Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NECDET ÖĞÜRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    stmax e cub,suzuki address,crf 250 rally
    Sağlıkla güle güle bin bekliyoruz yorumlarını
    turkish39 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu foruma üye olduğum günden beri her zam konularının altında yorumum vardır Kendi çapımda bişeyler yapmaya çalıştım.Kendi açtığım konularla da ne kadar kişi destek olmuş ortada.Binlerce kere açılan çin mi capapon mu,kararsızım,kaç basıyo bu, konuları kadar bile ilgi görmedi.İstediğim 200-250 CC motosikletti.Asgari ücretle çalışıyorum.Ama motosiklet benim hayatım.Dedim ya,öyle 600 lük 1000 lik motorlar da değil hayalim.Ama fiyatlar binbir türlü bahanelerle,hele ki bu yıl çıldırdı gitti.2012 den beri neye el atsam zam yiyo.Haydaaaa...Zar zor bi Drift aldık anca.250 lik gene hayal oldu anlayacağın.Sonra bir sürü model gelmeye başladı.Araştırmalarım o biçim.Derken çoğu bayi ve servisin adını bile yeni duyduğu,benim 7 yıldır bildiğim Pulsar çıktı sahneye.O dönem oğlumun sünneti,tam onun borçlarını temizlerken ardından ansızın apartmanın doğalgaza geçme kararı,gene bizi pulsar veya 250 lik motordan gittikçe uzaklaştırdı.Pulsarda modaya uyup zam furyasına kaptırdı gitti kendini.Neyse...Forumda tek amacım muadillerine göre fiyat arttırımına engel olmaktı.Bana göre bu zor bişey değildi.Ama ikinci elde de motor sevdasının yerini,ticari sevda aldığı için,bu zamlar herkesin işine geldi.
    Driftimi satılığa çıkardım.Bi yandan pulsarmı RX3 mü derken drift satıldı gitti.Kredi kartına taksit yapılır dediğim için ve Ansızın satılınca anlık bi kararla Mondial bayisinden taksit yaptırdık.Elimde oğlumun sünnetinden kalan 2500 tl karşılığı altın vardı.Bu ay yüklü borcum sona eriyodu.Bayiye RX3 alacağımı ama kredi kartından bidahaki ay çekermisin diye rica ettim.Sağolsun kabul etti.Aldık gitti bi RX3.

Allah (C.C.) herkese istediği motosikleti nasip etsin.
    Sorumun cevabı bunlar değil, her erkek sünnet olur müslümnsa, herkesin borcu harcı var, herles düşük ücretlerle çalışıyor ve herkes zam haberini duyunca karalıyor birşeyler forumda.
    Tekrarlıyorum sorumu, seneye mi kaldı o iş?
    dyavol-77 ve turkish39 bunu beğendiler.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim mondial'im loctite kullanmadan 15 bin km'yi geçti pek de bi vida düşürmedi balansörün titreşimi 8 bin devire kadar sıfırlamasının etkisi de vardır. Bu RX3 enduro'nun da bu tarz yapıştırıcılar kullanmaya gerek duyacağını sanmıyorum. Söküp açarken daha çok zarar verirsiniz civata yuvalarına. hele motorun makinesi üzerinde hiç kullanmayın.

Kimler teşrif etmiş, askerdeydin desem 2 yıl askerlik olmaz. Suriyeye savaşa falan gittiydin herhalde. Nerelerdesin reiz 2 yıldır? Her ay düzenli olarak profiline girip en son ne zaman giriş yapmış diye baktım En son aynı profil fotosundaki gibi bir hareket yaparken hayata veda ettin sandım.

Sende hoşgelmişsen.

