Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı salih_60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar face deki kullanici sayfasinda son gördüğüm paylaşımlarla bakıyorum ki RX3 leri yeni alan arkadaşlar satışa çıkarmışlar sebebi konusunda bi bilgisi olan aciklama yapacak olan var mı?

Bu hemen hemen her markada böyle.3 km yapıp satan da var,bir haftada 1000 km yapıp satan da var.Ben ilk TVS almayı düşünürken yaşamıştım bu durumu.Bakıyorum alan satıyor.Sonra başra markalara da yöneldiğimde hepsinde aynı olduğunu gördüm.Adamın kendi malı sonuçta,bişey diyemiyoruz.Beğenmemiştir,kâr peşindedir,öylesine koymuştur satışa vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

En çok bu isimle tanındığımız için hakkını verekim dedik

Mengu16 ve ellaksakir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Ben aynısını babaeskiye gittiğimde gördüm. Dehşet çekici iri ve güzeldi. Pulsarı yeni aldım. Bu fiyatlara olduğunu bilseydim bi düşünürdüm. Güle güle kullanın aleti. Keşandayım. babaeski tarafına motorla tura çıkıcam yakın zamanda. Mümkün olursa tanışmak isterim..
    turkish39 ve sgmarf bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tozluklu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynısını babaeskiye gittiğimde gördüm. Dehşet çekici iri ve güzeldi. Pulsarı yeni aldım. Bu fiyatlara olduğunu bilseydim bi düşünürdüm. Güle güle kullanın aleti. Keşandayım. babaeski tarafına motorla tura çıkıcam yakın zamanda. Mümkün olursa tanışmak isterim..
    Ben de deli gibi Pulsar peşinde koşarken anlık bi kararla RX3 aldım.Gelmeden önce mesaj atarsınız,uygun olursak tabiki görüşürüz.[COLOR="Silver"]
    tozluklu bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motorun lastik konusu ne oldu ? Uygun kaliteli lastik bulunabiliyor mu ? Kaliteli derken, aynı ebatta daha kalitelisi yani... Michelin falan olması şart değil.

erhan_karagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme SÜPERMOTO / ENDURO
    Merak ettiğim bi kaç sene içinde satışı durdurup piyasadan çekileceklermi xtreme 250 gibi iki ay parça temin edemeyeceklermi resmen dört adet subab keçesini dahi yurt dışından getirmek zordunda kaldım jant alabilmek için üç ay uğraştım bu zamanları motordan uzak kalarak beklenildi düşünecek olursak motorum bile var diyemez insan umarım bı modelde parça stoğu yaparlar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı erhan_karagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim bi kaç sene içinde satışı durdurup piyasadan çekileceklermi xtreme 250 gibi iki ay parça temin edemeyeceklermi resmen dört adet subab keçesini dahi yurt dışından getirmek zordunda kaldım jant alabilmek için üç ay uğraştım bu zamanları motordan uzak kalarak beklenildi düşünecek olursak motorum bile var diyemez insan umarım bı modelde parça stoğu yaparlar
    Mondial Xtreme 250'leri 2012'de güncel Bajaj Pulsar fiyatlarına sattılar ama 1-2 parti getirip bıraktılar. RX3'te şu anda olası talebi karşılayacak bile motor yok. Mondial'in 6000 lira üzerinde sattığı ama kısa sürede piyasadan kaldırdığı motorlar arasına girebilir bu da. Mondial Jetmax desem tipini kim hatırlar ama 8500 liraya sattılar ve şuan yedek parçası var mı meçhul.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunun akıbeti ikinci parti motorlar geldiğinde anlaşılacaktır. Belki de gelmiştir bayilere bilemiyorum ama onlar da gelip hemen satılırsa piyasada tutunmaya başladı denilebilir. Xtreme250 serisinin fiyatları çok yüksekti ve açıkçası kaliteli olmalarına rağmen çoğunluğa hitap edecek motorlar değillerdi. Bir de klasik "Mondial'e o paralar verilir mi ?" mantığından dolayı satmadı. Oysa bu motorun fiyatlandırması kalitesine ve donanımına oranla gayet iyi. Arka çanta yeterince büyük olsa veya alana yanında hediye olarak adam gibi arka çanta verseler daha güzel satar.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    9 yıl kullandığım mondial motorlarda servisten hiç parça almadım gibi bişey,hep internetten buldum.Bekleme süresi 3 gün ve daha ucuz Servislerle iş yapmasını mı beceremiyorum,böyle içim daha mı rahat oluyo bilmiyorum.Genelde Kalyoncu motordan aldım parçaları.Mondialin 2-3 yıldır sıfırı satılmayan motorların bile parçaları var.Zaten kanunen 10 yıl parça bulundurma zorunluluğu var unutmayın.Yaşadığınız ilk olumsuzlukta işin peşini bırakmayın.Bazen esnaflık bilmeyen kişilere denk gelebilirsiniz.Bu da malesef genelleme yapmaya itiyor insanları.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...am-ediyor.html
    sgmarf bunu beğendi.

