Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler herkese... sağ bacağı fan'dan dolayı yanan bir tek ben miyim... çözüm bulabilen var mı bu duruma?
    Daha havalar isinmadi isininca yanma tam olacak. Bir cozum ariyorum bakalim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Bu arada siklikla kullandigim yolun 2km sinde bol toz toprak camur ve gecen onlarca tuz kamyonundan dolayi egzos tahrip olmakta. Bunun icin siyah egzos bantlarindan sarmayi planliyorum gorusleriniznelerdir
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    "EVET ARKADASLAR DISLIYI DEGISTIRDIM ...PULSAR IN 40 T DISLISI..DEDIGIM GIBI 15 KM HIZIM ARTTI...6. VITES 6 .DEWIR HIZ 100 IKEN SUAN 115 118 YAPIOR VE HIZLANDIKCA MOTOR RAHAT GIDIYOR ...MUKEMMEL SONUC HERK3WE TAWSIYE EDERIM...DEZ AVANTAJI YOK ..KESNLIKLE GUCTEN KAYIP OLMADI .OLSADA 100 DE 2 FALA HISSSETMIYOR BILE ...TAWSOYE EDERIM ...
    smile ifade simgesi
    MASRAF ...DISLI 50 TL ..TORNACIYA DELIKLERI 13 MATKAPLA AZ BISEY BUYUTTUK 5 TL VERDIM.... 20 de iscilik ..TOPLAMDA 75 TL TUTYOR ARKADASLAR"

FAce Grubundan ÖZGÜR ÖZÜT dişli etkinliği için bunları yazmış ..
    takip etemk gerek olumlu ve olumsuz durumları..
    vesselam..
    polo34, maktama ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "EVET ARKADASLAR DISLIYI DEGISTIRDIM ...PULSAR IN 40 T DISLISI..DEDIGIM GIBI 15 KM HIZIM ARTTI...6. VITES 6 .DEWIR HIZ 100 IKEN SUAN 115 118 YAPIOR VE HIZLANDIKCA MOTOR RAHAT GIDIYOR ...MUKEMMEL SONUC HERK3WE TAWSIYE EDERIM...DEZ AVANTAJI YOK ..KESNLIKLE GUCTEN KAYIP OLMADI .OLSADA 100 DE 2 FALA HISSSETMIYOR BILE ...TAWSOYE EDERIM ...
    smile ifade simgesi
    MASRAF ...DISLI 50 TL ..TORNACIYA DELIKLERI 13 MATKAPLA AZ BISEY BUYUTTUK 5 TL VERDIM.... 20 de iscilik ..TOPLAMDA 75 TL TUTYOR ARKADASLAR"

FAce Grubundan ÖZGÜR ÖZÜT dişli etkinliği için bunları yazmış ..
    takip etemk gerek olumlu ve olumsuz durumları..
    vesselam..
    Titresime faydasi oldumu
    bursalıali bunu beğendi.
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Murat kardeşim 10-11 yıllık xt 660 14000-15000 lira .Ciğerinin nasıl çıkacağını bir tek rabbim biliyo. Ben makinamı doğru dürüst zorlayamadım arazide.Ancak Ceyhun Biraderim var. Her hafta sonu tenereyle rx3i birlikte dağ bayır dere tepe orman dolaşıyorlar. Şikayet ettiğini hiç duymadım. 660 ccye ayak uydurabilen rx3ievoyu kutlamak gerek diye düşünüyorum. Hürmetler.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlar,
    mitmuallim kardeş,şu dişliyi değiştiren arkadaşımızın,vites araları ve titreşim konusundaki fikri nedir acaba?
    not:benim FACE'im yok takip edemem de.
    bursalıali bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat kardeşim 10-11 yıllık xt 660 14000-15000 lira .Ciğerinin nasıl çıkacağını bir tek rabbim biliyo. Ben makinamı doğru dürüst zorlayamadım arazide.Ancak Ceyhun Biraderim var. Her hafta sonu tenereyle rx3i birlikte dağ bayır dere tepe orman dolaşıyorlar. Şikayet ettiğini hiç duymadım. 660 ccye ayak uydurabilen rx3ievoyu kutlamak gerek diye düşünüyorum. Hürmetler.
    teşekkur ederım bılgı için. bır arkadaşımız forumdaydı yanılmıyorsam yenı motorda jant 8 çiziyordu lastık kalıtesı düşük jant sıkıntı stop etme sorunları vs. baktıgımda bunları çözmek zaman ve malıyet aynı zamanda gıderlere bakınca cıta yukselıyor bayaa o yuzden tereddut edıyorum bunun dısında makıne benım kullanım amacıma hıtap edıyor. bugun alıyorum desem 2 ay surer ehlıyetı yenı alıyorum cunku vıteslıde ılk tecrubem olacak kısmetse
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    Değerli Murat kardeşim lastik kalitesi bu fiyat skalasındaki tüm motorlarda hemen hemen aynı o yüzden takılmamak lazım, emniyetli bir sürüş isteniyorsa lastikler daha kaliteli olanlarla değiştirilmeli. Problem o ki 2015 modellerin jant ölçüleri 18 ve 15 için kaliteli lastik alternatifi çok az veya olanlar çok pahalı. Neyse bu konu 2016 modellerde çözülmüş durumda.

Bence daha önemli problem bazı motorlarda yaşanan stop etme problemi ki bu benim de başıma geldi. Motorun genel kalitesi fena olmamakla beraber Çin malı olduğundan üzerinde bulunan bazı bileşenlerin kalitesi tartışılır. Benim motor alındıktan 15 gün sonra stop etmeye başladı ve problem hala giderilmiş değil. Bunda halihazırdaki Mondial yetkili servislerinin özellikle enjektörlü makinalarla ilgili yeterli bilgiye sahip olmamalarının da payı var. Önce oksijen sensörü dendi sonra Mondial beni aradı başka bir servis önerdi o servis diagnostik kontrol yaptı oksijen sensörü değil konjektör dedi parça elinde yok gelmesi 3 gün sürdü, malzeme geldi ama motordan hala haber yok. "O" motor alıp bunları yaşamak can sıkıcı tabi. Ben ilk kez Çin malı motor aldım ve şunu anladım problemsiz olana denk gelirsen keyifle binersin ama problem yaşarsan biraz canın sıkılır.
    bursalıali ve maktama bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tabloya göre,hız artışı ile,çekiş azalması paralel.ee o zaman dişli değiştirmenin bir mantığı yok.

etokar kardeş,hayırlı olsun.
    Concrete kardeş,yüz kızaracak birşey yok,ben RX3'e olan ilgiyi vurgulamak istedim.
    emre kardeş,Lastik havaları 28-30 -2 kişi için değil mi?
    Lastiğin sağlıklı kullanımı için verdiğimiz değerdir ancak yük durumuna göre maksimum değere kadar arttirilabilir. Öte yandan tek kullanici 130 kg de olabilir 2 kisi 140 kg de olabilir ve amortisör ayarlari da kullanilarak lastik basıncı için kullanıcıdan kullanıcıya değişebilecek normal basınç degerleri de değişkenlik gosterebilir dediler...
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

hgures - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Değerli Arkadaşlarım,

Yaklaşık bir aydır forumun müdavimi olarak keyif ve merakla yazılanları takip ediyorum. Sonunda dayanamadım 6 Nisan itibarı ile bir adet 2016 RXi3 Evo sahibi oldum. Yönlendirmeleriniz, seviyeli ve doğru bilgilendirmeleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

İşin doğrusu geçtiğimiz yıl da ciddi şekilde bu motosiklete bakmış ama özellikle lastik ölçü kombinasyonunun sıra dışılığı, ilk defa piyasaya giriyor olması vs nedenlerle geri durmuştum. Ancak bu sene iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum. Yaklaşık 300 km yol yaptım süper mutluyum. Rölantide iken durma vs sorunları yaşamadım umarımda yaşamam.

Ben üç konu için okuma faslını bitirip foruma dahil olma kararı verdim :-)

1. Öncelikle herkesin % 100 mutabık olduğunu gördüğüm bir nokta UMA'nın ne kadar interaktif ve pozitif yönde destek veren bir kurum olduğu. Aynen katılıyorum hatta şu kısacık Mondial'cilik sürecimde bile bunu fazlasıyla yaşadım. Detaya girip uzatmak istemem ama müşterisine bu kadar sıcak ve çözümcü yaklaşan bir firma ben daha tanımıyorum. (Dileyen olursa ilk motosikletim olan Kanuni Windy's 150 ve sonraki motosikletim olan Hyosung 250 Comet ile ilgili firma ve servisinden kaynaklanan sıkıntılarımı uzun uzun anlatabilirim) Neyse bu vesile ile Serkan Bey'e de selamlarımı ve hayranlık uyandıran sevgilerimi iletmek isterim. Amma uzattım deyip sadete geleyim... Firmanın internet sitesi 2016 Altın Örümcek yılın web siteleri arasında otomotiv dalında aday. Bence her Mondial kullanıcısı bir-iki dakikasını harcayıp buraya girip oyunu versin ki bizler de firma için küçücük de olsa bir destek vermiş olalım. Düşünsenize firmanın Audi, WV, Fiat gibi devlerin arasında sıyrılıp birinci olması ne hoş olur :-) Link aşağıda lütfen üşenmeyin...

http://altinorumcek.com/Halk-Oylamas...ik-Magazacilik

2. Arkadaşlar 2015 modeller nasıl bilmiyorum ve geriye dönük mümkün olduğunca tarama yaptım ama ayağın otomatik olarak katlanmasına dair sizlerden gelen bir eleştiri ve paralelinde çözüm göremedim. Siz rahatsız mı olmuyorsunuz benim gözümden mi kaçtı sayfalar? Ben hiç alışamadım. Özellikle park edeceğim sıra üzerinden inmek tam bir işkence. Ha şimdi ayak katlandı motosiklet yattı ha birazdan diye acayip geriliyorum. Hele hele hafif aşağı eğimli yerlerde park etmeye çalışmak tam bir kabus. Bu 5. motosikletim ilk dördünde park ederken boşa alırsın ayağı açarsın, ayak açık pozisyonda sabit kalır motosikleti sola yatırırsın güvenle de üzerinden inersin. Ha yanlışlıkla da viteste kalırsan veya ayak açıkken vitese takarsan basit bir müşir elektriği keserek motoru durdurur böylece gerekli emniyet tedbirini almış olur. Bunda öyle değil ki viteste de olsa ayağı açabiliyorsun. Tamam sürüş pozisyonuna gelince otomatik katlanıyor ama ya park ederken? Bir gün kesin bu yüzden yatıracağım aleti içim acıyacak. Var mı bir öneriniz?

3. Ve malum konu lastik... Ben genelde sınırları zorlamadan kullanan biri olsam da özellikle asfalt kullanımında güvende kalmak istiyorum. Motosikletimi % 50 toprak/arazi % 50'de asfaltta kullandığımı belirterek deneyimli arkadaşlarımdan en uygun lastik marka ve modeli bilgisini rica edebilir miyim?

Herkese saygı ve sevgilerimle...

Not: 1. Kusura bakmayın çok uzadı umarım sıkmamışımdır. 2. Resim Hyosung'lu zamanımdan kalma ilk fırsatta değiştireceğim :-)
    34turn ve bursalıali bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hgures adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Arkadaşlarım,

Yaklaşık bir aydır forumun müdavimi olarak keyif ve merakla yazılanları takip ediyorum. Sonunda dayanamadım 6 Nisan itibarı ile bir adet 2016 RXi3 Evo sahibi oldum. Yönlendirmeleriniz, seviyeli ve doğru bilgilendirmeleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

İşin doğrusu geçtiğimiz yıl da ciddi şekilde bu motosiklete bakmış ama özellikle lastik ölçü kombinasyonunun sıra dışılığı, ilk defa piyasaya giriyor olması vs nedenlerle geri durmuştum. Ancak bu sene iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum. Yaklaşık 300 km yol yaptım süper mutluyum. Rölantide iken durma vs sorunları yaşamadım umarımda yaşamam.

Ben üç konu için okuma faslını bitirip foruma dahil olma kararı verdim :-)

1. Öncelikle herkesin % 100 mutabık olduğunu gördüğüm bir nokta UMA'nın ne kadar interaktif ve pozitif yönde destek veren bir kurum olduğu. Aynen katılıyorum hatta şu kısacık Mondial'cilik sürecimde bile bunu fazlasıyla yaşadım. Detaya girip uzatmak istemem ama müşterisine bu kadar sıcak ve çözümcü yaklaşan bir firma ben daha tanımıyorum. (Dileyen olursa ilk motosikletim olan Kanuni Windy's 150 ve sonraki motosikletim olan Hyosung 250 Comet ile ilgili firma ve servisinden kaynaklanan sıkıntılarımı uzun uzun anlatabilirim) Neyse bu vesile ile Serkan Bey'e de selamlarımı ve hayranlık uyandıran sevgilerimi iletmek isterim. Amma uzattım deyip sadete geleyim... Firmanın internet sitesi 2016 Altın Örümcek yılın web siteleri arasında otomotiv dalında aday. Bence her Mondial kullanıcısı bir-iki dakikasını harcayıp buraya girip oyunu versin ki bizler de firma için küçücük de olsa bir destek vermiş olalım. Düşünsenize firmanın Audi, WV, Fiat gibi devlerin arasında sıyrılıp birinci olması ne hoş olur :-) Link aşağıda lütfen üşenmeyin...

