Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı etokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çantaların koruma demirlerini çıkarmadıkça çantaları sökmek te pek anlamlı değil anladığım kadarıyla. Hani İstanbul trafiğinde aralardan sıyrılayım, daha kıvrak olabileyim diye yan çantaları sökmek işe yaramayacaktır. "Turkish39" resimlerle forumu canlı tuttuğun için teşekkürler. Sayende bi test sürüşü yapmış kadar olduk dicem, video da eklersen tam anlamıyla olacak. Tekeriniz düz bassın.
    Çantaları öylesine söktüm ve akşamı taktım,çok alıştım onlara artık Video yakında gelecek inşallah.Videoda konuşşam mı konuşmasam mı diye düşünüyorum.Her söylemi biye çekmek için bekleyen bi sürü pusuda bekleyen insan var

Aslında lastikler de çok çirkin değil be yaw,senki 17 yaparsak görüntüyü o bozcak gibime geliyo.KLE 500 17 cant çünkü yan yana getirdim,hoşuma gitmedi.Ama ayarlayabilirsem 17 " te deneriz inşallah.
    mitmuallim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    etokar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 BMW F650 GS, 2016 RX3i EVO KIRMIZI
    Konuşmasan neden hiç anlatmadın, inceleme videosu yapmadın diyecek te bi sürü insan var. Bir o kadar da emeğine saygı duyan var, es geçme onları . Mondial sağolsun tanıtıma hiç yardımcı olmadığından sayende öğreniyoruz bu motor hakkında bilgileri.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı etokar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuşmasan neden hiç anlatmadın, inceleme videosu yapmadın diyecek te bi sürü insan var. Bir o kadar da emeğine saygı duyan var, es geçme onları . Mondial sağolsun tanıtıma hiç yardımcı olmadığından sayende öğreniyoruz bu motor hakkında bilgileri.
    Haklısın,bi işe girdik yarım bırakmak olmaz.Bakalım şu an 4 tane RX3 olduk,izin dönemi olduğu için bi araya gelemedik.Onlarla da yanyana bi gelelim,ortaya karışık kebap yaparız artık 4 farklı kullanıcıdan yorumları yazarız.
    etokar ve freewill bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    video çekecekseniz inceleme tarzında değilde moto hakkında düşüncelerinizi belirtirseniz daha verimli olur kanımca bakalım mavi beyaz olanı vardı onu da canlı görebilirsem harika olcak. Aslında şu turuncu rengi gelse mükemmel olacakmış ama yok işte Bugün gene çevre yolundan geçerken mağazada vitrinde gördüm kendisini gel al beni der gibi bakıyordu Bir de şu top case için ekstra aparat almaya gerek var mı?

hakan499 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal mh drift 150
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın,bi işe girdik yarım bırakmak olmaz.Bakalım şu an 4 tane RX3 olduk,izin dönemi olduğu için bi araya gelemedik.Onlarla da yanyana bi gelelim,ortaya karışık kebap yaparız artık 4 farklı kullanıcıdan yorumları yazarız.
    Evt kardes tanitim videosu cekmeni 4 gozle bekliyoruz bu 4 arkadasinla beraber olumlu olumsuz tum fikirlerinizi dile getirmeniz cok guzel olurr. Birde Videonun sonunda da Motorun en cok sevdiginiz yonleri ve en sevmediginiz yonlerini de belirtirseniz daha hos olur hani benim gibi alacak olan yada almayi dusunen insanlara motorun arti ve eksilerini kendi kafalarinda dusunup tartmalarinda yardimci olur diye dusunuyorum

GÖNDEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Sevgili dostlar dün itibari ile rx3i evo motosiklet alımı için başvuruda bulundum. İnşallah 15-20 gün e kadar teslim alacağım. Bu motor inşallah beni üzmez. Sizlerden ricam varsa bu motorda dikkat etmem gereken ler nelerdir yada herhangi bir uyarınız bulunursa önemle dikkate alacağım gereken leri yaptıracağım. Aranıza yani rx3 i evo ya yeni katıldım inşallah güzel paylaşımlarımız ve yardımlaşmamız olur dileğiyle, Bütün dostlara selam olsun...
    GÖNDEN.....
    turkish39 bunu beğendi.
    100mfh / 100 superboy / arora ym-150-a chopper / Mondial RX3i EVO

