Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Aynı şeyleri papağan gibi tekrarlayıp duruyor iki mesajindan biri yok servis yok yedek parca yok çinli. Tamam diyoruz anladik boyle sıkıntıları var bizde farkindayiz sende farkındasın biz aldik yada almayi düşünüyoruz sen alma ve artik rahat birak diyoruz ama hala ayni şeyleri yazip duruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anlarim eleştire bilirsin belki haklisinda ama ninja isimli arkadaşın son iki sayfadır değilde sayfanın basından itibaren yazdiklarini bir oku istersen. Millete gına geldi artık..
    Bilmiyorum orasını. Açıkçası 37 sayfayı okumaya niyetim de yok (: Ama dediğim gibi karşı düşünceler her zaman için iyidir. Konuşmalar kişiselleşmediği sürece her zaman için daha iyiye taşır. Benim 35 senede gördüğüm bu. Ha sıkıldığımız noktada okumama gibi bir özgürlüğümüz de var bu arada (:
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Muhammet kimseye açıklama yapmana gerek yok gına gelme durumu şudur sende bu motor vardır veya yoktur ben bu motorun iyi olmadığını sıkıntı çıkaracağını en baştan beri savundum yalan dolan yapmadım benim demek istediklerimi çok iyi anlayan arkadaşlarımda var.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhammet kimseye açıklama yapmana gerek yok gına gelme durumu şudur sende bu motor vardır veya yoktur ben bu motorun iyi olmadığını sıkıntı çıkaracağını en baştan beri savundum yalan dolan yapmadım benim demek istediklerimi çok iyi anlayan arkadaşlarımda var.
    Tamam sana ve o arkadaşlarına mutluluklar dilerim. Bu motora sahip değilim ama olmayı çok isterim. Hem daha fazla yazıp bu topigi kirletmek istemiyorum. Herkese iyi geceler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Farkındasın ama bu senin ne kadar bilincsiz olduğunu gösteriyor bazı şeyleri anlamak istemiyorsunuz ters düşüncelere sahipsiniz herneyse alın madem çünkü ayın 20 sine dörtgün kaldı fiyat eski fiayata dönebilir ve herşey tersine döner sen bile buraya yazarken çekinirsin iki günde yücelttiniz motoru zamana bırakmadınız gidon yamuk fren pedalı sıkıntılı motor alınmaz motor sizin olsun diye, şimdi ben nasıl inanayım bu kullanıcıya.

lianus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Yedek parçaları, aksesuarları gümrükte bekliyormuş, arkadaş yazmış önceki mesajlarda.
    Önceden bunu tartışırken, şimdi montaj hatasına sıra geldi.
    Hani yedek parça - aksesuar yoktu, bu motor hiç satmayacaktı?
    Arkadaş yazmış işte, stoklar bitmiş, Şubat 2016 da gelecekmiş yeni parti.
    Hep çamur hep çamur.
    Bunları geçelim artık, bu motoru tanımak, sürekli öğrenmek istiyorum da kullanıcılar deneyimlerini paylaşsın ama başka şeylerle uğraşmaktan sıra gelmiyor.
    Eksileri tabi ki yazılacak anlatılacak da bir yere kadar artık..

Fırsat varken bir soru sorayım.
    Benzin uyarısı yanınca, motorun kaç km. menzili kalıyor bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Motosikleti
    Superduke
    Farkındasın ama bu senin ne kadar bilincsiz olduğunu gösteriyor bazı şeyleri anlamak istemiyorsunuz ters düşüncelere sahipsiniz herneyse alın madem çünkü ayın 20 sine dörtgün kaldı fiyat eski fiayata dönebilir ve herşey tersine döner sen bile buraya yazarken çekinirsin iki günde yücelttiniz motoru zamana bırakmadınız gidon yamuk fren pedalı sıkıntılı motor alınmaz motor sizin olsun diye, şimdi ben nasıl inanayım bu kullanıcıya.
    Ben az daha disimi sıktım az daha koydum ve YBR ile başladım motora. Aynı fiyata daha şekilli daha güçlü motosiklette alabilirdim ama şekle değil kaliteye yürüdüm. Ve benellide Yamaha kadar kaliteli bunu yakından görüp incelediğimde net şekilde gördüm. Bilincsiz filan değilim ama sen onyargilisin artik insanlara ve bana ithanmlarda bulunmayi kes.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon yamuk değil. Montajı yamuk. Düzelteyim. Yanlış anlaşılma olmasın.
    Feribota kadar sürerek getiren eleman sağ yatırmış yada sağ tarafını gemide sürtmüş olmasın,çünkü fn pedalında sanki düşme/sürtme izi var gibi...Olabilir mi acaba???...
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lianus sıra nereye gelecekti hataları söylüyoruz işte gümrükte niye bekliyor madem var gelsin bi zahmet gümrükte kaç ay bekleyecekmiş acaba millet sıraya girmiş benelli benelli diye bağırıyor şubatı mı bekleyecekler almak isteyenler tam bir fiyasko motor ellerinde yok bahaneler arkasına sığınıyorlar bunu çok iyi anlıyoruz işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

