Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kuba Trendy 50 (yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tamamen size özel tasarlanmış ve tüm isteklerinizi yerine getirecek bir scooter arıyorsanız Trendy modeli tam size göre! Modern tasarımı, sadeliği ve şık duruşuyla her kullanıcının beğeneceği bir model olan Trendy, düşük yakıt tüketimi ve kaliteli donanımıyla hayallerinizin de ötesinde…

Model hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik özellikleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kubamotor.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Admin galiba Kuba'dan para aldı tüm modelleri bi anda forumda yayınladılar.

50cc olarak kisbee haricinde sevimli gözüken ikinci motor. Bakalım fiyat ne olacak ikinci motor olarak düşünebilir şehir içi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dun gördüm ben bunu, çok sevimli bir model.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Çok beğendim bu aleti, görünüşü gayet oturaklı 50 cc'ye göre. Özellikle farını çok beğendim. Revival'ı yakışıklı buluyorum ama bu görsel olarak daha gösterişli gibi. Tek sıkıntısı ön freninde kampana oluşu. Arka fren kampana, ön disk fren Revival'da, ciddi anlamda kampana zayıf. Tabii ön frende olunca nasıl bir tepki olur denemek lazım. Bir de yakıt tankı 5L, gerçi bu aletler ortalama 100 km'de 2.5 yakıyor. Bu da 200 km mesafe demek ki gayet yeterli. İş/ev git gel yaparak haftada bir depo iş görür mesela benim için.
    Özellikle kırmızısı çok asil gözüküyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    HERŞEY GÜZelde arkadaşlar 50 cc bu motorlar kışın zor çalışıyor mondial den biliyorum elektrik ateşleem gibisi yok

@ewo fiyatı belli zaten görselde'de yazıyor web sayfalarında da 3956 TL bayide bir miktar indirim yaparlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim bu aleti, görünüşü gayet oturaklı 50 cc'ye göre. Özellikle farını çok beğendim. Revival'ı yakışıklı buluyorum ama bu görsel olarak daha gösterişli gibi. Tek sıkıntısı ön freninde kampana oluşu. Arka fren kampana, ön disk fren Revival'da, ciddi anlamda kampana zayıf. Tabii ön frende olunca nasıl bir tepki olur denemek lazım. Bir de yakıt tankı 5L, gerçi bu aletler ortalama 100 km'de 2.5 yakıyor. Bu da 200 km mesafe demek ki gayet yeterli. İş/ev git gel yaparak haftada bir depo iş görür mesela benim için.
    Özellikle kırmızısı çok asil gözüküyor.
    Parça kalitesi olarak nasıldı revival ile kıyasladığın zaman ? Kampana olması sıkıntı yaratmaz 50 cc motosikletin yapacağı hız bellidir kısa mesafelerde yeterli gelecektir bence.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Modeli satın alan var mı ?

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ewo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50cc olarak kisbee haricinde sevimli gözüken ikinci motor. Bakalım fiyat ne olacak ikinci motor olarak düşünebilir şehir içi.
    Fiyatı 4000 TL kisbee ile %25 bir fark var kisbee'ye göre daha bir tatlı duruyor. Parça kalitesi iyise fiyatı çok değil ama dandik parça kullanılmış ise 4.000 çok para

Bayide inceledim parça kalitesi başarılı kırmızı rengi ise yakından çok daha tatlı görünüyor özellikle bayan sürücüler için düşünülmüş olabilir.
    Buda benden size bir hediye olsun

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Motosiklet yokuş aşşağı inerken hızı artıyor ve tam o anda farklı kamera açısına geçiyorlar 45 km/h sınırını korumaya çalışıyor gibiler

Daha önce Kisbee ile kıyaslama yapmıştım fiyatından dolayı parça kalitesi ile ilgili dün bayide inceleme fırsatı buldum 4.000 TL kesinlikle çok değil. HP olarak 3.62 olması şehir içinde düşük cc scooter için kesinlikle yavaş kalmayacaktır.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayide inceledim parça kalitesi başarılı kırmızı rengi ise yakından çok daha tatlı görünüyor özellikle bayan sürücüler için düşünülmüş olabilir.
    Buda benden size bir hediye olsun

https://www.youtube.com/watch?v=XH_om93bKmU
    50 cc'ler arasında en tatlı olanı plastik kalitesi gayet kaliteli video'da yokuş çıktığı yer var bayan olduğu için biraz hafif kalır rampalarda kullanan var mı?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla bende yollarda görmeye başladım renk renk tek sıkıntı bence tek kişilik selesi olması.antalya gibi yokuş olmayan yerlerde 2kişiyi çekeceğine inanıyorum.sele 2 kişilik olsa 2.motor olarak alırdım valla.tabi önce kullanıcıların yorumları şikayetlerini okuduktan sonra

Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende yollarda görmeye başladım renk renk tek sıkıntı bence tek kişilik selesi olması.antalya gibi yokuş olmayan yerlerde 2kişiyi çekeceğine inanıyorum.sele 2 kişilik olsa 2.motor olarak alırdım valla.tabi önce kullanıcıların yorumları şikayetlerini okuduktan sonra
    Fuarda bir erkek ile bayan aynı anda bindi normal duruyordu ama iki erkek binerse ne olur bilemem arka sırt dayama sökülürse kısa mesafelerde 2 erkek bile binebilir.

Sele boyutu tüm Ege 50 modeline göre biraz daha kısa kalıyor ama normal boyutlarda 2 insan binebilir

50 cc ile kimse uzun yol yapmayı düşünmüyordur her halde kısa mesafelerde de zaten 2 kişi binmesi rahatsızlık vermez

tanjuzafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hala düşünüyor.
    Kendi reklam filmi yerine gerçek kullanıcı testi daha tarafsız olurdu.
    Kullanıcı varsa lütfen yorum alalım. Özellikle tüketim ve kampana ön fren açısından.

Evet beyler herkese iyi akşamlar. Bu modelin kırmızısını aldım şubat ayında. Şuanda motor 1400 km oldu. İlk bakımını yaptırdım. Boyum 1.80 kilom 100. Belki üstünde abes duruyor olabilirim ama ben Prensesimden çok memnunum. Kagithanede çalışıyorum. Hergun ise gidip geliyorum. Haftada en az 2 kere istanbul ici uzun yol yapip geziyorum. Yokuslarda tabiki tıkanacak. 50 cc sonuçta beklentiyi yüksek tutmamak lazım. Ama benim gibi 100 kilo adam varken bile bana mısın demiyo Maşallah. Frenler konusunda ikiside kampana ama arka biraz başarısız sanki. Ön frenide kesinlikle tek başına kullanmıyorum zaten ikisi birlikte frenler iyi iş çıkarıyor. Beşiktaş tünelde 80 gördüm. Bu motor diğer 50 ccler gibi kendini kesiciye sokmuyo. Gittiği kadar yüksek gidiyo ama genel olarak düz yolda 70 i geçmiyor. Benzin desen muhteşem. Koklamayı bırak benzini düşünerek çalışıyor sanki makine. Farlar çok iyi olmus. 2 tane mercek lens koymuşlar. Arkadaki çanta çok dikkat cekiyo. Trafikte 10 arabadan 2 si soruyo lastikmi o diye. Çanta demekten yoruldum artık yeter. Duyuyorlarsa beni sormayın artık lütfen! Garajda muhafaza edip cok iyi bakıyorum. Alan arkadaşlar olursa eğer kesinlikle pişman olmazlar. Benden bu kadar. Sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım. Herkese hayırlı geceler

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mtv yok
    Sigorta yok
    A2 ehliyet yok.

Yok artikkkk ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)