Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitesinde 4900 euro diyor.. 5 bin euro diyelim 15 bin tl ortalama..

kısaca eski köklü bir markadır bu doğrudur ama piyasaya brand olarak yeni girmiş ne ikinci eli ne kullanıcı geçmişi var ne kronikleri biliniyor ne handikapları belli.. marka kalite olarak çok iyidir ama benim gözümde brand değeri olarak türkiyeye yeni girmiş bir uzak doğu markalarından farkı yok..

bakın motorun mühendislik yada malzeme parça kalitesinden bahsetmiyorum karıştırmayınız marka olarak girişinden..

yamaha honda kawa suzuki gibi türkiyede bulunan 50 yıllık markalar ile henüz yeni girmiş bir markayı kıyaslamakda istediği kadar iyi olsun bence yanlış.. hondayı kawayı suzukiyi yamahayı elini öpene ölüsünü dirisini hurdasını satarsın.. eline sıcak para geçer..

en azından yaygınlaşması amaçlı ilk girişde olabildiğince karları minumuma düşürüp 10-12 bin tl çıtasında satılsaydı insanlar çin markalarına yöneliceğine gider benelli alırdı..

benelli pazarda bir kullanıcı kesmi elde ederdi.. motor birde iyiyse kaliteliyse müşteri feedback leride yüksek orantılı olumlu dönerse satışlarda patlama olurdu ondan sonra gene ince ince fiyatı arttırırlardı..
    geneline katılıyorum, sonuçta kim ucuza kaliteli bi motor almak istemezki tek katılmadığım konu yada farklı bi bakış açısından baktığımda diyebiliriz benelli pazarda belli bi kullanıcı sayısına ulaşınca fiyat artırmak..

bu seferde bizler firmanın yapmış olduğu zamlara kulp bulurduk, etik değil falan derdik. tabi bu tamamen göreceli bi konu, ne açıdan bakarsak öyle görürüz.

umarım fiyatlarda iyileştirme olur yada euro düşer :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geneline katılıyorum, sonuçta kim ucuza kaliteli bi motor almak istemezki tek katılmadığım konu yada farklı bi bakış açısından baktığımda diyebiliriz benelli pazarda belli bi kullanıcı sayısına ulaşınca fiyat artırmak..

bu seferde bizler firmanın yapmış olduğu zamlara kulp bulurduk, etik değil falan derdik. tabi bu tamamen göreceli bi konu, ne açıdan bakarsak öyle görürüz.

umarım fiyatlarda iyileştirme olur yada euro düşer :D
    zaten orda demek istediğim amaç bir hamlede geçmişi sağlam türkiyede 50 yıldır kök salmış firmalarla aynı oranda yüksek karsa onu bir hamlede değil merdiven basamakları gibi ufak ufak fiyatı arttırarak yapabilirlerdi.. 15 bin tl ilk duyana bile çok fazla geliyor adı sanı duyulmmamış heleki 250cc bir model için..

yamaha,honda ,suzuki,kawa olsa insanlar onlara bile çok pahalı diyor ama türkyiede 50 yıllık geçmişi olan yüzbinlerce belki milyonlarca sürücü kesmi olan markalar bunlar.. onlara eyvallahda sen bu markalarla kendi bir göremessin ne kadar kalitelide olsan..

bakınız bajaj gayet kaliteli bir marka kendini ispat etti bajaj ile 15-20 bin km yapan kuryeler var daha motorda tık yok.. herkesden çok olumlu yorumlar alıyor bütün test eden motor duayenleri çok beğendi.. fiyatlarıda çok makul 8 bin tl ye alınabiliyor.. nerdeyse 2 bajaj parasına bir beneli alınıyor.

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Ahaha ortada fol yok yumurta yok birbirimizin kafasını kırmışsınız
    eski bir maya atasözü derki: Japondan Şaşma.. sonradan servis ve parça peşinden koşma �� ikinci elde zarar etme..

