Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondiale birkaç soru sordum form göndermiştim telefonla arayıp aynı gün döndüler. Öncelikle Megelli 250r motoru olup olmadığını sordum Megelli firmasıyla çalıştıklarını RX3 modelinde bu motoru kullandıklarını ancak motordaki 200 e yakın parçada ciddi değişiklik yapıp titreşimi giderdiklerini söylediler. Bir diğer sorumda Yan çantalar Topcase nin ruhsata uygun olup olmadığını öğrenmekti ruhsata uygun olduğunu söylediler.

Motosikletlerin Türkiye ye 2-3 hafta içinde geleceğini söylediler. Bakalım ne olacak...
    Yani 200'e yakın parçada Zongshen değişiklik yapıp titreşimi giderdi demek istediler herhalde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Öylede denebilir

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    arkadaşlar... herşeyi yanlış düşünüyorsunuz. yok enduro böle yok teker şöle yok bilmem ne. adamlar bu motoru niye getirdi...?piyasadaki 250 cc enduro açığını avantaja çevirip kullanıcıyı memnun etmek içinmi..? hayır agalar.baktılar bu motor güzel albenisi var satarız bu motoru..bu motor böyle geldi.kimse tınnamaz sizin tekerinizi çantanızı vs.bu yarı hizmettir gerisini kendiniz yapacaksınız

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    mondial fuarda var mıydı? ben gittim göremedim rx3'ü görmek isterdim...
    nickname05 bunu beğendi.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Mondial ürünlerini satmak istemiyor herhalde sadece televizyonda reklam yapıyor. Ben olsaydım her bayiye test motoru verirdim müşteri ile daha yakından ilgilenirdim. RX3 ü çok beğenmiştim ancak fiyatı yüksek olunca biraz soğudum açıkçası.
    nickname05 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial fuarda var mıydı? ben gittim göremedim rx3'ü görmek isterdim...
    Onlar fuara katılmıyorlar. Adam Kymco distribütörlüğünü aldı, bu motoru getirdi fuara katılmıyor. Nasıl bir kafaysa bunlarınki ?

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Motosikletim kymco xciting250 ama onu satıp rx3 almayı düşünüyordum. Ama mondialin ticari zekasi sayesinde Tamamiyle vazgeçtim. Dun fuari Mondiale saydira saydira gezdim.
    06Serhat bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Yazmıyacam diyorum ama ben çok üzülüyorum çok iyi tutacak bir motordu rx3 bayiler bile satılacağına inanmıyor olsa gerek ki sahibinden.com da sadece 1 ilan var :( ölü doğurdular motoru keşke son bir atak ile 9.000 e felan çekseler motoru en azından tutsun diye tutulursa alış vatandaş

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Valla bende umutlandim ama kendileri kaybetti hatta aradilar beni yarim saat telefonda memleketin motorcularin derdini anlattim.

Ben simdilerde gv250 bakiyorum alacagim.

nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    Bayiler indirim yapar mı acaba motorlar gelince bir araştırma yapmak lazım

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı nofearyns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiler indirim yapar mı acaba motorlar gelince bir araştırma yapmak lazım
    Yüzde 10-15 aralığında bayi karları var. Genellikle %5 civarında bir indirim yapıyorlar.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    yok mu bu motoru görüp alıp kullanan test eden?

Nasıl cesaret edip alsın millet. Test motoru ortada yok. Distributor ortada yok. Mondial den bir tek kişi bu motor hakkında açıklama yapma gereği duymuyor. Ama fiyat etkiketi 10.400 TL . Bajaj ve Ekrem ATA Beye bakınca bu sektördeki en iyi ilgiyi ve alakayı gösterdikleri açık. Mondial den motosiklet alıpta sonra muhatap bulamayacağını düşünen bir sürü insan gibi bende bu markadan motosiklet almayı düşünmem bile..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Motor güzel midir bilmiyorum. Ama mondial'e işiniz düşmesin. Düşecek gibiyse almayın bu motoru. Yok bakımlarını ben kendim yaparım, parçasını çinden getirtirim diyorsanız alıp almamak keyfinize kalır.

Mondialin bu motora arka çıkmayacağını garanti ediyorum, tecrübe ile sabittir.

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel midir bilmiyorum. Ama mondial'e işiniz düşmesin. Düşecek gibiyse almayın bu motoru. Yok bakımlarını ben kendim yaparım, parçasını çinden getirtirim diyorsanız alıp almamak keyfinize kalır.

Mondialin bu motora arka çıkmayacağını garanti ediyorum, tecrübe ile sabittir.
    forumda en az 1500 mesajda sahip olduğu mondial çıkartmalı çayna motorun olumlu reklamını yapan biri mi söylüyor bu sözleri :D
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Havalar güzelleşsin, gidip İzmit'teki bayinin motorunu deneyeceğim. Çok merak ettim bu motoru...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl cesaret edip alsın millet. Test motoru ortada yok. Distributor ortada yok. Mondial den bir tek kişi bu motor hakkında açıklama yapma gereği duymuyor. Ama fiyat etkiketi 10.400 TL . Bajaj ve Ekrem ATA Beye bakınca bu sektördeki en iyi ilgiyi ve alakayı gösterdikleri açık. Mondial den motosiklet alıpta sonra muhatap bulamayacağını düşünen bir sürü insan gibi bende bu markadan motosiklet almayı düşünmem bile..
    Ekrem abiyle bu yüzden çok tartışmıştık firmanızın adını aha bu servisler kirletiyo diye,O'da büyük bir değişime gidicez demişti.Ben de heee demiştim,ama yaptı adam İlk defa haksız çıktım diye seviniyom
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    aynı atağı mondial dende bekliyoruz. Şahsen benim tarzım ve bütçeye uygun bir model. Hız konusunda irdeliyordumda son zmanlardaki paylaşımları dikkate alarak 250 cc racerler naketler bile 120 140 kmh bazıları 170 kmh vaad ediyor. artık 125 150 250 cc de 120 kmh iç açıcı geliyor

Ne zaman gelir ne zaman satılır kaç tane satılır 2. elde çöp olur mu? Az sayıda satış olurda yedek parça sıkıntısı yaşanır mı. ahh ahh.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bayinin söylediğine göre mondial'de servis elemesine girişmiş.
    Bayi diyor ki "Bizim burada servis de vardı eskiden. Ustalardan yıldık, kapadık servisi. Bizim burda türlü taklalar atarak markaya kazandırdığımız müşteriyi/imajı servisler 10 dk'da dağıtıyor. Servisleri eliyor firma, bakalım nasıl olacak."

Bunu diyen bayi üşenmedi, dükkanında benim ilgimi çekebilecek bütün motorların + larını ve - lerini anlattı. Hatta müşterilerden gelen eleştirileri de söyledi motorlar için. Şunun şurasından şikayetçi herkes falan gibi. Sonra kymco firmasını da mondialin getireceğini, her ne kadar sadece scooter geritecek olsa da bunun değişebileceğini, biraz daha beklememin uygun olacağını falan söyledi. 45 dk benimle sohbet eden kibar bir bey'di.

RX^3 için bu fiyat nasıl olcak diye sordum. Bayi bile inanmadığını tavırları ile belli etti. Her şeyden önce bu motora hizmet verecek servis ağı lazım diye de ekledi. Gerisini siz düşünün.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu fiyata bu iş zor be gülüm.Ayrıca servis olayını milletin gözüne gözüne sokmadan iyi olduğuna kimse inanmaz artık.Servislerin şikâyeti de mondialin parça göndermediği yönünde.Gerçi parça gönderse ne olacak.adam grenajı sökerken tırnakları kırarak söküyo,sıfır motor teslim edecek amortisörün birini takmıyo oooo....Yıl olmuş 2015 halâ neleri konuşuyoz.Motor getirmekle olmuyo bu işler,gerisi yok aga.Millet artık aptal değil.
    AttilaXtreme ve feresen bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)