Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Benelli TNT 600

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Markaya olan güvensizlikten dolayı çoğu kişi riske girmek istemedi trk bn leoncino sayesinde güven problemi giderildi kaldı servisler. Servisle ilgili halen eksikleri var ama ülkeye 3 yıldır giren bir firma için bence bu servis ağı gayet iyi 2 yıla sonra servis sıkıntısı yaşanacağını sanmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motor 10 numara. Gerek gidiş gerekse performans yakıt her açıdan dikkat çekiyor. Trafikte dönüp bakmayan kördür :D
    mersinLee33 bunu beğendi.

Alıntı temelyurekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 10 numara. Gerek gidiş gerekse performans yakıt her açıdan dikkat çekiyor. Trafikte dönüp bakmayan kördür :D
    Bu modelin getirilmemesi yedek parça sorunu yaratır mı? 2017'de getirilmedi diye biliyorum tabi BN600 ilerleyen dönemlerde getirilebilir.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelin getirilmemesi yedek parça sorunu yaratır mı? 2017'de getirilmedi diye biliyorum tabi BN600 ilerleyen dönemlerde getirilebilir.
    bu motosikleti tekrar getireceklerini sanmam,bazı avrupa ülkelerinde bn600r ya da tnt600r olarak satıldı hatta Almanyada falan hala bi kaç sıfır motor var ancak fiyatları ciddi anlamda uçuk,Türkiyeye giriş lansman fiyatı 9300 euro idi bu motosikletin,9300 euro bugün neredeyse 69 bin lira civarında,satışlar düşük olunca bi kampanya ile 9300 dolara akabinde ekstra bi kampanya ile 25500 liraya kadar düştü fiyatı ki o sıralar zaten 9300 dolar 28500 lira civarında ediyordu,şu an Almanyada bile en düşük fiyat 5500 euro sıfırı için ki Türkiyede bu fiyata satılması imkansız bu kadar vergi yükü varken ki bu 5500 euro olan makina euro3,Almanya euro4 abs li fiyatı en düşük 6300 euro 46 bin Türk lirası vergileri falan Türkiye fiyatı 50 binin üstünde olur ki satacağını zannetmem,maalesef 4 silindir 600cc oluşu nedeniyle bütün Benelli servisleri bu motora bakamıyor,Türkiyede 3-4 yetkili servis var bu motora bakabilecek,motor iyi güzel,malzeme kalitesi fena değil,gidişi güzel,sesi muhteşem ancak servis sorunu oldu ve herzaman da olacak,bi arkadaşımız 26 hazirandan beri hala grenaj bekliyor,daha önce siyah granaj gönderdi Benelli ama Türkiyede siyah tnt600 yok,bi türlü doğru renkte grenaj gönderemediler arkadaş 3 aydır bekliyor,benim arka amortisör patlaktı 900 kilometrede motor aynı şekilde garantiden değişim için gerekli işlemler yapıldı amortisörün ücretsiz değişimine onay da çıktı ancak yaklaşık 1 buçuk ay kadar da ben amortisör bekledim,sonunda geçen hafta servis sağolsun İzmir Aslan motor amortisörümü Kütahya ya bana gönderdi telefonla montajını anlattı bende kendim değiştirdim,zira bi amortisör için İzmire gitmeme gerek kalmadı ama servis anlayışlı olmasa mecbur gitmek zorunda kalırdım,arkadaş motor mekanikten anlarım kendim ufak tefek şeyleri yaparım geç gelen parça bana sorun olmaz diyebilecek adamın motorudur TNT600 ona göre!!!!!!şunu da belirteyim aliexpress te bi çok parçası mevcut örneğin piston seti çok komik 300 lira sekmanlar dahil 50-60 lira da kargosu,ancak yağ filtresi 80 lira,krank 2200 lira,subap takımı 1000 lira,parça tedariğ konusunda sadece servise mahkum değilsiniz,soru bu motor ikinci el olarak şu anda ilandaki fiyatlardan alınır mı? ise bence 28 bine kadar bu motor düzgüse gözün kapalı alınır,cb650f 50000 lira olmuş ki önümüzdeki sene marttan sonra 55000 lira ve yıl sonunda da 60000 lirayı bulur maalesef kısaca bu motorun sıfırı gelse bile 50 binden aşşağı fiyat etiketi olmaz,bu fiyatlarada hayatta satamaz bizim insanımız 50000 verip tnt600 almaz maalesef,kısaca bu motor Türkiyede tekrar satışa çıkmaz,keşke kaza bela gelse hatta tnt899 tnt1130 da gelse,satamayıp bi kampanya patlatsalarda bizde ucuza 899 ve ya 1130 binebilsek,

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    arkadaşar Mersin'de siyah bir tnt 600 gördüm sahibi buralarda mı acaba ?

Arkadaşlar merhaba tekrar. Güzel bir inceleme videosu hazırladım. Değerli motorsever arkadaşlar, farkılı motosiklet grupları yada Benelli gruplarında paylaşıp kanala destek olursanız sevinirim.
    Kanala abone olup videoyu beğenirseniz de sevinirim��

https://youtu.be/hiJtwZHHtcU
    tommygun ve mersinLee33 bunu beğendiler.

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    Alıntı temelyurekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba tekrar. Güzel bir inceleme videosu hazırladım. Değerli motorsever arkadaşlar, farkılı motosiklet grupları yada Benelli gruplarında paylaşıp kanala destek olursanız sevinirim.
    Kanala abone olup videoyu beğenirseniz de sevinirim��

https://youtu.be/hiJtwZHHtcU
    hemen üye olup, yorum yapıp videoyu beyendim akşam izlerim artık

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    motor + ve -'leriyle nasıldır, frenler duruş denge amortisör vs objektif yorum alabilir miyiz teşekkürler
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor + ve -'leriyle nasıldır, frenler duruş denge amortisör vs objektif yorum alabilir miyiz teşekkürler
    Sınıfındaki motorlara göre ağır.

Süspansiyonları çok çok iyi. Frenleri ise iyi ama balataları ebc vs gibi bir marka ile değiştirince daha da sınıf atlıyor. Motor gaz tepkisi olarak geç uyanıyor yani gaz tepkileri yumuşak. Ama 7-8 bin devirlerden itibaren 84 beygir gücü direk hissettiriyor.

Alt devirlerde yani kalkışta vs xj6 dan yavaş ama 150 ve sonrası hızlanması daha iyi. Gaz tepkisini yumuşak olmasından dolayı virajar da bilek hatalarını tolere ediyor. Yakıtı iyidir, orijinal egzoz sesi de güzeldir. Sürücü konforu iyi, artçı konforu ise eh işte bir süre sonra eziyet olur. Üzerinde gelen philips'in ampulü yetersiz bence.

Parça sorunu çekmezsin.

Boyunu bilmiyorum ama ben 190 boyundayım. Rüzgar direk boynuma vuruyordu. Sanki boğazlıyorlar belli bir hızdan sonra
    mersinLee33 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Biri yeni kullanıcıdan

Biri "Profesör" den

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Türkiyeye giriş seviyesi 4 silindir motorsiklet lazım keşke tnt 600 gelmeye devam etseydi

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)