Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Servise göre elektrik sistemine yapılan herhangi bir ilave elektrik sistemindeki garantiyi bitiriyormuş. Daha önce merkezden görüştüğün ve sosyal medyadaki görüşmeleri yapan arkadaş ta sis farı için benzer şeyleri söylemişti. Burada sıkıntı şu. servis ancak elektrik sistemi ile ilgili bir arıza olursa ve ilave birtakım elektrikli cihazlar taktıysanız o zaman bundan oldu deyip garanti dışında tutabiliyor. Birşey olmazsa zaten sorun olmuyor.

Teşekkür ederim. Ancak lastik üzerindeki değerler lastiğe uygulanacak maksimum basıncı ifade eder. Olması gerekeni teknik belgenin/el kitabının söylemesi lazım.

Çok teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun. Hiç birimize Rabbim kaza bela vermesin. Boyum 1.75. Ben çantalı binmeyi tercih ediyorum. Şimdilik bu çantalar benim işimi görecektir diye düşünüyorum.

Bence de sarı (turuncu) ama zevkler ve renkler herkese göre değişir. Benim tercihim bu yönde. Resim ve videoları bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Benim aldığım yerin bana söylediği 6 turuncu 4 diğer renk siparişi verdiği. Turuncuların benimki dahil 5'i satılmış. Diğer renklerden de satılmış ama kaç tane hatırlamıyorum. Sanırım bu yıl RX3i'nin yılı olacak. İnşallah Mondial firması bunu iyi değerlendirir.
    Abim hayırlı olsun,çok sevindim
    Naci63 ve bursalıali bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim hayırlı olsun,çok sevindim
    Çok teşekkürler kardeş. Senin de bu motor hakkındaki bizlerle paylaştığın görüşlerin ve firma nezdinde bulunduğun bizlerin lehine olan katkılar sayesinde ben de 2. motor olarak içime sindirerek satın aldım. İnşallah herşey güzel olur. Hepimiz için. Selamlar.
    turkish39 ve bursalıali bunu beğendiler.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Çok teşekkürler kardeş. Senin de bu motor hakkındaki bizlerle paylaştığın görüşlerin ve firma nezdinde bulunduğun bizlerin lehine olan katkılar sayesinde ben de 2. motor olarak içime sindirerek satın aldım. İnşallah herşey güzel olur. Hepimiz için. Selamlar.
    İnşallah abim.Amacımız motosiklet aşığı insanlara yardımcı olmak.Sesimizi duyurmak.Hep birlikte inşallah daha iyiye...
    bursalıali, Naci63 ve mitmuallim bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Servise göre elektrik sistemine yapılan herhangi bir ilave elektrik sistemindeki garantiyi bitiriyormuş. Daha önce merkezden görüştüğün ve sosyal medyadaki görüşmeleri yapan arkadaş ta sis farı için benzer şeyleri söylemişti. Burada sıkıntı şu. servis ancak elektrik sistemi ile ilgili bir arıza olursa ve ilave birtakım elektrikli cihazlar taktıysanız o zaman bundan oldu deyip garanti dışında tutabiliyor. Birşey olmazsa zaten sorun olmuyor.

Teşekkür ederim. Ancak lastik üzerindeki değerler lastiğe uygulanacak maksimum basıncı ifade eder. Olması gerekeni teknik belgenin/el kitabının söylemesi lazım.

Çok teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun. Hiç birimize Rabbim kaza bela vermesin. Boyum 1.75. Ben çantalı binmeyi tercih ediyorum. Şimdilik bu çantalar benim işimi görecektir diye düşünüyorum.

Bence de sarı (turuncu) ama zevkler ve renkler herkese göre değişir. Benim tercihim bu yönde. Resim ve videoları bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

Benim aldığım yerin bana söylediği 6 turuncu 4 diğer renk siparişi verdiği. Turuncuların benimki dahil 5'i satılmış. Diğer renklerden de satılmış ama kaç tane hatırlamıyorum. Sanırım bu yıl RX3i'nin yılı olacak. İnşallah Mondial firması bunu iyi değerlendirir.
    Hayirli olsun lastik basinci arka tekerin bagli oldugu masada yaziyor. On 32 arka 36 cogu servis on 30 arka 32 basiyor ama gercek veriler dedigim gibi bakarsaniz gorursunuz.
    bursalıali ve Naci63 bunu beğendiler.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Naci Hocam USA daki CSC cyclone sitesinde orjinal farın altına 2 adet led sis farı monte etmişler.Yedek parça fiat listesinde rakamı da vardı. Elektrik sistemine ilave Türkiye olunca yassah kardeşim Amerika da free mi oluyo. Ne dersiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Hürmetler saygılar
    bektanist ve Naci63 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah abim.Amacımız motosiklet aşığı insanlara yardımcı olmak.Sesimizi duyurmak.Hep birlikte inşallah daha iyiye...
    İnşallah kardeş.

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun lastik basinci arka tekerin bagli oldugu masada yaziyor. On 32 arka 36 cogu servis on 30 arka 32 basiyor ama gercek veriler dedigim gibi bakarsaniz gorursunuz.
    Çok teşekkürler. Ama bunu servis niye bilmiyor?

