Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bugün 3. yağ değişimini yaptırdık 1650 km de.Alan ve alacak olan arkadaşlara ilk etapta sık bakım yapmalarını öneririm.Baya bi çapak birikmiş yine.Yağ filtreleri servislere ulaşmış.Bakıma gitmeden önce servisinize de sorabilirsiniz.Başından beri hatırlattığımız gibi Yağ filtresi haricinde iki filtre daha var.Servislere muhakkak onları da göstermeniz gerekiyor.Onlar da çıkarıldı mı baya bi yağ boşalıyor yine.Motor yeni olduğundan bunun takibini siz yapın ve dediğim gibi muhakkak onların da sökülüp,yağın boşalmasını sağlayın.1600- en fazla 1700 gr yağ koydurun.Yağ koyulduktan sonra ilk etapta seviye göstergesinde yağ gözükmüyor.Eksik zannedip tamamlamaya kalkmayın.1-2 km sonra seviye düzeliyor.
    Bunun haricinde hava filtresi temizlendi,antifiriz eklendi,bütün vidalar kontrol edildi.Servis hizmeti verilen yerde cam kapı olduğu için fazla foto çekemedim.Yağ filtrelerinin yerini göstermek için ve hava filtresinin yerini öğrenmem için içeri girebildim.

Hava filtresinin yeri

Bakımdan bi kare

Bakımdan sonra biraz sticker yaptık

Şimdilik bu kadar,tekeriniz düz bassın
    Salih_T, EGELİ, cool113 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RX-3 EVO
    Bugün tur camı ile beraber ayaklıklar geldi, ayrıca mondial çok harika bir obje seti ile jest yapmış gerçekten başarılı...Teşekkürler.....

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Vallaha bayrak olayı çok güzel olmuş , yakın zamanda ben de bir şeyler yapayım.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bakımdan sonra boş durmadık,birazcık gezdik

solmyr, mete_han, hakanens ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler çok iyi
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    xmax250
    10-15 gün icinde ya crf 250 L ya da rx 3 alıcam... mondial in adından korkmasam direk alıcam bu makineyi ama bakalım hayırlısı diyelim artık...

fotoları gordukce icim gitmiyor degil...
    turkish39 bunu beğendi.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Turkish39 süpersiniz baba oğul maşallah. Nice gezilere beraber inşallah.
    turkish39 bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dün beyazını Değirmendere sahilde gördüm bu motorun. Gerçekten iyi duruyordu.
    Sahibi arkadaş buralardan mı?

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10-15 gün icinde ya crf 250 L ya da rx 3 alıcam... mondial in adından korkmasam direk alıcam bu makineyi ama bakalım hayırlısı diyelim artık...

fotoları gordukce icim gitmiyor degil...

Dağ,tepe,toprak,çamur olayına gireceksen CRF tamam.Ama konforu unut Mondialden ben de çekiniyordum ama yine bi şans verdim.Bu sayfada da kullanıcı olun olmayın önerilerinizi paylaşın lütfen.Ama kulaktan dolma ya da başkasının ağzından değil.Olumlu olumsuz fotoğraflı paylaşımlar yaparsak daha iyi yol alırız.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...38257b2232976b

Dağ,tepe,toprak,çamur olayına gireceksen CRF tamam.Ama konforu unut Mondialden ben de çekiniyordum ama yine bi şans verdim.Bu sayfada da kullanıcı olun olmayın önerilerinizi paylaşın lütfen.Ama kulaktan dolma ya da başkasının ağzından değil.Olumlu olumsuz fotoğraflı paylaşımlar yaparsak daha iyi yol alırız.
    %20 dag tepe camur a girerim muhtemelen onun dısında genel de hep orta uzun ve sehir ici kullanırım crf i.. ama aldıgım da lastikleri yol lastigine cevirmeyi dusunuyorum ve sele icinde biraz modifikasyon dusunuyorum..

canlı bir rx3 gormedim henuz ustune binip incelemedim ama crf sonucunda kendini kanıtlamıs bir model... ondan dolayı daha masraflı olacaksa da sanırım crf de karar kılıcam...
    turkish39 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Umarım mondial bu motoru da sezonluk getirmez, güzel motor gibi devamı gelse.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %20 dag tepe camur a girerim muhtemelen onun dısında genel de hep orta uzun ve sehir ici kullanırım crf i.. ama aldıgım da lastikleri yol lastigine cevirmeyi dusunuyorum ve sele icinde biraz modifikasyon dusunuyorum..

canlı bir rx3 gormedim henuz ustune binip incelemedim ama crf sonucunda kendini kanıtlamıs bir model... ondan dolayı daha masraflı olacaksa da sanırım crf de karar kılıcam...
    Bence imkanını bulursan ikisini de dene derim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkish39 süpersiniz baba oğul maşallah. Nice gezilere beraber inşallah.
    Amin inşallah.Eyvallah kardeşim sağolasın.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bu yapıstırmalar özelmi yoksa yapı marketlerden falanmı aldınız? Hoşuma gitti
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bu yapıstırmalar özelmi yoksa yapı marketlerden falanmı aldınız? Hoşuma gitti
    İnternetten sipariş ettim,karbon desen falan da yapıyorlar isteğe bağlı.Baskı için en fazla 1 hafta bekleme durumu var.

İstanbul anadolu yakasında bu motora sahip arkadas varmıdır Yakından görmek istiyorum. Yakınımdaki bayiide mevcut değil.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bu aksam üstü,saat 4 civarında, adana cevre yolu, galerya karsısı civarında gördüğüm
    bordo rx3 sahibi buradan mı ?
    tekerin düz bassın.

salih_60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mcx
    Arkadaşlar face deki kullanici sayfasinda son gördüğüm paylaşımlarla bakıyorum ki RX3 leri yeni alan arkadaşlar satışa çıkarmışlar sebebi konusunda bi bilgisi olan aciklama yapacak olan var mı?

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Turkish39 . senin yuzunden alacagim gibi su motoru korktugum bir markayi ele alip inceleyip millete aktarman gayet guzel. Tesekkir ederim. Ancak aldigim zaman seni rahatsiz ederiz bol bol. Haberin olsun

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı western adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkish39 . senin yuzunden alacagim gibi su motoru korktugum bir markayi ele alip inceleyip millete aktarman gayet guzel. Tesekkir ederim. Ancak aldigim zaman seni rahatsiz ederiz bol bol. Haberin olsun

Gaz vereyim ben de o zaman Şaka şaka Ne istediğini biliyosan,beklentilerini karşılıyosa benim bişey yapmama gerek yok zaten.Bilgi sahibi olduğum her konuda elimden gelen yardımı yaparım,onda sıkıntı yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun ikinci el ilanlarına bakıyorum, klasik olarak dört ilandan sadece bir tanesi sıfırından daha ucuz, o da 800 km'de ve 10000 TL. Yurdumun güzel insanları ... Bakın hiçbir motorda aksesuara on para vermem ama bu motorda adam gibi arka çanta takılmışsa o zaman para verilebilir. Çanta bu motorun değerini arttırır. Motorun Facebook kullanıcılarından izlediğim kadarıyla neredeyse hiçbirisi rodajına dikkat etmiyor. Alan ya hız denemesi yapıyor ya da uzun geziye çıkıyor. Bu açıdan, eğer motoru tanımıyorsam ikinci el almak istemem doğrusu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)