Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Video eklemek istedim ama başarılı olamadım linkini göndereyim. İş çıkışı kafa dağıtmak için yapılan amatörce çekimlerden birisi

https://www.youtube.com/watch?v=VUF6zTkbB-o

https://www.youtube.com/watch?v=VUF6zTkbB-o" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    bursalıali ve MANKU bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Mevlüt çok büyük geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin. Senin kendinde bir şey olmaması en sevindirici olan tarafı. Evon da eskisinden daha güzel olmuş. Rabbim en yakın zamanda en hayırlı işi ve eşi
    nasib eylesin. SELAMLAR.
    Abi çok sağol negüzel dua ettin valla
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Veyis Hocam bu gün gerekli bilgileri Watsap ile size göndereceğim. SELAMLAR.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Elcik korumaya ihtiyacım var, resimdeki benim yamulan eski elcik korumalarım. Bunun gibi led yapacağım yine üzerine. Görseli güzel ve işini iyi yapan elcik koruma tavsiyesi bekliyorum. Varsa resimli atarsanız daha iyi olur. Lütfen. Harici olarak yaptığınız, ön cam uzatma, grenaj boyama, aydınlatma takma, orta sehpa, vs. tüm modifiye resimlerinizi bekliyrum. Özellikle Cumhur Bey sizden daha çok resim bekliyorum.
    Biliyorum foruma resim atması zor...

bursalıali bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kardeş,öncelikle tekrar geçmiş olsun.motorunda ne güzel eski haline gelmiş.ALLAH tüm rüzgar sevdalılarını korusun.

şu led ampul olayını kimden duyduysam aydınlatmasından memnun değil.ancak aşağıda linkini verdiğim ampullerin daha iyi aydınlattığını çok duydum.acaba bizlerden kullanıpta memnun olan/olmayan varmı ?
    http://urun.n11.com/ampul/philips-xt...Q&gclsrc=aw.ds

bende az önce hastaneden geldim.bildiğiniz gibi bugün sabah saat 08.00-08.05 gibi ADANA VALİLİĞİ'nde bombalı saldırı oldu.tüm ADANA'da duyulan anormal bir sesle irkildik.bizim gurup arkadaşımız da valilikte çalışıyordu.uzun süre tel.bağlantısı kuramadım (jammer nedeniyle)ancak daha sonra ulaştık.yaralı ama çok şükür büyük değil.cam kırıklarının vermiş olduğu yüzünde ve boynunda hasarlar var.aracının camları yerlebir olmuş.odası ile bombanın patladığı mesafe 7-8 mt.buna da şükür ama 2 can kaybı var.ALLAH rahmet eylesin,çok üzüldük.
    bursalıali ve MANKU bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3i
    Öncelikle Hayatını kaybeden tüm vatandaşlara rahmet dilerim. Yaralananlarada acil şifalar. Şu anda yurt dışında / yurt içinde savaşan tüm askerlerimizin bileğine kuvvet.

Bu ampülden aldım ama ısı nedeni ile takmaya cesaret edemedim. Kullananlar bilgi verirse çok iyi olur.
    bursalıali bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    dün mondiale far ile ilgili yazdığım maile çabuk ve basit cevap verdiler önermiyoruz garanti bozulur. Yolu net görmek için madenci kaskı ile gece yol alırız artık garanti bitinciye kadar.. vesselam..
    bursalıali bunu beğendi.

Canakkale/Balikesir tarafinda tarafinda servis konusunu nasil cozuyorsunuz, var midir yetkin bir servis?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Bu mondial bana neden dönüş yapmıyor arkadaş. Bazı parçalar sormuştum, kaç gün geçti dönmediler.
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Şu cennet vatanı bölmek,parçalamak,terör belasıyla insanımı öldürmek, yaralamak isteyenlere Cenabı Hak fırsat
    vermesin. Şehadet şerbetini içen kardeşlerimizi cenneti alanın baş köşesinde misafir eylesin. Yaralı
    gazilerimize de çok acil şifalar nasip eylesin. Aziz Milletimin alçak düşmanlarını kahru perişan eylesin. Onları
    her iki cihanda rezil rusvay eylesin. Bütün milletimin başı sağolsun. SELAMLAR.
    gokangunes, adanalı, chetaq ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Selamlar Rx3iEvo ve tüm motosiklet tutkunları.
    Aralık 4 pazar sabahı yola çıkıp Uşağa doğru yolculuk yapacağız. Burada Dostlarımızdan Rifat Yontar ve Uşak Enduro dan arkadaşlarla buluşup Uşak Ulubey Kanyonlarında Gezinti yaparak keyifli bir hafta sonu geçirmeyi planlıyoruz. Siz değerli dostları da bu güzel ve keyifli sürüşümüze bekleriz. Farklı bölgelerden gelecek dostlar benimle iletişime geçebilir.
    (Etkinlik iptali söz konusu olursa şayet SADECE ÇOK ŞİDDETLİ BÖLGESEL YAĞMUR OLDUĞUNDA GÖZDEN GEÇİRİLİP BİLGİ VERİLECEKTİR..)
    TÜM DOSTLARI BEKLERİZ SAYGILARIMLA..

