Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldım (kırmızı)
    nasipse ilerleyen günlerde kullanıcı olarak yorumlayacam
    Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanmak nasip olsun. paylaşımları bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hepinizden Allah razı olsun, darısı başınıza
    henüz uzun süreli kullanamadım, ilerleyene günlerde detaylı anlatırım inşAllah
    bir risk aldık ancak bu konuda yapacak çok şey yok
    akıllı ağzım gözüm diyene kadar, deli çocuğunu everirmiş
    şimdilik izlenimlerim:
    güçlü fakat uysal, bir hyosung ataklığı yok. karakteri böyle
    ağır fakat dengeli
    frenler güzel, lastiklerin kavramasını henüz kritik test edemedim ama ilk intibam iyi
    7-8 binden sonra ayaklığa biraz titreşim veriyor lakin gidonda öyle bir his yok
    şürüşü keyifli
    çok detay var, araba gibi, hepsini öğrenemedim henüz, çok ta hoşlanmıyorum bu durumdan

çok önemi yok ama albenisi çok yüksek, canlı görenler resimlerine göre çok daha fazla beğendiler

acelem yok diyenler biraz daha beklesin, bi 2000 km yaptıktan sonra her şeyiyle anlatırım inşAllah
    bu arada tnt 25 in hindistanda video incelemesi yayınlandı 1 hafta önce, piyasaya sürülüyor galiba

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldım (kırmızı)
    nasipse ilerleyen günlerde kullanıcı olarak yorumlayacam
    Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Hayırlı uğurlu ossun. Allah c.c. kaza bela vermesin.

Senin yorumlarını da heyecanla bekliyoruz.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Sevili AKE kardeşim, insan, şu alemin en mümtaz ve biricik varlığı iken aynı zamanda bütün varlığa da bir nevi konutandır. Yani hayvanlar da insanın bu komutanlığından etkilenir ve esinlenirler. Dolayısıyla sen komutanlığı elden bırakma ! Diğer bir mevzu da, şu ki, o birisi iyice inandım ki, başka bir markanın adına Benelli'yi kötülemek ve karalamak suretiyle dikkatlerden düşürme amaçlı bu formda bulunmaktadır. Zira insan beğenmediği bir yerde niçin zaman geçirir ki? Kendisine motor konusundaki cahilliği çeşitli defalar ortaya konulduğu (bkz. çeşitli "ayns" anekdotları..) ve bu yönde o kadar şey söylendiği ve motorla ilgili iki marka ismini söylemekten öte bir bilgisinin de bulunmadığı ortaya çıkarıldığı halde, kendince anlamsız bir takım kelimeleri ardı arkasına ve uydu uymadı demeden birleştirip durmaktan niçin bir an bile geri durmaz ki? Tabi diğer bir markadan kendisine burada bulunması yönünde bir görev verilmediyse...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Hadi bakalım, merakla bekliyoruz sevgili ayns kardeşim, Allah kaza bela vermesin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Sevgili Blackeagletr ! doğru dürüst Türkçe konuşamayan ve yazamayanlara "hocam" sıfatını vermek haksızlık olmuyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

OOO, Maşallah, hayırlı uğurlu olsun inşaallah kardeşim. Allah kazadan esirgesin. Zevk ve neşe içinde süresin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Doğru söylüyorsun da..O kadar şey söyledin. Adam bana mısın demiyor. Hala burada laf yetiştiriyor. Acaba gizli bir Benelli hayranı mıdır nedir?
    ake ve Seko bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Samimi 46 senin samimiyetine inanmıyorum bunu bil ben hiçbir markanın görevlisi veya çalışanı değilim motorla ilgili konuşulacak birşeyler bulamayıp insanları kişiklerine laf edip art niyetli olmayın motor hakkında konuşun insanlar hakkında değil aynısı pulsar forumundada yapılmıştı motorlarını çok iyi olduğunu söylüyorlardı ama sonradan motorların sorunlarını yazıp bizim motorlarda sorun yok demeye devam ettiler bir orayada girip bakın burasıda aynı orası gibi olur.

ayns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha mt07
    Bugun uzun bir sürüşün ardından keyifli zaman geçirdik video çekimleri taptım tam istediğim gibi olmasada güzel oldu nete ekliyeceğim birde motor ağır ağır dedik ama bajajı ve xmaxı rahatlıkla geçebildim ;-)
    Yakıt videoyada çektim 170 km 35 tl yakıt aldım inş videoda daha detaylı görürsünüz

Fakat hep gazlayarak gittim
    kara_kule bunu beğendi.