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    zaten orda demek istediğim amaç bir hamlede geçmişi sağlam türkiyede 50 yıldır kök salmış firmalarla aynı oranda yüksek karsa onu bir hamlede değil merdiven basamakları gibi ufak ufak fiyatı arttırarak yapabilirlerdi.. 15 bin tl ilk duyana bile çok fazla geliyor adı sanı duyulmmamış heleki 250cc bir model için..

yamaha,honda ,suzuki,kawa olsa insanlar onlara bile çok pahalı diyor ama türkyiede 50 yıllık geçmişi olan yüzbinlerce belki milyonlarca sürücü kesmi olan markalar bunlar.. onlara eyvallahda sen bu markalarla kendi bir göremessin ne kadar kalitelide olsan..

bakınız bajaj gayet kaliteli bir marka kendini ispat etti bajaj ile 15-20 bin km yapan kuryeler var daha motorda tık yok.. herkesden çok olumlu yorumlar alıyor bütün test eden motor duayenleri çok beğendi.. fiyatlarıda çok makul 8 bin tl ye alınabiliyor.. nerdeyse 2 bajaj parasına bir beneli alınıyor.
    Hocam siz benelli modellerini karıştırdınız galiba. Bajaj derken pulsardan bahsediyorsanız Pulsar tnt250'nin rakibi değilki. TNT250 çift silindir 31 küsür beygir. İnazumanın rakibi denebilir. Fiyatı 13bin küsür olan da Tnt250 zaten. Dolayısıyla pulsardan pahalı olması normal. Pulsarın rakibi tnt25. Tek silindir 24,8 bg. Bunun fiyatı pulsara denk, teknik özellikleri de keza öyle hatta tnt25 bi nebze daha iyi. TNT25 in torku 21,5 ken pulsar 18,3 mesela. Pulsar 200cc, Benelli tnt25 249 cc. Ben de Bajaj Pulsarı çok beğeniyordum ama Benelliler yakın fiyatlarda kafa karıştırmıcak gibi değil.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pulsar mı tnt25 mi = kesinlikle tnt25

ama önce ürünlerin türkiyeye gelmesi lazım, ve kullanıcılardan da kıyaslamalar önemli, a.e.a da yorum yaparsa tadından yenmez

evet örnekleme yanlış olmuş, pulsarın fiyatıyla kıyaslama yaparsak yanlış olur, inazuma dan da pahalı ama motor teknolojileri de farklı. albenisi daha güzel bi model, tercih meselesi tabi, benim tercihim tnt250 olur

evet örnekleme yanlış olmuş, pulsarın fiyatıyla kıyaslama yaparsak yanlış olur, inazuma dan da pahalı ama motor teknolojileri de farklı. albenisi daha güzel bi model, tercih meselesi tabi, benim tercihim tnt250 olur
    Evet katılıyorum kıyaslama yanlış olmuş.
    özellikleri bakımından gözden gecirmek gerekiyor.
    TNT250TEKNİK ÖZELLİKLER
    MOTOR

Silindir Hacmi 249,6 cc
    Motor Türü 2 Silindir, 4 Strok, 8 Valf, 6 Vites
    Çap & Strok Ø61 x 42.7 mm
    Maksimum Güç 31.5 HP 11000 r/min
    Maksimum Tork 21.2 N.m / 9000 r/min
    Yakıt Sistemi EFI
    Yakıt Kontrolü DOHC
    Soğutma Sistemi Su Soğutmalı

SÜSPANSİYON

Ön Süspansiyon Hidrolik
    Süspansiyon Aralığı 115 mm.
    Arka Süspansiyon Salıncak Tarzı
    Süspansiyon Aralığı 120 mm.
    Ön Lastik 110/70-17
    Arka Lastik 140/60-17

GÜÇ AKTARMA

Sürüş Sistemi Benelli Sürüş Sistemi
    Ön Fren Disk
    Arka Fren Disk

BOYUTLAR

Uzunluk 2130 mm.
    Genişlik 800 mm.
    Yükseklik 1120 mm.
    Yerden Yükseklik 180 mm.
    Sele Yüksekliği 795 mm.
    Dingil Mesafesi 1410 mm.
    Kuru Ağırlık 185 kg.
    Yakıt Kapasitesi 16 lt.

