Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Gençler sıkmayın canınızı, motorlarınızın keyfini sürün. Bu ülkede Japon olmayan her motor eleştiriliyor alıştık artık. Bende Hyo alırken yemediğim laf kalmadı hala laf atanlar mevcut. Ben gayet memnunum motorumdan. Açık açıkta söylüyorum ben alırken Benelli satışta olsaydı sadece 2 arasında tercih yapardım. Motora 250cc gibi davranıp, bakımlarını aksatmaz iseniz bence bir sorun çıkmaz. Çıksa da ufak tefek şeyler olur diye düşünüyorum. Önceden dediğim gibi firma iyi adetlerde motor sattı. Yedek parça da, aksesuar da gelir. Tek sıkıntı şu olabilir beklediklerinden fazla sattı ise senelik sipariş düşük tutulmuştur bu sene pek fazla motor ve parça gelmeyebilir daha ancak önümüzdeki sene bütün herşey yoluna girer...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribota kadar sürerek getiren eleman sağ yatırmış yada sağ tarafını gemide sürtmüş olmasın,çünkü fn pedalında sanki düşme/sürtme izi var gibi...Olabilir mi acaba???...
    Aynı şeyi ben de düşündüm. Bu herif motoru yatırmış olmasın ? Bu şerefsizlere güvenip sıfır motor sürdürülmez.

Ake,

Öncelikle hayırlı olsun. Fotoğrafları mail ile Benelli'ye yolla, " Gerizekalı bayiniz bana motoru bu şekilde teslim etti, millete motoru eleştirmeleri için fırsat veriyorsunuz" de. Keşke teslim almasaydın, ben olsam almazdım. Herif freni farketmediğine göre motoru zorlamış da olabilir. Alayı cahil, şerefsiz bunların... Lastlik konusunu da anlamadım. Şu anda ön arka farklı mı ? Öyleyse onda da bir numara var demektir.

Hep yazıyorum, şu memlekette taşıt araçlarının bu gibi durumlarda koşulsuz iade edilebilmesini sağlayan bir kanun olmalı. Feribottan indiği gibi "Al götür bunu, bana paramı iade et" diyeceksin, kuyruğunu kıstırıp dönecek.

Canını sıkma, Semsa'da hallederler ama yetkili bayi değilse Yıldırım Motora git.

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acilen bir tnt test etmem lazim,15 gundur motorsuzum oynatmaya az kaldi. Dl650 den vazgectim,fren yok vallahi,fren olmayan motoru neden yapmislar anlamis degilim. Onadar para vercez mtor dedigin zink diye durmasi lazim
    Acilen bir tnt gormem ve test etmem lazim,omu bumu sumu kafayi yiyecegim yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Tnt nin performans degerlerini bir goreyim,mondialin touringini soyleyecegim sana 5 bine onun kasasini versinler ben baska motor eklerim ona
    Valla gelsin hayırlısı ile de gorecegız test'ını performansını mesela ben alırken ustundekı lastıge bıle bakmamıstım. levent tarafındayım ben ıncelemek ıstersen
    Drayke bunu beğendi.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gelsin hayırlısı ile de gorecegız test'ını performansını mesela ben alırken ustundekı lastıge bıle bakmamıstım. levent tarafındayım ben ıncelemek ıstersen
    Teklif etmen bile yeterlidir,nazikane teklifin ve ince düşüncen için teşekkür ederim. İstanbulda olsaydım seve seve gelir hem seninle hemde motorunla tanışmak isterdim,lakin ben kocaelideyim :(

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teklif etmen bile yeterlidir,nazikane teklifin ve ince düşüncen için teşekkür ederim. İstanbulda olsaydım seve seve gelir hem seninle hemde motorunla tanışmak isterdim,lakin ben kocaelideyim :(

yolun duserse herzaman ne demek ?
    mondial 'ın tourıng ıne bır yakından bak ama 10 numara olmus durusu v.s. alırmıyım almam ama cok begendım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Gelelim şimdi gerçeklere
    sorularım var yardımcı olursanız cok sevınırım.

1- Lastikleri havada tutan sehpa olarak ne almam lazım. ?
    2- kapalı yerde cogunlukla bazende dısarda tutacagım Branda ne secmelıyım ?
    3- Zorunlu Trafık sıgortası yaptırıyorum da ek olarak bu Kasko sıgortasını ruhsat cıktıkdan sonra mı yaptıyırouz ? anlayamadım ben

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolun duserse herzaman ne demek ?
    mondial 'ın tourıng ıne bır yakından bak ama 10 numara olmus durusu v.s. alırmıyım almam ama cok begendım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

Gelelim şimdi gerçeklere
    sorularım var yardımcı olursanız cok sevınırım.