Motosikleti
    RX-3 EVO
    babaeski askeri gazino, kaymakamlığın karşısı, uğra çayımı iç kardeş...
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı sgmarf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaeski askeri gazino, kaymakamlığın karşısı, uğra çayımı iç kardeş...
    Eyvallah,Babaeskinin içine bir girdim çıkamadım geçenlerde Sizin için gene gireriz Hafta içi zor ama hafta sonu olabilir.
    sgmarf bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    rx3
    orta sehpa yapan-yaptıran-başka modellerinkini uyduran var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

http://www.dokuyucu.com.tr/asp/product/311/Yag-Filtresi-08-

megelli 250 r ve s motor aksamı parçaları birebir bizim motorla aynı. yağ filtresini burdanda temin edebilirsiniz. servisler yok çekiyor hala.

http://www.dokuyucu.com.tr/asp/listgroup.asp?lsort=3&lsdir=1&look_STOCK=2&group=M egelli%20250R%20Yedek%20Par%E7a&groupref=4&brand=& brandref=&sale=

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ortaya karışık

Hava müthiş güneşliydi ama ağaçların koyu gölgesi ve serinliği daha müthiş

Mengu16, kovboy03 ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Dtift sattım şimdi motorsuz kaldık rx3 gormek için bayiye gittim yokmuş ne zaman gelcek yaz bitmek üzere

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı oguzkaan_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dtift sattım şimdi motorsuz kaldık rx3 gormek için bayiye gittim yokmuş ne zaman gelcek yaz bitmek üzere
    Hayırlı olsun.Büyük bi ihtimal haziranın sonuna kadar bayilerde olacak.Beklemek çok zor.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Selamlar herkese. İzmirli olup rx3 kullanan vardır mutlaka Her hafta araziye çıkıyoruz aramıza bekleriz arkadaşlar

turkish39 bunu beğendi.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun akıbeti ikinci parti motorlar geldiğinde anlaşılacaktır. Belki de gelmiştir bayilere bilemiyorum ama onlar da gelip hemen satılırsa piyasada tutunmaya başladı denilebilir. Xtreme250 serisinin fiyatları çok yüksekti ve açıkçası kaliteli olmalarına rağmen çoğunluğa hitap edecek motorlar değillerdi. Bir de klasik "Mondial'e o paralar verilir mi ?" mantığından dolayı satmadı. Oysa bu motorun fiyatlandırması kalitesine ve donanımına oranla gayet iyi. Arka çanta yeterince büyük olsa veya alana yanında hediye olarak adam gibi arka çanta verseler daha güzel satar.
    Gerçekten inanıyor musunuz bu motorun kalitesine göre fiyatının iyi olduğuna?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 yıl kullandığım mondial motorlarda servisten hiç parça almadım gibi bişey,hep internetten buldum.Bekleme süresi 3 gün ve daha ucuz Servislerle iş yapmasını mı beceremiyorum,böyle içim daha mı rahat oluyo bilmiyorum.Genelde Kalyoncu motordan aldım parçaları.Mondialin 2-3 yıldır sıfırı satılmayan motorların bile parçaları var.Zaten kanunen 10 yıl parça bulundurma zorunluluğu var unutmayın.Yaşadığınız ilk olumsuzlukta işin peşini bırakmayın.Bazen esnaflık bilmeyen kişilere denk gelebilirsiniz.Bu da malesef genelleme yapmaya itiyor insanları.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...am-ediyor.html
    Ankarada bulunan mondial servis ve bayileri 1 haftadır bana ayaklik bulamazken internetten 3 te biri fiyatına ayaklik aldım. mondial de 35 lira, bnm aldigim sitede 12 lira, 3 lira yirmi kuruş kargo ödedim. 15 liraya 1 haftadır bulamadığım parçayı buldum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten inanıyor musunuz bu motorun kalitesine göre fiyatının iyi olduğuna?
    Evet, inanıyorum. Ne Türkiye'den ne de yurtdışından bunun aksini ispat edecek tek bir yorum veya şikayet duymadım, okumadım. Bu kadar donanımlı, enjeksiyonlu, su soğutmalı 6 vitesli bir motorsikletin herhalde 6 - 7 bin TL olmasını bekleyemeyiz. Zaten eğer olursa şüphe etmeye başlayın. Aynısını Japonlar yapsa 17 - 18 bin olur. Aradaki 7 bin TL fark normal değil mi sizce ? Burada parasını etmeyeceğini söyleyenlerin tümü varsayımlar üzerine konuşuyorlar. "Dur bakalım 30 bin'e gelsin ne olacak bell değil ?" diyorlar. 30 binde dağılan Çin motoru mu kaldı ? Olur da dağılırsa o zaman deriz ki fiyatı yüksek ama şu anda bunu diyemeyiz, desteksiz olur. Şunda bana göre düşünülecek tek şey servisler ve satarken ne kadar değer kaybedeceğidir.

Şundan emin olun ki bu fiyata bu motorun dağılıp dağlmayacağı belli değildir ama sizin kafanızdaki fiyatlarda olsaydı dağılacağı kesindi. Ne kadar ekmek o kadar köfte...

Motosikleti
    Mondial RX3
    Kardeş hangi siteden buldun ayaklığı.
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada bulunan mondial servis ve bayileri 1 haftadır bana ayaklik bulamazken internetten 3 te biri fiyatına ayaklik aldım. mondial de 35 lira, bnm aldigim sitede 12 lira, 3 lira yirmi kuruş kargo ödedim. 15 liraya 1 haftadır bulamadığım parçayı buldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)