Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Alıntı sezgin35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu uzun kısa far meselesi biraz uzadı. Ama henüz istediğim cevabı alamadım. Naşka marka motosiklet değil de tnt 250 sahibi bir arkadaş yazabilir mi
    Saygısızlığın lüzumu yok, teşekkür etmeyi öğrenmelisin. gelen bilgi işini çözmese bile!

"Teşekkürler ama bu konuda senin motorundaki arızayla benimki arasında benzerlik yok sanırım.Tnt 250 lerde uzunları yakınca kısalarda yanıyor mu diye merak ediyorum..."
    Gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı sezgin35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. Ama fren kolu olmadan motosikleti servise götürme imkanım yoktu. Nakliyeyle götürmek zaten dünya para tutar. Ama fren maneti çok basit takılabiliyor.Ayrıca taktıktan sonra servis kontrol etti.Yine de uyarınız için teşekkürler. Dikkate alıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Bu uzun kısa far meselesi biraz uzadı. Ama henüz istediğim cevabı alamadım. Naşka marka motosiklet değil de tnt 250 sahibi bir arkadaş yazabilir mi. Uzun far açınca uzun kısa her iki ampul de aynı anda yanıyor mu yoksa biri sönüyor digerimi yanıyor. Eger her ikisi de yanıyorsa benim motosiklette arıza var demektir.
    Servisin bilgisi olunca problem olmaz. Far meselesi ile ilgili tnt 250 kullanıcısı bi arkadaş var ona sorayım fark etmiş mi böyle bir öğrenip dönerim sana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

TNT 250 kullanıcısı bi arkadaş söyledi ikisi bi arada yanmıyor birini yakınca diğer söner yha uzun yha kısa yani bi arıza söz konusu değilmiş.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Uzun ve kısa far aynı anda yanmaz çünkü akünün gücü 12v ve birkaç amper her ampül'de 12v yakar 2 far biranda yanarsa amper düşüklüğünde akü erken ölür uzun ömürlü olması için tüm motor ve otolarda bu sistem böyledir. Tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    uzun zamandir tnt 250 bakıyordum joymaxle takasa girerek sonunda kavuştum
    herkeze kazasız belasız sürüşler

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/2jo4ZA.jpg
    Hayırlı olsun. Hangi motor ile takas ettiniz ?

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    teşekkürler sym joymax 250i vardı bende 2014 model onu verip tnt 250 aldım

sym joymax 250i vardı bende 2014 model onu verip tnt 250 aldım
    Kullanıcısı neden sattı bi arıza falan yok inşallah. Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    teşekkürler şimdilik bi arızası yok 1 hafta oldu alalı fatih hüner motordan aldım alım satım yapıyorlardı takasa girdim normalde joymaxi satıp sıfır almayı düşünüyordum nasip böyleymiş motor 2600 km de 2016 model sıfır a yakın

teşekkürler şimdilik bi arızası yok 1 hafta oldu alalı fatih hüner motordan aldım alım satım yapıyorlardı takasa girdim normalde joymaxi satıp sıfır almayı düşünüyordum nasip böyleymiş motor 2600 km de 2016 model sıfır a yakın
    Zaten bir kaç aydır piyasada olan bir model 2.el alınanlarda sıfır sayılır

Motosikleti
    -
    Satış sonrası batırmış. Yakıt gayet iyiymiş.

Alıntı ykpkdg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış sonrası batırmış. Yakıt gayet iyiymiş.
    Satış sonrası batırmış derken neyi kast ettin anlamadım

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Arkadaşlar geçen 20-30 km hzıla giderken arka lastik kısmından ses geldi durup baktığımızda diskin orada dört adet civata var biri sallanıyor gevşemiş nasıl olur sıfır motorda böyle bir hata aklım almıyor sıktık yerine taktık bir baktık km sıfırlandı hiç haraket yok muhtemelen gevşeyen civata hız göstergesi sensörüne zarar vermiş garanti kapsamında değiştiricem ilk fırsatta. Yeni alacaklar mutlak bu ve benzeri noktalara mutlaka kontrol etsinler bence.

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Selam arkadaşlar tnt 25 kullanıcısıyım bizim grupta soruma cevap çıkmadı şansımı burda denemek istedim. Motorun frenleri zayıfladı balata istiyor siz servisten mi temin ettiniz kendiniz mi aldınız ,ne tercih ettiniz , fiyat marka bilgisi verebilir misiniz ? şimdiden teşekkürler.

Alıntı kırmızıtnt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen 20-30 km hzıla giderken arka lastik kısmından ses geldi durup baktığımızda diskin orada dört adet civata var biri sallanıyor gevşemiş nasıl olur sıfır motorda böyle bir hata aklım almıyor sıktık yerine taktık bir baktık km sıfırlandı hiç haraket yok muhtemelen gevşeyen civata hız göstergesi sensörüne zarar vermiş garanti kapsamında değiştiricem ilk fırsatta. Yeni alacaklar mutlak bu ve benzeri noktalara mutlaka kontrol etsinler bence.
    Fabrika çıkışında hata olmuş olabilir sen kaç km yol yaptın motorlar test edildikten sonra gönderiliyor belli bi süre sallandıktan sonra gevşemiş olabilir. Geçmiş olsun.

Hayırlı olsun kardeş sele üstündeki kask çok güzel yeşil rnek tnt 25'e çok iyi gider :D Tekrar hayırlı olsun. Tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    300-400 km oldu henüz, hız göstergesi baştan beri normal değildi tahminimce baştanda bir geveşeklik söz konusu. Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fabrika çıkışında hata olmuş olabilir sen kaç km yol yaptın motorlar test edildikten sonra gönderiliyor belli bi süre sallandıktan sonra gevşemiş olabilir. Geçmiş olsun.
    300-400 km oldu henüz, hız göstergesi baştan beri normal değildi tahminimce baştanda bir geveşeklik söz konusu. Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş sele üstündeki kask çok güzel yeşil rnek tnt 25'e çok iyi gider :D Tekrar hayırlı olsun. Tekeriniz düz bassın
    sağolasın kardeşim turuncu olan kask benim diğeri arkadaşımın sağol seninde tekerin düz bassın

Hayırlı olsun. Sıfır sayılır motor zaten en azından rodaj sürecinden kurtuldun rahat rahat kullanıyorsun. Tekerin düz bassın.
    Ekarahan bunu beğendi.

Hayırlı olsun kardeş egzosun üstündeki etiket mi yoksa gerçekten akropovic egzos mu takılmış Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    benelli tnt 250
    arkadaşlar benimde tnt 250 motorum var. daha seri olması için ne yapabilirim ? beyin ayarlarıyla oynamak mümkünmü ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)