ybr alman çok mantıklı muhammet ybrye laf yok zaten ama yamahayla kıyas yapma benelliyi yamaha herzman üstündür.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben az daha disimi sıktım az daha koydum ve YBR ile başladım motora. Aynı fiyata daha şekilli daha güçlü motosiklette alabilirdim ama şekle değil kaliteye yürüdüm. Ve benellide Yamaha kadar kaliteli bunu yakından görüp incelediğimde net şekilde gördüm. Bilincsiz filan değilim ama sen onyargilisin artik insanlara ve bana ithanmlarda bulunmayi kes.
    Youtube'de Cagerontwowheels motorvlogger var-kendisi Portekizli ve bir Yamaha XJ6F Diversion(eskiden NC700X'i vardı),eşinde de KTM RC125 var...Bunları neden mi anlatıyorum; en sevdiğim/beyendiğim Motosiklet test uzmanı ve geçen haftalarda bir Benelli tnt300 test etti ve övgüyle söz etti (rengi koyu yeşil-TR'de yok)...Bu vatandaşın testleri AEA'dan daha detaylı ve herif gerçekten objektif ve motor konusunda bilgili...Testin sonunda beklemediği kadar İYİ çıktığını ve çok beyendiğini belirtiyor Portekizli amcam....Saygılar.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Yedek parçaları aksesuarı bekliyor gümrükte, evrakları çıkar, distribütör teslim alır.
    Ne var bunda? Çoğu ithalatçı beklemiyor mu? Sadece Benelliye özgü değil ki bu.

Bende koruma takozu bekliyorum, çıksın gümrükten dağıtılsın servise bayiye alırım. Beklerim.
    Bu motoru kullananlar sıkıldı forumdan, adamlar bir şey yazmaya çekinir oldular. Ben de dahilim buna.
    1.000km. bakımında neler yapılıyor daha onu bile öğrenemedik.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'de Cagerontwowheels motorvlogger var-kendisi Portekizli ve bir Yamaha XJ6F Diversion(eskiden NC700X'i vardı),eşinde de KTM RC125 var...Bunları neden mi anlatıyorum; en sevdiğim/beyendiğim Motosiklet test uzmanı ve geçen haftalarda bir Benelli tnt300 test etti ve övgüyle söz etti (rengi koyu yeşil-TR'de yok)...Bu vatandaşın testleri AEA'dan daha detaylı ve herif gerçekten objektif ve motor konusunda bilgili...Testin sonunda beklemediği kadar İYİ çıktığını ve çok beyendiğini belirtiyor Portekizli amcam....Saygılar.
    Ver elini öpim usta denecek adam o zmn Bende ileride xj6 sahibi olmak istiyorum ve benelliyide bu yüzden çok sevdim çünkü bana onu andiriyor sesi duruşu kalıbı..

