Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darkled adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhabalar,
    sanırım forumun en sorunlu uyesi benim. sorunum:
    motosiklet yolda giderken;
    fı yanıp stop ediyor. debriyaja basıp tekrar bıraktığımda çalışıyor.
    yada,
    debriyaja basınca stop ediyor ama sürekli gaz verirsem stop etmiyor. 2 ustada bişey yok bidaha olursa tekrar gel dedi. sizlerden de fikir almak istedim. Belki aynı problemi yaşayan olmuştur. Hoşçakalın.
    Önce debriyaj müşürünü kontrol edin derim. Sorun yaratabilecek diğer yer ise yazılım. Ecu'ya diagnostik ile bağlanıp, önce sıfırlanıp sonra güncel yazılımın yüklenmesi sorununuzu çözecektir yüksek ihtimal ile.
    kdiner bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

@YasinC,
    Çok teşekkür ederim size. Müşüre baktırayım. Sorun diğer bahsettiğiniz yazılım işindeyse vay halime buralarda

arkadaşlar selam. motoru her çalıştırdığımda saat 00:00'dan başlıyor ve sıcaklık göstergesi hep 0 gösteriyor. ama nadir de olsa bazen bunlar olmuyor. fikri olan var mı?

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı darkled adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın arkadaşlarım biriniz resimdeki parçayı çıkarmam için gereken malzemeyi nereden alabileceğimi söyleyebilirmi?
    Samsun'da bulamadım. Benelli bayisinde bile yok:(

https://i.hizliresim.com/lqJGdl.jpg

torch allen diye geçer ama o kadar büyüğünü bulabilir misiniz bilemem, olur da bulamazsanız oraya uygun bir standart civatanın başını oturtup açabilirsiniz. tabi civatanın diğer kısmını da çift somunla kilitleyip uygun anahtarla açabilirsiniz. dikkatlice bakarsanız orası tıpkı bir yıldız anahtarın ağzı gibi
    kdiner bunu beğendi.

Alıntı fleXin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam. motoru her çalıştırdığımda saat 00:00'dan başlıyor ve sıcaklık göstergesi hep 0 gösteriyor. ama nadir de olsa bazen bunlar olmuyor. fikri olan var mı?
    Akü çalıştırmadığınız günler fazla zayıflıyor olabilir. Saatin sıfırlandığı günler kolay çalışıyor mu?

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü çalıştırmadığınız günler fazla zayıflıyor olabilir. Saatin sıfırlandığı günler kolay çalışıyor mu?
    hocam valla akü ile alakalı olduğunu sanmıyorum, çünkü çalışırken gayet güzel çalışıyor, şimdiye dek bununla alakalı bir problemim olmadı.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı fleXin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam valla akü ile alakalı olduğunu sanmıyorum, çünkü çalışırken gayet güzel çalışıyor, şimdiye dek bununla alakalı bir problemim olmadı.
    Saatin pili ölmüştür. oksit yaptıysa gitmiştir.

Sayın cihangir151,
    okadar büyüğünü 3lü set olarak 1 yerde buldum 400 liraya yakın para istediler. 6gen allen ile hallettik. Çok teşekkür ederim
    cihangir151 bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    ötv indirimi bitmeden scooter a geçmek için satıyorum beyler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9691151/detay/

Motosikleti
    N/A
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ötv indirimi bitmeden scooter a geçmek için satıyorum beyler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9691151/detay/
    Benelli kan kaybedecek desenize scooter olarak tercihiniz nedir? iyi satışlar
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı gurhank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli kan kaybedecek desenize scooter olarak tercihiniz nedir? iyi satışlar
    Eşimde motora başlamak istiyor eğitim alsa da Leoncino gibi bir motoru sürmesi zor. Hiç trafik tecrübeside yok. O yüzden yeni Forza ya bakıyorum. Hem onun hem benim sürebileceğimiz hemde uzun yolda üzmeyecek bir motor.

Motosikleti
    N/A
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimde motora başlamak istiyor eğitim alsa da Leoncino gibi bir motoru sürmesi zor. Hiç trafik tecrübeside yok. O yüzden yeni Forza ya bakıyorum. Hem onun hem benim sürebileceğimiz hemde uzun yolda üzmeyecek bir motor.
    haklısınız, umarım sizin için güzel bir tercih olur. iyi günlerde kullanın
    oialdemir bunu beğendi.

Arkadaşlar selamlar. Foruma yeni katıldım.

İstanbul ve çevresinde orijinal egzoz arıyorum, 2 el, çıkma. Nereden bulabilirim? Ya da bulabilir miyim.

En Hızlı Benelli TNT250 İncelemesi // Powerboost Yazılımlı TNT250

Motorumun Powerboost yazılımlı halini inceledim sizde linke tıklayıp videoyu izleyebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=Ur2Rdo0BYHY&t=126s

Herkese iyi akşamlar. Benelli tnt250 hep cordial lastiklerle piyasaya sürüldü dimi. Hiç fabrika çıkış pirelli olarak çıkarılmdi bir arkadas 2016 ve sonrası pirelli Angel ile geldi diyorda kesin bildiği almak istedim

2019 yani bu sene 249 S adıyla satılanlar pirelli ile geliyor.
    2017-2018 modelleri gelmedi zaten.

Motosikleti
    mt-07 abs
    Herkese iyi geceler. Denizli de bu motoru kullanan arkadas var mi biraz sohbet etsek. Motoru asiri merak ediyorum burdaki butun sayfalari okudum. Gelecek sezona tnt ile girmek istiyorum acikcasi

acestor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    reklamlar...
    Bir kaç ay sonrası için ciddi olarak alıcı gözüyle baktığım motor. Her şeyiyle beğendim. Çift disk ön, çelik fren hortumu, sele rahatlığı, ağırlığı (dezavantaj gibi gözükse de, uzun yolda çok sallama yapmaması hoş) ve tabii hepinizin bildiği gibi o tatlı sesi. Sorum şu ki, kullanıcıları olarak şu alette şu problem var, şansına kalmış vs. gibi bir durum söz konusu mu acaba? Örneğin ns200'lerde yanılmıyorsam 1-2 kronik sorun vardı, şansa bağlı olarak boy gösteren. Bunun haricinde yurt dışında orijinal lastik ebatları 160/70 arka, 120/70 ön olarak okudum. Tr'deki modeller için ise 140 gördüm hep, bu konuda bi fikir alayım dedim. Motoru alırsam 160/70 ve 120/70 lastikler nasıl olur?

Bunlara ek olarak, bu motoru düşünüyorsan bak şunu, bunu göz önünde bulundur diyeceğiniz bir şeyler var mıdır?
    Marazx bunu beğendi.
    "People willing to trade their freedom for temporary security deserve neither and will lose both." Benjamin Franklin

Motosikleti
    motorum yok ama kaskım var
    selam arkadaşlar. konuyu bir canlandırmak istedim. korona günlerinden sonra ben de aranıza gireceğim TNT 250 ile.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Slm arkadaşlar kardeşimin tnt 250si 2 haftadır bende benim motorum ise tvs apache)
    Size bi kaç şey soracam bu tnt 250 nin debriyajı niye bukadar ser bileğim kas yaptı,
    Vitesi hangi devirde olursa olsun vites değiştirildiğinde çattt diye odun kırar gibi ses geliyor normal mi bunlar sizdede öyle mi yani?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)