Bu foruma üye olduğum günden beri her zam konularının altında yorumum vardır Kendi çapımda bişeyler yapmaya çalıştım.Kendi açtığım konularla da ne kadar kişi destek olmuş ortada.Binlerce kere açılan çin mi capapon mu,kararsızım,kaç basıyo bu, konuları kadar bile ilgi görmedi.İstediğim 200-250 CC motosikletti.Asgari ücretle çalışıyorum.Ama motosiklet benim hayatım.Dedim ya,öyle 600 lük 1000 lik motorlar da değil hayalim.Ama fiyatlar binbir türlü bahanelerle,hele ki bu yıl çıldırdı gitti.2012 den beri neye el atsam zam yiyo.Haydaaaa...Zar zor bi Drift aldık anca.250 lik gene hayal oldu anlayacağın.Sonra bir sürü model gelmeye başladı.Araştırmalarım o biçim.Derken çoğu bayi ve servisin adını bile yeni duyduğu,benim 7 yıldır bildiğim Pulsar çıktı sahneye.O dönem oğlumun sünneti,tam onun borçlarını temizlerken ardından ansızın apartmanın doğalgaza geçme kararı,gene bizi pulsar veya 250 lik motordan gittikçe uzaklaştırdı.Pulsarda modaya uyup zam furyasına kaptırdı gitti kendini.Neyse...Forumda tek amacım muadillerine göre fiyat arttırımına engel olmaktı.Bana göre bu zor bişey değildi.Ama ikinci elde de motor sevdasının yerini,ticari sevda aldığı için,bu zamlar herkesin işine geldi.
    Driftimi satılığa çıkardım.Bi yandan pulsarmı RX3 mü derken drift satıldı gitti.Kredi kartına taksit yapılır dediğim için ve Ansızın satılınca anlık bi kararla Mondial bayisinden taksit yaptırdık.Elimde oğlumun sünnetinden kalan 2500 tl karşılığı altın vardı.Bu ay yüklü borcum sona eriyodu.Bayiye RX3 alacağımı ama kredi kartından bidahaki ay çekermisin diye rica ettim.Sağolsun kabul etti.Aldık gitti bi RX3.

Allah (C.C.) herkese istediği motosikleti nasip etsin.
    2012 Yılından beri takip ederim abi seni, çilen bitmedi. Her başlığın altından çıktın, 300 kere falan aynı şeyleri yazdın. Gül gibi baktığın motorunu kaç kere satılığa çıkarıp, kıyamadan geri çektin. En sonunda istediğin gibi oldu Gerçi bu UMA denen zirzoplara para verdiğin için biraz kızdım ama olsun. Kazasız belasız binmek nasip olur inşallah. Ayrıca yeni bir konu açıp tanıtım yapmanı bekliyorum.
    turkish39 ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorumun cevabı bunlar değil, her erkek sünnet olur müslümnsa, herkesin borcu harcı var, herles düşük ücretlerle çalışıyor ve herkes zam haberini duyunca karalıyor birşeyler forumda.
    Belki Turkish39 baya sağlam bi indirim yaptırdı bayiiye...
    The Power of The Dreams.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    turksch arkadaşa motoru hayırlı uğurlu ve keyifli olsun. Motor üzerine yaptığı yorumları keyifle okumuşluğum vardır ve inanıyorumki yapacağı yorumlar benim gibi "AKLI PULSARDA, GÖNLÜ RX3 OLAN" pek çok takipçi için yol belirleyici olacaktır.. her türlü yorumlarınızı takipteyim vesselam..
    turkish39 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Birlik olaydık 2 sene bile beklerdim ve gayet ciddiyim.Ama senin de gördüğün gibi yok öyle bi dünya.Hiç olmazsa Bajajın dikkatini çektik ve servislerin çoğunun düzelmesine vesile olduk.Mondialde de aynı şeyler olacak mı zamanla göreceğiz.Kırklarelin de 3 servisten teke düşmüş mondial,randevulu sistem,servis yerinde her yerde kamera,bilgisayarlı arıza tespit (en kısa zamanda fotoları gelecek) vs.Bi kaç gün mondial yetkilileriyle de mail ve telefon trafiği yaşadım saatlerce.Bu siteyi ve nickimide verdim.Baya bi takipteymişik,onu da öğrendik.Şu an ne desek boş.Zamanla bi gelişme olacak mı hep beraber göreceğiz.Burada söylenmekle,sinir olmakla olmuyor.Ben mondiale de ulaştım.Önyargılarım da olsa,çekincem de olsa gene mondial aldım.Bu onların da benimde son mermisi.Bunda da patlarlarsa artık kimse inanmaz.Ya Allah dedik ve RX3 ü seçtik.İyi mi ettik,kötü mü şu an bilmiyorum.Şu an 150 km deyim,gayet keyifli geldi.Değerlendirme için henüz çok erken,o yüzden susmak en iyisi.Hele bi yol yapalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki Turkish39 baya sağlam bi indirim yaptırdı bayiiye...
    Daha 6000 tlsini çektirmedik,tek yapılan bu.Buna da şükür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Maşallah demeyi unutmazsanız sevinirim
    polo34, almpoz ve GÖNDEN bunu beğendiler.

