Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

HYOSUNG XRX 125cc ENDURO HAKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    MERHEBA MOTORSİKLET DOSLARI ARANIZA YENİ KATILDIM BASLANGIC VE DEVAM MOTORU OLARAK HYOSUNG XRX 125cc ENDRO MOTORSİKLET ALMAYI DÜSÜNÜYORUM HYOSUNG TÜRKİYE DİSTBÜRÜTÖRÜ METRO MOTOR YETKİLİLERİYLE GÖRÜSTÜM FİYATI COK MAKUL (4200YTL) VE SINIFINA GÖRE COK İYİ OLDUGUNU SÖYLEDİLER (KİMSE MOTORUM KÖTÜ DEMEZ) ARANIZDA KULLANAN VEYA BİGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN BİLGİ,TECRÜBE, ÖNERİLERİNİ BEKLİYORUM SİMDİDEN COK TESEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hoş geldin kemal34, öncelikle büyük yazmak bağırmak anlamını geliyor biliyorsundur sanırım, bilmiyorsan da sorun değil ufak yazarsan hem gözümüze hoş gelir hem de bağırdığını sanmayız.

Hyosung'un 250cc'lik cruiser'ı olan bir arkadaşım çok memnun ve hocasının dediğine göre o modelin torku çok iyi. Fakat senin bahsettiğin motoru kullanan tanımıyorum ben.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    ne olduğu bilinmeyen bir model alma hyosung ne olduğu bilinen bi markadır ama dediğin modeli pek bilinen bi model değil
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    Ya arkaslar büyük harfle yazmanın o anlama geldigini bilmiyordum herkezden cok özürdilerim daha yeniyim caylagım Prometheus , kingston cok tesekkürederim

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Rica ederim dostum, sorun yok merak etme ufak bir hatırlatma sadece Aramıza hoş geldin
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    rica ederiz yardımcı olabildiysek ne mutlu
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    tesekkürederim fuarda bakıcam degerlendiricem arastırdıgım kadarıyla makina 125cc hava ve yag sogutmalı kücük yag radyetörü var 12 hb 8500 d\dk tork 10Nm 7500d\dk 4 zamanlı sıkıstırma oranı 9.9:1 mars elektikli ve ayak marslı yerden yükseklik 295mm sele yüksekligi 850mm agırlık 120kg firenler ön disk arka tambur yakıt deposu 8 litre fiyatı 4200ytl resmini yollamak isterdim ama nasıl yapacagımı bilmiyorum neyse tekrar cok tesekkürederim yolunuz acık kaskınız basınızda olsun

Motosikleti
    motorsiklet
    hiç maceraya girme derim git mondial in 150 ut modeli var 2100 ytl sorun çıkartsa dahi yaptırırsın parça sorunu yok nasıl olsa

dragon1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madem konu yeni motorsiklet almaya gelmiş bide ben sorayım;
    honda 250 twister alacağım. tavsiye edilecek muadili var mıdır ve fuarı bekleyeyim mi, uygun fiyat/kampanya imkanı oluyor mu? (daha önce hiç motorsiklet fuarına gitmedim de)...
    şimdiden thanx!

kulekci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 Twister için çok olumlu konuşabilirim. Gözün kapalı alabilirsin. Uzun yol şehir içi her türlü yol için söyleyebilirim. Hatta ben abartıp dağa bile çıkmıştım. Hyosung enduro modeli dediğin herhalde RX125. O modeli alıp en fazla 1 sene kullanırsan iyi ama kullanan arkadaşıma sorduğumda arızalanmayan yeri yok demişti. Bu son gelenler nasıl olur bilmiyorum???

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    verdiginiz bilgiler icin tesekkürler sagolun

hasbal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aranıza yeni katılanlardanım şunu söylemeliyim bende 2000 model hyosung rx125 var biz hiç problem yaşamadık,ama hiç bir aracında garantisi olmaz tabi.göztepe/merdivenköy kanuni bayii zafer 0216 411 03 33

Motosikleti
    bmw r1200 gs
    o markadan uzak dur

enver4486 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakınnnnnnnnnnnnnnnn

magnano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende bugün üye olan motor delisiyim..ben bu zevke dailem history ile başladım daha 1 ay oldu alalı ama şu yeni çıkan jinlun cooper lar aklımı aldı ne yapacağımı şaşırdım bana kullanan varsa şu benim motor hakkında bilgi verebilirmi...dailem history hakkında..

Motosikleti
    Kymco Agility City
    yaw ben hyosoung un 125 lik krosunu sürdüm rx 125 deil xrx mi öle bişiler yazıodu üstünde (98model) valla motora basıorum gitmio öle bişiy 3 viteste 30 yapıo valal hiç hosuma gitmedi

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı oguzhan2 adlı üyeden alıntı
    o markadan uzak dur
    Niye o markadan uzak dur dedin oguzhan?

speet34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayağı yol katedmiş, hyosung.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    İlk olarak sakın mondial alma hatta çin malı sakın alma buna kanuni vs... dahil.Bende mondial de vardı kanunide ama ikiside birbirinden beter ve kesinlikle iknci el olarak hurda fiyatına satarsın.Hyosung gayet kaliteli bence al derim.Kullanan çok kişi tanıyorum bir tek o modeli değil aynı zamanda başka modelleride herkes gayet memnun tabii ki ufak tefek arızalar olur ama bu her motorda olabilecek sorunlardır.Bence rx125 alacağına bence karion modelini al derim ama ikiside güzel bence durumunda varsa al.Tabii kide bmw kullanan arkadaşlar alma der ama yeni başlıyan biri için bence öilmiş kaftan.

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    bence bikere çinli değil

artı kaliteli atlayıp zıplamaya gelen sağlam bir makina kullananlaraın yorumlarıda bu yönde

tek eksiği arka fren kampana olması

ama piyasadaki 200cc çinlilerle kafa kafaya giden bir makina artı arazi performansı inanılmayacak kadar mükemmel
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler