Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Rx3 Enduro Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Kartal56 kardeş,yeni motorun hayırlı olsun,kazasız,cezasız bin.RX3'üne de hayırlı müşteriler kardeş.
    ali abi,nerelrdesin,sesin soluğun çıkmıyor?
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6
    evet işte bu DAKAR Logosundan arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba kb100, Mondial Mg125dx, Honda Crf 250
    Polonyada araba motor fuarinda, mondial rx3i inceleme firsatim oldu. Orada Romet Adv250 adiyla satiliyor. Ve orada rx3'un 400lugunu de inceledim.

250lik rx3i daha oturakli geldi. 400luk olan daha yuksek ve daha heybetli. Brosurunude aldim
    http://i.hizliresim.com/nRpnJM.jpg[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

arkadaşlar resim atmayi beceremedim linkleri koyuyorum

http://i.hizliresim.com/NpNPDg.jpg

http://i.hizliresim.com/kbpo6J.jpg
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    hacimde %60 artış var ama güçte %9 torkta %37 artış var. Son hızı da 250'likten düşük? nasıl oalcak bu iş?
    Görüntüsü zaten beni benden aldı. Ben RX3'ün şasisine 400lük bloğu takarlar diye bekliyordum. Eğer böyle gelirse;
    Eğer 400'lüğü bu resimdeki haliyele getirirlerse hem üst vergi diliminde, hem güçsüz, hem şekilsiz, hem hızsız. Bilemedim ki, olmaz gibi..
    bursalıali bunu beğendi.

400 cc lik gene tek silindirli olmuş:(((
    bursalıali bunu beğendi.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar resimdeki motor farklı. resimdeki 400 cc motor 2014 ten beri var. Gelecek olan ise 450 cc ve ona ilişkin verileri daha önce yayınladım. Gelecek motorun kasası bizimkine benziyor 195 kg, 43 bg ve 40 nm tork üretiyor. ABS'li, euro 4 normunda ve tek silindir. Çinde şu an daha üretim aşamasında. Önceki sayfalarda resimleri de var.
    bursalıali ve gokangunes bunu beğendiler.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar resimdeki motor farklı. resimdeki 400 cc motor 2014 ten beri var. Gelecek olan ise 450 cc ve ona ilişkin verileri daha önce yayınladım. Gelecek motorun kasası bizimkine benziyor 195 kg, 43 bg ve 40 nm tork üretiyor. ABS'li, euro 4 normunda ve tek silindir. Çinde şu an daha üretim aşamasında. Önceki sayfalarda resimleri de var.
    Öyleyse tamam. yüreğime inecekti. bazı düşüncelerim var o konuda da hassasım biraz.
    şimdi kontrol edeceğim.
    bursalıali bunu beğendi.

İyi niyetlerini bildiren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Evo yu satsam bile forumun devamlı takipçisi olacağım inşallah.Bu arada bu rx3i evo bağımlılık yapıyor galiba, durup durup ya satmayayım dursun ona da binerim fikri beynimi yiyor ,çok emeğim var kıyamıyorum valla...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar, motosikletler için turing cam veya normal cam üreten ZEUS motor ile aşağıdaki yazışmayı yaptım. Eğer siz de benim gibi camınızın biraz daha uzun olmasını istiyorsanız zeus motora yazarak talebinizi iletiniz. Yazışmam şöyle:
    __________________________________________________ ____________
    Veyis Naci Tanış
    Hayırlı işler. Mondial RX3 için (2016 model) uzun şeffaf turing camınız varmıdır. Varsa fiyatı nedir? Selamlar. Veyis Naci TANIş
    21 Nisan 2017 17:24

Onur Karaman
    yapılır ama kalıbı yok orjinal camı bana iletirseniz yaparım fiyatı 150 olur
    21 Nisan 2017 17:40

Veyis Naci Tanış
    ben elinizde olabilir diye sordum. cami gondermem mumkun degil. belki siz bulundugunuz sehirde cami bulup kalip cikarabilirsiniz. cevap icin tesekkur ederim. selamlar. 21 Nisan 2017 20:33