BAJAJ PULSAR NS TEKNİK ÖZELLİKLERİ
    Silindir Hacmi 199.5cc
    Motor Enjeksiyonlu Tek Silindir - 4 Valf - 3 Buji
    Maksimum Net Güç 24,47 ps 9500 dev/dk
    Maksimum Net Tork 18,3 Nm 8000 dev/dk
    Soğutma Sistemi Su Soğutmalı
    Aktarma Zincir
    Şanzıman 6 Vites
    Ateşleme 3 buji ile Digital CDI
    Çalıştırma Elektrik
    Aks Arası 1363 mm
    Yüksüz Ağırlık 145 kg
    Yakıt Tankı 14,3 litre

Ön Süspansiyon Sürtünmeyi önleyici burç ilaveli teleskopik amortisörler
    Arka Süspansiyon Nitrox gazlı tekli amortisör
    Ön Fren tip/boyut Disk / 280 mm
    Arka Fren tip/boyut Disk / 230 mm
    Ön Lastik 100/80 - 17 52P Tubeless
    Arka Lastik 130/70 - 17 61P Tubeless

anlaşılan ufak bi gecikme ile modeller mayıs 25 inde bayilerde olacakmış, satın alan arkadaşların gözü aydın olsun, umarım tez zamanda bol bol foto ve video ile yorumlarınızı eksık etmezsınız, çünkü bu modeli almam için sizin yorumlarınıza ıhtiyacım var.
    bak ben bile heycanlandım şimdi

https://www.facebook.com/benelliturk...type=1&theater

Motosikleti
    Artık Yok...
    anlaşılan ufak bi gecikme ile modeller mayıs 25 inde bayilerde olacakmış, satın alan arkadaşların gözü aydın olsun, umarım tez zamanda bol bol foto ve video ile yorumlarınızı eksık etmezsınız, çünkü bu modeli almam için sizin yorumlarınıza ıhtiyacım var.
    bak ben bile heycanlandım şimdi

https://www.facebook.com/benelliturk...type=1&theater
    12 yıldır bu forumdayım kardeşim fazla heves etme kimsenin 15 bin tl yi istediği kadar eski kaliteli bir marka olsun türkiyede bilnmeyen tanınmayan bir markaya ve üstelik 250cc lik motoruna en azından bu forumdan o paraları vericeğini sanmam.. normaldede veren çıkıcağını pek düşünmüyorum .. 250cc geçiş motorudur genelde insanlar en makul ucuzunu alıp öğrenip satarlar satarkende zarar etmiycekleri bir motor almaya özen gösterirler.. bu motoru 15 bine alan iş satma vakti geldimi kime satar kim alır muamma..
    ben şahsen biri bana gelse benelli alıcam dese paran çok galiba derim git riske girme honda yamaha kawa al derim.. öğrenip satarsın ikinci eli yedek parçası bol servisi var bu markaların derim riski yok macera arama derim...
    bireycell bunu beğendi.

12 yıldır bu forumdayım kardeşim fazla heves etme kimsenin 15 bin tl yi istediği kadar eski kaliteli bir marka olsun türkiyede bilnmeyen tanınmayan bir markaya ve üstelik 250cc lik motoruna en azından bu forumdan o paraları vericeğini sanmam.. normaldede veren çıkıcağını pek düşünmüyorum .. 250cc geçiş motorudur genelde insanlar en makul ucuzunu alıp öğrenip satarlar satarkende zarar etmiycekleri bir motor almaya özen gösterirler.. bu motoru 15 bine alan iş satma vakti geldimi kime satar kim alır muamma..
    ben şahsen biri bana gelse benelli alıcam dese paran çok galiba derim git riske girme honda yamaha kawa al derim.. öğrenip satarsın ikinci eli yedek parçası bol servisi var bu markaların derim riski yok macera arama derim...
    Türkiyede tanınmayan bir firma demişsiniz size katılmıyorum , kubamotorun sektörde konumu ve pazarı bellidir . KUBA-RKS-ARCTİC CAT(Amerika markası) ve suanda BENELLİ ( İtalyan markası)'nı kendi bünyesine alan bir firmadan bahsediyoruz.
    sadece biz alışılmıs ve kabul ettiğimiz bazı alışkınlıklarımızı kıramıyoruz.
    Bu sadece motorsiklet sektöründe değil gerek otomotiv gerek elektrik elektronik sektörlerinde gerek diğer sektörlerde dahi hep bilenen markalara yöneliyoruz.
    oysa aynı kaliteyi yakalayan ve uygun fiyatları olan ürünleri neden tercih etmeyelim ki.
    Benelli zaten yıllardır bilenen bir markadır. Kuba motor Türkiye distribütörlüğü anlaşması yapmıştır.ülkemize motorsiklet sektöründe iyi bir kazanım olacağını düşünüyorum.
    Tabiki son sözü kullanıcı ve motorun kalitesi belirleyecek.Benelli için beklentim var . Umarım beklentileri karşılayacaktır.
    Bu arada benelli wep sitesinde TNT250 VE TNT600 modellerin 25 MAYIS itibariyle türkieyede olacak.Şimdiden hayırlı olsun derim.

