Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    rx3 selesi daha rahat gelmişti bana pulsar dan sonra tabi ben sadece kısa mesafede test etmiştim, uzun mesafede yolculuk için demekki bu da işlem istiyor.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CumhurAYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hala satılık al kardeşim ben yiyemedim sen ye tüh tüh tüh :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...0248868/detay/
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i evo
    Sevgili abilerim ablalarım kardeşlrim Öncelikle merhaba
    Geçtiğimiz pazar günü motorumla malesef kaza yaptım ancak yeni yeni kendime gelmeye başladım sağ kolum omuz bölgemden çıktı ve uç kısımdaki kemik kırıldı herzaman ki gibi saat 13:30 da yola cıktım işime gidiorken yıllardır hep çok tehlikeli oldunu düşündüğüm bir yerde kaza yaptım ana cadde de kendi şeridimde seyir halindeyken alt sokaktan bir bağlantı olan bir köşe var ve malesef araçlar o köşeye kadar park ettikleri için çıkan araç benim geldiğimi görmedi o köşenin belki 50 metre ötesinde kasis var yavaşladım geçtim hızım ortalama 35-40 km civarındaydı. fakat dönen araç tam ben o noktaya yaklaşınca bi anda döndü ve benim şeridimden devam etti yol geliş gidiş bu arada çift şerit olmasına rağmen neden benim şeridime daldı hala akıl sır erdiremiyorum yani gelen ben değil harfiyat kamyomu otobüs de olabilirdi somuçları çok çok daha vahim olurdu.. veya benim gibi temmuzun bu sıcağında robocop gibi giyinmiş biri değilde sıcak diyip tüğ tebel binen bi kardeşimizde olabilirdi. sonuç olarak fren yapamadım okadar vakit yoktu! az birşey konra verip sola kaçmaya yerltendim ama nafile... motor ön sağ dan darbeyi yedi bende sağ tarafımla arabaya uçtum sağ omzum arabanın camında patladı camıda patlatmışım sekip yere düştüm parketmiş arabanın altına kadar girdim en azından çıkan ve kırıln kolum arabanın altındaydı! bu arada araç süeücüsü genç bir bayan kardeşimiz o panikle frene basamadı allahtan direksiyon onaa göre sola dönük vaziyetteydi çünkü gövdemden aşağısı arabanın altına girdi tamponu vizörümün üstündeydi!direksiyon düz olsa benim bacakların vay haline.. hergün kameramı açıp yola çıkan ben o gün pillerini şarj etmeyi unutmuş ve aman bugünde takmayı veriyim dedim. diyceksiniz bukadar şeyi nasıl hatırlıyosun hiç bilincimi kaybetmedim, arabadaki bayanlardan birisi ilk yardım bilen hostes kardeşimdi sağolsun beni belkide linç edilmekten o kurtardı hastane boyunca hep o ilgilendi telefonumu ona verdim yakınlarımı o aradı etti hakını ödeyermem koruycu melek gibiydi. kaskımı çıkarmak istediler izin verdirmedi çok sağolsun sonra ben gösterdim nasıl çıkarılıcağını öle birlikte çıkardık ordan geçen motorcu bi abimiz sağolsun yine oda melek gibi insanmış benim telefonuma kendi numarasını kaydetti ambulansın içindeyken ben dedi merak etme motoruna ekipmanlarına ben sağip çıkıcam dedi (2 sene önce aynı yerde kendiside kaza yapmış herşeyini çalmışlar motorunu çekici götürmüş etmiş ni tekim abinin dediğine göre erdo polis gelmeden çekici geldi senin motorunu götürmeye dedi izin vermemiş orda güvenli biyere almışlar felan filan benim çin aslanını patates oldu galiba çalışıyo yürüyo dedi yakınım hatta getirip otoparka parketti ama garenaj felan kırılmıştır tahminimce bakamadım daha şase felaan yamuldusa iflah olurmu bilmem artık iyileşinece haber vericem size bu arada sağ dizliğim paramparca olmuştu olmasaydı dizkapağım kaval kemiğimi o artık onlarda paramparçaydı... (az bişi topalıyorum ayağım burkulmuş gibiyim) siz siz olun ekipman alırken pazarlık dağil yapmayın 2bin liraya kaskmı olur demeyin alın montum revit shield 900 tl para verdim aldım bana malmısın sen okadar para verilirmi diyen bi dunya mal tanıyorum şimdi diyorumki 900 değil 1900 olsa yine veririm tek elle bukadar yaza bildim ilaçlar uyku yapıyo sonra geri kalanından haber veririm dikatli olun nakadar dikatlide olsanız oluyo böyle şeyler o uüzden ekipmansız çop kutusunun ordan bile dönüp gelcem demeyin sakın!!! kalın sağlıcakla
    bursalıali ve RoDida bunu beğendiler.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Çok çok geçmiş olsun. Allahım daha beterlerinden hepimizi korusun. İnşallah tez zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz.
    bursalıali bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    erdo kardeş,çok çok geçmiş olsun.motor bir şekilde hallolur.buna şükür diyelim.
    bursalıali bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CumhurAYAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Usta bu motordan kaç tane veriyorsun bu paraya o kısmını pek anlamadım.
    CumhurAYAS bunu beğendi.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Çok geçmiş olsun
    bursalıali bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    [QUOTE=CumhurAYAS;3971563]Hala satılık al kardeşim ben yiyemedim sen ye tüh tüh tüh :D

