Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    [QUOTE=ake;3709458]dün fotoğraf yüklemeyi becerememiştim. yeniden koyuyorum.

dün temizlik yaptık.

TEMİZLEDİĞİN İYİ OLMUŞ DÜN BAYA KÖTÜ DURUYORDU BU MOTOR TEMİZKEN GÜZEL
    ake bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    sen söyleyince utandımda yıkadım zati

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ayns nerdesin uzun zamandır yoksun nereye gittin öyle özletiyorsun burada kendini.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT 250'nin indirim süresi doldu, fiyatı eski haline döndü mü ?

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 250'nin indirim süresi doldu, fiyatı eski haline döndü mü ?
    İndirim devam ediyor, 4.303 Euro'dan devam..

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirim devam ediyor, 4.303 Euro'dan devam..
    İndirim devam ediyor da yuro fırladı bu ara.. TL bazında yine cepten çıkacak miktar arttı..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Evet, maalesef.

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    gelen motorlar eskı euro kurundan geldıklerı ıcın TL den pazarlık edebılırsınız. ama yenı gelecek urunlerın hepsı yenı kurdan gırecek can yakar

Motosikleti
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen motorlar eskı euro kurundan geldıklerı ıcın TL den pazarlık edebılırsınız. ama yenı gelecek urunlerın hepsı yenı kurdan gırecek can yakar
    Bizde bu şans olduktan sonra, salcano ya devam.. en iyi ihtimal cbf 150 alırım artık.. 25cc ve artı kalıp farkı..

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yeni sezona kadar zam yapılmamalı. Sanırım zaten ellerinde satılabilecek yeni parti motor da yok . Dolayısı ile stok bitene kadar kalan çok az miktarda üründen bahsediyoruz.

Motosikleti
    cbf150 dedik ama yeni gördüm Honda cb hornet 160r diye bi modelde getirebilir seneye..

Fiyat uygun olursa düşünülür..

Hadi hayırlısı bakalım..

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yeni sezona kadar zam yapılmamalı. Sanırım zaten ellerinde satılabilecek yeni parti motor da yok . Dolayısı ile stok bitene kadar kalan çok az miktarda üründen bahsediyoruz.
    su anda 3-4 yerde motor var toplasan 10 tane yoktur denıyor. yenı partı 2016 olarak gelecekmıs. ekstra bır de aksesuar sıparısı ıcın calısıyor fabrıka son konusmamda bu bılgılerı aldım.

bak mesela ankara bölgabsı bayısı 24 agustos da gırmıs ılanı demekkı elınde motor var eskı kurdur 12.500 e kredı kartına taksıt yapıyorlar dı en son ıstanbulda
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-benelli-rider-moto-dan-farkli-renk-secenekleri-ile-benelli-tnt-250-215130854/detay

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    25 indde yazdığım mesajda sele altı bagajın fotoğrafını istedim birinizden. arkadaş ne duyarsız insanlarsınız. biz size her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. bi tane fotoğraf çekip koyacaksınız altı üstü

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 indde yazdığım mesajda sele altı bagajın fotoğrafını istedim birinizden. arkadaş ne duyarsız insanlarsınız. biz size her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. bi tane fotoğraf çekip koyacaksınız altı üstü
    Bu konuda insanlar fotoğraf koymamaya yemin etmiş gibi sanki. Gerçekten çok az fotoğraf var.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Daha önce yükleyecektim fotoğrafları fırsat olmadı. Sele altı bagajı yok. Sadece tamir takımı ve bez alacak yer var.
    Benim tamir takımında eksik var tornavidayı bulamadım.
    ake bunu beğendi.

