Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    balıkesire nisan başı gibi geleceği söylentileri var ben servisimden memnunum tamirci honda,suzuki,kawasaki ustası adam yıllarını vermiş bu işe rx3 gelincede inceleyeceğim dedi enjeksiyon işini çözerse alırım valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata bu iş zor be gülüm.Ayrıca servis olayını milletin gözüne gözüne sokmadan iyi olduğuna kimse inanmaz artık.Servislerin şikâyeti de mondialin parça göndermediği yönünde.Gerçi parça gönderse ne olacak.adam grenajı sökerken tırnakları kırarak söküyo,sıfır motor teslim edecek amortisörün birini takmıyo oooo....Yıl olmuş 2015 halâ neleri konuşuyoz.Motor getirmekle olmuyo bu işler,gerisi yok aga.Millet artık aptal değil.
    Usta dediğin adamda biraz teknik kafa olacak. Yoksa da ya o işi yapmayacak, ya da kendi yorumunu katmayıp kitabına, kılavuzuna göre yapacak. Bizde bir parçayı sökmesini bilmediğinde tamir kitapçığına bakacak ustayı mumla arasan bulamazsın. Bizimkiler doğuştan usta, bir şey bilmelerine gerek yok.
    Adem Balkan bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kocaeli'de bayinin birinde olacak deniyordu geçmiş mesajlarda. Bende Kocaeli'deyim. Olmazsa birkaç kişi gidelim,test etmek istediğimizi söyleyelim.

Mondial'den hayır yok,bari bayi insaflı çıkarda test ettirir belki. Alacağımızdan değil ama baştan beri hep merak ettiğim bir model.

Şu duruma bak arkadaş yıl 2015 olmuş biz markaların peşinden koşuyoruz,tüketici sanki biz değil onlar.
    mitmuallim ve Adventure58 bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Ortada motor yok
    Test ettirecek bayi yok
    Cevap veremeyen disbitör var ( böylemi yazılıyordu )
    Bi bekleyiş merak var

Motor daha gelmeden olmuş 33 sayfa

Neyse yemek taşıyor gittim by
    mcan bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortada motor yok
    Test ettirecek bayi yok
    Cevap veremeyen disbitör var ( böylemi yazılıyordu )
    Bi bekleyiş merak var

Motor daha gelmeden olmuş 33 sayfa

Neyse yemek taşıyor gittim by

Belirsizlikler var gerçekten .Getirilecek olan model Minsk TR300 veya Cyclone rx3 gibi mi, yani aynı kalitede mi? Malum PRC dedin mi durucaksın ,Çinliler 1 liraya da yapıyorlar 100 liraya da . Mondial umarım titiz davranmıştır bu konuda. Türkiye de ki örnek motorsikletin gidonu ile yurt dışındakilerin gidonu aynı malzeme değil.Resimlerden araştırılırsa fark edilecektir.
    Uygun lastik konusu hala bir muamma.Lastik var deniyor ama devamı var mı? uygun marka da ithal edilecek mi? Motoru en geç Nisan 15 görebilirsiniz deniyor.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Kavacık da biri almış kullanıyormuş diye duyum aldım Kavacık yolumun üstü geçerken bakınıyorum birara gördüm gibi oldum o mu değil mi derken gözden kayboldu hayalet motosiklet sanki ,acaba algı operasyonu mu nedir geldi gelicek paranoyak oldum şu motoru görücem diye :/
    turkish39 bunu beğendi.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Duyduguma gore bazi parcalari gelmemis Turkiye ye. Burokratik ivir zivir da olabilirmis. Bu sebeple bayilere cikisi gecikmis. Mart sonu, Nisan basi ancaymis. miş miş...

Ben beklemiyorum ama bekleyen arkadaslara soylemek istedim. Ne kadar dogru orasina hic birsey diyemem

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bildiğim kadarıyla motorlar gümrükten henüz çekilmedi.En azından geçen cuma günü durum böyleydi.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Zaten demonte gelmiyor mu Nacati abi

Yani Denizli de momtajlaniyor.

Motosikleti
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten demonte gelmiyor mu Nacati abi

Yani Denizli de momtajlaniyor.
    Demonte dediğin, 3 parça olarak geliyor ve burada montajlanıyor.Oluyor sana Made in Turkey
    Ayrıca Denizli de değil,Aydın ın Nazilli ilçesinde fabrika yada montajhane diyelim
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

bu motora 11 bin verecegime 14 bin inazuma f'e veririm içim rahat olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-yeni-inazuma-f-250-2015-model-sisli-mototas-tan-203916808/detay

Motosikleti
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-yeni-inazuma-f-250-2015-model-sisli-mototas-tan-203916808/detay
    Bence de öyle.Fakat tarzlar farklı
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    X-TREME MAX
    hangi servisi kullandığını bilmek isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Balıkesirde hangi servisten memnunsun kardeş. birde onu deneyelim.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Bugün biraz youtubeda gezinirken yeni sayılır videolara rastladım motorun motor kısmına yakın yerine kamera koymuş ve titreşim yok denecek gibi ve amörtisörlerin ne kadar yumuşak olduğunuda görebilirsiniz.Bence bu fiyata değer inazumayı aldık diyelim daha geçen arkadaşım kaza yaptı yedek parçaların orjinal fiyatlarını duyunca ağzım açık kaldı bir fren maneti 200 lira edermi ya düştüğünde çabucak kırılıyor birde magnezyumdan yapılmış resmen.Ön çamurluğu 500 lira acayip zengin işi motor.
    https://www.youtube.com/watch?v=XxQBqBVGrS8
    Adem Balkan bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne olcak veririm dediğin rakama millet honda yamaha alıyor (125cc) 11 bini ıkına tıkına toplayan adam hak hok diyince 14.899u çıkaramaz.

Ne kadar kolay onun yerşne şu kadar verir bunu alırım demek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Dikkat agız sulandırır.

efendy06 ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Ne motormus be arkadas sehir efsanesi oldu resmen. Ortada ne motor var ne nezaman gelecegi belli. Mondial efsane yaratti😃

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bu alet çantaları ile birlikte mi satılacak? Sitede çantasız resim yok.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çantaları ile satılacak gibi...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Facebook'taki bayi 15 Nisan demişti sağlam tarih olarak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

O video da amma gereksiz bir video olmuş. İnsan öyle bir yolda o videoyu 20 dakika çekip Youtube'a yüklemekle uğraşır mı ? Bence de motorda titreşim yok ama bana göre asıl güzeli ön amortisorün çalışması... O kadar bozuk yolda kamerada en ufak bir sarsıntı yok.

nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    Up side Down ön amortisör çok iyi çalışıyormuş, olsa da binsek canım çekti valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)