1- Lastikleri havada tutan sehpa olarak ne almam lazım. ?
    2- kapalı yerde cogunlukla bazende dısarda tutacagım Branda ne secmelıyım ?
    3- Zorunlu Trafık sıgortası yaptırıyorum da ek olarak bu Kasko sıgortasını ruhsat cıktıkdan sonra mı yaptıyırouz ? anlayamadım ben
    kaldırma sehpası yerine aksesuar ve yedek parcların gelmesini bekle istersen ,orta sehpa gelirse alırsın daha çok işine yarayacaktır. Zincir temizlerken,yada motoru yıkayıp temizlerken evdeki seyyar kaldırma sehpasını sırtında taşıyamayacağına göre Orta sehpa yı bekle derim ...
    mondialin rx3 ü görsel olarak tasarımı number one olmuş,malzeme kaliteside idare eder,lakin test ettim,o kadar motor sürdüm hayatım boyunca budar ezik bir 250 cc görmedim ramzeyin 200 lük krosu vardı bende o bile kök söktürür rx3 e. rx3 diyene cbf 150 tavsiye ediyoruz,rx3 ün grenajsız hali
    dyavol-77 ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD '10 / Honda CBR 929RR '01
    Japon Japon Japon.... Bir Yamaha R25 değil arkadaşlar. Fiyatını 13700 TL diye duydum. Saçmalıktan başka bişey değil. Ha tarzın değildir binmezsin ona lafım yok. Ama en az 35-40 tane motosiklet kullanıp satmışlığım var. Öyle 1 hafta falan değil. En az 15000 km yaptım her biriyle... Alacakların hevesinide kırmak istemiyorum. Bana lütfen Hyosung'u, Kanuni'yi, Küba'yı, Asya'yı övmeyin. Tamam kendin kullanıyorsun. Sana çok iyi gibi gelebilir ama biraz çeşitlilik kazandırın kendinize. Deneyin. Denemekten zarar gelmez. Adam 5 sene önce Ramzey'in cross tipi motosikletinden satın almış hala kullanıyordu. Bendede XT660 vardı. Hayrına şu çocuğa bindireyimde motosikletin ne olduğunu anlasın dedim. Abi biniş o biniş 1 saatlik verdik 4,5 saat gelmedi. Gelir gelmezde notere götürdü zorla beni. Adamın dediği ise şu; "Abi ben 5 senedir bisikletle kendimi kandırıyormuşum"
    Yanı anlayacağınız şu motoru plastiği kadar dandik motorlara para vermeyin... Düşünün

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha gibi japon malinda bile montaj hatalarına rastlanabiliyor. Bu motorun kalitesiz olduğunu mu gösteriyor yani. Benellinin ben siyah beyaz kameraların olduğu döneme ait videolarini bile gördüm bence artik bu sayfayı sayfayı terketmelisin. yazmiyim yazmiyim dedim ama sürekli benelli yi kötüleyici şeyler yazıp duruyorsun. Bu motoru alan ve kullanan insanlar motorundan memnunlar kimse olumsuz bir görüş bildirmedi ama hala insanların aklına nifak sokup duruyorsun. YETER!!!
    Arkadaş gidon yamukluğuyla kurtulmuş. Düşünsene arka mili montaj sırasında unuttular veya sıkmadılar... Sende alır almaz 60-70 km hızla gidiyorsun. Arka teker bi çıksa yerinden neler olabileceğini düşün. Veya ön teker olabilir taklaya gelebilirsin. 3 sene önce bu Benelliyi satan Küba motordan (Güya suzukinin ürettiği) RKS Titanic 200'ü aldım. Eve 10-12 km var. Hızım 65 km falan. Çok iyi hatırlıyorum 4 vitesdeydim. 3 e çekip tam hızlancakken motor birden delirip son devirleri oynuyordu. Vites 5 te olmasına rağmen 115 km hıza çıktım. Ne olduğunu anlamadan kontağı kapatıp kenara durdum. Servisi çağırdım. Beraber motoru dükkâna götürdük. Ne oldu acaba diye bakınırken gaz kelebeğinin açık durduğunu gördüm. Depo altındaki demire sürtüp takılı kalmış. Motorun parasını zaten vermemiştim. Sedat kardeşim tanıdıkdı. Abi kalsın deyip motoru oracıkta bıraktım geldim...
    ninja h2 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne anlamak istiyorsanız onu anlayın benim boş vaktim yok derken iş vakitleri dışında buraya giriyorum bugün izinliyim ve burdayım ve size uyarıda bulunmak zorundada değilim ama bilinçli toplum olmak için ne gerekiyorsa yazarım buraya biri diyor sanane benim sorunum tamam senin sorunun ama sen ve senin gibiler yüzünden fiyatlar yüksek saçma yerlere gelecek ve bir sorun dahilinde kimse ilgilenmeyecek sorun benim sorunum değil isteyen arzu ettiğini alsın ama sonra orası koptu burası çıktı demeyin kırılırsa getirin kaynakçıyım kaynadırız motoru.

