Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test motoru istedim, şu meşhur herkese telefonda bilgi veren hatundan değil de, adı bende saklı firmanın bir yetkilisinden. Telefonda yarım saat kadar konuştuk, kısaca MT adına test edip forumda objektif olarak paylaşmak istediğimizi belirttim. Mail olarak bu isteğinizi bildirir misiniz diyerek mail adresini verdi. Üşenmedim yazdım. Aradan 1,5 ay geçti, "mailime cevap vermeyi düşünüyor musunuz" diye ikinci bir mail attım. 5 dakika sonra üretim süreci bilmemnesinin bıdısının bıdısı... diye bir cevap yazdılar sağolsunlar.
    Ogün bugündür bakmıyordum bile bu konuya, bakmamakla çok da şey kaybetmemişim.
    En fazla 2 bilemediniz 3 sene daha bilinçsiz, araştırmayan kullanıcı kitlesi ile işi götürürsün Mondial, sonrası için sağlam planların vardır umarım.
    Mt camiasını takmıyan bir firmayı biz hiç takmayız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bulabildiğim detay resimcikler

utk_trn bunu beğendi.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial, bu yönetim anlayışıyla bu günlere iyi bile geldi. 21.Yüzyıl'da, serbest piyasa ve rekabet ortamında müşteri odaklı çalışmayan firmalar çok net bir şekilde batmaya mahkumdur arkadaşlar! Dönem bunu gösteriyor. İnşaat sektöründe de bu böyle, sağlık sektörüde de böyle, otomotiv yada elektronikte de böyle.. İnanın mahalledeki bakkalarda bile insanlar artık müşteriye yaklaşımı, ilgiyi ve alakayı önemsiyorlar.

Firmalar için rakip çok, alternatif bol, dolayısıyla bir şekilde öne çıkmaları gerekir. Maalesef Mondial bu anlayışla fazla ilerleyemeyecek gibi görünüyor. Kuralkanın bir dönem düştüğü hataya düşüyorlar. Ama Kuralkan en azından biraz düzeltti durumu. Dilerim Mondial de durumun vehametini görür ve müşteri odaklı çalışmaya başlar.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO

Yukarıdaki fotoğraflar bize maşa pivot noktası ve arka aks arasındaki mesafeyi ölçerek arka tekerlek hizalama kontrol gösterdi. Diğer bir yaklaşım (yukarıda belirtildiği gibi) maşa üzerinde kâtip işaretlerini kontrol ve motosiklet her iki tarafında ayarlayıcılan göreli konumunu karşılaştırmak için bu kullanmaktır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

search16, nickname05 ve Apices bunu beğendiler.

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Ön jant değişikliği ile 19 inch değişikliği yapılmış mavi olan motosiklette. jantta USA yazıyor.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nickname05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön jant değişikliği ile 19 inch değişikliği yapılmış mavi olan motosiklette. jantta USA yazıyor.
    Flipinler,malezya,şili,california daki kullanıcıları takip ediyorum.Onların paylaşımları bunlar.Fiyat hemen hemen dünyanın her yerinde aynı.3750-3850 dolır.Bizım Türkler bunu farketmeden alan alsın.Yoksa bu fiyata zor bulursunuz.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    Ben aldım arkadaşlar. Motorsiklet gelince bilgileri paylaşırım.
    turkish39 ve jackonbir bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı mcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ne zaman gelecek acaba ?

Motosikleti
    RX3 İ EVO

Motosikleti
    Rx3
    Motorsiklet Nisan 15 de dağıtıma başlanacak dendi.En geç 20 sinde Adana da bayide olacak.Teşşekkür ederim.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun, hangi bayiden aldınız?

Motosikleti
    Rx3
    Gizerler bayinden aldım . Teşşekür ederim.

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    hayırlı olsun kazasız belasız inş. alınca arka dişliyi bi sayarsan sevinirim..

Motosikleti
    '06 Kawasaki Er6-N - '19 Yamaha MT 25 ABS
    Bugün itibariyle kaporayı yatırmış durumdayım bu cumartesi için geleceği söylendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    görüntü güzel performans zamanla anlaşılır. bu motorun karşısına İtalyan Benelli diye bir marka geldi rakip olarak. mondial de fiyat bence yüksek. sürekli bu parayı buna vereceğime noktasın geliniyor. sonuçta mondialin tarzı belli kalitesi belli. cg kasa ve cup motosikletleri çok satması kaliteli ve iyi olması anlamına gelmiyor.ucuz motorlardan zamanında çok yüksek karlar elde ettiler. internette 100 dolarlık tel maşa motorları 1000 tl den satıyorlardı.bu motorun bu imajı ortadan kaldırabilecek bir motor olduğunu sanmıyorum. bence mondial böyle olaylara girmeden cg ve cub motor satmaya ve en çok satan marka olarak övünmeye devam etsin.klasman değiştirmenin bir bedeli vardır ancak mondialde öyle bir vizyon olduğunu sanmıyorum. sonuç olarak bu motor iyi duygular uyandırmıyor. aldığımda kendimi kazıklanmış hissedeceğim bir fiyatı ve markası var..
    newmoto76, dyavol-77, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Aynen katiliyorum mondial safjan cin mali lastik bike bulamayacagin bi motor getirmis enduro diye satacak kusura bakmayin sipatis veren versin buna 10.500 verilmez.

hayirli olsun alinmis malin kotusu olmaz

Motosikleti
    Rx3
    Arkadaşlar benimde motorla ilgili şüphelerim var lakin bunları göze aldım. Bu fiyata ,bu tarzda 2000 model bir makina almaktansa böyle bir seçim mantıklı geldi.Çok da araştırdım. Yanılsam bile 2 sene 15.000 km binerim diye hesap yaptım.
    Bu motorsikleti Amerika ,İngiltere ye bile sokabiliyorlarsa ki o ülkelere girmek için bir çok testten geçiyor.
    Son dolar kurundaki değişimle bu motor daha alınabilir göründü bana.Şu anda Yuan karşılığı tl değeri 8600 tl ye karşılık geliyor.Bu Çin'deki satış fiyatı dır.Bize gelişi , vergi farkı ,mondial in karı, bayi karı derken aradaki fark da normal bence
    Jant ve Lastik konusunda da ebatların standartlara uygun olmaması bir sıkıntı gibi görünsede onun için de alternatif jantlar var çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Motor gelsin kafama yatmazsa onu da uygulamayı düşünüyorum.
    cenkito, Seko, turkish39 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı canawar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün itibariyle kaporayı yatırmış durumdayım bu cumartesi için geleceği söylendi.
    Hayırlı olsun. Sizin gibi öncü arkadaşları tebrik ediyorum. İnşallah motor beklentileri karşılar da alanların sayısı hızla çoğalır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)