Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ismim salim yeni uyeyim ktm 200 ıle tnt25 arasına kaldım bir kac sorum olacak

1.butcem 9000 2. el düşünüyorum ,tnt 25 beni üzermi
    2.kronik sorunu var mı cunku ıstanbul ankara gıbı buyuk sehırde yasamıyorum ama bır kuba servısı var bılgısı varmı bılmıyorum
    3.aktıf ıstanbulda 1 yıl kuba 200 chopper kullandım 1 yıldan sonra bnı uzmeye baslayınca sattım malzeme kaıtesı nasıl
    4.parca ve aksesuar durumu nasıldır tesekkurler tekerınız duz bassın
    7 8 ay önce sıfırı 9.000 Tl'ye alınmıyordu o günki kur ile ama şuan alanmıyor alanlar sıfır fiyatına satıyor şuan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 8 ay önce sıfırı 9.000 Tl'ye alınmıyordu o günki kur ile ama şuan alanmıyor alanlar sıfır fiyatına satıyor şuan
    Galibaa 9.000 tl'ye alınıyordu ama şuanki kur ile alınmıyor diyecektin Tekeriniz düz bassın. Dolarınız bol olsun

Ürün hala 3294 dolar 9 10 ay önce 9.000 ile 9.500 arası sıfırı alınıyordu . Şuan 12.623 Tl olarak görünüyor 3.000 TL fark var az değil TNT 250 için durum daha vahim sıfır alanlar bugün sıfır fiyatına satabiliyor. Almadığıma çok pişman oldum abs'yi bekliyordum güya ebs'yi gördüm

Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ismim salim yeni uyeyim ktm 200 ıle tnt25 arasına kaldım bir kac sorum olacak

1.butcem 9000 2. el düşünüyorum ,tnt 25 beni üzermi
    2.kronik sorunu var mı cunku ıstanbul ankara gıbı buyuk sehırde yasamıyorum ama bır kuba servısı var bılgısı varmı bılmıyorum
    3.aktıf ıstanbulda 1 yıl kuba 200 chopper kullandım 1 yıldan sonra bnı uzmeye baslayınca sattım malzeme kaıtesı nasıl
    4.parca ve aksesuar durumu nasıldır tesekkurler tekerınız duz bassın
    Bir kaç ay daha beklersen sıfır bir tane 2016 model tnt 25 alabilirsin şuan alırsan zarar edersin bu dolar illaki düşecek. Hemde biraz daha para biriktirip ekipmanda alırsın.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun satıcıda çift silindire 18.000 tek silindire 12.300 tl dendi. Malum fiyatı dolarla.

Dolsa nolur dolmasa nolur derken

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun satıcıda çift silindire 18.000 tek silindire 12.300 tl dendi. Malum fiyatı dolarla.

Dolsa nolur dolmasa nolur derken
    Geçen sene 16 Ocakta 0km. cbr500r aldım 19.000'e.....Hey gidi dolar...şimdi o paraya Çinlisi ve yarısı var.
    The Power of The Dreams.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Kawasaki Versys 300 için 29-30.000 Lira etiket var, benzin 5 Lirayı geçti, lastik fiyatları yükseldi filan hayırlısı bakalım...

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşünüyorsanız ben satıyorum cross almayı kafama koydum crf almayı planlıyorum
    Dağa taşa tırmanıcam 8bin TL 11bin km servis bakımlı garantili 2016 tnt25

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünüyorsanız ben satıyorum cross almayı kafama koydum crf almayı planlıyorum
    Dağa taşa tırmanıcam 8bin TL 11bin km servis bakımlı garantili 2016 tnt25
    8.000 TL uygun istiyorsun dostum dolar sana uğramamış galiba

Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki Versys 300 için 29-30.000 Lira etiket var, benzin 5 Lirayı geçti, lastik fiyatları yükseldi filan hayırlısı bakalım...
    Asgari ücretede 100 tl zam yetmiyor mu :D O Harbi Harbi bütün fiyatlar almış başını gidiyor e-bike kullanacam :D

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asgari ücretede 100 tl zam yetmiyor mu :D O Harbi Harbi bütün fiyatlar almış başını gidiyor e-bike kullanacam :D
    Onlarda da plaka ehliyet zorunluluğu başladı sigorta vs.'de yakında gelir belkide gelmiş :D Devletin gözü kör olsun

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlarda da plaka ehliyet zorunluluğu başladı sigorta vs.'de yakında gelir belkide gelmiş :D Devletin gözü kör olsun
    Sigorta henüz yok ama e-bike'lerin gücü performansı gün geçtikçe artıyor pikabı bile var bu yüzden çok yakında bi düzenleme gelecektir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

TNT 125 tahmini fiyat 2100 $ Ne dersiniz ?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TNT 250 ile TNT25 arasında güç olarak fark hissediliyor mu ? Uzun yolda rahat rahat 130 civarlarında gidilebilir mi ?

