Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

e d i t l i m e s a j o n k a r e k t e r n e z o r i ş m i ş :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    kawasaki daha iyi hadi ama biri spor motor biri enduro ikisini bir tutmasanız spor motorla çamurlu araziye gir bakalım ne oluyor.Endoruyla Enduroyu karşılaştırın kardeşim başka diyeceğim yok.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Peki, yurt disinda 300 cc burada 250 cc olayi ne is beygirine bu sartlarda guvenilir mi acaba?

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Para ve zaman sıkıntısı olmasa alıp arada dere tepe gezilecek motor. Ama pulsar bile resmen garaj motoru yatışta.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Dönüp dolaşıp kendimi bu motosikletin olduğu başlığın içinde buluyorum. Sıkılmaya başladım
    mitmuallim bunu beğendi.
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Motosikleti
    MT-07
    250 cc olarak karşılaştırıyoruz , rx3 ' ün cazip yanı şehirdede binerim arazidede binerim havasında ve tercih edecek olanların %90 'ı bu düşüncededir tenere 250 ülkemizde olsa fiyatı 11-12 olacaktı şimdi tenere 250 olsa bu motor 8.000 den fazla edermi, böyle düşünmek lağzım

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Evrak çantaları olmasa daha iyi. Aluminyum sac'tan daha iyisini yapabilirim. çantalar gereksiz geldi bana.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bütün iş, distribütör'de bitiyor, bayii'lerine bu aleti 8000 bandında tutmalarını salık vermeleri gerekiyor , piyasada bol bol görürüz inşallah, şayet 8000 bin bandında tutarlar ise dahi bol satışa ulşacakları muamma, aksi olur ise vitrinlerinde tutarlar, tozunu almak içinde eleman tutarlar.

"Yihaaa şu enternet çıktı herkeşş, uzman prof oldu, diyiler ya", evet aynen öyle oldu, herkes okuyor araştıryor millet bi tarafından sokula sokula artık yutmuyor bazı şeyleri, arifler anlar.
    Ben fiyat tahmini olarak 8500 Tl der,bu mevzuda son iletimi yazar,geri çekilirim

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor hoşuma gitmişti 8500 benim için kritik bir rakam ama yinede alabilirim ama 9000 geçince iş değişir almam krediyle borçla 15000 e çok çok iyi motor alırım

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fiyat tahmini olarak 8500 Tl der,bu mevzuda son iletimi yazar,geri çekilirim

8 bin ( 8000 ) son, pazarlık sünnettir, bu kardeşiniz , pazarlığı bitirmiştir , Allah hayırlı etsin.

Forumu takib eden distribitör yetkilisi , şu necib millete kıyak vaktidir, bol getirip 8 binden bol satmanız dileği ile.
    papazkemal ve ibrahimkcmz bunu beğendiler.

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi crf 250 nin 2.ellerine baktımda 10bin civarına epey motor varmış temizide çıkar mutlaka. ( honda bana hiç sıcak gelmez ama ne yalan söyleyim para olsa alabilirdim bir tane sonuçta kaliteli japon) klx 250yide unutmayalım
    yani Rx3'e 8 bin mi bilemedim şimdi. O yetkililer fiyatı iyi düşünsünler hatırladığım kadarıyla benim Xtreme maxın 250 liği vardı bir ara ne oldu kaç tane sattı acaba
    Motorda gelmeden ne konuş(tuk)uldu be ne yapalım tutamıyoruz galiba kendimizi
    Hadi bir soru sorayım alacak olsanız 2 bin daha koyup temiz bir crf mi alırdınız, Gs e benzeyen şekli ile gönülleri fetheden mondialmi?
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Benzin pompası deponun içindeymiş, ve kendini yakıtla soğutuyormuş !!

Buda yaklaşık 4 litre kadar benzinin depoda sürekli olması demekmiş !