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naci Hocam USA daki CSC cyclone sitesinde orjinal farın altına 2 adet led sis farı monte etmişler.Yedek parça fiat listesinde rakamı da vardı. Elektrik sistemine ilave Türkiye olunca yassah kardeşim Amerika da free mi oluyo. Ne dersiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Hürmetler saygılar
    Maalesef kardeş. Demek ki onların sattığı motorlar sorun çıkarmıyor! Bizimkilerde de bence sorun olmaz eğer led sis kullanılırsa ama firma aşırı yükleme yapacak (örneğin her biri 55-60 watt'lık çift far takacak) müşterilerin ceremesini çekmek istemiyor.
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    naci abi yeni gördüm makine ateş ediyor hayırlı olsun turuncu başka bir yakışıklıymış tekerine taş değmesin
    Naci63 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naci abi yeni gördüm makine ateş ediyor hayırlı olsun turuncu başka bir yakışıklıymış tekerine taş değmesin
    Çok teşekkürler. Sizinki de hayırlı olsun ve Allah kaza bela vermesin. Selamlar.
    bursalıali ve sezgingulmez bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3i
    Fırsat olsada bir buluşsak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Kanıma girdiniz. Dükkanı yeni kapadım. Eve gidip uyuyacaktım. Şimdi botları bağlıyorum😍😍

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Cuma aksami servise ulasan moturumun dunku hali. Hala teslim alamadim.

Dunya mali, kalp kirmaya degmez ama insani buna mecbur birakiyorlar.

Mondial'in bir yaptirimi olur mu buna? Sikayet etmeyi dusunuyorum.
    bursalıali bunu beğendi.
    ride saferide responsiblyride smart

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Evoque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma aksami servise ulasan moturumun dunku hali. Hala teslim alamadim.

http://i.hizliresim.com/kBaWbv.jpg

Dunya mali, kalp kirmaya degmez ama insani buna mecbur birakiyorlar.

Mondial'in bir yaptirimi olur mu buna? Sikayet etmeyi dusunuyorum.
    Yarın inşallah olur...Biraz daha sabret
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    İnsan ister istemez sabırsızlanıyor tabiki. Cuma günü akşam geldiği için başlamamışlardır. Muhtemelen cumartesi günü de tamirat işlerinin yoğunluğundan dolayı pazartesine bırakmışlardır. Bir de zaten plakayı çıkarıp öyle bineceğiniz için mecburen pazartesini bekleyeceksiniz. Şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Degerli turkish39 ve Naci63 abilerim, mesajlariniz icin tesekkur ederim.

Mesajimda belirtmeyi unuttugum kisim, Cuma aksami sordugumda Ctesi oglen olur denmesi, oglen gittigimde aksam verecegiz denmesi. Umit vermeseler problem yok ama yapacak bir sey dr yok su an icin.

Benim asil zoruma giden ve Mondial ile paylasmak istedigim kisim ise motorun muhafaza edilme sekli. Fotograftan da gorebileceginiz uzere tadilat malzemeleri sandigin etrafinda ve uzerinde. Daha teslim alamadan her tarafi toz icinde su an.

Sifir alet diye heves ettik ama yine pis alacagiz
    bursalıali bunu beğendi.

erimyenkasar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5
    Hangi servis ki burası
    bursalıali bunu beğendi.

Frenler nasil beyler?
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Evoque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli turkish39 ve Naci63 abilerim, mesajlariniz icin tesekkur ederim.

Mesajimda belirtmeyi unuttugum kisim, Cuma aksami sordugumda Ctesi oglen olur denmesi, oglen gittigimde aksam verecegiz denmesi. Umit vermeseler problem yok ama yapacak bir sey dr yok su an icin.

Benim asil zoruma giden ve Mondial ile paylasmak istedigim kisim ise motorun muhafaza edilme sekli. Fotograftan da gorebileceginiz uzere tadilat malzemeleri sandigin etrafinda ve uzerinde. Daha teslim alamadan her tarafi toz icinde su an.

Sifir alet diye heves ettik ama yine pis alacagiz
    hayırlı olsun güzel kardeşim konuyla alakalı fotosunu çektiğiniz makinanın ruhsat bilgileri ile mondiale mesaj atın gerçekten bu şekilde muhafaza eden bir servisin servisliğini gözden geçirmeleri gerek. ilgi alakayı görünce demek istediğimi anlıyacaksın mondial kendini bu konuda bayağı bir geliştirmiş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı resources adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenler nasil beyler?
    ikiside iyi
    bursalıali bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
    bir turuncu da bize nasip oldu arkadaşlar
    bektanist ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    çokda güzel pekde güzel nede güzel. hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileği ile...
    ayna639 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah.
    ayna639 ve bursalıali bunu beğendiler.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Turuncu da güzelmiş , huzurla ve keyifle sürün.. paylaşımları bekliyoruz.
    150. km ye ulatım benzin göstergesi 2 tık kaldı.
    kullanma kılavuzunda çalıştırırken EFI yakıt enjeksiyon sistemi uyarı lambası sönmeden kesinlikle çalıştırmayın diyor.
    Fakat kontağı açtığımızda gösterge gidip geliyor ve zııııırrrr diye devre tamamlama sesinden sonra EFI uyarı lambası sönmüyor bende marşa basıp çalıştıryorum ve EFI uyarı lambası sönüyor bir yanlışlık yok herhalde..
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)