26 sinda bende bu aletden aldim 12700 + ruhsat plaka sogorta 780 tl daha 100 km olmadi ilk 19 km de yolda kaldim. ama motosikletin sucu yok. teslim eden servisin sucu akuyu baglamis sarj eden kabloyu baglamamis. mevcut akunun icindeki enerji bitince yolda kaldim. dakka 1 gol 1 oldum. ve simdi her an yolda kalicam hissi ile motora biniyorum. uzak yerlere gitmeye korkuyorum. bide kamyonet tut eve getir kamyonet tut servise gotur. sirf teslim eden yuzunden boyle ugrastim. masraf ettim. akuyu taktin bir kontrol et sarj yiyomu yemiyormu diye nerde oyle verdi motoru. alet takimida yok icinde ayrica yag seviyesindede eksik var. tamamen bizim insanimiz yuzunden marka kotuleniyor. sonrada satmadi turkiye pazarinda yer tutamadi deniyor. daha teslim suresinde boyle aksaklik yapiyirsa servis sinrasi ne olacak diye dusunmeden edemiyor insan. buradan benelliye sesleniyorum. duyarsa tabi adam gibi servis sart servise egitim sart.
    ismo61 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı meseduzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 sinda bende bu aletden aldim 12700 + ruhsat plaka sogorta 780 tl daha 100 km olmadi ilk 19 km de yolda kaldim. ama motosikletin sucu yok. teslim eden servisin sucu akuyu baglamis sarj eden kabloyu baglamamis. mevcut akunun icindeki enerji bitince yolda kaldim. dakka 1 gol 1 oldum. ve simdi her an yolda kalicam hissi ile motora biniyorum. uzak yerlere gitmeye korkuyorum. bide kamyonet tut eve getir kamyonet tut servise gotur. sirf teslim eden yuzunden boyle ugrastim. masraf ettim. akuyu taktin bir kontrol et sarj yiyomu yemiyormu diye nerde oyle verdi motoru. alet takimida yok icinde ayrica yag seviyesindede eksik var. tamamen bizim insanimiz yuzunden marka kotuleniyor. sonrada satmadi turkiye pazarinda yer tutamadi deniyor. daha teslim suresinde boyle aksaklik yapiyirsa servis sinrasi ne olacak diye dusunmeden edemiyor insan. buradan benelliye sesleniyorum. duyarsa tabi adam gibi servis sart servise egitim sart.
    Ne ilksin ne sonsun, geçmiş olsun japon harici olanlarda ne yazık ki böyle ilk montaj özensizliği oluyor, geri zekalılar bir motoru sorunsuz teslimi yıllardır beceremiyorlar...

Yerinde olsam doğru dürüst bir motorcuda vida vs kontrol ettirirdim
    ismo61 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı meseduzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korkacak bir şey yok, sebebi bulunmuş, sorun giderilmiş. Bu firmalar ve de kullanıcılar bir türlü anlamıyorlar, şu memleketin cahilliği servis eğitimiyle aşılamaz. İlkokul mezunu servis elemanına istisnalar hariç çok şey veremezsiniz. Ya buna talimatları ezberleteceksiniz ve orada yazanı sorgusuz sualsiz uygulatacaksınız, ya da en az meslek lisesi mezunu olmayanı o işe almayacaksınız. Talimatları uygulatamıyorsunuz çünkü adam cahil, özgüveni tavan yapmış, yaptığı hiçbir işi sorgulama ihtiyacı hissetmiyor. Yağı göz kararı koyuyor, civatayı el ayarıyla sıkıyor, bir seferinde kontrol ettiği bir şeyi ikincisinde etmiyor. Ondan sonra da forumda bu cahilleri gören herkes doğal olarak tamirci kesiliyor.
    pulsar_can, ismo61 ve potasyum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/zVGr8Y.jpg
    http://i.hizliresim.com/GkZRQZ.jpg

Daha önce yükleyecektim fotoğrafları fırsat olmadı. Sele altı bagajı yok. Sadece tamir takımı ve bez alacak yer var.
    Benim tamir takımında eksik var tornavidayı bulamadım.
    teşekkürler. amortisör için anahtar varmış. fabrikadan istedik. göndericekler bakalım. bugün bi aksilik olmazsa arka ve yan çanta demirleri ile koruma demirlerini yaptırmak için motoru bırakıcam. c.tesi çantalarımı bıraktım. fiyatlar ve görseller ile ilgili bilgi vericem.

istanbuldaki arkadaşım gis akedemiden eğitim alıyor. tnt250 yi götürmüş. herkes hayran kaldı motora dedi. detayları görüşüp yine sizede aktarıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)