Hayirli olsun gule gule kullanin Masallah
    turkish39 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar hayırlı olsun, işin geyiğindeyim ben
    Bu ülkede zam yapana kızmakla birşey elde edilemediğinin, en ateşli zam karşıtlarının bile bireysel olarak kendi söyledikleriyle çelişebileceğinin en bariz örneği olarak, ben "zam yapanlara artık kızmıyorum" dediğimde bana kızanlara senin iletişim bilgilerini verip sana yönlendirebilir miyim artık?

Kazasız belasız kullan, 8500 liraya ilan açılmayıp bizi heyecanlandırmasaydılar şu anki fiyatı kabul edilebilir bir fiyat gerçekten. Ama o 8500 liraya ilan açan esnaflıktan anlayışından yoksun saygıdeğer şahıs yüzünden hepimizde dumura uğramışlık hissi hala değişmedi.

Bize kendileri test motoru yollamadıkları için, artık sana gelip test eder forumda yayınlarız. Yada bizi hiç uğraştırma sen en kısa zamanda karala birşeyler

Birlik olaydık 2 sene bile beklerdim ve gayet ciddiyim.Ama senin de gördüğün gibi yok öyle bi dünya.Hiç olmazsa Bajajın dikkatini çektik ve servislerin çoğunun düzelmesine vesile olduk.Mondialde de aynı şeyler olacak mı zamanla göreceğiz.Kırklarelin de 3 servisten teke düşmüş mondial,randevulu sistem,servis yerinde her yerde kamera,bilgisayarlı arıza tespit (en kısa zamanda fotoları gelecek) vs.Bi kaç gün mondial yetkilileriyle de mail ve telefon trafiği yaşadım saatlerce.Bu siteyi ve nickimide verdim.Baya bi takipteymişik,onu da öğrendik.Şu an ne desek boş.Zamanla bi gelişme olacak mı hep beraber göreceğiz.Burada söylenmekle,sinir olmakla olmuyor.Ben mondiale de ulaştım.Önyargılarım da olsa,çekincem de olsa gene mondial aldım.Bu onların da benimde son mermisi.Bunda da patlarlarsa artık kimse inanmaz.Ya Allah dedik ve RX3 ü seçtik.İyi mi ettik,kötü mü şu an bilmiyorum.Şu an 150 km deyim,gayet keyifli geldi.Değerlendirme için henüz çok erken,o yüzden susmak en iyisi.Hele bi yol yapalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Daha 6000 tlsini çektirmedik,tek yapılan bu.Buna da şükür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...1408ce9685aa0e

Maşallah demeyi unutmazsanız sevinirim
    turkish39 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Tekrar hayırlı olsun, işin geyiğindeyim ben
    Bu ülkede zam yapana kızmakla birşey elde edilemediğinin, en ateşli zam karşıtlarının bile bireysel olarak kendi söyledikleriyle çelişebileceğinin en bariz örneği olarak, ben "zam yapanlara artık kızmıyorum" dediğimde bana kızanlara senin iletişim bilgilerini verip sana yönlendirebilir miyim artık?

Kazasız belasız kullan, 8500 liraya ilan açılmayıp bizi heyecanlandırmasaydılar şu anki fiyatı kabul edilebilir bir fiyat gerçekten. Ama o 8500 liraya ilan açan esnaflıktan anlayışından yoksun saygıdeğer şahıs yüzünden hepimizde dumura uğramışlık hissi hala değişmedi.