İletişim..
    Umut Uçman 0 506 408 8731
    Rifat Yontar** 0 507 365 7571
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    aynı sorun bendede var.motor 2016 4000 km de başladı UMA ile görüştüm servise yönlendirdiler. yarın götüreceğim bakalım sorun neymiş
    bursalıali bunu beğendi.

gokangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Selamlar,
    Daha önce Forumda konuşulmuş sanırım.
    Yandan bakınca rx3i ile ne kadar da benzeşiyor
    Her halde en az 20.000 den az değildir fiyatı

Suzuki v-strom 250

bursalıali ve alprn bunu beğendiler.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Alıntı ugury adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede var.motor 2016 4000 km de başladı UMA ile görüştüm servise yönlendirdiler. yarın götüreceğim bakalım sorun neymiş
    4000 bakımında subap ayarı yapıldı mı motorunuza?
    bursalıali bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bursalıali ali ağabey,diline sağlık,AMİNNNN diyorum.

İzmiRx3iEvo kardeş,güzel vakit geçirmeniz dileklerimle.rifat kardeşimize adana'dan da selam söyleyiniz.

gokangunes gökhan kardeş,evet RX3'e çok benziyor.inazumanın devşirilmişi,ama çantalı satılmayacağına bahse girerim.
    gokangunes ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursalıali ali ağabey,diline sağlık,AMİNNNN diyorum.

İzmiRx3iEvo kardeş,güzel vakit geçirmeniz dileklerimle.rifat kardeşimize adana'dan da selam söyleyiniz.

gokangunes gökhan kardeş,evet RX3'e çok benziyor.inazumanın devşirilmişi,ama çantalı satılmayacağına bahse girerim.
    Aleyküm Selam
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mondial bana neden dönüş yapmıyor arkadaş. Bazı parçalar sormuştum, kaç gün geçti dönmediler.
    Sağolsun bugün UMA dan bir yetkili forumu okuyup dönüş yaptı ve konuştuk. Sonra müşteri hizmetlerinden bir bayan aradı ve anladığım kadarıyla gönderdiğim mesaj arada kaynamış herhalde. Ama konuşup durumu hallettik, burdan UMA yetkililerine tekrar teşekkür ederim.
    bursalıali, Tayfun_ ve alprn bunu beğendiler.

alprn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 3 evo

servislere dikkat

Slm arkadaslar bi suredir giremiyorum foruma motorumdaki sikinti hallolunca gircektim fakat herkesi uyarmak ve bilgilndirmek adina yaziyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

İki hafta once bakim zamani gelmedigi halde stop etme olayindan dolayi servise gittim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:11 ----------

Gitmisken yag ve filtre deyisimi ve yakit gostergem arizali idi onun bakimi ve frenimde hafif bi ayar gerekiyodu onlari ilettim.bir gun aradan sonra motorumu aldim.alirkn motormdan damlayan yagin zincirden geldigini yeni yagladiklarini yakit gostergesininde yakit olmadigindan yakit almam gerektigini soylediler diger bakimlarinin tamam oldugunu stop etme sorunu icin sensorun deyistigini ve kullanici hatasi oldugunu soyledi.sorgulamAdn guvenip tamam dedim ve 575 tl ucreti verip aldim motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:19 ----------

İlk olarak hemen yakit aldim fakat gostergem hala bozuk gosterge yanip sonuyo ayni sekilde.yola devam ettim freni yokladigimda daha once tutan ama hafif ayar gereken frenim sanki hic frene basmamism gibi devam etti.tekrar bastim ama yine ayni tutmak yerine sadece yavaslatmaya calisiyor gbi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:25 ----------

Daha sonra eve geldim motoru park ederken motorun her yeri ve uzerim yag olmus.zincirden olamaz bu dedim ve motorn yag tapa kapaginin olmadigini motorda yag kalmadigini farkettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:40 ----------

Direk servisi aradim.servis ne gerekiyosa yapacagini soyledi.motoru alcaklarini gerekirse burda yani evimde halletceklerini.yapilmayan butun diyer sikintilari cozeceklerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

Kusura bakmayın beyler yazamıyorum bile doğru düzgün can sıkıntısından.ne diyodum diyer sıkıntıları falan cözeceklerini soylediler ve iki gün sonrasına sözleştik eve gelip yapcaklardı.iki gün oldu üç gün ve aradım fabrikadan parca beklediklerini gün vererek pazartesi ellernde olcağını salı halletceklerini(gecen hafta pazartesi tabi)soylediler.salı oldu çarşamba ve yine aradım fabrikanın parçayı göndermediğini söylediler.bunun üzerine fabrikayı aradım ve fabrika bahsettiğim servisin fabrikadan herangibir parça talep etmediğini söyledi.bununda üzerine olayı baştan fabrikaya anlattım.fabrikadaki yetkili servislede görüşüp başka bi sevise kendilerinin takip etmeleri kaidesi ile yönlendirceklerini iletti.bende önce sorunun hallolması gerektiğini başka servise gitme işini sorun hallolunca değerlendirmek istediğimi söyledim.fabrika sağolsun bunun üzerine gerekli parçayı servisin karşılaması şeklinde çarşamba akşamı çıkışını sağlıycaklarını belirtti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

