Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende olacaktı bakıp size döneyim.
    Dişli var bir tane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

YasinC yukarıda videonuzu gördüm 170 leri görüyor bende tnt250 sahibi olmak istiyorum sanırım normalde o hızları görmüyor 42 dişli yaptıktan sonramı oldu yoksa başka değişiklikler var mı

Alıntı ahmettfaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YasinC yukarıda videonuzu gördüm 170 leri görüyor bende tnt250 sahibi olmak istiyorum sanırım normalde o hızları görmüyor 42 dişli yaptıktan sonramı oldu yoksa başka değişiklikler var mı
    Sade 42 dişli ile 172 görülebiliyor. Bende ekstra olarak yazılım var.

170leri goruyorda kalkista hantallasiyormu peki

Alıntı Hanan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170leri goruyorda kalkista hantallasiyormu peki
    Sadece dişli küçültmek ile evet kalkış yavaşlıyor. 0-100 süresi sürücü agirligina göre 0.5-1 sn kadar artıyor.

Bence tnt disli buyutmek lazim sehir icinde biniyorsan cunku kalkista baya agirmis sanirsam

Alıntı Hanan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tnt disli buyutmek lazim sehir icinde biniyorsan cunku kalkista baya agirmis sanirsam
    Ağır diyenler tek silindirli motordan geçenler. Düşük hacimde çift silindirli motor hali ile tork ve beygir gücü yüksek devirlerde geliyor.

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Merhabalar bende tnt250 aldim bugün koruma takozu uzun varsa ve radyodtor koruma varmı buna uygun 5000 bakim maliyeti nedir ne tutar fiyat olarak

cok uzun zamandir forumu takip etmiyordum. o yuzden neler kacirdim kim bilir.girdigim donemlerde yazdigim yorumlarim okunabiliyor mu bilmiyorum ama hep olumlu seyler yazdim. sifir aldigim tnt250 ime buyuk bir askla ve heycanla biniyordum hala da oyle biniyorum ama bu sefer kotu seyler yazicam. yazicam cunku boynumun borcu soz verdim hem italyaya hem is ahlakindan yoksunlara...
    sehir ici olsun sehir disi olsun hatta yurtdisi olsun tam 30000km dir benellimle geziyorum. italyada benelli servisine girme ve motoru orda bakima sokma sansi elde etmis biri olarak gecen ay maltepedeki MOTO GALERI denen yerin servisine motoru birakma hatasina dustum. tek tek size basimdan gecenleri anlatip zaten bildiginiz klasik is ahlakindan ve teknik bilgiden yoksun usta olamamis cirakliktan bozma insan hikayesi okutmak istemiyorum. cok sevdigim motorumun icine edip tam 1 ay dan fazla sure beni beklettikleri icin kendilerine her gun ama her gun yatip kalkip kendileri gibi adamlarla ugrasmak zorunda kalsinlar diye dua ediyorum. artik isim duaya kalmis durumda zira ben o adamlarin anlayacagi dilden pek anlamam. ama bir kez de burdan soyluyorum size y benelli gibi bir canavari kullanan siz degerli dostlar uzak durun ordan. ve burdan son kez yaziyorum ki umarim okuyabilirler bunu orda ki muhattap oldugum kisiler umarim kendiniz gibi adamlarla karsilasirsiniz...

Arkadaşlar pulsar ns200 kullanıcısıyım. Bşr kaç ay sonra değiştirmeyi düşünüyorum. Düşündüğüm motor da tnt250. Bayiisinde tnt nin çift silindirli tnt250 si var euro 4 stardandında. Ne diyorsunuz pulsarın üzerinde 5-6 bin lira verip İtalyan almaya değer mi? Ya da tavsiyelere de açığım. Limitin 7 bin civarı. (Pulsarın üzerine)

dusunmeden al. iki arkadasim pulsardan kurtulup benelliye gectiler ve hayat kaliteeri artti

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Alıntı R_Sevmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar pulsar ns200 kullanıcısıyım. Bşr kaç ay sonra değiştirmeyi düşünüyorum. Düşündüğüm motor da tnt250. Bayiisinde tnt nin çift silindirli tnt250 si var euro 4 stardandında. Ne diyorsunuz pulsarın üzerinde 5-6 bin lira verip İtalyan almaya değer mi? Ya da tavsiyelere de açığım. Limitin 7 bin civarı. (Pulsarın üzerine)
    tnt 250 nin euro4 versiyonu gelmedi Türkiye ye, tek silindirli olan olmasın o BN251 yazar yanında

Alıntı NeDemekŞakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt 250 nin euro4 versiyonu gelmedi Türkiye ye, tek silindirli olan olmasın o BN251 yazar yanında
    Yanlış bilmiyorsam 1-2 tane getirdiler. BN302R ile birlikte geldi sanırım yada bir tanesi satılan bn302r bir tanesi bn302 olabilir.

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Yaw arkadaşlar biri yardim etsin radyatör sıvısını degistirecem nasil yapacam bi bilen eden yokmu

Motosikleti
    mondial mct 250
    Bu temizlik
    https://i.hizliresim.com/PD5y7d.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:52 ----------

Bu da duvar kağıdı modu
    https://i.hizliresim.com/lZkMQg.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:53 ----------

Burası satış formu değil ama motorum askerlik nedeniyle satıştadır fiyat 15.000₺ istiyorum arkadaşlar ciddi alıcılara araç başında pazarlık olur detaylı bilgi için whatsappdan ulaşabilirsiniz
    05459791967

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Kac binde motor kac model ?

Alıntı mehmetGHOST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar biri yardim etsin radyatör sıvısını degistirecem nasil yapacam bi bilen eden yokmu
    Bildiğim kadarıyla radyatörün altındaki hortumlardan birini söküyorlar.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Kardesim senin motorunda tahliye yeri neresi bilmiyorum ama en kotu ihtimal arkadasin dedigi gidi borunun birini gevseltip radyator kapagi acikken icindeki suyu bosaltip borunun kelepcesini guzelce siktiktan sonra yeni siviyi radyatorden koy. Dolunca motoru calisir radyator kapagi acik vaziyette hararetin yükselmesini bekle. Termostat acar. Su eksilir eksildikce de tamamlayip kapagini kapa.

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Tesekkurler radyötör işini hallettik.Motorumda stop etme sorunu başladı çözümü nedir. Yoktu böyle bi sorun ilk çalıştırmada ısıtıyorum motoru tam kalkacam devir düşüyor stop ediyor.

Tesekkurler radyötör işini hallettik.Motorumda stop etme sorunu başladı çözümü nedir. Yoktu böyle bi sorun ilk çalıştırmada ısıtıyorum motoru tam kalkacam devir düşüyor stop ediyor.
    Servise gidip yazılımı kontrol ettirin. Olmadı bir sıfırlama gibi bir işlem yapılıyor. İlk satın aldığımda yaşamıştım yazılım ile düzeldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)