Bize kendileri test motoru yollamadıkları için, artık sana gelip test eder forumda yayınlarız. Yada bizi hiç uğraştırma sen en kısa zamanda karala birşeyler
    Bu 8500 muhabbetine hala...Mondial yetkililerine de bunu ilettim.Hatta ilan haricinde facebookta bir bayinin toplantı çıkışı RX3 tepesinde resmi ile birlikte 8500 fiyat açıklaması da vardı.10450 ucuz asla demiyorum.Bu yüzden pulsarda yaşadığım hayal kırıklıklarını tekrar yaşamamak için düşünmeden aldım.Ama siz de biliyorsunuz ki bi toplu hareket edemedik.2 yıldır destek yerine daha çok dalga konusu oldum.Fiyatta etkili olmasakta,bişeylerin değişmesine vesile olduk.Görmek istemeyen göremez,o ayrı konu.MT çok etkili bir forum emin olun.Aslında dediğim gibi,biz bu işi başarabilirdik.Ama beklemek beni hem desteksiz kalmama,hem de daha pahalı motosiklet almama sebep oldu.Bu ülkede değişmeyen tek şey,tutulan ürünün her zaman fiyatı artar.
    kdiner bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Dogru tutulan urunun fiyati artar. Benim 20 li yaslarimda tofas kuş serisi tutuluyordu fiyatida o zamanlar gayet yuksekti. Su an bildigim kadari ile TOFAS marka arac uretilmiyor bitti. Bu motosiklet firmalarida su an bulunduklari konumun kiymetini bilmiyor ve risksiz esnaf kafasinda devam ediyorlar yatirim yapmiyorlar montaja devam ediyorlar. Dogru su an parayi kazaniyorlar ama nereye kadar. Bir dusunseler bu cin mali oyomobil ve motosiklet firmalari hic yokken, bisiklet uretirken turkiyede ucak (kayseri tomsas, ankara ataturk orman ciftligindeki ucak fabrikasi ve vecihi hurkusa ait ucak fabrikasi) uretiliyordu. ayrica hyunda firmasi ile ayni zamanda montaja baslayan sanayicimiz halen montaj yapiyor, hyundai ise montaji birakin su an dunya devi. Su anki bizim mevcut yerli montajcilatimiz gider daha uyanik ucuza saglam motosiklet getiren yerli motosiklet montajcilari ortaya cikar.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Bu 8500 muhabbetine hala...Mondial yetkililerine de bunu ilettim.Hatta ilan haricinde facebookta bir bayinin toplantı çıkışı RX3 tepesinde resmi ile birlikte 8500 fiyat açıklaması da vardı.10450 ucuz asla demiyorum.Bu yüzden pulsarda yaşadığım hayal kırıklıklarını tekrar yaşamamak için düşünmeden aldım.Ama siz de biliyorsunuz ki bi toplu hareket edemedik.2 yıldır destek yerine daha çok dalga konusu oldum.Fiyatta etkili olmasakta,bişeylerin değişmesine vesile olduk.Görmek istemeyen göremez,o ayrı konu.MT çok etkili bir forum emin olun.Aslında dediğim gibi,biz bu işi başarabilirdik.Ama beklemek beni hem desteksiz kalmama,hem de daha pahalı motosiklet almama sebep oldu.Bu ülkede değişmeyen tek şey,tutulan ürünün her zaman fiyatı artar.
    Aga çok para değil mi yaw???...10.450, ben mart Motosiklet fuarından Ktm Duke 200 aldım...11.500'e...
    Rabbim kaza-bela vermez inşallah-güle,güle binmeni temenni ederim...
    turkish39 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Sn; turkish39 , büyük emek ve sevgi ile aldığınız motosikletin hayırlı olmasını dilerim,şekli şemali çok güzel teknolojisi -görünen- yeterlibir motosiklet söz konusu modelle ilgili site de yazılan çizlen her fikri okuduğumu söyliyebilirim (satın almayada bir ara çok heveslenmiştim içimdeki ön yargıyı kıramadım) teoride olan fikirler sayenizde saha da denenecek bu açıdan tecrübelerinizin almayı düşünen ve benim gibi motosikleti çok seven adeta bu "gavur icadına " aşık bir meraklı yıda tatmin edeceğini ve aydınlatıcı olacagına inanıyorum.
    iyi günler de kullanın.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Facebook sayfasından bir kullanıcı yorumu :

"İlk yakıt ölçümünü yaptım 17 kuruş tamamen şehir içi ve devirli kullanimda bıraz ekonomik yani düşük performansla kullanılır ise 15 kuruş hatta daha altına inebilir..... max.hiz 140 yaptım titreşim durumu yok bu sevindirici. .."