Getiren firma ve benelli'yle ilgili kısa bir bilgi paylaşmak istiyorum wep sitesinden alınmıstır umarım faydalı olur.

Firmamız Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2 kapalı alanda senelik 120.000 adet motosiklet üretim kapasitesine sahip, halihazırda 200 kişiden oluşan idari birim ve üretim çalışanı ile birlikte 2004 yılından buyana dünya standartlarında teknolojik donanımıyla faaliyetine devam etmektedir. Yurt içinde ortalama 500 adet bayisi ve 500 adet servisi ile sekiz yılda sektöründe en fazla vitesli motosiklet üreten ve pazarlayan şirket haline gelmiştir. Her yıl ortalama %20 ila %30 oranında bir büyüme ve gelişme yüzdesine sahiptir.

Hem motosiklet hem de ATV modellerinde tüm kategorilerde piyasadaki en iyi ve kullanıcı dostu modellerle zirvenin tartışılmaz ismi olduğunu her fırsatta kanıtlayan firmamız; kullanıcı beklentileri doğrultusunda ve gelen taleplere kayıtsız kalmamak adına daha yüksek silindir hacmine ve güce sahip modelleri kullanıcılara kazandırma kararı almıştır.

Bu doğrultuda firmamız İtalyan Devi BENELLI firmasıyla Türkiye distribütörlüğü anlaşması sağlamış ve birbirinden mükemmel modellerle ve ülke motosiklet sektörü adına mükemmel bir kazanım sağlamıştır.

İtalyan Benelli Motosiklet Firmasını tanıyalım

Geçmişi 100 yılı geçen ve oldukça iddaalı motosikletleri olan bu firmanın yeterince tanınmadığına kanaat getirip bu yazı hazırlanmıştır

Benelli Motosiklet Firması - İtalya

Kurulum : 1911 İtalya

Kuruluş Hikayesi : Teresa Benelli adlı dul bir bayanın Altı oğluna:Giuseppe, Giovanni, Francesco, Filippo, Domenico and Antonio or 'Tonino'ya iş yaratmak amaçıyla Bir firma kuruyor. "Benelli Garage" adıyla Otomobil ve Motosiklet tamircisi olarak kurulan firma ilerliyen yıllarda yedek parça üretimine başlıyor.

Zamanla Komple motor üretimine geçen firma, 1920 Yılında 75 cc lik tek silindirli iki zamanlı ilk motorunu üretiyor.
    Bir yıl Sonra 1921 yılında Kendi motosikletini üretti ; 98 cc lik motosiklet le iki yıl içinde
    Kardeşlerden Antonio yarışlarda kazandığı başarı ile şirketin önünü açtı. Satış rakamları yükseldi.

Benelli 175 modeli ile Antonio SOHC motor ile 1927, 1928 ve 1930 yıllarında İtalya şampiyonluğunu kazandı. 1932 de çift eksantrikli versiyonu ile tekrar İtalya Şampiyonluğu kazandı. Fakat 1932 de geçirdiği kaza ile yarış hayatı sına erdi. 1937 de geçirdiği bir kaza ile hayata veda etti.