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Dostum,ozellikle dostum yaziyorum. 2 tekere gonul vermis bunu kendine hayat felsefesi edinmia herkes fikri zikri inanci ne olursa olsun benim dostumdur. Oncelikle sizde ne var onu sorabilirmiyim.
    Marka degerinden dolayi turkiyede satis rekorlari kiran,2.eli sifir fiyatina satilan kalite abidesi diye anlatilip 600 cc kadar yakit tuketimi ve isletme gideri olan inazuma nin sasesinde ne yaziyor hic gordunmu. Kocaman (madein china).Inazuma kotu bir motor degil,tasarimi berbat,birqz obez,biraz fazla yakit tuketimi haricinde kaliteli ve konforlu bir makina,ama o para o motora haramdir be kardesim,15 bin kusur olmus fiyati. Piyasada tek olmasi sana bana yaramiyor urericinin kesesine yariyor.Alternatiflerin ve rekabetin olmasi musteri icin iyidir,herkesin 15 binlira butcesi olmayabilir. Mesela piyasaya ilk girdiginde sym wolf icin pulsar icin soylenmedik sey birakmadi marka takintisi olan arkadaslarimiz,tutmaz dediler itin gtne soktular ama bugun o modellerin geldigi noktaya baktigimizda harika isler yapiyorlar.wolf sinifinin en az yakit sarfiyatina sahip performans canavari kalitesi kanitlanmis bir tayvan mali,pulsar yaygin servis agi,ucuz yedek parca ve 15 binliraya 250 lik motor alamayan motor sevdalisi kardeslerimiz rahatca alip kulpanabiloyor. Bunlar cok.guzel gelismeler. Alisalim lutfen bunlara,piyasa artik 4 buyugun degil,onarda cinde uretiliyor,digerleride. Tecrube,arge,muhendislik artik payalasilan birsey,markalar birbirleriyle temas halinde. Biri birine tasarim yapar,digeri uretim,bir digeri parca tedarik eder. Orjianl japon kavrami 20 yil onceydi boyle birsey bugun kalmadi. Yani uzun lafin kisasi Bugun kuresel devlerin hemen hemen hepsi,hammadde,enerji,iscilik,vergi gibi uretim maliyetlerinin dunyada en ucuz oldugu cinde fabrika.kuruyor yada cindeki halihazirdaki fabrikalara kendi muhendislik tasarimlarini urettiriyor.
    mozgur bunu beğendi.

Motosikleti
    Superduke
    Alıntı lianus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçaları aksesuarı bekliyor gümrükte, evrakları çıkar, distribütör teslim alır.
    Ne var bunda? Çoğu ithalatçı beklemiyor mu? Sadece Benelliye özgü değil ki bu.

Bende koruma takozu bekliyorum, çıksın gümrükten dağıtılsın servise bayiye alırım. Beklerim.
    Bu motoru kullananlar sıkıldı forumdan, adamlar bir şey yazmaya çekinir oldular. Ben de dahilim buna.
    1.000km. bakımında neler yapılıyor daha onu bile öğrenemedik.
    Kusura bakmayın bende tartışmaya dahil oldum. Anlatmak istedim bazılarına bu sayfanın bize değil asıl sahiplerine ait olduğunu ama olmadı. Daha fazla dahil olmayacağım tartışmalara. Bu motora sahip olan veya olmayı düşünen herkesten özür dilerim

Motosikleti
    ER6N
    Kullanici arkadaslarimizn enerjilerini ve motivasyonlarini bos gerzekliklere cevap yetistirmek icin degil bu motorun daha iyi ifade edilil tanitilmasi icin yapilmasini saglanmasi lazim. Bakimlari,kac lt yag koyulur,yakit sarfiyat bilgileri,resimli gorsel bakim paylasimlari,yag,hava filtresi neye benziyor,neresinde,kac binde bir yag degisimi var,sesi nasil motorun,yefek parcalar bakim grubu sarf malzemeleri ne zaman gelecek,topcase demiri,orta sehpasi orjinal olarak mevcutmu tr ye gelcekmi. Vesaire bunlarla aydinlatin bizleri,takipte olanlara fayda verecek seyler bunlardir haricindeki yersiz polemiklerin bizlere zerre faydasi yoktur.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight 4 125
    Bu motoru almadan önce üye değilken forumu hep takip ederdim, izlerdim, aynı duruma geri döneyim bari.
    Ha bir kullanıcı deneyimlerini paylaşırsa okurum bir şeyler sorar paylaşırım tabi de kim bilir ne zaman yazacak...

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Ben motoru cumartesi aldim. Alirken de sordum motor koruma takozu var mi ? Yan sanayi geldi var dedi. Mototasda var , benelli olarak ise aksesuarlarin gecen hafta gumruge geldigini telefon acarak ogrendiler yanimda plaka zaten 2-3 gunde cikacak o sirada takoz gelir oyle teslim edilecek.

