Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Arkadaşlar TNT-250 yakıt tüketimi ortalama ne kadar yakıyor. (şehir dışı ve şehir içi olarak söylerseniz sevinirim) Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    4-4,5 gibi

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-4,5 gibi
    Teşekkür ederim. almayı düşünüyorum yardımcı olabilir isiniz.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    tabiki. konuyu okuyupta bulamadığınız bişey varsa anlatmaktan mutluluk duyarız her birimiz.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar distribütör firma kuba motor mı yoksa başka bir firmamı yedek parça için soruyorum. Teşekkürler.

Motosikleti
    jawasaki 250 ceylan
    bu aralar TNT 250 bakıyorum, MT25 ile fiyat farkı az olmayaydı iyiydi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar distribütör firma kuba motor mı yoksa başka bir firmamı yedek parça için soruyorum. Teşekkürler.
    Kuba motor müjdeci grup.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YZFR25R6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba motor müjdeci grup.
    Sağolasın YZFR25R6 müjdecigrup'u bilmem ama kuba motor kullanıcıları yedek parçadan dolayı memnun inş benellide de sıkıntı olmaz aldığımda üzülmem

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın YZFR25R6 müjdecigrup'u bilmem ama kuba motor kullanıcıları yedek parçadan dolayı memnun inş benellide de sıkıntı olmaz aldığımda üzülmem
    bu kadar kullanıcıyız yedek parça da sorun yaşamadık. En kotu halde 3 gun ıtalya , 30 gun aliexpress mevcut
    benelli turkıyenın en buyuk yavaslıgı ve zaafı orjınal aksesuar getırmemesınde bu sene gelıyor dedıler gorecegız.

Orjinal aksesuarlarını ben yurtdışında da bulamadım ne ebay ne aliexpress. Orjinal parçalar var tamam ama aksesuarlar nerede acaba?

Merhaba Arkadaşlar
    Çok arada kaldım yardım please
    Sizce:
    MT-25 mi yoksa TNT-250 mi?
    Gönlüm Benelli sen yana
    Mantığım ise Yamaha
    En önemli faktör 2. El ...

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seçenek ikiye düşmüş ise ben yamaha alırdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende de iki seçenek vardı Yamaha mi benelli mi. Benelliden yana kullandim

Görsel ve konfor olarak kesinlikle TNT 250 ama elden çıkartmakta yaşanacak muhtemel zorluklar beni Yamaha ya itiyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı RAMOZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görsel ve konfor olarak kesinlikle TNT 250 ama
    elden çıkartmakta yaşanacak muhtemel zorluklar beni Yamaha ya itiyor...
    Daha almadin,binmedin,satmayı düşünüyorsun. Bırak hayati akışına sevdiğin ve istediğin şeyi yapmak önemli.zaten planladığın şekilde gitmeyecek hayat.
    feti_can ve SAZMAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tnt250
    Benim motorumda mı sorun var bilmiyorum ama 5,5-6 litreden aşağı kesinlikle düşmüyor.Hatta en son 11.5 litre benzin ile 200km yol yapabildim en fazla.Benzin bitme noktasına gelmişti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Uyari!!!!!!

Geçen ay motordan çukura girince,kasisten geçince,yoldaki logar kapılarının üstünden geçince vs. ses gelmeye başladı bu sesi bulmak için topcase bağlantı noktalarını tekrar kontrol etti zinciri kontrol ettim amortisörleri kontrol ettim zincirin gevşekliğin tekrar ayarlattım bunlari defalarca yaptim bii sonuca ulaşamadım sonra yakınındaki bir motor ustasına gittim Sonuçta oda bu sesi bir türlü bulamadım ve gideremedi. Neyse Buse herhalde kafamdan uydurdum Benim pimpirikliğimden kaynaklanan bir durum diye düşündüm ve Gezilerime devam ettim en son Anadolu kavağında sürüş keyfi yaparken arka frenin tutmadigini farkı farkettim arka fren disk bağlantı noktasından tamamen yerinden çıkmış nasıl çıkmış anlamadım.yakındaki biri ustaya gittim abuk subuk bir çözüm önerince bende arka fren olmadan beykozdan maltepe ye gittim servise gösterdim inanamadi.size onerim servise gidince frenlerin bağlantı yerlerini mutlaka kontrol ettirin.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyari!!!!!!

arka frenin tutmadigini farkı farkettim arka fren disk bağlantı noktasından tamamen yerinden çıkmış nasıl çıkmış anlamadım.

Geçmiş olsun, uyarın için teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    geçmiş olsun. ilk kez gevşeyen bir vida duyuyorum benelli için. dikkatli olmakta fayda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

c.tesi günü inazumaya bindim. amortisörleri bizimkilerden daha yumuşaktı. alt devirleri daha güçlü. ancak 6-7000 den sonra zayıflıyor. karakter olarak bizimkinin tam tersi diyebiliriz. alt devir kullanmasına rağmen, güç için daha üst devir kullanan bizim motorlarımızla aynı yakması mantıklı değil. bizim gibi daha devirli kullansan kaç yakacak allah bilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

sevgili bosix in hediyesi reflektör yerine takılmış olan ledli park lambamız.

jant şeridi uygulamam

ayrıca usb şarj vardı elimde onuda taktım. fotoğraflamayı unuttum. aküye direk bağladım. arada anahtar yok. acaba aküde sıkıntı yaratırmı?

siteye girerken egzoz bağlantısını sürttüm ve yerinden çıktı. bende hazır çıkmışken komple söküp bir deneme yaptım.

rahatsız edici bir sesi oldu. ayrıca daha kötü devir almaya başladı. belki daha canlı olur beklentisi ile denemek istemiştim. ama işe yaramadı

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Merhaba arkadaşlar,

TNT250 için koruma takozu, demiri v.s. gibi aksesurlar aldınız mı veya alınabilecek bir yer var mı? Tnt 25 alacağım, aksesuar satan bir yer bulamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)