Bu yazdığı değer (17 kuruş) 100 km'de yaklışık 3.7 litreye karşılık geliyor ki bence gayet iyi. Üstelik motor henüz rodajda...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı yayan-bay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sn; turkish39 , büyük emek ve sevgi ile aldığınız motosikletin hayırlı olmasını dilerim,şekli şemali çok güzel teknolojisi -görünen- yeterlibir motosiklet söz konusu modelle ilgili site de yazılan çizlen her fikri okuduğumu söyliyebilirim (satın almayada bir ara çok heveslenmiştim içimdeki ön yargıyı kıramadım) teoride olan fikirler sayenizde saha da denenecek bu açıdan tecrübelerinizin almayı düşünen ve benim gibi motosikleti çok seven adeta bu "gavur icadına " aşık bir meraklı yıda tatmin edeceğini ve aydınlatıcı olacagına inanıyorum.
    iyi günler de kullanın.
    Eyvallah,en iyi motosikletler sizlerin olsun inşallah.Benim ön yargım hepinizden çok emin olun.Artı tamamen tarafsızım.Parası çok evet.Ama motosikletimi buldum be abi.Çok keyif aldım.Şu an 7000 deviri bile çok nadir bulduruyorum,ondada 120 km hızı görüyor.Şürüşü çok keyifli.Yakıt ölçümü için şu an erken diye düşünüyorum.Ayrıca sesinden dolayı gereksiz yere ara gazı verip duruyorum Rodajdan sonra yavaş yavaş alemlere akmaya başlayacağız.Şu an şehir içinde dur-kalktan başka bişey yaptığımız yok.Trafik çok sıkıcı-kalabalk olmasına rağmen zevkli kullanıyorum.Motosikletimi parkettiğimde etrafımda 3-5 kişi bitiveriyor.

Herkes bu motosikleti çok merak ediyor,yakından gören,inceleyen çok kişi var.Sağlıklı bilgilendirme yapabilmem için biraz zaman gerek.Tam umudumu kesmişken RX3 hepimiz için yeni bir başlangıç olacak.Hem ön yargılarımız için,hem de Mondial için.Şimdilik tek tavsiyem yakından görüp inceleme fırsatı bulabilirseniz iyi olur.Yoksa fotolarla anlatıcak gibi değil.