Motosikleti
    ER6N
    Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama şu marka fanatikliğini bir tarafa bırakalım lütfen. burada bu motoru satın alanda ilgi duyanda aptalyada cahil insanlar değil,Buradakilerin çogunun 10 yıllarca farklı motorlarla,10 binlerce km tecrübesi var.Neyin ne olduğunu herkes bilmekte.Japon,alman,cekoslavak,italyan,çin hepsini bilen insanlar çoğu. Sanki 5 yaşındaki çocuk sağlığa zararlı bir cips falan alacak markettende,aman alma ha ölürsün,aman ha bu pis aman ha gibilerden bir tavırlar. Yakışmıyor bunlar artık.Bunlar demode ve antik çağlardan kalma önyargılar,savunmalar . Motoru görmeden hakkında zerre fikri olmayan başlıyor ahkam kesmeye,efendim neymiş chinaymış,taiwanmış,hindistanmı oymuş buymuş,Yahu bir fırsat verinde piyasada kalite olarak kendini ispatlasın yada aksini görelim ondan sonra asalım keselim biçelim.
    pazarı bir kaç model ve markanın tekeline bırakalım ismi japon diye istediği gibi düdüklesinler müşteriyi.inazuma hariç bu modelde piyasada kaç japon var gösterinde alsın arkadaslarımız. herkesin bütcesi hesabi size uymayabilir,siz gidin japon alın Ben 10 yaşında metal direnci,elektik tesisatı olarak ömrünü tamamlamış japon alacağıma sıfır çin alırım en azından kafam rahat olur,nerede başıma ne geleceğini bilebilirm. 2004 Model dl650 ile anlaştık fakat bu korkular yuzunden vazgeçtim yıllar önce bir honda motorum sayesinde bu bana tecrübe olmuştu. 600 cc ve üzeri ne olduğunu bilmediğim yaşlı motor alacağıma 250 cc sıfır alma mantığında oldum hep.
    1996 dan beri mz etz 251,350 lik java,yamaha ybr 250,ybr125,cbf 150,honda cg 125,cb100 ,titan,gs500,mondial,ramzey,arora,en son sym wolf kullandım,hayatım boyunca kullandığım motorlar arasında arora mondial berbattı en memnun kaldığım motor sym idi. Ve sıfır almıştım sıfır sorun,en az maliyetle 3 yıl kullandım. şimdi japon sever arkadşlara sorsam kullanmadan görmeden inazuma varken sym wolfmu alınır derler.Alınıyor malesef,inazumanın 2. el fiyatı 12 binlira,1 kuruş aşağı kimse vermez.Vermezse vermesin öbür tarfta aynı kalitede aynı işi yapan menşei tayvan olduğu için daha ucuzu var. Bu işler boyle malesef,sizde daha fazla yormayın kendinizi,motoru alan arkadaşlara bi hayırlı olsunuda çok görmeyin.Kullanıp denesinler tecrübelerini bizimle paylaşıp yol göstersinler . iyimi kötümü ortaya çıkar zaten.
    abeciMotoru ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Drayke gönlünü bu motora kaptırdığın için u dönüşü yapmışsın ben hayırlı olsun dedim kimi arkadaşlara ama hiç hayırlı olmuyor malasef sıkıntılı motorda senin motorada taksınlar yamuk gidon sürekli fren yaoan fren sonra yaz buraya şu oldu bu oldu şimdiden sorunlar baş gösteriyor zaten dilediğini al ama iyi bir motor al ikinci el motordan bahsediyorsun sıfır değil yok elden japon alacağıma sıfır çinli alırım emin ol o çinli daha çok sorun çıkarır benden söylemesi al buraya yazmaya yüzün olacakmı.İkinci el japon alıyorsun bilmem kaç model kim bilir kaç kişi kullandı neler yaşadı o motor sonra sanki elden sağlam çinli almış çok memenun kalmış gigbi yazıyorsun dostum sen iyi değilsin biraz düşün bu motoru almadan önce bir kaç gün ama kesinlikle al .