Veyis Naci Tanış
    Tekrar merhaba. Mondialin yedek parça sitesine baktım. 2016 model RX3 lerin ön camı 60 tl. Bu motordan Türkiyede 2 yılda en az 1500 adet satıldı. 2015'lerin camı da aynı. Eminim ki uzun turing cam isteyen başka kullanıcılar da olacaktır. Siz üreticisiniz. sadece 60 tl'ye kalıp çıkaracağınız bir camı mondialden satın alsanız eminim ki makul bir fiyat ve tanıtımla (ki ben hem motosiklet net hem de facebook ta yaparım bu tanıtımı) bir sürü sipariş alırsınız. Ne dersiniz? benimki bir öneri. Selamlar. Veyis Tanış/Adana
    __________________________________________________ ________________
    bursalıali bunu beğendi.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, motosikletler için turing cam veya normal cam üreten ZEUS motor ile aşağıdaki yazışmayı yaptım. Eğer siz de benim gibi camınızın biraz daha uzun olmasını istiyorsanız zeus motora yazarak talebinizi iletiniz. Yazışmam şöyle:
    __________________________________________________ ____________
    Veyis Naci Tanış
    Hayırlı işler. Mondial RX3 için (2016 model) uzun şeffaf turing camınız varmıdır. Varsa fiyatı nedir? Selamlar. Veyis Naci TANIş
    21 Nisan 2017 17:24

Onur Karaman
    yapılır ama kalıbı yok orjinal camı bana iletirseniz yaparım fiyatı 150 olur
    21 Nisan 2017 17:40

Veyis Naci Tanış
    ben elinizde olabilir diye sordum. cami gondermem mumkun degil. belki siz bulundugunuz sehirde cami bulup kalip cikarabilirsiniz. cevap icin tesekkur ederim. selamlar. 21 Nisan 2017 20:33

Veyis Naci Tanış
    Tekrar merhaba. Mondialin yedek parça sitesine baktım. 2016 model RX3 lerin ön camı 60 tl. Bu motordan Türkiyede 2 yılda en az 1500 adet satıldı. 2015'lerin camı da aynı. Eminim ki uzun turing cam isteyen başka kullanıcılar da olacaktır. Siz üreticisiniz. sadece 60 tl'ye kalıp çıkaracağınız bir camı mondialden satın alsanız eminim ki makul bir fiyat ve tanıtımla (ki ben hem motosiklet net hem de facebook ta yaparım bu tanıtımı) bir sürü sipariş alırsınız. Ne dersiniz? benimki bir öneri. Selamlar. Veyis Tanış/Adana
    __________________________________________________ ________________

ben şu günlerde rüzgar reflektörü ile ilgileniyorum tam konu yerinde açılmış, malum süratimiz biraz artınca rüzgar kaskımızı iyi tokatlıyor,ankarada akotunuing diye aksesuar üretimi yapan bir firmanın reklamlarını gördüm,her türlü motora uyar diyor,kırılmama garantili 150tl fiyat biçmiş ,uzun tur camıda 150 tl diyor, şimdi bu tur camı reflektör ile aynı işi yapar mı, yapan kişi üzerindeki kadar kalitelive güzel yapar mı , beklemeye değer mi . bilgilendirme için teşekkürler naci bey .. vesselam...
    bursalıali bunu beğendi.
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

arkadaslar bende naked motora gececegimden satiyorum bilginize.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-full-aksesuarli-transformers-farli-rx3i-evo-426643917/detay/
    bursalıali bunu beğendi.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    motosikletimi satıyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-2300-km-turuncu-videolu-extrali-kusursuz-ve-bakimli-evo-426908067/detay/
    bursalıali bunu beğendi.

hgures - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Değerli Arkadaşlar,

2. sezonumda, yazımda, daha fazla dayanamayarak dün lastiklerimi değiştirdim. Anlas Capra R takıldı.

Daha önce Metzeler taktıran bir arkadaş vardı, bir-kaç sayfa önce belki gözünüze çarpmıştır, yorumunda o kadar pozitif ve yeni lastiklerin motosikletini nasıl değiştirdiğini öyle bir anlatmıştı ki, içimden "o kadar da değil, abartmasak" diye geçirmiştim. Kendisine bir özür borcum var, haklıymış.

Her şeyi değişti ya bu kadar mı olur, üzerinde kendimi çok daha güvenli ve huzurlu hissediyorum. Yol tutuşundan, hızına kadar (inanmayacaksınız ama son hızda + 2 km fark etti) konforundan, sesine kadar motosikletimin ruhu değişti :-) Şiddetle tavsiye edile.

İzmir'li veya İzmir'e gelebilecek dostlar için küçük bir bilgi; Lastiklerimi MotoMekhan'da (0232 404 0 900) değiştirdim. Son derece memnun kaldım. Hakikaten kurumsal ve tüm teknik (iş güvenliği dahil) kurallara uyarak beni hayran bıraktılar. Söktüler, taktılar, balansını yaptılar, motosiklete taktılar, beş kuruş da ilave bedel istemediler... İçtiğim taze demlenmiş nefis çay da bonusu oldu :-)

Kazasız, dertsiz keyifli sürüşler...
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hikmet kardeşim lastiklerini değiştirdiğin EVO ' n 2015 mi , 2016 mı? Niye soruyosun deme ebatlar
    farklı . Veya Capra'da her iki model için lastik varmı? Bilgilendirirsen seviniriz . + How much TL ?
    Lastiklerini en güzel günlerde, en hoş yollarda, en mutlu şekilde kullanman temennimizle.

