Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Alıntı Aspava38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda 10.000 km yi geçip sargı problemimi yaşamamış olan var mı? bu sorun tüm motorlarda olan kronik bir sorun mu ?
    10400 km deyim. Henüz problem yaşamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar aranızda 10.000 km yi geçip sargı problemimi yaşamamış olan var mı? bu sorun tüm motorlarda olan kronik bir sorun mu ?
    Forumda sargı problemini yaşayan kişi sayısı 10'u geçmez motor sahibi 100'den fazla öyle kronik bir arıza olarak görünmüyor. Tahminimce gelen bi seri öyle gelmiştir oda diğerlerin de çözülmüştür .

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Sargı problemi 3 sayfadır konuşulan bir arıza kronik olsaydı geçen yıldan bu yana bir çok kez konusu geçerdi ama ben hatırlamıyorum. Bir kaç kişinin azizliğine yada şanssızlığına denk gelen bir durum.

Arkadaşlar merhaba. Bir süredir dışarıdan bu konuyu takip ediyorum. Birkaç sorum vardı, yardımcı olursanız sevinirim.

Ankarada tek servisi var, aynı anda satıcı konumunda. Vento motors, o servisi kullanan var mı acaba. İlgili ve bilgililer mi bu motor üstünde. Çünkü yorumlar genelde istanbul vale motor üzerinden dönüyor.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı abrahamm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bir süredir dışarıdan bu konuyu takip ediyorum. Birkaç sorum vardı, yardımcı olursanız sevinirim.

Ankarada tek servisi var, aynı anda satıcı konumunda. Vento motors, o servisi kullanan var mı acaba. İlgili ve bilgililer mi bu motor üstünde. Çünkü yorumlar genelde istanbul vale motor üzerinden dönüyor.
    İstanbul Vale moto tek geçen servis Vento Motor bi bakıma bayiden ziyade distribütöre bağlı bi servis personelleri oradan gelmiş diye duydum. Ankara'da bayilik başkasındaydı zamanında onla yolları ayırıp kendi personellerine açtırdılar hatta konunun geçmiş sayfalarında Ankara'da nasıl bayi olmaz diye sitemler vardı. Bu yüzden kendileri açtılar.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

İkinci el olarak Ankara'da tek bir motor bile yok. Aslında almak istiyorum ama bu servisle çalışan 1-2 kişinin yorumları olsa daha iyi karar vereceğim.

Alfonse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tnt25 ile daha yeni tanıştım. Beğeniyorum. Honda cb125 ace min yanına kardeş alabilirim... Keşke biraz daha uygun olsa fiyatı.
    Araştırıyorum. Konuyu okuyorum. 2. sayfadayım...

Hepinize selamlar. Sorunsuz keyifli sürüşleriniz olsun...

Alfonse...

Alıntı Alfonse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt25 ile daha yeni tanıştım. Beğeniyorum. Honda cb125 ace min yanına kardeş alabilirim... Keşke biraz daha uygun olsa fiyatı.
    Araştırıyorum. Konuyu okuyorum. 2. sayfadayım...

Hepinize selamlar. Sorunsuz keyifli sürüşleriniz olsun...

Alfonse...
    Fiyatı emsallerine oranla yeterince uygun zaten tutulmasının sebepleri kısaca şunlar " fiyat, tasarım, egzoz sesi, parça kalitesi" bunlar artıları eksileri de var lastikleri değiştirmen lazım eğer hız yapacaksan.

@tmp teşekkür ederim...

Kilom var, birazda yaş. Fit denecek fiziğim yok yani, motosiklet konusunda her manada tecrübemde çok az.
    Bir kere tnt250 ve tnt25 denedim dururken. Hatırladığım kadarıyla tnt250' ye bacağımı kaldırıp binemedim. Ve tnt250 fiyatı 18bin küsürdü...

Benim Honda CB125 ACE sele yüksekliği 795mm yazıyor.
    TNT25 için sele yüksekliği 780mm. Oysaki, hatırladığım kadarıyla TNT25'e ACE' den daha zor oturmuştum. Acaba artçı selesi yüzünden miydi?

TNT250'yi ise fiyatı yüzünden hiç düşünmemiştim, ayrıca bacağımı öbür tarafa atamamıştım dahi. Ama onunda sele yüksekliği ACE ile aynı. 795mm. Acaba gene artçı selesi yüzünden mi sorun yaşadım, üzüldüm...

TNT250 nin fiyatı düştü. 13900 gibi. tnt25 ile arasında artık 8bin değil sadece 3000 fark var.
    Üzerine oturup kullanabileceğimden emin olsam TNT250 düşünürüm bu fiyata...

