Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba topik sakinleri boyu 180 üzeri olan birisine tavsiye eder misiniz ? TNT 25 ile arasında performans farkı nasıl ? 2 kişi ile rahat gezilir mi ? İvmelenmesi diğer 250'liklere göre nasıl ?

Cevap için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba topik sakinleri boyu 180 üzeri olan birisine tavsiye eder misiniz ? TNT 25 ile arasında performans farkı nasıl ? 2 kişi ile rahat gezilir mi ? İvmelenmesi diğer 250'liklere göre nasıl ?

boyum 187 ve 96kg civarıyım tnt 250 kullanıyorum çoğu zaman eşimle beraber kullanıyorum zorlanmadan gayet iyi bir gidişi var.diğer 250cc gelince bu varken gerisi boş geliyor birçoğunu inceledim çoğu tırt.

Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyum 187 ve 96kg civarıyım tnt 250 kullanıyorum çoğu zaman eşimle beraber kullanıyorum zorlanmadan gayet iyi bir gidişi var.diğer 250cc gelince bu varken gerisi boş geliyor birçoğunu inceledim çoğu tırt.
    Cevap için teşekkür ederim. Açıkçası bende buna geçmeye karar kıldım gibi. Ama TNT25 ile 250 arasında kaldım arasındaki performans farkı nasıl deneyemedğim için bilmiyorum. Performans konusunda çevre yolları ve otobanda üzer mi bu sene uzun yol düşünüyorum ?

Youtube'da da TNT250 karşılaştırma videosu da bulamadım hep 300 modeli var ?

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Cevap için teşekkür ederim. Açıkçası bende buna geçmeye karar kıldım gibi. Ama TNT25 ile 250 arasında kaldım arasındaki performans farkı nasıl deneyemedğim için bilmiyorum. Performans konusunda çevre yolları ve otobanda üzer mi bu sene uzun yol düşünüyorum ?

Ankara da ki bayi de test motoru yok mu ?

Gronax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 L

TNT 25 kullanıyorum max 145 gördüm otoyolda, 120 rahat gidiyor sonrası zorla. TNT 25, tek silindir 25bg TNT 250 ise çift silindir, 31bg gibi bir şeydi sanırım. TNT 25 otoyolda yetmiyor açıkcası bana.

Alıntı Gronax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 25 kullanıyorum max 145 gördüm otoyolda, 120 rahat gidiyor sonrası zorla. TNT 25, tek silindir 25bg TNT 250 ise çift silindir, 31bg gibi bir şeydi sanırım. TNT 25 otoyolda yetmiyor açıkcası bana.
    Evet otoban, çevreyolların da diğer araçların hızları da 120'nin üzerinde seyrediyor genelde. Tırlar bile 90-110 arası geziyor.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TNT 25 otobanda yetersiz gelebilir birde artçı olursa durum daha vahim tek silinidir ayüksek beygir ama ağır bi motor TNT 250'yi sürdüm boyuna çok iyi gider ben 1.78'im pek gitmedi gibime geldi 31.5 beygir gücüne sahip buda artçı ile otobanda yeterli bir hıza sahiptir.

Ses ve yakışıklılık on numara emsallerine göre 3 5 kuruş uygun kalite desen oda var. Servis başlarda berbattı şuan sıkıntı yok ufak şehirlerde yaşıyorsan sıkıntı yaşayabilirsin ama oradada fabrika destek oluyor al geç pişman olmazsın.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 25 otobanda yetersiz gelebilir birde artçı olursa durum daha vahim tek silinidir ayüksek beygir ama ağır bi motor TNT 250'yi sürdüm boyuna çok iyi gider ben 1.78'im pek gitmedi gibime geldi 31.5 beygir gücüne sahip buda artçı ile otobanda yeterli bir hıza sahiptir.
    TNT250'de ivmelenme nasıl ? Son hız nedir ve uzun soluklu 130 gibi gidilebilir mi ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    130-140 kmh süratler, tnt 250 için çok rahat çıkılan ve rahat seyredilebilen hızlar

şurada 110 kmh ye çıkışını görebilirsin
    YasinC bunu beğendi.

TNT250'de ivmelenme nasıl ? Son hız nedir ve uzun soluklu 130 gibi gidilebilir mi ?
    Çok rahat 130 ile sabit gidebilirsin. Yazın sıcağında bunu yaparsan (40 50 dkka) aşırı ısınır diye düşünüyorum ara ara dinlendirmek yada biraz gaz kesmek iyi olur.

Motosikleti
    dominar
    fiyatı belli değil mi hala bunun? herkes trk peşinde

Alıntı nohark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı belli değil mi hala bunun? herkes trk peşinde
    Fiyatı ortalama olarak belli şuan ki dolar kuru ile 27.500 tl gibi bir fiyata denk geliyor opsiyonel olarak çantalı ve çantasız getirilecek diye düşünüyorlar fuarda öyle söylendi çantalar 2.500 lira gibi bi fiyata olacakmış ona haliyle herkes fazla dedi onun için görüşmeler yapılacağı ve givi firmasından direk alınacağı ve fiyatta düşüşün oalcağını belirttiler. Son olarak TRK 502 sayfasında biri yazmıştı distribütör ile görüştüm mayıs ayı sonu gibi getirilecekmiş bayilere.Test sürüşü vale motoda mevcut.

Motosikleti
    dominar
    bu bahsedilen trk herhalde?

Alıntı nohark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bahsedilen trk herhalde?
    TNT 2502nin fiyatı belli 2017 modeli henüz getirilmediği içinde fiyat belirtmemişler hiçbir bayide de yok zaten. Arkadaşların bahsettiği model TRK 5020 herkesin dört gözle beklediği bi model :D

Motosikleti
    dominar
    sitesinde tnt 250'nin euro 4 uyumlu 2017 modeli için "yakında" yazıyor. yeni fiyatıyla ilgili bir bilgi yok anlaşılan.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Onun fiyatı en az 5500 $ olacaktır.

Bu cumartesi Vento motora gitmeyi düşünüyorum sanırım TNT250'yi alacağım deneyi bilirsem çok iyi olacak. İvmelenmesi CBR250'ye göre nasıl ?

Bu cumartesi Vento motora gitmeyi düşünüyorum sanırım TNT250'yi alacağım deneyi bilirsem çok iyi olacak. İvmelenmesi CBR250'ye göre nasıl ?
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun ivmelenmesi ile ilgili şikayette bulunan görmedim ben şuana kadar vale'ye bir iki kez uğrarsan eğer bakıma gelen birini illaki bulursun test sürüşü şuan yok diye biliyorum sadece trk 502 var test sürüşü

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun ivmelenmesi ile ilgili şikayette bulunan görmedim ben şuana kadar vale'ye bir iki kez uğrarsan eğer bakıma gelen birini illaki bulursun test sürüşü şuan yok diye biliyorum sadece trk 502 var test sürüşü
    İstanbul'da degilim Ankara'dayım daha Tnt250 hiç canlı gözle görmedim. Gidip mıncıklamayı düşünüyorum. Ancak performans olarak terettütlerim var sınıfına göre agır motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)