Teker rulmanları kronik sıkıntı gibi görünüyormuş !

mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, yurt disinda 300 cc burada 250 cc olayi ne is beygirine bu sartlarda guvenilir mi acaba?
    Onun sadece ismi 300, motor yine 250 cc.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı İbrahim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi crf 250 nin 2.ellerine baktımda 10bin civarına epey motor varmış temizide çıkar mutlaka. ( honda bana hiç sıcak gelmez ama ne yalan söyleyim para olsa alabilirdim bir tane sonuçta kaliteli japon) klx 250yide unutmayalım
    yani Rx3'e 8 bin mi bilemedim şimdi. O yetkililer fiyatı iyi düşünsünler hatırladığım kadarıyla benim Xtreme maxın 250 liği vardı bir ara ne oldu kaç tane sattı acaba
    Motorda gelmeden ne konuş(tuk)uldu be ne yapalım tutamıyoruz galiba kendimizi
    Hadi bir soru sorayım alacak olsanız 2 bin daha koyup temiz bir crf mi alırdınız, Gs e benzeyen şekli ile gönülleri fetheden mondialmi?
    CRF alırsan şehirde gezmeye mahkumsun, bununla çok güzel yolculuk yapılır.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda bütün iş, distribütör'de bitiyor, bayii'lerine bu aleti 8000 bandında tutmalarını salık vermeleri gerekiyor , piyasada bol bol görürüz inşallah, şayet 8000 bin bandında tutarlar ise dahi bol satışa ulşacakları muamma, aksi olur ise vitrinlerinde tutarlar, tozunu almak içinde eleman tutarlar.

"Yihaaa şu enternet çıktı herkeşş, uzman prof oldu, diyiler ya", evet aynen öyle oldu, herkes okuyor araştıryor millet bi tarafından sokula sokula artık yutmuyor bazı şeyleri, arifler anlar.
    Arif olanlar anlıyo da geçirenler ve geçirilenler anlamıyo
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "At abi 20 liralık" diyemeyecek yani alanlar

Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin pompası deponun içindeymiş, ve kendini yakıtla soğutuyormuş !!

Buda yaklaşık 4 litre kadar benzinin depoda sürekli olması demekmiş !

Teker rulmanları kronik sıkıntı gibi görünüyormuş !

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...2db4d0dd149dd4
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...c588d6df0201d8
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...f52cdfa0b6bc72
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Yakinda
    İngiltere'de Honley Venturer 250 adıyla piyasaya sürülmüş ve aşağıda linkini verdiğim derginin yaptığı incelemeye göre titreşim problemi yok. Keza aynalar da tertemiz bi görüntü sunuyormuş.

Motorun satıldığı ve ülkemize en benzer pazarlardan biri olan Malezya pazarındaki 3600 dolarlık fiyatı düşününce Mondial'ın 8000-8500 aralığında getirmesi iş yapacağı anlamına gelir.

sayfa 20
    http://issuu.com/mortons-digital/docs/mcmsep14

Motosikleti
    Cbf150
    Filipinler de karbüratörlü modeli varmış, ve 1 litre ile 22-25 km yol alıyormuş..

Yüksek hızda vibrasyon varmış..

december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Yorumlardan edindiğim izlenim, bu motorun çinli deyip geçilmeyecek bir motor olduğudur. 7500-8000 TL arası fiyat süper olur. Ama nedense fiyatlar hep beklentinin üzerinde oluyor. Fiyat beklentinin altında kalınca kalitesizdir diye kimse almak istemiyor. Mondial türkiyede marka yapmak istiyorsa bu motordan çok satmak için fiyat dahil elinden geleni yapmalı...
    search16 bunu beğendi.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Böyle motorların piyasada tutunabilmesi için fiyatının belirli sınırlar içerisinde tutulması değil bir fiyat becerisininde sunulması gerekiyor.
    Amerika'da 2500 dolar İngiltere'de 3600 dolar olması doları tl ye çevirerek basit bir hesapla 7000 8000 olması anlamına gelmiyor çünkü bu motorlar Amerika'dan İngiltere'den değil Çin'den geliyor. 5000tl olacak ki fiyatı mondial bir hizmet yapmış bir ticari beceri göstermiş diyebilelim ve bu motor ancak öyle satılır. 2. el Japon varken kim alır bunu 7000 8000 bine Allah aşkına.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Banada 8.000 TL psikolojik sınır gibi geliyor ,pulsar 200ns gibi iyi bi lansman fiyatı şart aslında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)