Anladığım kadarıyla sele yüksekliğini üzerinde kalınması için yazıyorlar. Ama inip binerken sorun olacak artçı selesini düşünmüyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:07 ----------

Bugün sabah bayiye gittim. Sağolsunlar çok ilgililer...
    1 adet tnt25 kalmış. Oda yeşil. Yeşili istemiyorum. Mayıs ayı içinde diğerleri gelecekmiş.
    tnt250 içinse bir şey söyleyemiyor ama yaz başı için kesin gibi konuştu.

Bi tnt250 sahibi vardı. Bakım için gelmiş. Tanıştık. Sağolsun denememe izin verdi 250 yi.
    İkisinede çok rahat olmasada, dikkatle güvenle biniş yapabiliyorum. Önceden denediğimde kıyafetim felan rahat değildi. Sorun yok yani.
    Mayıs ayında tnt25 ler gelene kadar vaktim var. O zamana kadar araştırmaya devam. Motorlar gelince 25 mi 250 mi karar veririm, koşullarımıda gözlemlerim.

Mantıklı rakamlara sıfıra yakın ikinci el bulursamda ilgilenirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

Tecrübeli bi arkadaşım bu makinanın bana çok küçük olduğunu söylüyor. Siz ne dersiniz. yakıştı mı? Siyah tercih edeceğim galiba...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:30 ----------

Bu arada;

Ankara' da Abdullah Bey; Vento Motors; Ustaları vs.

Süpperler... İlgileri ve sabırları için çok teşekkür ettiğimi burayada paylaşmak isterim...

Selamlar...
    ...garip... ve huduni bunu beğendiler.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    80'lerdeki fabrika patronları gibisin maşallah beyaz atkı kapalı mekandaki güneş gözlüğü iri yüzük sinsi gülüş baya karizma bir abi gibi durmuşsun.
    çok küçük kalmamış altında gönül neyi severse o gönlün güzelidir.
    pea ve Alfonse bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara Vento Motors gerçekten çok iyi Abdullah beyin diyaloğu, ilgisi çok iyi Ramazan'da gelip soruyor sorun var mı diye sağolsun.

En son kırmızı bir tane tnt250 vardı. Bence 250 liği kapın gitsin :D
    Alfonse bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı Alfonse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tmp teşekkür ederim...

Kilom var, birazda yaş. Fit denecek fiziğim yok yani, motosiklet konusunda her manada tecrübemde çok az.
    Bir kere tnt250 ve tnt25 denedim dururken. Hatırladığım kadarıyla tnt250' ye bacağımı kaldırıp binemedim. Ve tnt250 fiyatı 18bin küsürdü...

Benim Honda CB125 ACE sele yüksekliği 795mm yazıyor.
    TNT25 için sele yüksekliği 780mm. Oysaki, hatırladığım kadarıyla TNT25'e ACE' den daha zor oturmuştum. Acaba artçı selesi yüzünden miydi?

TNT250'yi ise fiyatı yüzünden hiç düşünmemiştim, ayrıca bacağımı öbür tarafa atamamıştım dahi. Ama onunda sele yüksekliği ACE ile aynı. 795mm. Acaba gene artçı selesi yüzünden mi sorun yaşadım, üzüldüm...

TNT250 nin fiyatı düştü. 13900 gibi. tnt25 ile arasında artık 8bin değil sadece 3000 fark var.
    Üzerine oturup kullanabileceğimden emin olsam TNT250 düşünürüm bu fiyata...

Anladığım kadarıyla sele yüksekliğini üzerinde kalınması için yazıyorlar. Ama inip binerken sorun olacak artçı selesini düşünmüyorlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:07 ----------

Bugün sabah bayiye gittim. Sağolsunlar çok ilgililer...
    1 adet tnt25 kalmış. Oda yeşil. Yeşili istemiyorum. Mayıs ayı içinde diğerleri gelecekmiş.
    tnt250 içinse bir şey söyleyemiyor ama yaz başı için kesin gibi konuştu.

Bi tnt250 sahibi vardı. Bakım için gelmiş. Tanıştık. Sağolsun denememe izin verdi 250 yi.
    İkisinede çok rahat olmasada, dikkatle güvenle biniş yapabiliyorum. Önceden denediğimde kıyafetim felan rahat değildi. Sorun yok yani.
    Mayıs ayında tnt25 ler gelene kadar vaktim var. O zamana kadar araştırmaya devam. Motorlar gelince 25 mi 250 mi karar veririm, koşullarımıda gözlemlerim.