Motosikleti
    Honda CBF 150, Mondial RX3 i Evo, Pulsar NS 200
    Alıntı hgures adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Arkadaşlar,

2. sezonumda, yazımda, daha fazla dayanamayarak dün lastiklerimi değiştirdim. Anlas Capra R takıldı.

Daha önce Metzeler taktıran bir arkadaş vardı, bir-kaç sayfa önce belki gözünüze çarpmıştır, yorumunda o kadar pozitif ve yeni lastiklerin motosikletini nasıl değiştirdiğini öyle bir anlatmıştı ki, içimden "o kadar da değil, abartmasak" diye geçirmiştim. Kendisine bir özür borcum var, haklıymış.

Her şeyi değişti ya bu kadar mı olur, üzerinde kendimi çok daha güvenli ve huzurlu hissediyorum. Yol tutuşundan, hızına kadar (inanmayacaksınız ama son hızda + 2 km fark etti) konforundan, sesine kadar motosikletimin ruhu değişti :-) Şiddetle tavsiye edile.

İzmir'li veya İzmir'e gelebilecek dostlar için küçük bir bilgi; Lastiklerimi MotoMekhan'da (0232 404 0 900) değiştirdim. Son derece memnun kaldım. Hakikaten kurumsal ve tüm teknik (iş güvenliği dahil) kurallara uyarak beni hayran bıraktılar. Söktüler, taktılar, balansını yaptılar, motosiklete taktılar, beş kuruş da ilave bedel istemediler... İçtiğim taze demlenmiş nefis çay da bonusu oldu :-)

Kazasız, dertsiz keyifli sürüşler...
    o arkadaşın yorumlarına baktıktan sonra ben de aynı marka model lastikle (metzeler lasertec) değiştirdim orjinalleri, konusu açılmışken tekrar teşekkür ediyorum kendisine tavsiyeleri için, değiştireli 1200 km oldu çok memnunum lastiklerden
    bursalıali bunu beğendi.

hgures - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i Evo
    Ali Bey,

Anlas'in sitesinde lastik ebatları var, kolaylık olsun diye kesip&kopyalamaya çalıştım ama beceremedim, sitenin linkini vereyim...

http://www.anlas.com.tr/product/sheet/Enduro/CAPRA%20R/

Benimki 2016 bi tık daha şanslıyım lastik konusunda 2015'lere göre. Ön lastik (19 100/90) bire bir var. Arka da çok küçük bir farkla var (orijinal 17 130/70 Anlas'da ölçü 130/80)

Liste fiyatı ön 320 TL arka 400 TL toplam sadece dış lastikler 720 TL. Ben 2 iç lastik dahil (ki Çin malı değildi taktıkları iç lastikler) ve balans, söküp takma vs toplam (kızmazlar inşallah hadi yazayım ) 750 TL ödedim. Onu da kredi kartına 6'ya bölünce daha hoş oldu :-)

2015'in lastik ölçülerini anımsayamadım dolayısıyla bilgi vermem mümkün değil ama bahsettiğim firmada farklı marka lastikler de var, Anlas olmazsa mutlaka alternatif bir çözüm yaratacaklarını düşünüyorum.

İyi dilekleriniz için teşekkürler... Aynı şekilde, keyifle güzel sürüşler dilerim bende sizlere.
    bursalıali bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar. Ben de şu sıralar Evo Rx3i bakıyorum. İkinci el alırken nelere dikkat etmeliyim? 2017, 2016, 2015 modelleri arasında dikkat etmem gereken farklar var mı?

Çok teşekkür ederim.
    Erhan

Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hikmet kardeşim lastiklerini değiştirdiğin EVO ' n 2015 mi , 2016 mı? Niye soruyosun deme ebatlar
    farklı . Veya Capra'da her iki model için lastik varmı? Bilgilendirirsen seviniriz . + How much TL ?
    Lastiklerini en güzel günlerde, en hoş yollarda, en mutlu şekilde kullanman temennimizle.
    Ali hocam, anlas linklerini veriyorum
    2015 model için arka lastik 130-90/15. Ön tam uygun ebat yok. Model ise "CAPRA"

http://www.anlas.com.tr/product/shee...t-Moped/CAPRA/

Ebat ta bu: (arka) 130/90-15 M/C 66Q TL YENI 6237 226 TL KDV DAHIL

2016 modeller için ön arka bu linkte: (100-90/19 ön; 130-80/17 arka) Model "CAPRA R"

http://www.anlas.com.tr/product/sheet/Enduro/CAPRA%20R/
    bursalıali bunu beğendi.

