Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma dostum, küçük makine manyağı oldum. CBF600'ü sattım çünkü binemiyordum, sonra tekrar wolf almak istedim ama kilo alınca altımda kayboldu gibi, sonra bu sayfada millet benelli'nin üzerine o kadar gitti ki, merak ettim nasıl bir motormuş diye... Üstüne bir bindim gerçekten güzel motormuş dedim. Kawasaki z300 ile benelli arasında kaldım, sonra gittim bunu aldım....
    SYM Wolfun yakıtını ve tek silindir olmasına rağmen verdiği güçün tadı hala damağımda ama benelli 250'nin konforu yok.

Gel yine 250'lendirelim seni de...
    memnun kaldıysan sorun yok,gülegüle kullan.
    bundan sonra 250 lik düşünürsem maxiscoter olur. Çünkü hanımda motorcugillerden çıktı,herşeyden önce konfor ön planda artık. biliyorsun 250 lik nakedlerin artçılı kullanımı zulüm insana (inazuma hariç)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ama Benelli ye giden yol buradan gecti.
    tekneyi satıp motormu alacaksın ?
    motor teknede mi ?
    Tekneye kadar yüzerek gidip tekne seni çine mi götürecek ?
    Yüzerek akdenizde bir tur atmayımı düşünüyorsun ?
    Teknede kaptanmısın,tayfamısın ,para mı biriktireceksin ?
    Tekne kimin,sen teknede necisin ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    motor teknede mi ?
    [/QUOTE]

Hepimiz yolcuyuz.....
    Kimimiz teknede yolcu
    Kimimiz motorsiklet te yolcu
    Kimimizde tabutta yolcu...

Allah kazadan beladan korusun

Ben imamım

))))

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Arkadaşlar stop etmesi sorunu ile ilgili galeri ilyasla görüştüm
    Yurt dışından bir kılavuz bekliyorlarmış. Geldiğinde buna göre ayarlama yapıp parça değiştirmeden sorunun çözülmesini bekliyorlar.
    Benzer durumda olan motorların olduğunu, kılavuz geldiğinde (muhtemelen yılbaşı sonrasında) arayacaklarını söylediler.

Enver bir kaç kez söylemiştin, benzinden olabilir diye. Özellikle öncesinde deneyeyim sonra cevap yazayım istedim.
    Shell, bp, opet farketmiyor. Canı istediği zaman her türlü yakıtta yapıyo : )

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar stop etmesi sorunu ile ilgili galeri ilyasla görüştüm
    Yurt dışından bir kılavuz bekliyorlarmış. Geldiğinde buna göre ayarlama yapıp parça değiştirmeden sorunun çözülmesini bekliyorlar.
    Benzer durumda olan motorların olduğunu, kılavuz geldiğinde (muhtemelen yılbaşı sonrasında) arayacaklarını söylediler.

Enver bir kaç kez söylemiştin, benzinden olabilir diye. Özellikle öncesinde deneyeyim sonra cevap yazayım istedim.
    Shell, bp, opet farketmiyor. Canı istediği zaman her türlü yakıtta yapıyo : )
    Sizin sorun yazılımda benzin falan hikaye
    bizim motorlarda'da stop etme sorunu vardı yeni yazılım geldi sorun çözüldü

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar arkaya çanta taktım ama pek içime sinmedi, sanki motorun bütün havasını aldı götürdü....
    Sizin yorumunuz nedir diyeceğim ama yolda gördüğüm benelli'lerin yüzde 99'u çantasız.
    Sırt çantasıyla gezmek zor geliyor... Söksem mi bilemedim.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    gözün alışacak emin ol. ben çantasız motor kullanmıyorum. çirkinde dursa çantasız olmaz benim için. biraz kullan. alışacaksın ;)

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Arkadaşlar arkaya çanta taktım ama pek içime sinmedi, sanki motorun bütün havasını aldı götürdü....
    Sizin yorumunuz nedir diyeceğim ama yolda gördüğüm benelli'lerin yüzde 99'u çantasız.
    Ben naked motora çanta takmam. İhtiyacı olanlar yakışsa da yakışmasa da kullanıyorlar, gereklilik onlar için. Alışveriş yapacaksam sırt çantası kullanmak çok işime yarıyor, yanımda da file lastik taşıyorum, kaskımı da kılıfıyla motora kilitliyorum.

Kullandığınız çanta sök-tak değil mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu da benim çantam

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Ben internetten bi file aldım genelde işimi görüyor.
    Fonksiyon açısından çantanın yerini tutmaz tabi ama iş yapıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cantasiz olmuyor ,bir yere gidiyorsun kask ,eldivenin sorun haliyle koyacak bir yer lazım onun için arka çanta sart oluyor. Bir kaç yerde gördüm yan çanta takanları O zaman çok kaba oluyor. Onun için internetten portatif canta almak istiyorum uzun yolculuk lar için. Hic kullanılan varmi bunlardan

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N

http://i.hizliresim.com/Go1rm3.jpg
    http://i.hizliresim.com/PPEb76.jpg
    Canta sekil olarak motora cok yakismis. Zamanla alisir gozlerin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

Alıntı Zsrvc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor teknede mi ?
    Hepimiz yolcuyuz.....
    Kimimiz teknede yolcu
    Kimimiz motorsiklet te yolcu
    Kimimizde tabutta yolcu...