O fiyat ne öyle dibim düştü
    CumhurAYAS bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Erdo kardeşim çok büyük geçmiş olsun. Tez saatte atlatırsın inşallah. Rabbim
    bir daha göstermesin ve bütün rüzgar sevdalılarını korusun.
    MANKU bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    @Erd0

Buyuk gecmis olsun. Allah daha beterinden korumus.

Ekipman konusuna ise kesinlikle sonuna kadar katiliyorum. Hele o yolda giderken kaskini koluna takan motorcular yok mu, icimden diyorum ki koruyacak birseyi yok demek ki...
    bursalıali bunu beğendi.

CumhurAYAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erd0 geçmiş olsun arkadaşım.

Fabrika lastikleri idare eder değiştirmeye gerek yok diyen arkadaşlarımıza itaf olunur

https://www.facebook.com/BikersTech/...0762617766598/
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 MONDİAL RXİEVO/ SUZUKİ DL 650
    geçmiş olsun.
    bursalıali bunu beğendi.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Alıntı CumhurAYAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla birazcık pazarlık payı eklemişsiniz , ama azıcık
    CumhurAYAS bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    geçmiş olsun kaza yapan arkadşa . tedbirin önemi bir kez daha anlaşıldı bir de kıyafetler olmasa idi Allah muhafaza..
    bir yazı okumuştum tecrübeli kullanıcı diyordu ki "ben araba süreerken önümdeki aracı motor sürerken önümdekini ,onun önündekini ve sağ ve soldakini de kollarım diyordu" işimiz zor trafikte en kötüsü bu olsun genede..
    vesselam..
    bursalıali bunu beğendi.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Erdo kardeş çok geçmiş olsun. İnşallah biran evvel sağlığına kavuşursun.
    bursalıali bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Erd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz pazar günü motorumla malesef kaza yaptım ancak yeni yeni kendime gelmeye başladım sağ kolum omuz bölgemden çıktı ve uç kısımdaki kemik kırıldı herzaman ki gibi saat 13:30 da yola cıktım işime gidiorken yıllardır hep çok tehlikeli oldunu düşündüğüm bir yerde kaza yaptım ana cadde de kendi şeridimde seyir halindeyken alt sokaktan bir bağlantı olan bir köşe var ve malesef araçlar o köşeye kadar park ettikleri için çıkan araç benim geldiğimi görmedi o köşenin belki 50 metre ötesinde kasis var yavaşladım geçtim hızım ortalama 35-40 km civarındaydı. fakat dönen araç tam ben o noktaya yaklaşınca bi anda döndü ve benim şeridimden devam etti yol geliş gidiş bu arada çift şerit olmasına rağmen neden benim şeridime daldı hala akıl sır erdiremiyorum yani gelen ben değil harfiyat kamyomu otobüs de olabilirdi somuçları çok çok daha vahim olurdu.. veya benim gibi temmuzun bu sıcağında robocop gibi giyinmiş biri değilde sıcak diyip tüğ tebel binen bi kardeşimizde olabilirdi. sonuç olarak fren yapamadım okadar vakit yoktu! az birşey konra verip sola kaçmaya yerltendim ama nafile... motor ön sağ dan darbeyi yedi bende sağ tarafımla arabaya uçtum sağ omzum arabanın camında patladı camıda patlatmışım sekip yere düştüm parketmiş arabanın altına kadar girdim en azından çıkan ve kırıln kolum arabanın altındaydı! bu arada araç süeücüsü genç bir bayan kardeşimiz o panikle frene basamadı allahtan direksiyon onaa göre sola dönük vaziyetteydi çünkü gövdemden aşağısı arabanın altına girdi tamponu vizörümün üstündeydi!direksiyon düz olsa benim bacakların vay haline.. hergün kameramı açıp yola çıkan ben o gün pillerini şarj etmeyi unutmuş ve aman bugünde takmayı veriyim dedim. diyceksiniz bukadar şeyi nasıl hatırlıyosun hiç bilincimi kaybetmedim, arabadaki bayanlardan birisi ilk yardım bilen hostes kardeşimdi sağolsun beni belkide linç edilmekten o kurtardı hastane boyunca hep o ilgilendi telefonumu ona verdim yakınlarımı o aradı etti hakını ödeyermem koruycu melek gibiydi. kaskımı çıkarmak istediler izin verdirmedi çok sağolsun sonra ben gösterdim nasıl çıkarılıcağını öle birlikte çıkardık ordan geçen motorcu bi abimiz sağolsun yine oda melek gibi insanmış benim telefonuma kendi numarasını kaydetti ambulansın içindeyken ben dedi merak etme motoruna ekipmanlarına ben sağip çıkıcam dedi (2 sene önce aynı yerde kendiside kaza yapmış herşeyini çalmışlar motorunu çekici götürmüş etmiş ni tekim abinin dediğine göre erdo polis gelmeden çekici geldi senin motorunu götürmeye dedi izin vermemiş orda güvenli biyere almışlar felan filan benim çin aslanını patates oldu galiba çalışıyo yürüyo dedi yakınım hatta getirip otoparka parketti ama garenaj felan kırılmıştır tahminimce bakamadım daha şase felaan yamuldusa iflah olurmu bilmem artık iyileşinece haber vericem size bu arada sağ dizliğim paramparca olmuştu olmasaydı dizkapağım kaval kemiğimi o artık onlarda paramparçaydı... (az bişi topalıyorum ayağım burkulmuş gibiyim) siz siz olun ekipman alırken pazarlık dağil yapmayın 2bin liraya kaskmı olur demeyin alın montum revit shield 900 tl para verdim aldım bana malmısın sen okadar para verilirmi diyen bi dunya mal tanıyorum şimdi diyorumki 900 değil 1900 olsa yine veririm tek elle bukadar yaza bildim ilaçlar uyku yapıyo sonra geri kalanından haber veririm dikatli olun nakadar dikatlide olsanız oluyo böyle şeyler o uüzden ekipmansız çop kutusunun ordan bile dönüp gelcem demeyin sakın!!! kalın sağlıcakla
    Çok geçmiş olsun arkadaşım.
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun Erdo.
    bursalıali bunu beğendi.
    sven stands ready.