Bir ara ayrılık yaşayan kardeşler 1960 yıllarının sonunda 550 Çalışanı ile Günlük 300 Motosiklet kapasitesine ulaştı. Aynı yıllarda Japon üretimi motosikletler Avrupalı üreticileri tehdit etmeye başladı.

1989 yılına kadar krizin etkilerini yaşadı. Aynı yıl Biesse SPA dan yatırımcı Giancarlo Selci nin desteği ile toparlanmaya başlayan firma üreticisi olan İNDESİT in yönetim kurulu başkanı Andrea Merloni ile 1995 yılında toparlanan 2002 Yılında firma özel motosikleti Tornado 900 Tr ile muhteşem bir dönüş yaptı. Üretimine Çeşitli katagorideki Motosiklet veScooter üretimi ile devam ediyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aynı kaliteyi yakaladığından şüphem yok fakat fiyatı rakiplerinin altında falan değil. Üstelik test imkanı da yok. Ben size söylüyorum bir kenara yazın. Eğer test imkanı sunulmazsa bu sene 100 tane bile satmayacaktır. Emin olun 100 çok iyimser bir rakam...

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben bir şey demedim ben benelliyi yıllardır biliyorum zaten kaldıki size benelli gibi onlarca çok kaliteli avrupa markası sayarım bazıları local firmalardır bazıları kıta sığanında çalışır bazıları türkiyeyi baz almasada global çalışır.. ben burda realiteden bahsettim benellinin yada küba motorun bir şeyindne bahsetmedim..

benellinin tarhini 10 sayfa yazın kuba motorunda misyonunu 10 sayfa yazın bu benim fikrim o fiyat aralığında motorun satışına en ufak bir etki etmiycekdir.. arkadaş 100 motor demiş ama bence çok iyimser rakam vermiş ben 20 yi bulucağını sanmam..

15 bin tl ben şahsen piyasaya yeni girmiş bir markaya vermem ne kadar kaliteli olursa olsun.. biraz kaba olucak ama alırım honda yamaha kawa bakarım yoluma.. o fiyat çıtasında.. sevgiler saygılar..

o değilde alıcısıymış gibi distirübütörü aradım, mallar gümrüğe gelmiş, tnt250 almak istiyorum, hangi bayi ile irtibata geçmeliyim dedim, bikaç bayi ismi verdiler ama onlarında kaparo ile gelecek bütün adetleri önceden satmış olduklarını gene de bi şansımı denememi söylediler, bayiyi aradım 4 tane sipariş vermiş 4 ünü de fuarda satmış kaporaını almış zaten, şimdi firmadan ek talep te bulunmuş beklemedeymiş, buda demek oluyorki ürün beğenilmiş ve talep görmüş, bana da beklemek ve forumlarda kullanıcı yorumlarını, videoları incelemek düşer...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kaliteyi yakaladığından şüphem yok fakat fiyatı rakiplerinin altında falan değil. Üstelik test imkanı da yok. Ben size söylüyorum bir kenara yazın. Eğer test imkanı sunulmazsa bu sene 100 tane bile satmayacaktır. Emin olun 100 çok iyimser bir rakam...
    gelen ilk partinin hepsinin satıldığını söylüyorlar, ilk parti içinde 40-50 tane getirmediklerine göre sanırım tezin geçersiz oluyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla inşallah öyledir ama ben bu tip bayi sözlerine inanmıyorum. Genelde motor yok yerine hepsini sattık diyorlar ki talep çok gözüksün. Fuarda ise motor görücüye çıkmışken satılmıştır tabi, sonuçta güzel motor ama o rüzgar bir geçsin o zaman görmek lazım. Hero da sorsan motor satıyor ama ben daha iki tane falan gördüm. Neyse, motor bir gelsin, satıp satmadığı zamanla ikinci el ilanlarından anlaşılacak.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli’yi 2005 yılında Çinli bir firma (Qianjiang şirketi)satın almış . Kalite konusunda ne desek Yalan . Artık ürünler gelecek, kullanacak arkadaşlarımızdan yorumları öğreneceğiz.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Benelli'nin arkası artık maddi anlamda baya sağlam. Çünkü Qianjiang Group dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden. Ayrıca Keeway'i de bünyesinde barındırıyor. QJ group bence ilerde Avrupadaki birçok duyulmamış kaliteli markayı da bünyesine katabilir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Artık Yok...
    o değilde alıcısıymış gibi distirübütörü aradım, mallar gümrüğe gelmiş, tnt250 almak istiyorum, hangi bayi ile irtibata geçmeliyim dedim, bikaç bayi ismi verdiler ama onlarında kaparo ile gelecek bütün adetleri önceden satmış olduklarını gene de bi şansımı denememi söylediler, bayiyi aradım 4 tane sipariş vermiş 4 ünü de fuarda satmış kaporaını almış zaten, şimdi firmadan ek talep te bulunmuş beklemedeymiş, buda demek oluyorki ürün beğenilmiş ve talep görmüş, bana da beklemek ve forumlarda kullanıcı yorumlarını, videoları incelemek düşer...
    Bunda anormal bir şey yok. birileri bayilere kapora vermişdir kapora üstüne motor çekilmişdir.. ancak birisi kaporasını yakar almakdan vazgeçerse sen alabilirsin demeye getirmişler sanırım.. ben öyle anladım en azından.. yani yüzlerce motor çekmemişler getirip burda satarız diye.. anladığım kapora üstüne istek sayısı oranında 4-5 tane belki 10 tane motor getirtmişler..

