
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Mithat Hocam hem size hemde bütün İkiteker sevdalılarına saygılar sevgiler mutluluk dolu günler dilerim.
    mitmuallim ve MANKU bunu beğendiler.

ilgin için teşekkürler mondial fiyatını sitesinden kaldırdı.heryerde farklı fiyatlar var istanbul fuarına kadar beklemeye karar verdim nasip se fuara gidecegim.hem bu sırada arabamı satmıs olurum. tekrar burda görüşürüz insallah
    bursalıali bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ROTASIZ81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgin için teşekkürler mondial fiyatını sitesinden kaldırdı.heryerde farklı fiyatlar var istanbul fuarına kadar beklemeye karar verdim nasip se fuara gidecegim.hem bu sırada arabamı satmıs olurum. tekrar burda görüşürüz insallah
    2 senedir mondial fuara katılmıyor bunun da bilgisini vereyim.
    bursalıali bunu beğendi.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 senedir mondial fuara katılmıyor bunun da bilgisini vereyim.
    Bugun BMW'ye mail attim G310GS fuarda sergilenecek mi diye? Planlarda 2017 nin 2. yarisinda satisa cikmasi varmis ama fuara yetisip yetismeyecegi henuz netlik kazanmamis. Ek bilgi olarak paylasayim dedim.
    bursalıali ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=1R41sNqw-h0

ekipmana para aktarayaman veya gereğince önemsemeyen bizler için izlenmesi gereken bir video

Allah bizi korusun ..
    vesselam..
    Usuna ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)