bugün itibarı ile halen bi gelişme yok ve hala servis öncesi sedece arada stop etme sorunu olan motorum suan olduğu yerde freni ve yakıt göstergesi arızalı gram yağsız ve yağ tapa kapaksız yürüyemeyecek şekilde yatıyo.ve ben sağlam motorumu bu hale getirmek için üste 575 tl para verdim.arkadaşlar kendi iyiliğiniz için lütfen servislere dikkat edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

bugün itibarı ile halen bi gelişme yok ve hala servis öncesi sedece arada stop etme sorunu olan motorum suan olduğu yerde freni ve yakıt göstergesi arızalı gram yağsız ve yağ tapa kapaksız yürüyemeyecek şekilde yatıyo.ve ben sağlam motorumu bu hale getirmek için üste 575 tl para verdim.arkadaşlar kendi iyiliğiniz için lütfen servislere dikkat edin.
    bursalıali, MANKU, Tayfun_ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı alprn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar bi suredir giremiyorum foruma motorumdaki sikinti hallolunca gircektim fakat herkesi uyarmak ve bilgilndirmek adina yaziyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

İki hafta once bakim zamani gelmedigi halde stop etme olayindan dolayi servise gittim

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:11 ----------

Gitmisken yag ve filtre deyisimi ve yakit gostergem arizali idi onun bakimi ve frenimde hafif bi ayar gerekiyodu onlari ilettim.bir gun aradan sonra motorumu aldim.alirkn motormdan damlayan yagin zincirden geldigini yeni yagladiklarini yakit gostergesininde yakit olmadigindan yakit almam gerektigini soylediler diger bakimlarinin tamam oldugunu stop etme sorunu icin sensorun deyistigini ve kullanici hatasi oldugunu soyledi.sorgulamAdn guvenip tamam dedim ve 575 tl ucreti verip aldim motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:19 ----------

İlk olarak hemen yakit aldim fakat gostergem hala bozuk gosterge yanip sonuyo ayni sekilde.yola devam ettim freni yokladigimda daha once tutan ama hafif ayar gereken frenim sanki hic frene basmamism gibi devam etti.tekrar bastim ama yine ayni tutmak yerine sadece yavaslatmaya calisiyor gbi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:25 ----------

Daha sonra eve geldim motoru park ederken motorun her yeri ve uzerim yag olmus.zincirden olamaz bu dedim ve motorn yag tapa kapaginin olmadigini motorda yag kalmadigini farkettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:40 ----------

Direk servisi aradim.servis ne gerekiyosa yapacagini soyledi.motoru alcaklarini gerekirse burda yani evimde halletceklerini.yapilmayan butun diyer sikintilari cozeceklerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

Kusura bakmayın beyler yazamıyorum bile doğru düzgün can sıkıntısından.ne diyodum diyer sıkıntıları falan cözeceklerini soylediler ve iki gün sonrasına sözleştik eve gelip yapcaklardı.iki gün oldu üç gün ve aradım fabrikadan parca beklediklerini gün vererek pazartesi ellernde olcağını salı halletceklerini(gecen hafta pazartesi tabi)soylediler.salı oldu çarşamba ve yine aradım fabrikanın parçayı göndermediğini söylediler.bunun üzerine fabrikayı aradım ve fabrika bahsettiğim servisin fabrikadan herangibir parça talep etmediğini söyledi.bununda üzerine olayı baştan fabrikaya anlattım.fabrikadaki yetkili servislede görüşüp başka bi sevise kendilerinin takip etmeleri kaidesi ile yönlendirceklerini iletti.bende önce sorunun hallolması gerektiğini başka servise gitme işini sorun hallolunca değerlendirmek istediğimi söyledim.fabrika sağolsun bunun üzerine gerekli parçayı servisin karşılaması şeklinde çarşamba akşamı çıkışını sağlıycaklarını belirtti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

belki yapmışsınızdır , hemen mondiale konuyu iletin , hangi servis olduğunu da belirtirseniz başka arkadaşların canı yanmaz....

UMA nın servisleri düzeltmekle ilgili çalışma yapması şart oldu....
    bursalıali, Tayfun_ ve Zengibar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Syn. Alprn geçmiş olsun, çoğu servis bisiklet tamircisinden devşirme olduğu için ve bu motora da bisiklet muamelesi yaptıkları için böyle oluyor. Sözüm meclisten dışarı.
    Ukalalık gibi olmasın ama UMA firmasının bütün servislerini denetleyip, bu işi kontrol altına alması gerekiyor.

Saygılar.
    bursalıali, Tayfun_, Zengibar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)