Mantıklı rakamlara sıfıra yakın ikinci el bulursamda ilgilenirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:28 ----------

Tecrübeli bi arkadaşım bu makinanın bana çok küçük olduğunu söylüyor. Siz ne dersiniz. yakıştı mı? Siyah tercih edeceğim galiba...

http://i585.photobucket.com/albums/s...54.11%204.jpeg

http://i585.photobucket.com/albums/s...54.11%202.jpeg

http://i585.photobucket.com/albums/s...54.11%203.jpeg

http://i585.photobucket.com/albums/s...54.11%201.jpeg

http://i585.photobucket.com/albums/s...005.54.11.jpeg

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:30 ----------

Bu arada;

Ankara' da Abdullah Bey; Vento Motors; Ustaları vs.

Süpperler... İlgileri ve sabırları için çok teşekkür ettiğimi burayada paylaşmak isterim...

Selamlar...
    Öncelikle motor altınızda küçük kalmamış. Ben motor ebatlarına bakarken ayakların yere ne şekilde değdiğine bakarım. TNT25 bu bakımdan size tam uymuş. Kilonuzu sorun etmeyin zengin gösteriyorsunuz. :D Bir de beni görün motor üstünde, neredeyse dizlerim yere değecek. :DD

TNT25 ile TNT250 arasında bence iki önemli fark var. Ağırlık ve silindir sayısı (doğal olarak tork da). 250 ağır bir motor ve 25e göre şehir trafiğinde araç aralarındaki manevralar için daha hantal. Bu tabi benim görüşüm.
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Vento Motors gerçekten çok iyi Abdullah beyin diyaloğu, ilgisi çok iyi Ramazan'da gelip soruyor sorun var mı diye sağolsun.

En son kırmızı bir tane tnt250 vardı. Bence 250 liği kapın gitsin :D
    Evet... Bundan önce en son gittiğimde kırmızı 250 ve bu yeşil 25 vardı. Ama maalesef 250 satılmış. Yeşilide güzel ama istemiyorum. Beklicem, hayırlısı olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80'lerdeki fabrika patronları gibisin maşallah beyaz atkı kapalı mekandaki güneş gözlüğü iri yüzük sinsi gülüş baya karizma bir abi gibi durmuşsun.
    çok küçük kalmamış altında gönül neyi severse o gönlün güzelidir.

Çok teşekkür ederim... Yorumunuz çok kıyak gencim güzelim sevmek sevilmek benimde hakkım

Bunlarıda giyerim ;)

[IMG][/IMG][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı huduni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motor altınızda küçük kalmamış. Ben motor ebatlarına bakarken ayakların yere ne şekilde değdiğine bakarım. TNT25 bu bakımdan size tam uymuş. Kilonuzu sorun etmeyin zengin gösteriyorsunuz. :D Bir de beni görün motor üstünde, neredeyse dizlerim yere değecek. :DD

TNT25 ile TNT250 arasında bence iki önemli fark var. Ağırlık ve silindir sayısı (doğal olarak tork da). 250 ağır bir motor ve 25e göre şehir trafiğinde araç aralarındaki manevralar için daha hantal. Bu tabi benim görüşüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Teşekkür ederim... Seleye oturduğum ayaklarımın yere basmasında, notoru dengelemekte sorun yok gibi, dediğiniz gibi. Yanlız artçı selesi yüksekte olduğu için binerken ve inerken sorun yaşamaktan çekiniyordum. Çok rahat değil ama binmek inmekte halloluyor. Alışınca daha iyi olur galiba...
    YasinC bunu beğendi.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın üstadlar tam 12. ayımda, 4200 km' de sargı değiştirenler kervanına ben de katıldım. Adam gibi adam Mehmet Usta'ya Vale Moto'ya teşekkür ederim. Dün stop edince çalışmadı vurdurmayla da çalışmadı ,direk aradım. Normalde motoru götürüp bırakırsın parça sipariş edilir gelince takılır. Bir hafta on gün şimdi naapıcaz diye düşünürken Mehmet Usta ilk gelen TNT 25lerin bazılarında bu dert olabiliyor diye bi tane sargı kenara ayırmış. İş yerimin ordaki bir motorcuda gidip yarım saat aküyü şarj ettik sonra ön farı soketinden çıkarttık gaz kesmeden Bahçelievlere kadar götürdü beni. Sonra MeHmet Usta ile kahve eşliğinde sargı değişimi ve güzel muhabbeti. Sağolsun garantiden halletti herşeyi. Bu adam sevilmez mi yaw eline sağlık abicim )
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    oialdemir ve pea bunu beğendiler.