Çok ama çok ön yargısı olanlar için dipnot.Tek bir vida bile gevşerse haberiniz olacak.Tekeriniz düz bassın.
    cenkito, dyavol-77 ve AttilaXtreme bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    işte o benim. çok fazla önyargım var. bu kadar parayı o motora vermelimiyim bilemiyorum. bugün anatlyadaki mondial bayiinde motoru tekrar inceledim. ama o vidalar bana çok basit geldi koltuk çok sert geldi süspansiyonlar zayıf geldi. görüntüsüne diyeceğim hiç birşey yok. ama artı diye sunulanlar hep aklımı karıştırıyor. çantalar hiç bir işe yaramaz. koruma demirlerinin ekli olmasıda aklımı karıştırmıyor değil. ama en büyük endişem vidalar. bugün tekrar inceledim. moontajda takılan bütün vidaların üzerindeki boyalar zedelenmiş en fazla 20 gün sonra onlarda pas izlerinin görüleceğine eminim. keza gürsel beyin motorunuda incelediğimde aynı şeyleri görmüştüm. belki ufak tefek bişi ama mide bulandırıyor işte. herneyse sizi takip edeceğim.
    turkish39 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte o benim. çok fazla önyargım var. bu kadar parayı o motora vermelimiyim bilemiyorum. bugün anatlyadaki mondial bayiinde motoru tekrar inceledim. ama o vidalar bana çok basit geldi koltuk çok sert geldi süspansiyonlar zayıf geldi. görüntüsüne diyeceğim hiç birşey yok. ama artı diye sunulanlar hep aklımı karıştırıyor. çantalar hiç bir işe yaramaz. koruma demirlerinin ekli olmasıda aklımı karıştırmıyor değil. ama en büyük endişem vidalar. bugün tekrar inceledim. moontajda takılan bütün vidaların üzerindeki boyalar zedelenmiş en fazla 20 gün sonra onlarda pas izlerinin görüleceğine eminim. keza gürsel beyin motorunuda incelediğimde aynı şeyleri görmüştüm. belki ufak tefek bişi ama mide bulandırıyor işte. herneyse sizi takip edeceğim.
    Ben ani bir kararla aldım,kim bilir belki tutulan mal,zam görür zihniyetini de değiştirebiliriz bir gün,neden olmasın.Dedim ya RX3 ile belki çok şey değişebilir.
    Motorumdaki vidalar da çizgi halinde işaret var şuan.Gevşeme varmı tespit için.Çanta konusunda da arka çanta kask için yetersiz.Ama yan çantalara dizlik,yağmurluk,eldiven,su koydum.Onları da foto çekerim.Merak ettiğiniz ne varsa zamanla fotolarını yayınlarım.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Ben ani bir kararla aldım,kim bilir belki tutulan mal,zam görür zihniyetini de değiştirebiliriz bir gün,neden olmasın.Dedim ya RX3 ile belki çok şey değişebilir.
    Motorumdaki vidalar da çizgi halinde işaret var şuan.Gevşeme varmı tespit için.Çanta konusunda da arka çanta kask için yetersiz.Ama yan çantalara dizlik,yağmurluk,eldiven,su koydum.Onları da foto çekerim.Merak ettiğiniz ne varsa zamanla fotolarını yayınlarım.
    Abi motorun hayırlı olsun, yeni gördüm aldığını. Forumda takip ettiğim / takdir ettiğim insanlardansın. Pek baktığım bi motor değildi rx3 ama sen alınca ilgimi çekti benim de. Sen bi kullan parayı bulursak belki biz de alırız. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    turkish39 ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motorun hayırlı olsun, yeni gördüm aldığını. Forumda takip ettiğim / takdir ettiğim insanlardansın. Pek baktığım bi motor değildi rx3 ama sen alınca ilgimi çekti benim de. Sen bi kullan parayı bulursak belki biz de alırız. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Sağol kardeşim,inşallah istediğin motor nasip olur.Bakalım,gene bir adım attık.Hayırlısı olur inşallah.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Sağol kardeşim,inşallah istediğin motor nasip olur.Bakalım,gene bir adım attık.Hayırlısı olur inşallah.
    öncelikle motorunuz hayırlı olsun. güle güle binin. takip ediyorum bajaj konusundan falanda baya titiz ve düşüncelisiniz her konuda insanları organize etmeye çalışıyorsunuz bilinçlenmeleri açısından.. ama nacizane fikrim içinizdeki bu enerjiyi çinlilerle yada 200 cc lik 250cc lik makinalarla tüketmeyin..

şu anda eski motorlara rağbet var .. bence size eskide olsa kaliteli 600 lük bir motor alıp acelenizde yok anladığım kadarı ile onu güzelce para oldukça bir revize edip binebilirsiniz.. şu anda ikinci elde misal diyorum örnek olarak benim eski sattığım tdm850 mi 7-8 bin tl lere bulmak mümkün kovalanırsa.. yada 98 güzel bir africa twini 12 bin tl lere bulmak mümkün.. hiç olmassa gerçek bir enduroya binmiş olursunuz.. tabi bu daha çeşitlendirile bilinir.. diyiceksinizki buluduğum şehirde ustası yok illaki vardır o şehirde hiçmi transalp v.b gibi motor sürücüleri yok vardır illaki onlarında götürdüğü bir usta vardır.. bu benim fikrim sevgiler saygılar.
    turkish39 ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İyi de bu işin zevki biraz da yeni ve denenmemiş motorlara şans verip, iyilerini bulmakta. Motor güzel olursa, sorunsuzsa sıfırını almak gibisi var mı ? 15 - 20 yaşında Transalp veya TDM insana o heyecanı yaşatabilir mi ?
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)