Çok geçmiş olsun, Allah hepimizi beterinden korusun.
    bursalıali bunu beğendi.

hgures - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Erdo Arkadaş,

Çok çok geçmiş olsun. Tüm kalbimle bir an evvel sağlığına kavuşman dileğiyle...

Bir kötü haber de ben vereyim arkadaşlar, maalesef Uğur'un sahipleri göz altına alınmışlardı. Tutuklanmışlar. Yedek parça ve teknik destek adına sıkıntılı günler yaşayabiliriz.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/ugur-sogutmanin-sahipleri-tutuklandi,D2ogCOydQ06OWt-BLkI7wA?_ref=infinite

Sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Sevgili ErdO büyük geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış, bunca yıl birçok olay gördükten sonra motor kazalarında can kaybı ve kalıcı sakatlık olmadan atlatılan hadiseleri çok önemli saymıyorum artık. Mal yerine konur bir şekilde.
    Ben de geçen Cuma diğer motorumla Dubrovnik'ten dönerken Kotor yakınlarında yolun sağında duran bir aracın aniden kontrolsüz bir şekilde sol taraftaki benzin istasyonuna dönmek istemesi ve önüme kırması sonucu kaza geçirdim. Aynı bölgede bir hafta önce konakladığım otelin sahibi sağ olsun hastane polis motorun çekilmesi vs çok yardımcı oldu ve aynı gün 90km uzaklıktaki Pogrorica havaalanına bıraktı beni hiç karşılık beklemeden. Dünyanın her yerinde iyi insanlar var. Kask ve kameram çalınmış o hengamede. Sonuç sağ ön kol kemiğinde kırık ve ameliyat. Şimdi iyiyim çok şükür.
    Bu arada motorla yurt dışına çıkanlar için önemli bilgi. Kaskonuz yurt dışına açık olsa bile nakliye sigortası ayrı yapılıyormuş 1200Euro'ya öğrenmiş oldum.
    bursalıali ve alinahit bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)