bunun sürdürüle bilirliliği nedir o ilerde sattıkça görülür.. kim haklı kim değil ortaya çıkar şimdi erken şimdi herkes geçmişe yaşanmışlıklarına tecrübelerine bakarak yorum yapabilir..

bir örnek veriyim bende.. bir arkadaşım ilk motor piaggio mp3 alıcakdık yıllar önce 2006 falandı. hiç bir bayide bulamamışdık hepsi satılmışdı. hatta satıcı arkadaş abi sıra var çok talep var falan demişdi.. belki gerçekden o sıra yeni çıktığı için çok talep görmüş olabilir..
    neyse vay be dedik peynir ekmek gibi gidiyor alet her yer mp3 den geçilmez olur artık diyorduk yıl 2015 kaç tane mp3 var ordan siz hesap edin işte.. görüntü yanıltıcı olabilir..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli'nin arkası artık maddi anlamda baya sağlam. Çünkü Qianjiang Group dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinden. Ayrıca Keeway'i de bünyesinde barındırıyor. QJ group bence ilerde Avrupadaki birçok duyulmamış kaliteli markayı da bünyesine katabilir.
    Sonuçta adamlar kaliteli bir şeyler yapmak niyetinde olmasalar bir İtalyan firmasını satın almazlar. Açarlar kendi markalarıyla bir fabrika olur biter. Ben de kalitelerinden hiç şüphe duymuyorum. Keşke peynir ekmek gibi satılsa da biz de tereddüt etmeden alsak. Açıkçası TNT 250 bana göre tasarım olarak sınıfında satılan en güzel motor olacak.
    bireycell bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuçta adamlar kaliteli bir şeyler yapmak niyetinde olmasalar bir İtalyan firmasını satın almazlar. Açarlar kendi markalarıyla bir fabrika olur biter. Ben de kalitelerinden hiç şüphe duymuyorum. Keşke peynir ekmek gibi satılsa da biz de tereddüt etmeden alsak. Açıkçası TNT 250 bana göre tasarım olarak sınıfında satılan en güzel motor olacak.
    aynı fikirdeyim inşallah öyle olur. sonuçta gerçekten beğendiğim bi model ve ne kadar tutulursa servisi ve yedek parçası okadar oturur ve uzun yıllar tadını çıkarırım

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD '10 / Honda CBR 929RR '01
    3 sene önce 600 cc modelini almayı planladığım motor. Bana Keeway'in Ankara bayisindeki usta önerdi. Bendede Titanic 150 ve 200 cc modelleri vardı. Yeni motor gelecek Türkiyeye diye. Motoru beklerken 3 ayda bayi batmış. Ama Titanicte kalite denen şey yoktu. 850 km de 150 cc lık modeli yolda giderken yağsızlıktan kitledi. 200 lük ise gereksiz bi motordu. Seramik piston silindir falan filan. Japondan şaşmayın.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)