Aspava38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z250SL
    Bugün İzmir'de benelli bayilerinden birine gittim tnt25 için. 2017 motorlarin gelip gelmeyecegi belli değil dedi. Konuştuk biraz motor hakkında sonra dedim;
    - sargı sorunundan söz ediliyor
    - sargı mı o ne ?
    - stator!
    - olabilir nasılsa servisi garanti si var.
    - yolda kaldıktan sonra garantisi olsa ne olur.
    - 100 tane motor sattım böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    - elinde var mı motor
    -Var bı tane ahan şurada
    - fiyatı nedir?
    -12.800
    - sitede 10.800 yazıyor.
    - yazıyorlar bunun devlete ödediğimiz vergisi var osu var busu var 50 lira damga pulu var (hesap makinasıyla hesaplamalar 900 lira bı rakam) gördün mu abi işte. Bize yansıyor masraflar
    - onu merkezle cozeceksiniz sende bize yansitamazsin sitede 10.800 yazarken o fiyata ben almam kimse almaz.

Zaten hesap makinasını alıp hesap yapan esnaftan oldum olası kıl kaparım.

Sonra Arslan motora gittim bir de orayla göruseyim diye kapalıydi firmanın yeri değişmiş.
    pea bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Bugün İzmir'de benelli bayilerinden birine gittim tnt25 için. 2017 motorlarin gelip gelmeyecegi belli değil dedi. Konuştuk biraz motor hakkında sonra dedim;
    - sargı sorunundan söz ediliyor
    - sargı mı o ne ?
    - stator!
    - olabilir nasılsa servisi garanti si var.
    - yolda kaldıktan sonra garantisi olsa ne olur.
    - 100 tane motor sattım böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    - elinde var mı motor
    -Var bı tane ahan şurada
    - fiyatı nedir?
    -12.800
    - sitede 10.800 yazıyor.
    - yazıyorlar bunun devlete ödediğimiz vergisi var osu var busu var 50 lira damga pulu var (hesap makinasıyla hesaplamalar 900 lira bı rakam) gördün mu abi işte. Bize yansıyor masraflar
    - onu merkezle cozeceksiniz sende bize yansitamazsin sitede 10.800 yazarken o fiyata ben almam kimse almaz.

Zaten hesap makinasını alıp hesap yapan esnaftan oldum olası kıl kaparım.

Sonra Arslan motora gittim bir de orayla göruseyim diye kapalıydi firmanın yeri değişmiş.
    Sen Arslan Motor a git. İzmir' de herkes ondan memnun. Öyle şey olmaz kıçından fiyat belirleyemez kimse kafasına göre Ara Kuba Motor u bayii adını vererek Şikayet Et.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...18512546/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82259132/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...82497239/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35362447/detay

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    tüm TNT25 ailesine selamlar olsun. geçen sene sezon bitimine yakın aldığım 2016 siyah TNT25 ile aranıza katılmıştım ancak yeni yazma fırsatı buluyorum. henüz 190km de ve rodajda ama sezona hazır, baharda meraya salınan hayvan kıvamında oldukça gergin ;)) bu başlığı baştan sona takip ederek karar verdim almaya, tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkürler. "alet gergin" yorumunu bilenler bilir, bir ustanın makinaya cuk diye oturan doğal bir yorumuydu bence tuttu. 150/250cc bandında tüm marka ve modellerini araştırarak, beğendiğim ve kendi kullanım amacıma uyan modellerin tüm yerli ve yabancı inceleme yorum ve videolarını takip ettim. artılarını eksilerini bilerek ve değerlendirerek sonunda TNT25 aldım arkadaşlar. ama rengini seçmek hiç kolay olmadı. önce favorim beyazdı, sonra yeşil oldu ama sonunda siyahı bir başkaymış ve siyah renginde karar kıldım. en son izlediğim yabancı bir incelemede;
    artıları; şasi (buna görünüm de diyebiliriz), rekabetçi fiyatı ve düşük yakıt tüketimi
    eksileri; gaz ve vites göstergesi ile arka fren olarak değerlendirilmişti.

fabrika çıkış lastiklerini değiştirmek gerektiği ortada ve ben araştırmalarım sonucunda Anlas 110/70R17 140/70R17 Yeni Tournee Radial Lastiği ile değiştirmeye karar verdim. kampanyalı takım fiyatı 630tl. yeni, radyal, yerli ve kullananların önerdiği bir lastik. koruma takozu ve jant şeridi dışında üzerinde bir aksesuar bulunmuyor. ilk altığımda serviste takılan çanta demiri parçasını henüz çanta kullanmadığım için çıkarttım. gezilerde kullanmaya gerek duyulduğunda çanta temin ettiğimde takılmak üzere beklemede.

