Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Zeybey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım çözülür sorunlar inşallah,teşekkür ederim iki ay oldu alalı top case resimlerde büyük gözüküyo ama canlı baktığında motorla bütün çok güzel duruyo bi gün toplanırsak bakarsın tekerin düz bassın..
    Top case araba bagajı gibi duruyor ölçüleri nedir yada 2 kask sığıyor mu içine uzun yol için mantıklı gibi görünüyor. Tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zeybey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Top case araba bagajı gibi duruyor ölçüleri nedir yada 2 kask sığıyor mu içine uzun yol için mantıklı gibi görünüyor. Tekerin düz bassın.
    Bizim motorda bana göre 40 litrenin üstü büyük duruyo en son buna karar verdim 1 tam 1yarım kask alıyor shad sh40 uzun yol için üstündede yeri var kullanışlı güzel oluyor denemedim ama 1 kask mont alabilir..Artık uzun kısa yol sana kalmış..Tekerin düz bassın..

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Zeybey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorda bana göre 40 litrenin üstü büyük duruyo en son buna karar verdim 1 tam 1yarım kask alıyor shad sh40 uzun yol için üstündede yeri var kullanışlı güzel oluyor denemedim ama 1 kask mont alabilir..Artık uzun kısa yol sana kalmış..Tekerin düz bassın..
    Topcase muhabbeti uzadı güzel duruyor ama bu motor fotoğrafta göründüğünden çok daha güzel duruyor bu arada galiba Benelli yine TNT25'i yetiştiremiyor bazı bayilerde kalmadı 2017'de yenileri gelecekmiş galiba 2016 modellere son verdiler.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    yıl sonu olduğu için satış yapan tüm firmalarda öyledir yıl sonu bol getirip zarar etmek istemezler ama tnt 25 adamların sandığından çok daha fazla satıldı ara ara yetiştiremedikleri oldu

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli TRK 502 için merkez ile görüştüm sıkıntı olmadığı takdirde 2017 yılı içerisinde getirtileceği söylendi
    Philippe ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    2017 modellerde abs ve rosso 2 standart olarak geleceğini bizzat servislerinden duydum. İnşallah dedikleri gibi olur ve herkes alırken tnt 25 i düşünerek alır
    ...garip... bunu beğendi.

Alıntı Serdar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 modellerde abs ve rosso 2 standart olarak geleceğini bizzat servislerinden duydum. İnşallah dedikleri gibi olur ve herkes alırken tnt 25 i düşünerek alır
    abs ve rosso olan model ekstradan getirilebilir ama getirilir ise fiyatlarda ona göre 3 4 milyar fazlalaşır iyide olur boş yere 2. lastik parası veriyor herkes tüm markalar için geçerli bu lafım.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Abs ve Rosso 2'yle gelirse en az 3bin TL koyarlar. 13bin tl tnt25'e vermek yerine 2. el Duke 200 abs ya da üstüne koyup Duke 250 abs alınır. Sonra Benelli Türkiye'den çekilir. Olan bize olur :D

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs ve Rosso 2'yle gelirse en az 3bin TL koyarlar. 13bin tl tnt25'e vermek yerine 2. el Duke 200 abs ya da üstüne koyup Duke 250 abs alınır. Sonra Benelli Türkiye'den çekilir. Olan bize olur :D
    Bence Rosso2 ve abs versiyonu eklenip gelirse fiyatta 13bin olursa dukeleri piyasadan toplar götürür ama adamlar yapar mı bunu yapmaz Alternatif olarak getirilebilir ve normal tnt 25 satışına devam ederler. hade hayırlısı tkr 502'ye :D Ülkemizde kaç tane absli motor var 13.000'e :D

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Rosso2 ve abs versiyonu eklenip gelirse fiyatta 13bin olursa dukeleri piyasadan toplar götürür ama adamlar yapar mı bunu yapmaz Alternatif olarak getirilebilir ve normal tnt 25 satışına devam ederler. hade hayırlısı tkr 502'ye :D Ülkemizde kaç tane absli motor var 13.000'e :D
    Aynen ktm dense benelli tercih edilir gibime geliyor.13000 olsun bırak benelli olsun.ama tahminimce abs li ve absiz model olarak sokarlar.13 değilde 12 koysunlar eminim peynir ekmek gibi satılır.ve bizimde işimize gelir servis yedek parça konusunda

Aynen ktm dense benelli tercih edilir gibime geliyor.13000 olsun bırak benelli olsun.ama tahminimce abs li ve absiz model olarak sokarlar.13 değilde 12 koysunlar eminim peynir ekmek gibi satılır.ve bizimde işimize gelir servis yedek parça konusunda
    12 olursa rosso olmaz hatta abs bile 12'ye olmaz bence. Dediğin gibi eğer absli olan model getirilirse düz seride devam eder rosso2 lastik + absli versiyon birde 2017 model olunca fiyat olarak 13'ün üstü olacaktır. ama 14'e yetişmez değer mi derseniz 7 8 ay içerisinde tnt 25 kendini kullanıcıları tarafından fazlasıyla kanıtladı bence değer.