Sahib olanlara hayr'lar dilerim, kazasız belasız kullanın.

300cc var yok, efenim yuurtta sadece 2 adet var fıdık fıstk , şu durumu biri tam olarak açıklayabilirmi acaba?

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı ayns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun uzun bir sürüşün ardından keyifli zaman geçirdik video çekimleri taptım tam istediğim gibi olmasada güzel oldu nete ekliyeceğim birde motor ağır ağır dedik ama bajajı ve xmaxı rahatlıkla geçebildim ;-)
    Yakıt videoyada çektim 170 km 35 tl yakıt aldım inş videoda daha detaylı görürsünüz

Fakat hep gazlayarak gittim
    yanılmıyosam sürüşe baya kalabalık gittiniz,diğer motorlarla kıyaslama yaparsan bizi daha iyi aydınlatmış olursun herkes senin yazacaklarını bekliyo

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı kara_kule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanılmıyosam sürüşe baya kalabalık gittiniz,diğer motorlarla kıyaslama yaparsan bizi daha iyi aydınlatmış olursun herkes senin yazacaklarını bekliyo
    Aynen öyle karşılaştırmalı yorumun çok önemli.bu arada Ankara'daki bayiye geçen ay gitmiştim 2 tane tnt 250 vardı bugün uğradım hepsini satmışlar.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahib olanlara hayr'lar dilerim, kazasız belasız kullanın.

300cc var yok, efenim yuurtta sadece 2 adet var fıdık fıstk , şu durumu biri tam olarak açıklayabilirmi acaba?
    Evet fuardaki 2 adet 300 cc idi bir taneside foruma giriyora arada fakat motor 250 cc şu anda bayilerde satılanı

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayns ,
    TNT 250 nin ,uzun yolda stabil gidebildiği hızı kaç km oldu ?

Bu gün kuba motordan bir yetkili ile konuştum .Bizim forum sitesini çok yakından takip ettiklerini ,Otuz kadar kullanıcı ile anket yaptıklarını şu anda olumsuz geri dönüş almadıklarını,her kuba bayisine benelli servisliği verilmeyeceğini,yedek parça da sorun olmayacağı gibi konularda görüş bildirdi. Açıkçası bende çok yakından takip ediyorum. hafta içi aksilik olmaz ise Tuzla Üçerler motorda bir tane eyaz renk kalmış onu inelemeye gideceğim.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ake, sailor33, fedos ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ayns bu benellinin fiyatı şuan için sana göre çok iyidi deme forumda bak bakalım 2006 yılı motorsiklet fiyatlarına bakalım senin benelli ucuzmuşmu hani bir arkadaş demiştiki 7 bin liraya sen beyaz eşya bayilerindeki markasız motorlara bak sen demişti ama oda baksın fiyatlara ne kadarmış ozamanlar markalı motorları tamam şimdi bütün motorlar pahalı gereksiz fiyatlar ama bir çinli motoru da 12 bin etmez bir bakın fiyatlara nerden nereye gelmiş ama bu fiyatların buraya gelmesi bizi sorumluluğumuz ama biz sorumsuz tüketiciyiz nasıl olsa fiyat farketmez biz hertürlü fiyattan alırız bu motorları ne olcakki deme paramız cebimizde kallmasın zengin edin firmaları artık başka söze gerek yok takipteyim .Ben fiyatları eleştiriyorum aslında sadece benelliyi değil öyle olsa alırdım inazumayı bu kadar basit.

Motosikleti
    yamaha mt07
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayns ,
    TNT 250 nin ,uzun yolda stabil gidebildiği hızı kaç km oldu ?