http://altinorumcek.com/Halk-Oylamas...ik-Magazacilik

2. Arkadaşlar 2015 modeller nasıl bilmiyorum ve geriye dönük mümkün olduğunca tarama yaptım ama ayağın otomatik olarak katlanmasına dair sizlerden gelen bir eleştiri ve paralelinde çözüm göremedim. Siz rahatsız mı olmuyorsunuz benim gözümden mi kaçtı sayfalar? Ben hiç alışamadım. Özellikle park edeceğim sıra üzerinden inmek tam bir işkence. Ha şimdi ayak katlandı motosiklet yattı ha birazdan diye acayip geriliyorum. Hele hele hafif aşağı eğimli yerlerde park etmeye çalışmak tam bir kabus. Bu 5. motosikletim ilk dördünde park ederken boşa alırsın ayağı açarsın, ayak açık pozisyonda sabit kalır motosikleti sola yatırırsın güvenle de üzerinden inersin. Ha yanlışlıkla da viteste kalırsan veya ayak açıkken vitese takarsan basit bir müşir elektriği keserek motoru durdurur böylece gerekli emniyet tedbirini almış olur. Bunda öyle değil ki viteste de olsa ayağı açabiliyorsun. Tamam sürüş pozisyonuna gelince otomatik katlanıyor ama ya park ederken? Bir gün kesin bu yüzden yatıracağım aleti içim acıyacak. Var mı bir öneriniz?

3. Ve malum konu lastik... Ben genelde sınırları zorlamadan kullanan biri olsam da özellikle asfalt kullanımında güvende kalmak istiyorum. Motosikletimi % 50 toprak/arazi % 50'de asfaltta kullandığımı belirterek deneyimli arkadaşlarımdan en uygun lastik marka ve modeli bilgisini rica edebilir miyim?

Herkese saygı ve sevgilerimle...

Not: 1. Kusura bakmayın çok uzadı umarım sıkmamışımdır. 2. Resim Hyosung'lu zamanımdan kalma ilk fırsatta değiştireceğim :-)

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.
    Yan ayaklığı bi süre sonra alışıyosun.Hatta ben çok açık unuttuğum için benim için no problem.Lastik marka ve modelini en kısa zamanda paylaşıcam
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hiçbir enduro nun jant i sen büyük bir kaza bela geçirmedigine müddetçe 8
    çizmez.Çünkü arazi kullanımına uygun tasarlanmıştır. Ehliyete gelince
    motor kullanacaksan mecburen alacaksın. Selamlar.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hgures kardeş,hayırlı olsun.daha önce de paylaşmıştım ama tekrar paylaşayım.fotodaki vidanın başını,spiralle traşlarsanız sorun çözülür,ben daha alırken yaptırdım halloldu.diğer sıkıntı yaşayan arkadaşlara da bilgi olsun.
    bursalıali bunu beğendi.

hgures - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Yanıt için teşekkürler...

Ama bu sefer de açık kalması/unutulması durumunda risk yaşamıyor musunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Sevgili turkish39, size de yanıt ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Lastik önerinizi bekleyeceğim.
    bursalıali bunu beğendi.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı konig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Murat kardeşim lastik kalitesi bu fiyat skalasındaki tüm motorlarda hemen hemen aynı o yüzden takılmamak lazım, emniyetli bir sürüş isteniyorsa lastikler daha kaliteli olanlarla değiştirilmeli. Problem o ki 2015 modellerin jant ölçüleri 18 ve 15 için kaliteli lastik alternatifi çok az veya olanlar çok pahalı. Neyse bu konu 2016 modellerde çözülmüş durumda.