Motosikleti
    ER6N
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drayke gönlünü bu motora kaptırdığın için u dönüşü yapmışsın ben hayırlı olsun dedim kimi arkadaşlara ama hiç hayırlı olmuyor malasef sıkıntılı motorda senin motorada taksınlar yamuk gidon sürekli fren yaoan fren sonra yaz buraya şu oldu bu oldu şimdiden sorunlar baş gösteriyor zaten dilediğini al ama iyi bir motor al ikinci el motordan bahsediyorsun sıfır değil yok elden japon alacağıma sıfır çinli alırım emin ol o çinli daha çok sorun çıkarır benden söylemesi al buraya yazmaya yüzün olacakmı.İkinci el japon alıyorsun bilmem kaç model kim bilir kaç kişi kullandı neler yaşadı o motor sonra sanki elden sağlam çinli almış çok memenun kalmış gigbi yazıyorsun dostum sen iyi değilsin biraz düşün bu motoru almadan önce bir kaç gün ama kesinlikle al .
    :D :D :D
    Gönlümü falan kaptırmış değilim,sadece yaklaşımınız hoş değil,nakliye esnasında düşmüş olabilir,iterken cekerken zorlamış olabilirler,kalite kontrolün gözünden kaçacağını sanmıyorum.neticede motorların coğu kutular içinde demonte olarak geliyor. Burada satıcı tarafından montajlanıyor onların bir hatası olabilir. Gidon yamuk geldi fren pedalı eğikmiş diye fabrikayı yada markayı hemen karalama kampanyasına dönüştürmek yanlış bence. en bilindik markalarda bile bu tur seyler olabilmekte. Kalite ve memnuniyete gelince;buradakilerin çoğu acemi yeni yetme motorcu diyelim,yıllarını-gönlünü motora vermiş işi bilen kişiler bir test etsin yada edelim sonuca oyle varalım bence .Kim olursa olsun siz yada başkası alma dediniz diye bir modeli almama gibi bir düşünceye girmem,kendim zaten neyin ne halt olduğunu çok iyi biliyorum,test ederim incelerim onayımdan gecerse karar veririm alırım yada almam.Kusra bakmayın ama kararı verecek olanda kullanacak olanda parayı verecek olanda benim,benim yerime siz ödeme yapmayacağınız içinde fikriniz kendize kalsın teşekkür ederim sonuç; .araştırma aşamasındayım.Beğenirsem alırım,bir kaç kriterim var onları karşılıyorsa tabiki. Aynı şekilde mondialin getirdiği rx3 üde beğenmiştim lakin test edince gördümki kalıp var sıfat yok :D inşallah tnt de öyle bir durum yaşamam.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    sabahtan sorunlarımı hallettim. gidon yamuk değildi dediğim gibi. gidonu tutan yükselticinin civatasını biraz daha sıkınca düzeldi. altını çiziyorum. vida gevşek değildi. diğeri kadar sıkılmamıştı . birde gidon tam ortalanmamış. fren pedalınıda çekerek düzelttik. 10 dk. da oldu bitti. semsa ya gittim (bursa) . çok memnun kaldım. gayet ilgililer. sunduğum çözümleri hiç terslemeden, burun kıvırmadan dinlediler. ortak bir çözüm yolu ile sorunu hallettik. ruhsat işinide hallettim. öncelikle gitmeden sigorta yaptırdım. 127 lira çıktı (32 yaş) trafiktede sadece ruhsat masrafım oldu. 178,5 lira tutuyor 2 sayfa ruhsat. 300 gibi bir rakam yani. istanbulda sigorta dahil 650 lira istemişler arkadaşımdan. sigorta hariç 350 demişlerdi. her türlü kardayım.
    kullanım detayları:
    - gidon turu biraz daha geniş olabilirmiş sanki. bir tık ama. "kamyon mübarek, dönmüyor" tarzında bi durum yok.
    - vites geçişleri şıkır şıkır. nokta şüphe bırakmadan geçiyor. sert değil. kemikli değil. geçtiğini hissedicek kadar kemikli diyeyim. müthiş