Bu gün kuba motordan bir yetkili ile konuştum .Bizim forum sitesini çok yakından takip ettiklerini ,Otuz kadar kullanıcı ile anket yaptıklarını şu anda olumsuz geri dönüş almadıklarını,her kuba bayisine benelli servisliği verilmeyeceğini,yedek parça da sorun olmayacağı gibi konularda görüş bildirdi. Açıkçası bende çok yakından takip ediyorum. hafta içi aksilik olmaz ise Tuzla Üçerler motorda bir tane eyaz renk kalmış onu inelemeye gideceğim.
    motor 120 km rahatlıkla her türlü koşulda gidebilir

ayrıca ninja sen ne anlatıyon alma arkadaşım alma yaw

tüm forum bu motoru vallahi billahi tallahi satın aldığım için çok memnunum bugun uzun bir yol yaptım her km sinden keyif aldım

sen k.....ınıda yırtsan ninja ben verdiğim paranın karşılığını aldım zoruna gitmesin sen buraya bir daha girme

inazuma al

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Bu akşam ilk defa gördüm bu motoru. Alanının olduğunu bilmiyordum fakat uzun lafın kısası; o nasıl bir motordur yav nasıl bir sestir tahrik edici acayip bir sesi vardı zaten kendimi kaptırdım. Orijinal egzozu bu kadar güzel bir 250cc bir R25 bir de bu diyebilirim. Selam bile veremeden arkadaşlar binip gittiler. Belki görürler bu yazımı 22 plakaydı, ybr li bir arkadaş daha vardı yanlarında. Selam olsun o üç arkadaşa.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam ilk defa gördüm bu motoru. Alanının olduğunu bilmiyordum fakat uzun lafın kısası; o nasıl bir motordur yav nasıl bir sestir tahrik edici acayip bir sesi vardı zaten kendimi kaptırdım. Orijinal egzozu bu kadar güzel bir 250cc bir R25 bir de bu diyebilirim. Selam bile veremeden arkadaşlar binip gittiler. Belki görürler bu yazımı 22 plakaydı, ybr li bir arkadaş daha vardı yanlarında. Selam olsun o üç arkadaşa.
    ne güzel anlatmışsın yahu. motor işi gönül işidir demiştim. tamda bunu tarif ediyordum ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nerde herkes yok kaybolmuş bu insanlar gelinde tnt 250 yi eğriye doğru anlatın dinliyelim.

Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    Biriniz su motoru kotuleyin arkadas. Millet tatmin olsun. Olmuyor ama boyle. Cık cık cık.

Bide tnt250 ye daha totosu degmeden hatta dunya gozuyle gormeden bu paralar bu motora verilmez diyen inazuma fetişi arkadaslari iceri sokmayin demedimmi ben size.
    kara_kule bunu beğendi.

kara_kule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde herkes yok kaybolmuş bu insanlar gelinde tnt 250 yi eğriye doğru anlatın dinliyelim.
    kardeşim senin acil olarak pisikolojik tedaviye ihtiyacın var. gelmişsin şu makinayı enine boyuna tartışalım diyosun,yukarıdaki sayfalarda nasıl olsa cin malı kötü makina o para etmez diyerek bok atıyosun,nası bi hastasın daha çözemedim

Motosikleti
    yamaha mt07
    video yüklemek kolay olmuyor biraz zamanı alıcak

ben samimiyetle söylüyorum iyisi kötüsünü ama sen inanmıyorsun napacaz şimdi

videoda görüceksiniz xmax ı da bajajıda nasıl getçiğimi

motorun gaz tepsiki ağır gidiyor hissettirsede aslında okadarda ağır değil çünkü

motor 12 bin devire kadar çıkıyor

motor soğukken vibrasyon daha hiisediliyor ısınınca çok çok az vibrasyon kalıyor

benim motordan ayaklıkların önde olması hariç hiç problemim olmadı

gruptaki tüm arkadaşlarım motoru kullandı ve yemin olsun herkez şunu dedi benellinin konfor ve kalitesi harbiden çok güzel dediler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)