Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Arkadaşlar özür dilerim sanırım yanlışlık var. Hata benden kaynaklanıyor. Yanlış bir şeyler yazmayayım derken sanırım bir hata yapmışım. Pas motor aksamı üzerinde değil koruma demirlerinde ve bağlantı bölümlerinde oluşmuş sebebi de bağlantılar vidalarla tutturulmuş vidalarda boyayı ezdiği için orada pas oluşmuş. Yanlış anlaşılmalara sebep olup, motoru olmadığı bir şekilde göstermek istemem.

Bu arada bana da motrun hala türkiyede olmadığı söylendi.

Ayrıca Gürsel bey Mondialin motorlarını sadece test edip mondiale bildiriyor. Motoru savunmak gibi bir durumu yok. Hatta kendince eksiklerini (benimde size belirttiğim) söyledi bana. Hatta bu motorla önümüzdeki hafta parise kadar gideceğini söyledi. Resimleri bir ay sonra falan görürüz artık. Gerçi beni artık pek ilgilendirmiyor. çünkü Ben biraz daha büyük ve kalıplı bir motor bekliyordum. V-strom, versys yada nc700 türü bir motor alacak para birirktirinceye kadar kymco xciting ile devam edecğim çünkü beni stabilize yol dışında oldukça tatmin ediyor. oda tek silindirli ama ne bajaj daki ne de bu motordaki titreşimin yarısı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Ha unutmadan ekliyeyim. Gürsel bey mondialin bu motora bu fiyatı verdiği için çok pişman olduğunu da söyledi. Bende şaşırdım e indirsinler fiyatı o zaman dedim. Ama durumu yanlış anlamışım. Az bulmuşlar fiyatı. )))))))))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Hahay mondiale bak,haspam.
    10500'e butun forum olarak,mondialle aynı fikirdeyiz.fiyatının azıcık daha fazla olması lazım.250cc motor piyasası 13-14bin civarı.bu da 14750lira olmali bence.hakkı budur.Lütfen Gürsel bey mondiale iletsin bu durumu.saygılar
    katilkoala bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar özür dilerim sanırım yanlışlık var. Hata benden kaynaklanıyor. Yanlış bir şeyler yazmayayım derken sanırım bir hata yapmışım. Pas motor aksamı üzerinde değil koruma demirlerinde ve bağlantı bölümlerinde oluşmuş sebebi de bağlantılar vidalarla tutturulmuş vidalarda boyayı ezdiği için orada pas oluşmuş. Yanlış anlaşılmalara sebep olup, motoru olmadığı bir şekilde göstermek istemem.

Bu arada bana da motrun hala türkiyede olmadığı söylendi.

Ayrıca Gürsel bey Mondialin motorlarını sadece test edip mondiale bildiriyor. Motoru savunmak gibi bir durumu yok. Hatta kendince eksiklerini (benimde size belirttiğim) söyledi bana. Hatta bu motorla önümüzdeki hafta parise kadar gideceğini söyledi. Resimleri bir ay sonra falan görürüz artık. Gerçi beni artık pek ilgilendirmiyor. çünkü Ben biraz daha büyük ve kalıplı bir motor bekliyordum. V-strom, versys yada nc700 türü bir motor alacak para birirktirinceye kadar kymco xciting ile devam edecğim çünkü beni stabilize yol dışında oldukça tatmin ediyor. oda tek silindirli ama ne bajaj daki ne de bu motordaki titreşimin yarısı yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Ha unutmadan ekliyeyim. Gürsel bey mondialin bu motora bu fiyatı verdiği için çok pişman olduğunu da söyledi. Bende şaşırdım e indirsinler fiyatı o zaman dedim. Ama durumu yanlış anlamışım. Az bulmuşlar fiyatı. )))))))))
    Yok EBESİNİN ÖREKESİ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    Motor_Derili bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Mondial e de işi biz öğretecek değiliz ya. Baksın Yamaha ya Lansmandan 2 motor çıkar sonra daya zammı
    Öğrenin bunları artık

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Attila abi hayırdır pulsar degisecenmi napacan ?

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Gürsel Bey, facebook Mondial RX3 sayfasında soruları cevaplıyor. Sormak isteyenlerin bilgisine.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Mondial haklı, zam istiyoruz motora zam...

Xciting yolda yağ gibi akar ama durunca hafif titrer, rahatsız etmez. Bunu da yolda görmek lazım. Yabancı bir testte titreşim var ama kafaya takılacak gibi değil demişler. Koruma demirinin iki parça olması benim de dikkatimi çekmişti. Bence böyle bir tasarım gereksiz olmuş. Belki motor tutarsa İrfan usta yeni bir koruma demiri yapar. Koruma demirinin bu motora çok yakıştığını düşünüyorum.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Attila abi hayırdır pulsar degisecenmi napacan ?
    Yok bana ikinci bir motor daha lazım zaten. oğlum&ben değişerek bineriz diye düşünüyoruz.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    benim BMW'den daha yakışıklı duruyor valla. baktıkça alasım geliyor en iyisi sayfayı kapatayım

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim BMW'den daha yakışıklı duruyor valla. baktıkça alasım geliyor en iyisi sayfayı kapatayım
    Aynen benim de.Ama fiyatı imajımı düşüreceği için almıyorum.20 bin olursa düşünebilirim.
    AttilaXtreme ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bana resimleri değil kendisi lazım
    Syanur, solmyr ve cenkito bunu beğendiler.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Dolar yükseliyor diye fiyat dondurulmuş diye biseyler dedi daha önceki motoru aldığım bayi sonra nakit olursa 10000 yaparım dedi fiyat böyle kalırsa herhalde zam gelecek demek oluyor bu yani sanırım, sonra kendime iki tokat atıp hemen uzaklaştım :/

Su dolar yukseliyor geyigi su motosiklet sektorunu yakti gecti arkadas.

