Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    öncelikle tüm forumdaki arkadaşlara hayırlı günler diliyorum benelliyi araştırırken foruma üye oldum benelli ile ilgili bir şeyler paylaşmak istedim
    18.06.2015 tarihinde bursadaki satıcıya giderek motoru inceledim ve ciddi bir pazarlığa tutuştum fiyatındaki tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak (şu an 2014 model yamaha xj6n kullanıcısıyım yakıtı ve şehir içi kullanımındaki hararet ve maddi sebeble satıyorum) daha önce sym wolf ve inazuma kullanmış birisi olarak değişiklik açısından bu motoru almak istedim ;satıcının yaklaşımı aynen şu idi bana 14 250 tl fiyat verdi ve asla bir kuruş aşağıya inemiyeceğini söyledi motorun çok kaliteli olduğunu bu fiyatın az bile olduğunu 1 aya kalmaz artacağını söyledi bende motorun kalitesinden şüphem olmadığını fakat bilinmiyen bir markanın bu rakkama satılması çok saçma olduğunu söyledim üzerinden 3,4 gün geçti yani bugun 22.06.2015 başka bir bayiden (yalova bayii)fiyat aldım en son kaça olur diye direk 13 900 olur dediler bende bursadaki bayii aradım ve böyle böyle dedim oda direk tamam bizde verelim bir tane satmış olalım dediler son kanaat olarak bence beklemekte fayda var fiyatı indirmek zorunda kalacaklarından eminim başımdan geçenleri anlattım lütfen gereksiz tartışmalar yapmayalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alma arkadaşım, bu fiyattan satamasınlar. Bursa'da hangi bayi ile konuştun bilmiyorum ama ben de biriyle konuştum hatta ellerinde bir tane kırmızı motor vardı, bana o motorun ve gelecek olanların da (kaç tane hatırlamıyorum) satıldığını söylediler. Klasik bayi yalanı tabi. İnsanlar motor satılıyor zannetsin diye öyle söylüyorlar yoksa kimsenin aldığı yok.
    newmoto76 bunu beğendi.

Biri Bu Benelliye Volkswagen satmadığını hatırlatsın.. Zaten bu forumda da algı yönetimi yapılıyor hafiften..Yok fiyatı az bileymiş kalitesine göre..Duyanda Yamaha , Suzuki satıyorlar sanacak..Alanda kimse yok bizim forumdan..O kadar satılan motordan kimse burada yok.. Resim yok. Yorum yok..vs.vs.
    bektanist ve ninja h2 bunu beğendiler.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri Bu Benelliye Volkswagen satmadığını hatırlatsın.. Zaten bu forumda da algı yönetimi yapılıyor hafiften..Yok fiyatı az bileymiş kalitesine göre..Duyanda Yamaha , Suzuki satıyorlar sanacak..Alanda kimse yok bizim forumdan..O kadar satılan motordan kimse burada yok.. Resim yok. Yorum yok..vs.vs.
    bencede haklısın 1 tane bile resim paylaşan video paylaşan yok enteresan gerçekten.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    yamaha mt07
    bursa beşyolda küba bayii En azından test edilsin kullanıcı yorumları belli olsun ondan sonra düşünmeye karar verdim tüm samimiyetimle söylüyrum bayi 14 250 den bir kuruş aşağıya olmayacağını zaten çok uygun olduğunu söyledi ve fiyatta artacakmış fakat üzerinden 3,4 gün geçti ve 13 900 verebileceğini söylüyor bu kadar kısa zamanda acaba ne değişti ama şuda bir gerçek fiyatı aşağıya inerse almak istediğim ktm duke 390 dan sonra en önce gelecek motor bu

KTM , Suzuki vs ok.. Ama Benelli için 14 bin liralar tuhaf rakamlar..Bu cep telefonu değil. Motorlu taşıtta bir malın kendi piyasasını oluşturması için bile bir marj bırakılır. Bu marj içinde 10-11 bin TL yi makul ve mantıklı buluyorum. Ancak 14 degil. Zaten piyasa kendi yolunu bulacaktır. ) sayfalık benelli tnt250 forumu henuz ses yok kimsede..

Motosikleti
    yamaha mt07
    ELEZIĞDA BİR ARKADAŞ ALMIŞ HATTA SATILIĞA KOYMUŞ SAHİBİNDENE NEDEN SATIYORSUN MEMNUN DEĞİLMİSİN DEDİM ÇOK MEMNUNMUŞ AMA ONA BÜYÜK GELMİŞ SCUTERDAN SONRA ONDAN SATIYORMUŞ BEN BAŞKA KİMSEDE GÖRMEDİM ARKADAŞIN LİNKİDE BU ŞİMDİ ZOR SATAR

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-benelli-benelli-tnt250-plakali-217064527/detay

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Zam geleceğine de inanmayın, o da klasik yalanlardan. Bayi zaten o motoru satsın bir daha tövbe getirip dükkana koymaz. Satmayan motorun nesine zam yapacaklar ?