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250 ile TNT25 arasında güç olarak fark hissediliyor mu ? Uzun yolda rahat rahat 130 civarlarında gidilebilir mi ?
    TNT 25 ile 250'nin kıyaslanması bile yanlış dostum biri tek silindir diğeri çift silindir biri 25 beygir diğer 32 beygir ikiside 250cc olabilir ama farklı segmentlerde modeller.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 25 ile 250'nin kıyaslanması bile yanlış dostum biri tek silindir diğeri çift silindir biri 25 beygir diğer 32 beygir ikiside 250cc olabilir ama farklı segmentlerde modeller.
    Bu motoru benelli'nin yurt dışı sayfasında bulamadım 300 modeli var onla da teknik veriler uyuşmuyor ?

Açıkçası hiç canlı gözle göremedim. Sağda solda inceleyen biride denk gelmedi.

Arkadaşlar, başlık 97 sayfa olunca malesef aradığımı bulamadığım için direkt sormak zorunda kalıyorum kusura bakmayın. Bu motoru 1e1 inazuma ile kıyaslayan var mı aranızda? 2sini de sürenler,
    -sıkışık şehir içi trafiğinde kamyonların arasından kaçabilecek şekilde ivmelenmesi,
    -debriyaj sertliği (tek parmakla rahatça kontrol sıkılabiliyor mu)
    -kiloları neredeyse aynı olsa da ağırlık merkezi farklılıklarından dolayı inazuma'ya göre ağır/hafif hissedilmesi
    konularında bilgi verebilirler mi? En sevmediğiniz yönlerini kabaca belirtebilirseniz ve lastik kalitesinden bahsedebilir misiniz?
    Teşekkürler

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Alıntı MFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, başlık 97 sayfa olunca malesef aradığımı bulamadığım için direkt sormak zorunda kalıyorum kusura bakmayın. Bu motoru 1e1 inazuma ile kıyaslayan var mı aranızda? 2sini de sürenler,
    -sıkışık şehir içi trafiğinde kamyonların arasından kaçabilecek şekilde ivmelenmesi,
    -debriyaj sertliği (tek parmakla rahatça kontrol sıkılabiliyor mu)
    -kiloları neredeyse aynı olsa da ağırlık merkezi farklılıklarından dolayı inazuma'ya göre ağır/hafif hissedilmesi
    konularında bilgi verebilirler mi? En sevmediğiniz yönlerini kabaca belirtebilirseniz ve lastik kalitesinden bahsedebilir misiniz?
    Teşekkürler
    Kusura bakmayın inazuma kullanmadığım için inazuma ile alakalı değilde Tnt250 ile alakalı yazacağım
    Sıkışık trafikte Cbr250de kullandım bunuda bu alet cbr250ye göre naked olduğu için daha konforlu ve daha işlevsel Kışın trafikte dur kalk çok olduğu zaman hararet olmuyor ama yazın dizlerinizin ısındığını hissediyordunuz ama aşırı hararet diye bir sorunu yok
    Debriyaj sertliği ayarlanabiliyor fakat ben aldiğimda ayar nasilsa o şekilde kullanıyorum iki parmak ile hiç rahatsız olmadım
    Kuru ağırlığı 185 kg olmasına rağmen ivmelenmesi gayet yeterli
    Kalite olarak japonlardan geri kalır tarafı yok ama servisler kuba servisi baktığı için çoğu servis kötü
    Malum fiyatlar uçtu bence ikinci el düşünüyorsanız 10k civarı alınabilecek en iyi makine..
    MFE bunu beğendi.

Alıntı Fat!h33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın inazuma kullanmadığım için inazuma ile alakalı değilde Tnt250 ile alakalı yazacağım
    Sıkışık trafikte Cbr250de kullandım bunuda bu alet cbr250ye göre naked olduğu için daha konforlu ve daha işlevsel Kışın trafikte dur kalk çok olduğu zaman hararet olmuyor ama yazın dizlerinizin ısındığını hissediyordunuz ama aşırı hararet diye bir sorunu yok
    Debriyaj sertliği ayarlanabiliyor fakat ben aldiğimda ayar nasilsa o şekilde kullanıyorum iki parmak ile hiç rahatsız olmadım
    Kuru ağırlığı 185 kg olmasına rağmen ivmelenmesi gayet yeterli
    Kalite olarak japonlardan geri kalır tarafı yok ama servisler kuba servisi baktığı için çoğu servis kötü
    Malum fiyatlar uçtu bence ikinci el düşünüyorsanız 10k civarı alınabilecek en iyi makine..
    Bilgiler için çok sağolun. Ağırlık olarak yakın olduklarından dolayı inazuma ile kıyas etme gereği hissetmiştim. Son olarak linkteki video'da motorun sahibi 9:40'da "kesinlikle başlangıç motoru değil, ağır" demiş. https://www.youtube.com/watch?v=xQz-H3Xuews
    Siz motorunuzu başlangıç motoru olarak öneriyor ve ağır buluyor musunuz?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MFE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için çok sağolun. Ağırlık olarak yakın olduklarından dolayı inazuma ile kıyas etme gereği hissetmiştim. Son olarak linkteki video'da motorun sahibi 9:40'da "kesinlikle başlangıç motoru değil, ağır" demiş. https://www.youtube.com/watch?v=xQz-H3Xuews
    Siz motorunuzu başlangıç motoru olarak öneriyor ve ağır buluyor musunuz?
    başlangıç motoru olarak kullanılabilir hocam.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)