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    merhaba kıymetli arkadaşlar.. Bir fikrimi ve görüşümü paylaşmak istedim. okuduğunuz için teşekkür ederim.

Türkiye'de 250cc Enduro da ciddi bir beklenti bir potansiyel var Mondial Evo Bu açık gösterdi ancak insanlar Japon markalarına yönelmek istiyor fakat 250 sisi'nin alıcı kitlesi memur ve alt gelir grubu olduğu için fiyatların kesinlikle düşük tutulması gerek Örneğin Honda 250 Rally ilk açıklanan fiyatı 19500 TL ile bir potansiyel yakaladı. 250 cc V Strom motorundan bu açı ciddi anlamda doldurması bekleniyor Hatta alıcı kitle mondial evo 14.000tl gibi büyük rakamlara ulaştığı için Suzuki V Strom 250 motorunun fiyatı açıklanan kadar motorsiklet almamayı tercih ediyor bu anlamda piyasaya bir çok 250cc japon malı kaliteli endurolar giriyor gerçekten dönüm noktasında evo. Unutmayın ki Türkiye'de bu kadar çok Çin malı 250cc Chopper bulunmasının tek sebebi insanların Enduro alabilecek paralarının olmayışı ve seyahat etmek istemeleridir Burada eğer büyük düşünebilirsiniz pazarlama anlamında tabi Kar payına düşük tutarak bütün choppercıları kitlesine ki bu Türkiye'de çok büyük bir kitle bütün bu kitle zaten endurocu olmaya hazır çünkü chopperı uzun yolda ucuz olduğu için kullanıyorlar.. Bu anlamda suzuki inazumanın kampanya fiyatı 16.00tl iken F250 18900tl iken. bajaj 11.000tl iken. HONDA ADVANTURE 250 RALLY gibi bir makine 20.000tl iken ki piyasaya eylül ayı itibari ile birçok japon 250cc enduro geliyor MONDİAL EVONUN bu 13.900tl gibi büyük rakamı şu anda evonun tüm cazibesini düşürmüş durumda .. acilen mondial evo fiyatlarını revize etmesi gerekiyor diye düşünüyoruz klup olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Ayrıca bu saydığım tüm 250cc enduro ve enduro tarzı gezi motorları ABS li ve ciddi anlamda kendini kanıtlamış motorlar..
    hatta KTM 200 DUKE 25 beygirlik naket gezi motoru KTM kalitesine ragmen şu andaki liste fiyatı 13.900TL yani KTM nerede MONDİAL RX^EVO nerede ama ikisinin fiyatlarınında aynı olması çok ilginç ve soru işaretleri içeriyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

şimdi sizlere MONDİAL EVONUN fiyatının japonlar ile yarışacak kadar YÜKSEK olduğunu göstermek isterim. Hatta 350cc Regal raptor SPT naket değil ENDURODO touruing dir kendileri ki hala bu motor ile seyehat etmekteyim sürüşü rahatlığı ve sorun çıkartmaması ile gönlümün sultanıdır. Neyse uzatmadan karşılastırmalarımı ve sizler için harcadığım emeği sunayım. SAYGILAR

işte MONDİAL RX^EVO nun fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

HONDA CRF 250 L (Bu motor gerçek bir endurodur ciddi bir kitle bu motor ile dünya turu yapmaktadır yolda banamısın demez..

Mondial Evo çin malı ama güzel bir motordur ancak fiyatı boyle bir japonun yanında 11bin TL bandını geçmemeli ki tercih edilebilir olsun..

Yine Dünya Gezilerine en cok cıkılan rahat güvenilir konforlu marka İNAZUMA 250 (Hatta 15.900tl nakit veren bayiler var) sizler için aradım

Regal Raptor SPT 350 cc ENDURO TOURİNG (Oturuş pozisyonu dik, 27litre devasal depo BMW GS ile yan yana getirin aynı ebatlarda ve karbratörlü olduğu için yolda hiç problem cıkartmıyor dağ taş gezin)

SUZUKİ V_STROM 250 DL bu da eylül ayında giriş yapacak ülkemize lansmanı yapıldı. ABS li modeller

EFSANE MOTOR HONDA CRF 250 RALLY harika bir motor ancak buda pahalı ABS mevcut ancak yinede EVO ile arasındaki fark iki katı olması gerekirken sadece 6.900tl .. bu farka değer diye düşünüyorum..

SUZUKİ 250 F sper touring Enduroya cok yakın dünya gezileri için kullanılan bir motordur.arkaya üçlü canta modeli ile satılıyor yurt dışında harika bir motor rahat ve ruzgar almıyor ve dik oturuşlu bir alet. cok heybetli

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

Mondial RX3 EVO nun çinmalı olarak arada farkları olan ama ciddi anlamda koltuk depo ve oturuş olarak benzeri ülkemizde hatırı sayılır bir satışı olan modeli gündeme getirmek isterim aralarında neredeyse 9000tl evet gerçekten 9000TL fark var.. MONDİAL EVONUN rakamalarının ne denli astronomik olduğu ortada gibi geldi bana siz sevgili dostlarım ne düşünüyorsunuz sizcede mondial fiyatlarını siz Enduro severler için düzeltmeli değil mi..
    araştırmalarımı sizlere sunmak isterim

KADIRGA KD 250 GY

Hatta lansmanında aynı mondial gibi 3lü çanta ile satılıyordu ancak firma fiyatları pazarlama açısından makul yapabilmek adına üçlü enduro çantalarını söktü. heybeti ile koltuğu ile oturuşu ile ve deposu ile gerçek bir enduro gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Bizler motorlarımıza sağdık bir milletiz vatanımıza ya da evladımıza ve bayrağımıza. Bu özelliğimiz bize motorlarımızada toz kondurtmamak gibi bir misyon yukluyor. ancak böyle yapmamalı ve eleştirmeliyiz ki alım gücünüz artsın emperyal şirketler sistemi bizleri farkında olmayan eleştirmeyen tepki göstermeyen insan muamelesi ile karşılamasın gerek FİYAT olarak gerek servis kapılarında. Bu araştırmayı siz dostlarım için yaptım .. fiyat farkı ortada kalite ortada. .. Yani Mondial Evo RX3 ün fiyatı 9000TL bandını asla geçmemeliydi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Bu karşılaştırmalar MONDİAL EVONUN KENDİ SINIFINDA ve JAPON MARKALARI SINIFINDA yapılan karsılastırmalardı..

MONDİAL EVO 13.900TL --------) KADIRGA KD 250 GY ENDURO 5500TL

MONDİAL EVO 13.900TL --------) HONDA CRF 250 L ENDURO 16.900TL

MONDİAL EVO 13.900TL --------) KTM DUKE 25 beygir 13.900TL

sizce mondial evo KTM ile aynı sınıfta mı da aynı fiyatta oluyorlar sorgulayın lutfen..

Herkesten mondialin sitesine girerek iletişim bölümünden fiyata tepki mailleri atmalarını öneriyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

bu linkten MONDİAL'e tepkilerinizi iletebilirsiniz sadece 3 dk nızı alır.

http://mondialmotor.com.tr/iletisim.aspx

hepinize derin saygılarımı iletirim. sizler için yaptığım araştırmamı okuduğunuz için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=V1PWes3an_Y
    badircik, TURAL53 ve bursalıali bunu beğendiler.

TURAL53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2 (2007)
    Araştırmaların, harcadığın emek için özellikle eline koluna sağlık. Gerçekten de fiyatların genel durumundan ne yazık ki bir çoğumuz şikayetçiyiz. Bir kere öyle fiyatlar farklı motorlara biçiliyor ki; mesela bana 'bedava versen almam' diye tabir ettiğimiz bir motora bir başkası akıl almayacak paralar verebiliyor. Bu tamamen göreceli bir durumdur ayrıca saygı duyulması gerekir. Yüzeysel düşünecek olursak aslında üç aşağı beş yukarı her motor hak ettiği ölçüde ilgi ve alıcı görür. Basit örnekler verecek olursak mesela bir msx125 10700; pcx150 10800; cbr125 11800 (belki biraz alakasız oldu ama ben sadece fiyatlar üzerinden gidiyorum ve örnekleri rastgele veriyorum). Şimdi gelelim meseleye; her insanın gönlünde illaki bir aslan yatar. Kimisine nasip olur, kimisinin hayallerini süsler. Tabi ki isteriz herkes gönlünde olan motoru alabilsin. Bu iş her şeyden önce zevk ve para meselesi olduğu için biz elimizde olanla yetinmesini bilelim. Alan razı-satan razı olduğu müddetçe bu ülkede her şey bize ters işler. Cümlelerimi Adam Smith' in bir sözüyle bitirmek istiyorum... ''laissez faire, laissez passer'' yani ''bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler''
    bursalıali ve mezarkabulp bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)