Abs'li modelin geleceğini sanmıyorum tabi Benelli abssiz olan versiyona son vermez ise Motorun kendini kanıtladığı doğrudur ama bir çoğumuz 13bin buna vereceğimize gider çift silindir 2.el alırız diye hesap yaparız canımız çok önemli değil

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Valla şöyle hesap yaptım tnt25in satış fiyatı şu anda 9500 rosso2 nin fiyatı belli opsiyon abs eklenirse tabiki 13. Veya üstü olur. Demek istediğim şu ki 13 altında tutmak inanılmaz bir kullanıcı sayısında artış diye düşünüyorum.yoksa vu tabiki benim istediğim fiyat yoksa benelli beni dinleyip yapmaz.gerçekçi olursak zaten 13 ün altına satmazlar.ama tmp ninde dediği gibi biz doyumsuz millet olarak canımızı galiba üzülerek söylüyorumki pazarda bulmuşuz. O paraya çift silindir abssiz dandik lastikli araçlar alırız

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli TRK 502 için merkez ile görüştüm sıkıntı olmadığı takdirde 2017 yılı içerisinde getirtileceği söylendi http://www.dailymotion.com/video/x4z...i-trk-502_auto
    Bak, bu güzel bi haber işte....17-19 arası bişey olursa...çok satılır...Benimde aklımda olan bi modeldir kendileri..;)
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Tnt 25 alırken dolar 2,94 tü. Bugün itibari ile 3,10 oldu.

Yeni senede dolar daha ne kadar artacak belli değil. 3,50 leri görecek söylentileri varken umarım mantıklı fiyatlar motosiklet camiasında görebiliriz.

TRK 502 için o yüzden uygun bir fiyat açıkçası beklemiyorum

Valla şöyle hesap yaptım tnt25in satış fiyatı şu anda 9500 rosso2 nin fiyatı belli opsiyon abs eklenirse tabiki 13. Veya üstü olur. Demek istediğim şu ki 13 altında tutmak inanılmaz bir kullanıcı sayısında artış diye düşünüyorum.yoksa vu tabiki benim istediğim fiyat yoksa benelli beni dinleyip yapmaz.gerçekçi olursak zaten 13 ün altına satmazlar.ama tmp ninde dediği gibi biz doyumsuz millet olarak canımızı galiba üzülerek söylüyorumki pazarda bulmuşuz. O paraya çift silindir abssiz dandik lastikli araçlar alırız
    Sende tmp'de haklısınız ama çift silindir mi abs'mi polemiğine girersek çıkamayız Canımız önemli ben tercihimi abs'den yana kullanırım ki forumdan bi arkadaş adını hatırlamıyorum tnt25'in çift silindir olan modellere yakın hız yaptığını gezide onlara yetişdiğini gibi bişeyler söyleişti gerek yok bence 2.ele TNT 25 candır.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak, bu güzel bi haber işte....17-19 arası bişey olursa...çok satılır...Benimde aklımda olan bi modeldir kendileri..;)
    17 19 mu ? Şaka yapıyorsun galiba o fiyatta olursa yollarda ne honda bulabilirisn ne tnt 250 nede başka bi marka 7.500 Euro olacağı söyleniyor öngörülen satış fiyatını tabi fuarda tanıtılmamış bir ürün için çok erken bir teşhis ama 17 19 olmasını beklemek büyük bi hüsran olur.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Epic arkadaşında dediği gibi belirttiğin fiyatta beklemek büyük bir hüsran olur. gönül ister ki o fiyattan olsun ama yapmazlar isteseler de yapamazlar hindistan satış fiyatı 5.500 euro gibi bir şey buna bizim ülkenin vergisini eklersen olur sana 23 - 24bin nakliye masrafı vs. vs. bayi distribütr karı derken bize 25'e gelir en az

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 25 alırken dolar 2,94 tü. Bugün itibari ile 3,10 oldu.

Yeni senede dolar daha ne kadar artacak belli değil. 3,50 leri görecek söylentileri varken umarım mantıklı fiyatlar motosiklet camiasında görebiliriz.

TRK 502 için o yüzden uygun bir fiyat açıkçası beklemiyorum
    Aynen dediğinde haklısın 8.000 9.000 dolar arası bir fiyattan gelecek piyasa dolar yüksek olmasa çok fazla bir şey değil adamlarında bi suçu yok yani yurt dışından dolar ile getiriyorlar dolarla satıyorlar gene kaldık ekonomiye
    Philippe bunu beğendi.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Merhaba Arkadaşlar yok mu bu hafta aranızda gezi yapacak arkadaşlar İstanbul içi ?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Konu yine almış başını gidiyor Bir iki cümlede ben ekliyim fiyat aralığı tahmininde sizlere katılıyorum 25 26 civarı olacaktır. Fuara gidebilirsem güzel güzel fotoğraf ve parça kalitesi hakkında bilgi paylaşacam bu arada fuara 4 ay gibi bir süre var. TNT 250 sayfasında liste isim alındığı gibi bi söylenti var ama hiç inandırıcı gelmedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)