TNT25 ve TNT250 nin kampanyalı 2016 fiyatları ile stokların tükenmesi, yeni 2017 abs li modellerin gelmesi ile TRK 502 nin bir çok motorseveri kendine bağlayacak olmasınin Benelli markasına olan güveni arttıracağını bunun bilinirliğe ve dolayısıyla satışlara yansıyacağını ve sonucunda da daha kaliteli servisler ile hizmet verileceğini ümidediyorum.

tekeriniz düz bassın arkadaşlar.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı ustam14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artıları; şasi (buna görünüm de diyebiliriz), rekabetçi fiyatı ve düşük yakıt tüketimi
    eksileri; gaz ve vites göstergesi ile arka fren olarak değerlendirilmişti.

Anlas 110/70R17 140/70R17 Yeni Tournee Radial Lastiği ile değiştirmeye karar verdim.
    Öncelikle hayırlı olsun

Aslında yakıt tüketimi düşük değil. Rodajda bile 3.5Lt/100km'nin altını görmedim ben. 4.5'u da geçmedi ama.
    "Gaz ve vites göstergesi" tam olarak nasıl eksi anlamadım. Vites göstergesi var ve olması gerektiği gibi. Yakıt göstergesi hassas değil ama çok da yanlış göstermiyor.

Motorun fabrika çıkışı lastikleri 140/60. Avrupa'da/Hindistan'daki bazı modellerinde de 150/60 lastik var.
    140/70 biraz yüksek geliyor. Çamurlukla arasında birkaç milimetre anca kalacak ve sele 1-2cm yükselecek. Aklınızda olsun.
    (Bende de 140/70 Rosso 2 var)
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    adettendir deyip unuttuğum fotoğrafları paylaşıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun

Aslında yakıt tüketimi düşük değil. Rodajda bile 3.5Lt/100km'nin altını görmedim ben. 4.5'u da geçmedi ama.
    "Gaz ve vites göstergesi" tam olarak nasıl eksi anlamadım. Vites göstergesi var ve olması gerektiği gibi. Yakıt göstergesi hassas değil ama çok da yanlış göstermiyor.

Motorun fabrika çıkışı lastikleri 140/60. Avrupa'da/Hindistan'daki bazı modellerinde de 150/60 lastik var.
    140/70 biraz yüksek geliyor. Çamurlukla arasında birkaç milimetre anca kalacak ve sele 1-2cm yükselecek. Aklınızda olsun.
    (Bende de 140/70 Rosso 2 var)
    teşekkürler, artılar ve eksiler konusuna değinen video bu video. bn251 adıyla avrupada satılan versiyonuna ait. videonun en sonunda görsel olarak veriliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=jj3WQziiS8w

lastik konusunda ise kesinlikle orjinal ölçüler kullanmaktan yanayım. gel gelelim anlaşın 140/60 ını bulamadım umarım yakında üretirler. uygun fiyatlı 140/60 veya 150/60 bulursam onu da tercih edebilirim. aslında boyum sebebiyle sele yüksekliği hassas ve kritik bir durum arzediyor. bunu daha da yükseltmek istemem hatta servise gittiğimde süspansiyon ayarını bir tık yumuşatarak sele yüksekliğini bir miktar da olsa düşürmeyi düşünüyorum.
    oialdemir bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı ustam14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adettendir deyip unuttuğum fotoğrafları paylaşıyorum.

http://i.hizliresim.com/V0NjEV.jpg

http://i.hizliresim.com/nRp4jg.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

teşekkürler, artılar ve eksiler konusuna değinen video bu video. bn251 adıyla avrupada satılan versiyonuna ait. videonun en sonunda görsel olarak veriliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=jj3WQziiS8w

lastik konusunda ise kesinlikle orjinal ölçüler kullanmaktan yanayım. gel gelelim anlaşın 140/60 ını bulamadım umarım yakında üretirler. uygun fiyatlı 140/60 veya 150/60 bulursam onu da tercih edebilirim. aslında boyum sebebiyle sele yüksekliği hassas ve kritik bir durum arzediyor. bunu daha da yükseltmek istemem hatta servise gittiğimde süspansiyon ayarını bir tık yumuşatarak sele yüksekliğini bir miktar da olsa düşürmeyi düşünüyorum.
    Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. GreenPark Pendik önü mü orası? Değil sanırım ama benzettim de.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)