Distributorun en mantiklisi kawasakiymis.Euro uzerinden yillardir fiyat listesi arttimi dustumu ne musterisini uzuyor nede sacma sapan islere giriyor.

Hun itibari ile kawasaki yamaha ve hondadan ucuz oldu son zamlardan sonra buda ayri konu

Mondial sanki cinden degilde italyadan motor getiriyor arkadas.Dolarmis falanmis.

Mondial bi soylesen çinden aldigin bu motor kacpara??

Sanki R25 Yamaha satiyor gibi bi halleri var bu mondialin.

Son fiyatlardan sobra Kymco da bunlarin elinde kalir soyliyim.

RX3 u bu fiyata alipta ben buna 3 5 yil binerim siyen biri cikmayacak oyle gorundu kara..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar yükseliyor diye fiyat dondurulmuş diye biseyler dedi daha önceki motoru aldığım bayi sonra nakit olursa 10000 yaparım dedi fiyat böyle kalırsa herhalde zam gelecek demek oluyor bu yani sanırım, sonra kendime iki tokat atıp hemen uzaklaştım :/
    Bu tabiki kaçınılmaz.O yüzden bir an önce sıraya girip kendimizi bi güzel...Ne yazcaktım ben yaw?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Antalyadan yorumlar:
    Farin icindeki mercek far boşmus. Sahibi yan tarafina sis fari koymus. Sis fari ampulundan mercak farin icine koymus. Tek dugmeyle mercek far ve sonradan takilan sis farlari beraber calisiyor

On 17inc, Arka 15inc. Gursel bey de arka kucuk. Sanayide 17inc alinir diyor. On ve arka 17inc olunsa sele yuksekligi 1-2cm artabilir dedi. Ama surus konforunu degistirirmi onu denemek gerek dedi

188 boyum. Bacaklarim katlanmadi ve bacaklarim rahat yere degiyor. 170 lik kisi bile rahat degiyor. Selesi pek kaliteli degil. Derisi hemen yirtilacak gibi. Sele sehir ici ve disi rahat binilir. 10500TL fiyat etmez. Her tarafinda motorun asil ureticisi Zhongsen yazıyor. Acemiler icin vites gostergesi var. Cantalar ruhsata isli degil. Polisler ne diyecek

Gursel beye bende sordum. Mercek far kisa mi uzun farmi diye sordum. Ici bos. Icine sis ampulu koyduk tesisat cektik dedi. Bende acaba normal far ampulu taksak ekstra kisa huzmeli far olarak da kullanabilirmiz. Gursel beyde olur sanirim dedi.

Facebooktan alıntıdır...
    Carbondioxid, AttilaXtreme ve katilkoala bunu beğendiler.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Daha önce Mondiale mail atıp çantaların ruhsata işlenebilmesi için "uygunluk belgesinde" mutlaka 3 çanta olarak göstermeniz gerekli demiştim. Aynı konuyu beni Mondialden arayan yöneticiye de söyledim. İnşallah bu konuyu hallederler yoksa üst çanta sıkıntı olacak. Kardeşim de antalyada motoru görüp bakanlardan. Sele kaplaması ile ilgili o da aynı şeyi söyledi.[COLOR="Silver"]
    turkish39 ve katilkoala bunu beğendiler.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    selesine bende bizzat şahit oldum. bayağı kötü

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce Mondiale mail atıp çantaların ruhsata işlenebilmesi için "uygunluk belgesinde" mutlaka 3 çanta olarak göstermeniz gerekli demiştim. Aynı konuyu beni Mondialden arayan yöneticiye de söyledim. İnşallah bu konuyu hallederler yoksa üst çanta sıkıntı olacak. Kardeşim de antalyada motoru görüp bakanlardan. Sele kaplaması ile ilgili o da aynı şeyi söyledi.[COLOR="Silver"]
    çantayı halletseler nolacak diyelimki çanta 20 litre alan zaten değiştirecek 40 litre takacak ruhsatta yine problem olacak.

Bana çok reklam kokan hareketlerden geldi.
    Bide hangi fuara çıktı bizim haberimiz olmadan.
    Mondial ey duy sesimizi reklama yatıracağın paraya uygun fiyat verseydin biz bedavadan sana daha fazla pazarlama yapardık.
    Unutma Mondial ekonomik diyende bizdik...
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    gürsel coşkun geçen haftalarda facebokta yaptıgı acıklamada motoru ben kendi paramla aldım mondialin hediyesi falan değil çıkacağım gezidede sponsorluk falan yapmıyor diye açıklama yapmıstı. bikaç gün önce ise yıne facede yapılan açıklamada motoru kendisine mondialin verdiğini gezininde onların sponsorluğunda olacağını söylemiş. şimdi ya ortada bi yanlış anlaşılma var yada ortada bişeyler dönüyo. valla benlık bişey yok ben facebook'un yalancısıyım
    spil444 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı spil444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çantayı halletseler nolacak diyelimki çanta 20 litre alan zaten değiştirecek 40 litre takacak ruhsatta yine problem olacak.
    Ruhsatta çantanın litresi mi yazıyor. Sadece "çanta" veya "taşıma kutusu" diyecek.

haberde "...alternatif bir yerli marka..." demiş ya. Sanki zongshen değil de biz üretmişiz motoru gibi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)