Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fren balataları hakkında bilgi verebilecek yok mu ? 2016 model. ön fren
    Şu ana kadar ihtiyaç olmadı açıkçası. Ancak önceki sayfalardan hatırladığım kadarıyla 2 markadan bahsedilmişti ama emin değilim. Birisi CBF 1502'nin balatası diğeri de BJAJ'ın bir modelinin (Bokser??) balatasıydı. Ama ön arka, hangi modeller onu tam hatırlayamadım. En iyisi balataları elinize alıp bir motosiklet yedek parçacısına gitmek.
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar ihtiyaç olmadı açıkçası. Ancak önceki sayfalardan hatırladığım kadarıyla 2 markadan bahsedilmişti ama emin değilim. Birisi CBF 1502'nin balatası diğeri de BJAJ'ın bir modelinin (Bokser??) balatasıydı. Ama ön arka, hangi modeller onu tam hatırlayamadım. En iyisi balataları elinize alıp bir motosiklet yedek parçacısına gitmek.
    Tesekkürler. Söküp gitcem en kısa zamanda
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Rx3i piyasası çok mu durgun? 10 gündür ilanda olan sıfırdan farksız, garantili, sitedeki en uygun fiyatlı, sorunsuz motorumu arayan soran yok.

3-4 kişi enteresan motorlarla takas teklif etti. Biri 7500 lira teklif etti, biri 8 bin teklif etti.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rx3i piyasası çok mu durgun? 10 gündür ilanda olan sıfırdan farksız, garantili, sitedeki en uygun fiyatlı, sorunsuz motorumu arayan soran yok.

3-4 kişi enteresan motorlarla takas teklif etti. Biri 7500 lira teklif etti, biri 8 bin teklif etti.
    İlan numarası var mı
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    bursalıali bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Güzelmiş motor aslında yeni 2017 lerde kasa veya aksamda değişiklik var mı
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    RX3İ nin 2017 modeli TR ye henüz gelmedi. Ancak az miktarda 2015 ve daha çok miktarda 2016 modellerin
    0 km leri bayilerde var. 2015 0 km 11400 lira, 2016 0 km 14000 lira. 2016 modelde parasını epeyce hak
    eden aksesuar farkları var. Pazarlıkla daha düşük alınabilir. 2017 modelin ne olacağını neredeyse UMA
    kendisi bile bilmiyor. Nisanda CF 400 gelecek demişlerdi, halen hacı bekler gibi bekliyoruz. Henüz ses
    seda yok. Bu arada Dominar 400 ü Bajaj çatır çatır satıyor 18000 liraya. RX4İ çıktı amma TR ye ne zaman
    geleceğini bir tek Allah biliyor. Selamlar.

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Herkese merhaba aranıza yeni katılıyorum rx3i evo'nun yeni kullanıcısı olarak aranıza katılmaya geldim kabul ederseniz iki gün oldu motprun siparişini vereli ve max bi hafta verildi gelmesine sabırsızlıkla büyük heyecanla bekliyorum tavsiyeleriniz varsa bnu başta değiştir bnu ekle gbi (lastikler hariç)ben kasabada yaşıyorum ve şehir içinede giriyorum enduro tam benlikti en iyisi ve uygunu buydudiyedüşündüm umarım pişman olmam mondial beni hiiiç bir zaman üzmedi bakalım bu koca oğlan neler becericek tekerinize taş değmesin yolunuz açık tekeriniz düz bassın herkese keyifli sürüşler
    bursalıali ve gokangunes bunu beğendiler.

...............

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Alıntı RoDida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba aranıza yeni katılıyorum rx3i evo'nun yeni kullanıcısı olarak aranıza katılmaya geldim kabul ederseniz iki gün oldu motprun siparişini vereli ve max bi hafta verildi gelmesine sabırsızlıkla büyük heyecanla bekliyorum tavsiyeleriniz varsa bnu başta değiştir bnu ekle gbi (lastikler hariç)ben kasabada yaşıyorum ve şehir içinede giriyorum enduro tam benlikti en iyisi ve uygunu buydudiyedüşündüm umarım pişman olmam mondial beni hiiiç bir zaman üzmedi bakalım bu koca oğlan neler becericek tekerinize taş değmesin yolunuz açık tekeriniz düz bassın herkese keyifli sürüşler
    hoş geldin hayırlı olsun, neden bir hafta bekliyorsun bayide motor mu yoktu ?
    bursalıali bunu beğendi.
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin hayırlı olsun, neden bir hafta bekliyorsun bayide motor mu yoktu ?
    Hoş bulduk çok teşekkür ederim hocam hem motor bayide yok oturduğum yerde maksimum alınan motor makine 180 zonebu makineyi ilk getirten ben oldum galiba diye getirtmemişler genel depoya haber etti gelicek bana dedi bekliyoruz bakalım
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Değerli RoDida motorunu en güzel günlerde ağız tadıyla kazasız belasız cezasız kullanman dileğimizle.