Allah kazadan beladan korusun

Ben imamım

))))[/QUOTE]

Anladim hocam fikralarda gecen imamin kayigi oluyor ozaman resimdeki Nerde gorev yapiyorsunuz. Motor ne var suan sizde.

voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Buradaki Ixil model egzozun sesine hayran kaldım

Motosikleti
    pulsar
    Bu motorun markası benelli değilde yamaha veya honda olsaydı yerlere göklere sığmazdı=)
    kara_kule bunu beğendi.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    bizim memleket insanımızın en büyük problemi marka manyağı olması, japon makinakardaki problem lerin 10 da 1i bu makinalarda olsun pis kaka derler ama ne hikmetse japon motoruna toz kondurmazla (cokmu kaliteli bu japon MOKORU anlamadım ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tur cami imalatı ve motor grenaj imal eden bir yere gittim anadolu yakasında,sahibi TMS federasyonun yaptigi yaris organizasyonlarda dereceleri var benim motora bindi harika dedi.tabiiki daha önce duymamiş adini bende Çinli dedim, o da buna Çinli diyenin anlini karşılarim dedi .profesyonel bir sürücüden bunlari duymak hoşuma gitti.tabiiki de japonun adi ama bennellinin tadi var bence.

Tur cami için isteğe göre uzunluk ve renk yapıyor eğer istenirse ekstra uzatma aparatları da var.
    tur cami:150tl

Ben uygun buldum açıkçası

motorunda istop etme sorunu yasayan arkadaslar bununla ilgili bir çözüm buldu mu? Bir de Fi lambası sorunu ile yolda kalan bir arkadas vardı hatta sahibinden de ilanı vardı(ilan kalkmış gerçi)bu konunun akıbeti hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    Tnt250
    Son bir aydır motorum 6 litreden aşağı yakmıyor.50 tl lik benzinle 190 195 kmyi zor görüyorum.Kış olduğu için artmasını bekliyodum ama bu kadarı normal midir? Yakıt tüketimlerini takip eden arkadaşlar yorum yapabilirseniz çok sevinirim.

omersavas06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt 250
    arkadaşlar bu sahibinden com da bulunan her yeri sıkıntılı motor başlıklı tnt 250 motorun sahibi benim akıbetini merak eden arkadaşlar için açıklama yapma ihtiyacı hissettim bana karşı haksız eleştirilerde bulunan arkadaşlara da inanın çok üzüldüm benim başıma gelenler kendi başlarına helse ve birisi bu şekilde yorum yapsa ne hissederlerdi. bir motosiklet kullanıcısı neden sıfır motor alır öncelikle bunu düşünerek yola çıkılması gerektiğini düşünüyorum.. sorunsuz sıkıntısız ve ilk kilometresinden itibaren her şeyini kendinizin bildiği bir motor kullanmak değilmi.. Benellini benim keyfi bir istek için böyle biryola başvurduğumu söyleyerek kendisini savunması bile inanın beni çok üzdü.. bence teknik fabrikasyon bir arıza yüzünden müşterinin bir sorun ile karşılaştığını ve bu sorunun en kısa sürede çözüleceği söylemeleri daha hoş olurdu.konuyu daha fazla dramatize etmek istemiyorum Benelli motoru ben den alarak inceleyeceklerini söylediler ve 2016 mart ayında gelen ilk partine yeni motor vereceklerini açıkladılar. bunu da yazılı olarak bana verdiler.. olayın mahkemeye taşınmamış olması ve bu kadar kısa bir sürede çözülmüş olması kullanıcılar ve şahsım adına çok sevindirici bir olay. Benelli Halkla ilişkiler Müdürü ne buradan sizlerin vesilesi ile tekrar teşekkür etmek istiyorum. telefon numaram 505 5079337 ismim ömer merak eden arkadaşlar la konuşabilirim rica ediyorum konunun aslını bilmeden ön yargılar ile kimseyi değerlendirmeyelim..
    polo34, nokiaxxx, mo180402 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı omersavas06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sahibinden com da bulunan her yeri sıkıntılı motor başlıklı tnt 250 motorun sahibi benim akıbetini merak eden arkadaşlar için açıklama yapma ihtiyacı hissettim bana karşı haksız eleştirilerde bulunan arkadaşlara da inanın çok üzüldüm benim başıma gelenler kendi başlarına helse ve birisi bu şekilde yorum yapsa ne hissederlerdi. bir motosiklet kullanıcısı neden sıfır motor alır öncelikle bunu düşünerek yola çıkılması gerektiğini düşünüyorum.. sorunsuz sıkıntısız ve ilk kilometresinden itibaren her şeyini kendinizin bildiği bir motor kullanmak değilmi.. Benellini benim keyfi bir istek için böyle biryola başvurduğumu söyleyerek kendisini savunması bile inanın beni çok üzdü.. bence teknik fabrikasyon bir arıza yüzünden müşterinin bir sorun ile karşılaştığını ve bu sorunun en kısa sürede çözüleceği söylemeleri daha hoş olurdu.konuyu daha fazla dramatize etmek istemiyorum Benelli motoru ben den alarak inceleyeceklerini söylediler ve 2016 mart ayında gelen ilk partine yeni motor vereceklerini açıkladılar. bunu da yazılı olarak bana verdiler.. olayın mahkemeye taşınmamış olması ve bu kadar kısa bir sürede çözülmüş olması kullanıcılar ve şahsım adına çok sevindirici bir olay. Benelli Halkla ilişkiler Müdürü ne buradan sizlerin vesilesi ile tekrar teşekkür etmek istiyorum. telefon numaram 505 5079337 ismim ömer merak eden arkadaşlar la konuşabilirim rica ediyorum konunun aslını bilmeden ön yargılar ile kimseyi değerlendirmeyelim..
    sorunun çözülmesine sevindim, benelli'ye bravo demek lazım ...
    omersavas06 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    pulsar
    sorunun çözülmesine çok sevindim umarım yeni motorundada sıkıntı yaşamazsın
    Benelli'yide kutlamak lazım.. marka dediğin böyle olur
    omersavas06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)