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı GÖNDEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar dün itibari ile rx3i evo motosiklet alımı için başvuruda bulundum. İnşallah 15-20 gün e kadar teslim alacağım. Bu motor inşallah beni üzmez. Sizlerden ricam varsa bu motorda dikkat etmem gereken ler nelerdir yada herhangi bir uyarınız bulunursa önemle dikkate alacağım gereken leri yaptıracağım. Aranıza yani rx3 i evo ya yeni katıldım inşallah güzel paylaşımlarımız ve yardımlaşmamız olur dileğiyle, Bütün dostlara selam olsun...
    GÖNDEN.....
    Herhalde ilk yapılması gereken arka fren kaliperi cıvatalarını iyice sıkmak.
    ninja h2 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhalde ilk yapılması gereken arka fren kaliperi cıvatalarını iyice sıkmak.
    Sevgili mengu16 ekmek su gibi o kaliper ccivataları aklımda teşekkür ederim uyarın için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

3. sinop motosiklet festivaline gittim çinli arora 150 ile toplamda 1200 km yol katettim. sıkıntı olmadı çok şükür. festival alanında bir abimizin rx3 ünü gördüm ve kendisiyle konuşmada , motoru 15000km de idi sadece ve sadece salıncaktan gelen sesler haricinde hiç bir sıkıntısının olmadığını söyledi öve öve biteremedi motoru. Abimize de buradan sevgiler ....

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı GÖNDEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖNDEN.....
    Hayırlı olsun şimdiden.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden.
    teşekkür ederim

Motosikleti
    RX3i
    Hayırlı olsun Gül'e Gül'e kullan

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı ALPAGO72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Gül'e Gül'e kullan
    Teşekkür ederim. saolun

KÖKBÖRİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL RX3İ EVO
    Merhaba arkadaşlar, bende aranıza yeni katıldım, Motorum bir aksilik olmazsa cuma günü teslim edilecek .

Bu aynı zamanda başlangıç motorum olacak, bu yaştan sonra hadi hayırlısı .
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı KÖKBÖRİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bende aranıza yeni katıldım, Motorum bir aksilik olmazsa cuma günü teslim edilecek .

Hayırlı olsun.Sağlık sıhhat yerindeyse,yaşın önemi yok

KÖKBÖRİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL RX3İ EVO
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    RX3İ EVO
    Alıntı KÖKBÖRİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun inşallah. kazasız belasız sürüşler nasip eylesin ALLAH hepimize.

Motosikleti
    RX3i
    Hayırlı olsun. YAŞ kaç bilmiyorum ama ben de 42 yaşında aldım RX3 ümü iyi ki de almışım 😀

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    aksesuar almayı düşünen var mı? elcik koruma gibi misal

2 gün önce ümraniyedeki bayiye gittim. İlk görüşte aşk gerçekten varmış ancak aşkımıza engel olmaya çalışanlar oldu motorun üstüne lütfen oturma! diye yazı koymuş yeminlen bütün hevesim kırıldı. Bayana dedik oturmadan nasıl beğenicez bu motoru Allah razı olsun lütufta bulunup neyse siz binin dedi. Motora boyum 1,90 edasıyla bir bindim ayaklarım yere tam değmeyince aklıma geldi boyumun 1,66 olduğu. Alan dar olduğu için motora rahat oturamadım internette bir video gördüm 1,57 boyunda biri oturuyor ayak ucları yere değiyor buna göre benim biraz daha fazla değmesi lazım. Alçaltılıyormu dedim yok dedi kullananlardan olumlu cevaplar bekliyorum varmı benim boylarda olupta kullanan? Yeni yeni sürmeye başladım eğer olursa ilk motorum olacak.
    turkish39 bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Bayiler bu şekilde davranıyorsa, sanki muhtaçmışsınız gibi, almayın gitsin. Mecbur değilsiniz. Eğer onlar satmak için değil siz almayı bırakin denemek için bile çabalıyorsaniz almayın ki akıllansınlar.
    ninja h2 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)