2016 ya ithalat olacak olmasi anormal degil ? Buyrun yamaha neden r25 getirmiyor ? Getirse satar satmaz mi ? Honda hala cbr cekiyor ve satiyor ? Ne anormal yazilar var ? Para benim zarar etmeyi de goze almisim daha benim neyimi uyarmaya calisiyorsunuz ?

250cc bandinda tum motorlar gereksiz pahali ulkede
    2 silindirli 250cc secenegi 3 tane deydi 4 oldu
    - inazuma 15.000 e dayandi fiyat
    - r25 14.750 ama motor yok
    - benelli
    Ve yeni gelen
    Mondial touring ki 10.500 e super fiyat ve 3 canta dahil ?

Cin uretimi bende istemem ama sartlarima bu uydu 12.500 tl 9 taksit vade farksiz !!!! Bence artik kullanicilarin yasadiklari yazilmali bu basliga herkesin de herkese fikrine tasarrufuna saygi gostermeli.

Çin derken Apple da ; IBM de , samsung da vs cinde uretiliyor bir dunya urunleri sorun ?
    Drayke ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ER6N
    Acilen bir tnt test etmem lazim,15 gundur motorsuzum oynatmaya az kaldi. Dl650 den vazgectim,fren yok vallahi,fren olmayan motoru neden yapmislar anlamis degilim. Onadar para vercez mtor dedigin zink diye durmasi lazim
    Acilen bir tnt gormem ve test etmem lazim,omu bumu sumu kafayi yiyecegim yoksa

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Alıntı Bosix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru cumartesi aldim. Alirken de sordum motor koruma takozu var mi ? Yan sanayi geldi var dedi. Mototasda var , benelli olarak ise aksesuarlarin gecen hafta gumruge geldigini telefon acarak ogrendiler yanimda plaka zaten 2-3 gunde cikacak o sirada takoz gelir oyle teslim edilecek.

2016 ya ithalat olacak olmasi anormal degil ? Buyrun yamaha neden r25 getirmiyor ? Getirse satar satmaz mi ? Honda hala cbr cekiyor ve satiyor ? Ne anormal yazilar var ? Para benim zarar etmeyi de goze almisim daha benim neyimi uyarmaya calisiyorsunuz ?

250cc bandinda tum motorlar gereksiz pahali ulkede
    2 silindirli 250cc secenegi 3 tane deydi 4 oldu
    - inazuma 15.000 e dayandi fiyat
    - r25 14.750 ama motor yok
    - benelli
    Ve yeni gelen
    Mondial touring ki 10.500 e super fiyat ve 3 canta dahil ?

Cin uretimi bende istemem ama sartlarima bu uydu 12.500 tl 9 taksit vade farksiz !!!! Bence artik kullanicilarin yasadiklari yazilmali bu basliga herkesin de herkese fikrine tasarrufuna saygi gostermeli.

Çin derken Apple da ; IBM de , samsung da vs cinde uretiliyor bir dunya urunleri sorun ?
    Tnt nin performans degerlerini bir goreyim,mondialin touringini soyleyecegim sana 5 bine onun kasasini versinler ben baska motor eklerim ona

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Merak etmeyin sizle uğraşacak boş vaktim yok benim

Sabah sabah beni yardın kardeş, Allah ta seni güldürsün
    ake bunu beğendi.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    ninja h2 özeldende taciz ediyor. burası yetmedi. kendi yazdığım cevabı bulsam diyaloğu paylaşıcam ama bulamadım. ama bi konuda haklıydı. bidaha cevap vermicem diyip diyip cevap verdim. enerjimizi kullanıcı ve almayı düşünen arkadaşlar için harcasak daha iyi olacak. vakti olmayan insancığın konudaki herkesten çok mesajı var aq. nasıl iş anlamadım. ne yaman bi çelişkidir. itin götüne sokulduğun ve beğenmediğin bi konuda en fazla yazan sensin. kendi adıma o "şeye" karşı son satırımdır. sizlere karşıma hakkım yok ama sallamazsak belki! oda yılar.
    Salih_T ve Drayke bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)