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RX3İ nin 2017 modeli TR ye henüz gelmedi. Ancak az miktarda 2015 ve daha çok miktarda 2016 modellerin
    0 km leri bayilerde var. 2015 0 km 11400 lira, 2016 0 km 14000 lira. 2016 modelde parasını epeyce hak
    eden aksesuar farkları var. Pazarlıkla daha düşük alınabilir. 2017 modelin ne olacağını neredeyse UMA
    kendisi bile bilmiyor. Nisanda CF 400 gelecek demişlerdi, halen hacı bekler gibi bekliyoruz. Henüz ses
    seda yok. Bu arada Dominar 400 ü Bajaj çatır çatır satıyor 18000 liraya. RX4İ çıktı amma TR ye ne zaman
    geleceğini bir tek Allah biliyor. Selamlar.
    Peki ne var hocam aksesuar olarak okadar farkettirecek ve sadece aksesuar mı kasa vs farkı var mı

Motosikleti
    Şase ve motorda hiç fark yok, lastik ebatları + çeşitli aksesuarlar biraz değişik ve daha güzel. Benim
    kanaatimi sorarsan ikisi arasındaki fark 1000 tl . Tabiidir ki bu görüş insandan insana değişebilir. Net e rx3i 2015 ve 2016 model farkları diye yaz , kendin göreceksin ne olduğunu , ona göre karar ver. Selamlar.

Motosikleti
    Şase ve motorda hiç fark yok, lastik ebatları + çeşitli aksesuarlar biraz değişik ve daha güzel. Benim
    kanaatimi sorarsan ikisi arasındaki fark 1000 tl . Tabiidir ki bu görüş insandan insana değişebilir. Net e rx3i 2015 ve 2016 model farkları diye yaz , kendin göreceksin ne olduğunu , ona göre karar ver. Selamlar.
    1000 TL mi? Yok artık lebron james İki modeli yan yana koysanız bilmeyen adamlar bu farkları bulamaz yani :D

Burada yazdıklarınızı insanlar ciddi alıp, kararlarını buna göre veriyorlar. Ekrandaki 30 liralık usb, plastik egsoz koruması, egsoz borusu biçimi ve lastik.

Adamın biri gitmiş rx3'ün yakıt ortalamasını 5.4 yazmış. Şuan herkes yakıt ortalaması o civarda biliyor. Bu motora 5.4 yaktıran ya apaçidir, ya ergendir yada sürekli tapagaz giden aceleci bir tiptir. Mesela bu motorun yakıt ortalaması şehir içi 4-4.5 litre. Uzun yolda 3.5-4'tür.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Rx3i EVO
    Değerli RoDida motorunu en güzel günlerde ağız tadıyla kazasız belasız cezasız kullanman dileğimizle.
    Teşekkür ederim sayın bursalıali hepimiz için keyifli kazasız belasız sürüşler olsun inş tekerimize taş değmesin hocam

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    İst Maltepe civarında arkadaşlar varsa iftar sonrasında denemek ve sohbet etmek isterim sahilde vs ilgimi çekiyor ama emin olamadım üstüne bile cikmisligim yok

msaltin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni yol arkadaşını arıyor :)

YAĞ DEĞİŞİMİ HAKKINDA SORU İŞARETLERİ

Herkese Merhabalar,

Öncelikle şunnu belirteyim. Kasım ayında yaklaşık 10.000 km’de 2016 bir RX3 aldım ve çok da memnunum. İlk motosikletim ve motorumu da çok seviyorum. Ancak yağ değişim aralıklarının 2.000 km’de olması hakkında, facebookta 3.419 üyesi olan RX3i / RX4i EVO Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Platformu (TÜRKİYE ) isimli herkese açık olmayan ve hatta belki bu forumu da bir çok üyesinin takip ettiği bir grupta paylaşılan aşağıdaki mesaja özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum. Bildiğim kadarı ile bu forumu da Mondial firmasından birileri takip ediyor. Acaba konu hakkında nasıl yorum yapacaklar

Sağlıcakla.

bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı msaltin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar,

Öncelikle şunnu belirteyim. Kasım ayında yaklaşık 10.000 km’de 2016 bir RX3 aldım ve çok da memnunum. İlk motosikletim ve motorumu da çok seviyorum. Ancak yağ değişim aralıklarının 2.000 km’de olması hakkında, facebookta 3.419 üyesi olan RX3i / RX4i EVO Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Platformu (TÜRKİYE ) isimli herkese açık olmayan ve hatta belki bu forumu da bir çok üyesinin takip ettiği bir grupta paylaşılan aşağıdaki mesaja özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum. Bildiğim kadarı ile bu forumu da Mondial firmasından birileri takip ediyor. Acaba konu hakkında nasıl yorum yapacaklar

Sağlıcakla.

https://i.hizliresim.com/bGAq0n.jpghttps://i.hizliresim.com/dGzQJQ.jpghttps://i.hizliresim.com/5QrPvA.jpghttps://i.hizliresim.com/AkQ4VQ.jpg
    Türkiye şartları bunu gerektiriyordur.

Ducatinin servis kitabında bakımları 12 bin kilometrede bir. Türkiye'de servislerin tavsiyesi 4-5 bin kilometrede.
    polo34 bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)