- vites oranları sanki birbirine yakın gibi geldi. mühendisler hesaplamışlardır herhalde. ama az daha açsalarmış aralarını daha iyi olurmuş gibi. aynı şekilde arka dişlide 600lük 1000lik gibi büyük. az daha ufaltılıp son hız ve dişlilerin yakın oranları bertaraf edebilir.
    - benim biraz fren çalışıp tnt ye alışmam gerek.
    - oturma pozisyonu çok rahat, sele rahat. uzun yol yapılınca yeniden değerlendirilir.
    - dengesi gayet iyi. sıkışık trafikte aralardan geçiş, durma noktasında ayakları yere koymadan denge gayet başarılı.
    - sesi çok iyi . tarif ederken, dinlerken insanın ağzına yavşamış bir gülümseme oturuveriyor. mest ediyor.
    - farımı ayarlatmayı unuttum. az aşağıyı gösteriyor.
    - süspansiyonları çoook iyi. iyiden kasıt konforlu. virajda nasıl olucak bakalım.
    Drayke, Salih_T ve Samimi 46 bunu beğendiler.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ake' nin problemleri belli ki montajın aceleye getirilmesinden oluşmuş, motosikletin kalitesiyle alakası yok
    cüssesi ve ağırlığına nazaran müthiş kıvrak/ dengeli bir motor yapmışlar
    akan trafikte kral sizsiniz hissi veriyor, sıkıştırmadığım halde çok bmw tokatladım, üzdüm vatandaşları
    ancak sıkışık trafiği sevmiyor bu motor ya da ben bu motorla sevmiyorum
    10 yıllık motorcuyum, çekirdekten motorcularla aşık atamam ancak çok motor gördüm, az da olsa bir çoğunu sürdüm
    onların da görenleri/ binenleri bayılıyor motora
    geçen bizim eski ustaya sürdürdüm, tek beğenmediği tur açısının küçük olmasıydı mesela
    aşinalığım sebebiyle bu konuda hiç yabancılık çekmiyorum lakin
    Drayke ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ake' nin problemleri belli ki montajın aceleye getirilmesinden oluşmuş, motosikletin kalitesiyle alakası yok
    cüssesi ve ağırlığına nazaran müthiş kıvrak/ dengeli bir motor yapmışlar
    akan trafikte kral sizsiniz hissi veriyor, sıkıştırmadığım halde çok bmw tokatladım, üzdüm vatandaşları
    ancak sıkışık trafiği sevmiyor bu motor ya da ben bu motorla sevmiyorum
    10 yıllık motorcuyum, çekirdekten motorcularla aşık atamam ancak çok motor gördüm, az da olsa bir çoğunu sürdüm
    onların da görenleri/ binenleri bayılıyor motora
    geçen bizim eski ustaya sürdürdüm, tek beğenmediği tur açısının küçük olmasıydı mesela
    aşinalığım sebebiyle bu konuda hiç yabancılık çekmiyorum lakin
    Yeni nesil naked motorlarda malesef tur açısı dar. Benim motorda da gidon açısı aynı şekilde.
    Samimi 46 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni nesil naked motorlarda malesef tur açısı dar. Benim motorda da gidon açısı aynı şekilde.
    Aynen dost...Bendeki Ktm Duke 200'ün de tur açısı dar-kafaya takmamak gerek...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    MZ 251, Kawasaki ER6n, Benelli TNT 250
    Selamlar arkadaşlar pazar günü koruma takozu taktırdım, gayet güzel oldu. artık düşmelerde yatmalarda kafam rahat. görünüş açısından da oldukça güzel durdu, motosikletin bir parçası gibi oldu. fotoğraf çekemedim ama en kısa zamanda eklerim. Piyasa da bulunan universal koruma takozları rahatlıkla oluyor. merak eden arkadaşlar için ben istanbulda bahçelievlerde fatih kılıçlı da taktırdım.
    Samimi 46 bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Ozelden banada yazdı ama aldi cevabini boşver artık bende takmiyorum
    ake ve Samimi 46 bunu beğendiler.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Topuzların fotoğrafını merakla bekliyorum. Demir yaptırmayı düşünüyordum ama fikrim değişebilir.

Motosikleti
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topuzların fotoğrafını merakla bekliyorum. Demir yaptırmayı düşünüyordum ama fikrim değişebilir.
    Demir işine gireceksen bence orjinali var ise ya onu al yada ona birebir yaptır. Allah göstermesin kaza durumunda demir sizi zora da sokabilir. Orjinal aksesuarlarda onun hesabını iyi yapıyorlar ancak usta işinde öyle bir durum olmuyor maalesef...

Motosikleti
    Yok
    Herkese Merhaba motorun üzerinde standart gelen lastikleri neler ve servis fiyatları nasıldır,yedek parça fiyatları nasıl yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)