Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BENELLİ TNT 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılım güncellemesini yaptırdın mı? Yaptırmadıysan büyük ihtimalle ondandır. Servise götür bir kontrollerini yapsınlar.
    Akünün vidası gevşemiş ordaki vida kızarmış allahtan erken fark ettik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorun garanti süresi bitmiş ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorum ancak ücret alırlar mı bu işlemden?

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servisteki vatandaşa bağlı almaya bilir. İsterse 3-5 bir şey verirsiniz.

Arkadaşlar hepinize merhaba.Uzun zamandır forumu takip ederek benelli hakkında oldukça fazla bilgi edindim ve en sonunda bende bir benelli sahibi olmaya karar verdim.Ama malesef tnt 250 bulamıyorum.Fethiye'de oturuyorum. Çevremde bulunan bayilerde varmıdır acaba duyan,bilen varsa bana bilgi verirse sevinirim. Veya uzak bayilerden nakliye usulü ile de.olabilir. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Motosikleti
    PULSAR NS150
    abiler bana bi yardım edin bi kaç sorum olucak 2. el yeni aldım motoru özelden yada burdan cevaplayabilirseniz sevinirim
    Yağ filtresi servislerde ne kadar?
    yağ kapasitesi ne kadar
    amörtisör ayarı nasıl yapılıyor bi üstte ayar yeri bide altta bi zımbırtı var nasıl ayar yapılıyor
    4000 bakımına servsiler ne kadar ücret alıyor ve neleri değiştiriyor.

şimdiden teşekkür ederim

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Benelli, TNT250 de indirim yapmış.

Olmayan motorda indirim kolay tabii.

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli, TNT250 de indirim yapmış.

Olmayan motorda indirim kolay tabii.
    İndirim bu sene Şubat'ın sonu gibi başladı. Nisan ayının sonu yada Mayıs ayında motor bitti. En son bir tane İzmir'de kalmış sanırım oda geçtiğimiz haftalarda satıldı.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Sitede fiyat 13,923.

Bu eski indirim miydi?

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitede fiyat 13,923.

Bu eski indirim miydi?
    sene başında yapılan indirim o

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Pardon..!!

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    selamlar istanbulda satılık var mı

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Arkadaşlar yeni motor alacağım 1 aya kadar benelli tnt250 tavsiye edermisiniz inazuma cbr250 benelli üçünün arasında kaldım yardımcı olun bi el atın şu karmaşa fikirlerden kurtulayım

Motosikleti
    Pulsar NS200 ABS-TNT250-MT25
    Alıntı mehmetGHOST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni motor alacağım 1 aya kadar benelli tnt250 tavsiye edermisiniz inazuma cbr250 benelli üçünün arasında kaldım yardımcı olun bi el atın şu karmaşa fikirlerden kurtulayım
    sorduğun soruya cevap: tavsiye ederim.

Ne beklediğine bağlı inazuma ve tnt250, cbr gibi hızlı ve atik motorlar değil. Zaten naked motorlar ancak inazuma biraz daha commuter havasında denebilir. Konfor ön planda bir motor.
    Tnt250 inazuma kadar olmasa da rahattır. İnazuma dan daha atik ve performanslıdır. Bu ikisi ışıktan ışığa kalkış yapayım motoru değildir. Cbr hafifliği ile daha atik. Ancak sonuçta bunların 3'ü de 250cc

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne beklediğine bağlı inazuma ve tnt250, cbr gibi hızlı ve atik motorlar değil. Zaten naked motorlar ancak inazuma biraz daha commuter havasında denebilir. Konfor ön planda bir motor.
    Tnt250 inazuma kadar olmasa da rahattır. İnazuma dan daha atik ve performanslıdır. Bu ikisi ışıktan ışığa kalkış yapayım motoru değildir. Cbr hafifliği ile daha atik. Ancak sonuçta bunların 3'ü de 250cc
    tnt250 yi videolardan gördüğüm kadarıyla vites aralıkları geniş, bu yüzden atak değil ama uzun yolda cbr den daha rahat olabileceğini düşünüyorum ben...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt250 yi videolardan gördüğüm kadarıyla vites aralıkları geniş, bu yüzden atak değil ama uzun yolda cbr den daha rahat olabileceğini düşünüyorum ben...
    Çok daha rahat.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Teşekkürler beklentim atak hız vs. Degil uzun yolda olsun şehir içi olsun beni uzmesin yeter aman yolda kalır mıyım bugün yine bi arza verirmi servisle akraba olurmuyum vs sorunlar çıkmasın yeter bakımları zamanında yapılır adetimdir aksatmam yeterki çeşitli kronik sorunlar yaratıp uzmesin

Teşekkürler beklentim atak hız vs. Degil uzun yolda olsun şehir içi olsun beni uzmesin yeter aman yolda kalır mıyım bugün yine bi arza verirmi servisle akraba olurmuyum vs sorunlar çıkmasın yeter bakımları zamanında yapılır adetimdir aksatmam yeterki çeşitli kronik sorunlar yaratıp uzmesin
    tnt250'nin kronik sorunu yok. TNT25 ile çok karıştırılıyor onların bir seride sargı problemi vardı. Bu 3 motordan hangisini alırsanız alın lastik masrafınız var unutmayın.

Motosikleti
    Mondial 150MG
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tnt250'nin kronik sorunu yok. TNT25 ile çok karıştırılıyor onların bir seride sargı problemi vardı. Bu 3 motordan hangisini alırsanız alın lastik masrafınız var unutmayın.
    Evet lastik param hazır rosso 2 alacağım motor konusunda kararsızdım ama buradan aldıgım cevaplar doğrultusunda benelli tnt250 alacağım gibi gözüküyor Teşekkürler bilgi için tekeriniz düz bassın
    ...garip... bunu beğendi.

Evet lastik param hazır rosso 2 alacağım motor konusunda kararsızdım ama buradan aldıgım cevaplar doğrultusunda benelli tnt250 alacağım gibi gözüküyor Teşekkürler bilgi için tekeriniz düz bassın
    Rahatlık konfor arıyorsan cbr'ı ele. İnazuma yada tnt250 bak. Tnt250 alırken de 120/70 17 160/60 17 al lastik takımını sakın 140 alma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)