Bence daha önemli problem bazı motorlarda yaşanan stop etme problemi ki bu benim de başıma geldi. Motorun genel kalitesi fena olmamakla beraber Çin malı olduğundan üzerinde bulunan bazı bileşenlerin kalitesi tartışılır. Benim motor alındıktan 15 gün sonra stop etmeye başladı ve problem hala giderilmiş değil. Bunda halihazırdaki Mondial yetkili servislerinin özellikle enjektörlü makinalarla ilgili yeterli bilgiye sahip olmamalarının da payı var. Önce oksijen sensörü dendi sonra Mondial beni aradı başka bir servis önerdi o servis diagnostik kontrol yaptı oksijen sensörü değil konjektör dedi parça elinde yok gelmesi 3 gün sürdü, malzeme geldi ama motordan hala haber yok. "O" motor alıp bunları yaşamak can sıkıcı tabi. Ben ilk kez Çin malı motor aldım ve şunu anladım problemsiz olana denk gelirsen keyifle binersin ama problem yaşarsan biraz canın sıkılır.
    ben aracımı yenı sattım bmw 528i e39 kasa 96 model di km si felan duşuk kondısyonu ıyı bır arac ıdı. aldıktan 15 gun sonra motoru kucakladım.vs. okadar canımı yaktıkı arabalardan soğudum. pisikolojımı bozdu o derece. bukadar sıkıntıdan sonra sıfır km bır motor alıp sorun yasarsam sızın motor 2016 mıdır? yenılerde cok sorun yok dıye bılıyorum. benım sıfır aldıgım 125cc bısan lıfan marka scooter motorum var 10 yıl oldu rutın bakımın harıcınde anahtar degmedi. km saatı sorunlu ama dıkkate hıc almadım. cıkan arızalar karsısında servıslerın yaklasımı cözüm arayışları olumlu ıse bınılebılecek ve bana hıtap eden bır motor.formdakı her yorumu neredeyse okudum face den de takıp edıyorum. herkes farklı bır problemden bahsedıyor. bakalım hakkımızda hayırlısı...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1200GS / Honda NC700X
    2015 ama 2016 Mart ayında alındı. Problem her üründe olabilir ama karşılaşma sıklığı ve problem çıktığında ne kadar çabuk ve tam olarak giderilebildiği ürünün kalitesini belirliyor. Mondial'in firma olarak iyi niyetli olduğu kesin ama bu makinada problem çıkma olasılğı diğer markalara (Japon ve Avrupalı olanları kastediyorum) göre daha yüksek ve servislerin olaya tam olarak vakıf olup olmadığı şüpheli. Ben problem yaşadım, benzeri problemler başka motorlarda da mevcut ama genel olarak değerlendirildiğinde bu makina fiyat performans denkleminde iyi bir seçenek, birçok arkadaş gayet keyifle kullanıyor. 2016 modellerde de en azından kozmetik olarak bazı iyileştirmeler mevcut, gözünü kapatıp bana denk gelmez inşallah diye alabilirsin.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbir enduro nun jant i sen büyük bir kaza bela geçirmedigine müddetçe 8
    çizmez.Çünkü arazi kullanımına uygun tasarlanmıştır. Ehliyete gelince
    motor kullanacaksan mecburen alacaksın. Selamlar.
    Benim motordada bir yalpalama var gibi janta baktirdim jant yamuk dediler kazasi belasida yok. Balans falan geliyor aklima ama bilemedim
    bursalıali bunu beğendi.
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motordada bir yalpalama var gibi janta baktirdim jant yamuk dediler kazasi belasida yok. Balans falan geliyor aklima ama bilemedim
    Servise durumu bildirin, jant/göbek/jantel akordu gerekli gibi, sürüşe devam etmeyin, biran evvel yaptırın şakası yok.
    sezgingulmez ve bursalıali bunu beğendiler.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. Allah kaza bela vermesin.

Bu arada rodaj çalışmalarım devam ediyor. Bu gün yakındaki Karaisalı adlı ilçeye sürdük kuzenimle. Git-gel 80 km. Yine maksimum 75-80 km hızda sürdüm. İlk yağ değişimine kadar böyle gidecek. Bu arada hepsiburada'dan mobil bir 15-50 tam sentetik yağ sipariş ettim. litresi 27.39 TL. 5 kutu alınca kargo bedava. Ayrıca castrol 10-50 tam sentetik yağ da indirimde şuan. litresi 23.50 TL. Bilginiz olsun. Gördüğüm en ucuz yer şu an için. İlk yağ değişimini servisin yağıyla yapıp sonrakilerde aldıklarımı kullanmak istiyorum. Karaisalı'ya gidiş geliş gayet keyifliydi. Hele orada yediğimiz sıcak pide, tulum peyniri, domates, salatalık ve çay da keyfimizi iyice artırdı. Gerçi kahvaltı bahaneydi amaç motor rodajı. Haa bu arada herkesin gözü motorda. Kuzende sarı F650GS var, abi kimse bana bakmıyor diyor. İşte birkaç resim:

Metehan07-70, turkish39, 34turn ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Pazartesi ilk isim ama goturdum adam jant darbe almis biryere vurmussun dedi ben bu makineyi yakin yerlerde iyi olan bir servise elden gecirtecegim yoksa iyi papaz olacam birileriyle
    bursalıali bunu beğendi.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar motorun cüssesi gayet iyi maşallah. BMW F650GS ile yanyana durduğunda hiç te küçük falan durmuyor. Hatta daha bile güzel duruyor diyebilirim (kuzguna yavrusu güzel görünürmüş misali!)
    turkish39, 34turn ve bursalıali bunu beğendiler.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)