Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman almayı planlıyorsun yada şöyle diyim TRK 502 modelini 2017 ilk çeyrekte getirilecek diye konuşuluyor enduro olarak inceleyebilirsin.
    önümüzkide senenin 2. yarısı gibi alabilirim, bir de rx3i evo alanların düştüğü duruma benzer bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum, tnt 250'yi uzun yol için önerir misiniz? bir de avrupada servis ağı hakkında bilgisi olan var mı, uzun yola çıksak nasıl yardım alabiliriz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ekin_guv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önümüzkide senenin 2. yarısı gibi alabilirim, bir de rx3i evo alanların düştüğü duruma benzer bir şeyle karşılaşmaktan korkuyorum, tnt 250'yi uzun yol için önerir misiniz? bir de avrupada servis ağı hakkında bilgisi olan var mı, uzun yola çıksak nasıl yardım alabiliriz?
    Uzun yoldan kastın yurt dışı ise bir arkadaş tnt 25 ile aldığı gün çıkıp gitmişti :D 5000 km yol yapıp gelmişti nereleri gezmişti hatırlamıyorum. Madem 2017 ikinci çeyrekte almayı düşünüyorsun bir seferde TRK 502 al istediğin tarzda güzel bi motora benziyor ilk çeyrekte gelirse eğer 2. çeyreğe kadar araştırırsın iyice sonra da gider alırsın. TNT 250'de yolda bırakmaz seni diye düşünüyorum bıraksa da İtalyan motor Avrupa'da tutuluyor tabi hangi ülkeye gideceğine göre değişebilir.

Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir servis te şimdilik yazılım yok diyor. İstanbul da yapan bir yer var fakat herhalde kendi getirtti yurt dışından.
    Bence kendisi getirtemez, yüklü olan güncelleştirmeyi yüklüyordur onuda fabrika vermiştir zaten bütün bayilerde vardır

sizce sıfır mı ikinci el mi almak mantıklı? bir de sıfırnı nerede en uygun bulabilirim?
    Sıfır almak her zaman iyidir biraz zarar edersin ama tek kullanıcı olursun ona göre davranırsın

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Rx3 evo ile tnt 250'yi kıyaslamak biraz abes olur arada ciddi bir özellik ve marka farkı var
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Arkadaşlar TNT 250 ile izlenimlerime devam ediyorum.
    -Henüz uzun yola çıkma fırsatım olmadı ama o günü iple çekiyorum. Şehir içindeki rahatlığı umarım uzun yolda da hissederim. Zira yukarıda uzun yol yapan arkadaşların yorumları gayet olumlu.
    -Lastiklerle henüz pek bir problem yaşamadım. Ama temkinli kullanıyorum. Islak zeminde şansımı zorlamıyorum.
    -Motosikleti aldıktan sonra müşteri memnuniyeti için arayan kişi aksesuarların bayramdan sonra geleceğini söylemişti. Bayram geçti ama bayilere geldi mi bilmiyorum; geldiyse de internet sitesinde henüz bir hareket yok. Benim en çok ihtiyaç duyduğum arka çanta demiri ve tur camı. Umarım yakın zamanda gelir.
    -Motosiklet soğukken stop etme durumunu bir iki kez ben de yaşadım. Soğuk motoru çalıştırınca kısa süre bekleyip kalkıştan önce gazı bir an 7-8 bin devre kadar açıp kapayın. İşe yarıyor ve stop etmiyor.
    Herkese iyi sürüşler dilerim.

Alıntı sezgin35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar TNT 250 ile izlenimlerime devam ediyorum.
    -Henüz uzun yola çıkma fırsatım olmadı ama o günü iple çekiyorum. Şehir içindeki rahatlığı umarım uzun yolda da hissederim. Zira yukarıda uzun yol yapan arkadaşların yorumları gayet olumlu.
    -Lastiklerle henüz pek bir problem yaşamadım. Ama temkinli kullanıyorum. Islak zeminde şansımı zorlamıyorum.
    -Motosikleti aldıktan sonra müşteri memnuniyeti için arayan kişi aksesuarların bayramdan sonra geleceğini söylemişti. Bayram geçti ama bayilere geldi mi bilmiyorum; geldiyse de internet sitesinde henüz bir hareket yok. Benim en çok ihtiyaç duyduğum arka çanta demiri ve tur camı. Umarım yakın zamanda gelir.
    -Motosiklet soğukken stop etme durumunu bir iki kez ben de yaşadım. Soğuk motoru çalıştırınca kısa süre bekleyip kalkıştan önce gazı bir an 7-8 bin devre kadar açıp kapayın. İşe yarıyor ve stop etmiyor.
    Herkese iyi sürüşler dilerim.
    Bir kaç parça aksesuar gelmiş bayilerde var ama belirttiğin arka çanta demiri aylar öncesinde de vardı sahibinden.com'da bulabilirsin.