Motosikleti
    yamaha mt07
    aynen o rakkamlar zor 12 900 olsa idi düşünülebilirdi ben teklif ettim yalovadaki bayiye o rakkama düşerseler alınabilir bakalım ne olucak göreceğiz

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim eşim pazarlık yapmayı sever, o bayiye de Daelim Roadwin 250 için gitmiştik. Eşim Benelli için adama direk "10 bin'e bırak alalım" demişti .

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim eşim pazarlık yapmayı sever, o bayiye de Daelim Roadwin 250 için gitmiştik. Eşim Benelli için adama direk "10 bin'e bırak alalım" demişti .

iyiymiş aynı annem gibi ama o rakkamlarda zor gerçekten motoru inceledim gerçekten motor güzel bu nu 11 12 bine alıcan binicen satma endişen olmıycak (yurt dışı testlerini baya inceledim yorumları baya baya iyi hatta türkiyeye gelen modelinin kesinlikle 300 lük olduğu vergi den ötürü motoru 250 lik diye getirdikleri konusunda ciddi şeyler var zaman ne gösterecek sabır bakalım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    300 cc konusunda benim de şüphelerim var doğrusu. Bakıyorum tüm internette 300 cc, bir bizde 250 cc. Adam Türkiye'de satacağı üç beş motor için özel üretim yapacak değil. Bunu anlamanın en kolay yolu 0 - 100 ve son sürat videolarını karşılaştırmak olacak. Keşke öyle olsa, o zaman parasını ederdi.

Motosikleti
    yamaha mt07
    nerdeyse tüm bayilere mesaj attım 100 / 95 i 300 lük dedi 250 lik olan modeli tnt25 olan dedi ler başka bu kasada 250 lik yok diyorlar ama dediğiniz gibi denemek gerek
    bursa bayii yamaha xj6 nın üzerine 4000 tl verdi doğal olarak kabul etmedim siz kaç para teklif ediyorsunuz diye sordu ben satarak alayım dedim bakalım merakla bekliyorum fiyatlar ne kadar düşücek

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

istanbul avcılarda berk motorda test sürüşü varmış arkadaşlar yakın olan giderse kullanıp izlenimlerini aktarırsa süper olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-benelli-ates-gibi-benelliiler-satisa-hazir-berk-motor-14,199-tl-215749102/detay/

mesaj attım test sürüşü yaptırıyoruz dedi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Silindirin üzerinde 250cc yazıyor kocaman. Sanmıyorum 300'lük olduğunu.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silindirin üzerinde 250cc yazıyor kocaman. Sanmıyorum 300'lük olduğunu.
    doğrudur olabilirde olmayabilirde orda yazması mesele değil denemek gerek herneyse arkadaşlar

istanbul avcılarda berk motorda test sürüşü varmış arkadaşlar yakın olan giderse kullanıp izlenimlerini aktarırsa süper olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-benelli-ates-gibi-benelliiler-satisa-hazir-berk-motor-14,199-tl-215749102/detay/

mesaj attım test sürüşü yaptırıyoruz dedi

TNT 250 ilk olarak TNT 300 olarak geldi öyle de karar verilmişti ama sanırım fiyatı daha makul tutabilmek için bir de yasal vergilendirmeden dolayı TNT 250'ye geçildi. İzmir'de kullanan bir arkadaşım var şu an 250'yi ve deli gibi seviyor motosikleti, imkanı olsa üstünden hiç inmeyecek. O da bir çok kişi gibi performansının 300'lük olduğunu söylüyor.

Fiyatı daha uygun olsaydı ve TNT 25 de şu an piyasada olsaydı bence tadından yenmezdi inanılmaz beklenti var özellikle TNT 25 konusunda ama umarım vardır bir bildikleri. Şu anda gelen TNT 250 modellerinin büyük bölümü satılmış diyorlar. Mutlaka biri ya da birileri burada fotoğraf ve video paylaşımı yapacaktır.

Motosikleti
    yamaha mt07
    bir akrabam avcılar bayiine birazdan gidecek motorun testi varmış bakalım izlenimler neler olacak fotoda paylaşırım sizlerle

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    TNT 25'te rahatsz edici titreşim olmazsa ve adam gibi servis verirlerse ortalığı silip süpürecek.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Evet arkadaslar avcilardaki benelli bayii motoru test ettirdi kardesim motoru test etti titserim yok frenleri guzel torku muazzam ve kaliteli bir hissi var tabi bu kadar kisa denemeden ancak bu kasar sey anlasilabilir en azindan azda olsa bir fikir

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    youtube daki vlogger lardan biri cagerontwowheels Benelli 302 yi test etmis hem gidisini hem surusunu hem de durusunu begenmis. Cok eglenceli bir motor oldugunu soyluyor videoda. Avrupa fiyat da 4000 euro imis en azından portekiz fiyatı boyle.

https://www.youtube.com/watch?v=FlvX_MYCpqI

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)