Tevfik Fikret Caddesi No:4 Bahcelievler/İstanbul
    Motosikleti
    Benelli
    Vale Motor Şirinevler Randevulu Sisteme Gecis Yapmıstır.Bundan Sonra Geleceklerin 05453660839 numarasını arıyarak veya whatsapp den yazarak randevu almaları gerekecektir.
    Bilginize.
    Yeni Sayfamız
    https://www.facebook.com/Vale-Motor-180749682341380/
    fedos bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Vale motoda geldi :D eksik kimse yok. İstanbul'da deilim ama vale motoyu herkes öneriyor. keşke tüm servisler onun gibi olsa

Ventomotors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA
    Arkadaşlar Merhaba,
    Ankara Benelli, RKS , Kuba , Arcticcat Yetkili Bayisi ve servisi Vento Motors açılmıştır.
    Bilgilerinize
    0533 154 9219
    0312 347 0859
    fedos bunu beğendi.

Top case taktıran arkadaşlar var mı ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaziantep Kiliste bir tnt 250 kullanıcısı Bu arakadaş forumda mı takılıyor

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziantep Kiliste bir tnt 250 kullanıcısı Bu arakadaş forumda mı takılıyor https://www.youtube.com/watch?v=lPWfe0_ThgI
    Bir an Hindistan sandım. Türkiye'de bu kadar çok motosikletin olduğu 2. bir yer yoktur sanırım.

Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir an Hindistan sandım. Türkiye'de bu kadar çok motosikletin olduğu 2. bir yer yoktur sanırım.
    Tabelalar olmasa Türkiye denmez zaten :D Kilis'te bayağı kullanan varmış motor gerçi kuba benelli merkezi orası :D olsun o kadar

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top case taktıran arkadaşlar var mı ?

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziantep Kiliste bir tnt 250 kullanıcısı Bu arakadaş forumda mı takılıyor https://www.youtube.com/watch?v=lPWfe0_ThgI
    Sağ sol full motosiklet Güzel video sahibi buralarda mı ? Antepte servis nasıl bilgi verebilir misiniz...

Alıntı Mehmetii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demiri nerden temin ettin ne nasıl montajını sağladın dikkatimi çekti egsozu nasıl yaptın güzel ve acayip duruyor :D Tekerine taş değmesin.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    TNT 250 kullanıcıları bilgi aktarsa biraz japon mu italyan mı motosiklet hakkında daha açıklayıcı bilgiler verecek birileri yok mu ? Artısı nedir eksisi nedir bu motorun .

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Dostum Benelli Çok köklü ve eski bir İtalyan markası. Ancak 2000 lerin başında yaşadığı malı bunalımlar sebebi ile Çinli Qianjiang firması
    tarafından alınıyor. Ama bu demek değil ki Benelli adı altında çin malı motorlarımız var. Benelli Qianjiang ile Know-how usulü çalışıyor. Yani tasarımlar mühendislik bilgileri. Motorun yapımı ile ilgili her proje İtalya dan geliyor. Sonra Çin de ki bu fabrikanın üretim bandından çıkıyor.

Bunlar TNT25, TNT250 ve TNT600 için geçerli. Büyük CC 3 silindir makineleri yine İtalya da yapıyor ( geçmişte 6 silindirli makineleri de var ).

Ben TNT 25 sahibiyim. 6200 km deyim. Daha önce Honda CB 125 - CBR 250 R - YBR 125 - R25 sürdüm. Malzeme kalitesi Japon değil ama.

Hintli den de yukarıda bunu söyleyebilirim. TNT 250 de sesine hastayım bence bir düşün ama. Yeni CBR 250 RR da geliyor. Alternatifler çoğaldı.

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Honda CBR250R, Yamaha Yzf R25, Kawasaki Ninja 250R için uyumlu, ön 110/70-17 arka 140/70-17 ebatlarında temiz fitilsiz yamasız çatlağı patlağı olmayan lastik seti satılıktır. Geçen sonbaharda sıfır alındı. Şehir dışında olduğum için fotoğraflarını yükleyemedim, kısa zamanda fotoğraflarını atarım. İletişime geçmek için lütfen SMS atın veya Whatsapp'tan ulaşınız. 0537 232 34 54

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)