Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ikisi için de fotoğraflar üzerinden hareket ederek fikir yürütüyordum o zaman
    fotoğraflarda daha yakışıklı görünüyordu
    daha ince
    daha hafif
    gücü yeterli
    şehir içi kullanıma daha uygun
    en önemlisi daha ucuz

f/p oranı daha yüksek gibi geliyordu bana o zaman
    tabi tnt 250 yi görünce hiç ihtiyacım olmadığı halde gittim onu aldım. işin aslı tnt 250 pek fotojenik değilmiş
    Tek silindir, çift silindir, HP farkı falan ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bugün kısa bi gezinti yaptım TNT 25 fiyatına göre gerçekten müthiş bir motosiklet Şuan kuba black cat kullanıyorum yeni aldım motosikletimden memnunum ama gözüm bunda kaldı :(

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti alan forumu unutmuş arkadaş alet gerginde bu kadar mı gergin
    Gerçekten unutmuşlar :( motosikleti alacam ama kararsızım ne yapmalıyım bilmiyorum birileri yardım etsin

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten unutmuşlar :( motosikleti alacam ama kararsızım ne yapmalıyım bilmiyorum birileri yardım etsin
    Ben kısa bi test sürüşü yaptım arkadaşım almıştı hızlanması, oturuşu, vites geçişleri bence çok güzeldi

Motosikleti
    pulsar ns200
    bu motor gerçekten harika fiyat olarak ta makul fakat yannış ellere düşmüş.

[IMG][/IMG]

bu sabah sahibinden sitesine bakarken vale motorun ilanını gördüm.

[IMG][/IMG]

telefonda test motorunun 19.30 a kadar müsait olduğunu teyit ettikten sonra 30dk içinde eyüp den bahçelievler vale motora vardım .
    motor hakikatten yakıyor .

[IMG][/IMG]

almaya çok yaklaşmıştım. birde titreşime bakayım dedim tanıtımı yapan bayana telefonda teyit ettiğim gibi motoru test etmek istediğimi söyledim.
    bu arada benim kask ve ekipmanlar üstümde ,bayan her halde masada oturan yetkili 2 bey e benim motoru test etmek istediğimi söyledi bana baktık tan sonra bayana iyi bir şey söylemedi .bayan sonra bana test motorunun arızalı olduğunu söyledi .ben de 40dk evvel arayıp teyit ettiğimi söyleyip niye yannış bilgi verdiklerini sordum! ama cevap aynı bu motoru harcayacaklar motor güzel satıcıların tutumu sirkeciden aşşağısı kasımpaşa .daha önce test ettiğim pulsar rs200 ve oktay motora hakkını vermek lazım müşteri ilişkileri çok iyi daha önce satın almış olduğum ns200 ü de kayalar motorda test edip almıştım . kapıdan giren müşteri enayi değil küba bu motoru harcayacak müşteriye böyle bir bakış açısı varsa servis olayını tahmin edemiyorum.
    acemi27 bunu beğendi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para yardımı istemiyorsan al baksana alan foruma geri gelip yazamıyor neden çünkü motordan inemiyor adam o kadar zevkli demekki imkanın varsa zam yemeden al eğer kimse donupte bir arızadan bahsetmiyorsa tesadüf değildir motor iyidir.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Dün motosikletin ödemesini yaptım. Motor hazır beni bekliyor ama pazartesi günü gidip trafik ve plaka işini halletmem lazım.

Anadolu sigortadan yaptırdım sigortayı yaş 29 ilk aracım olmasına rağmen 660 lira çıktı 900 liralarda bekliyordum çok iyi oldu bu.

Yetkili satıcının verdiği evrakların fotokopisini çektirmem gerekiyor mu ya da nüfus fotokopisi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://hizliresim.co...Zb.jpg</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...R4.jpg</a></a>

telefonda test motorunun 19.30 a kadar müsait olduğunu teyit ettikten sonra 30dk içinde eyüp den bahçelievler vale motora vardım .

http://<a href="http://hizliresim.co...oL.jpg</a></a>

almaya çok yaklaşmıştım. birde titreşime bakayım dedim tanıtımı yapan bayana telefonda teyit ettiğim gibi motoru test etmek istediğimi söyledim.
    bu arada benim kask ve ekipmanlar üstümde ,bayan her halde masada oturan yetkili 2 bey e benim motoru test etmek istediğimi söyledi bana baktık tan sonra bayana iyi bir şey söylemedi .bayan sonra bana test motorunun arızalı olduğunu söyledi .ben de 40dk evvel arayıp teyit ettiğimi söyleyip niye yannış bilgi verdiklerini sordum! ama cevap aynı bu motoru harcayacaklar motor güzel satıcıların tutumu sirkeciden aşşağısı kasımpaşa .daha önce test ettiğim pulsar rs200 ve oktay motora hakkını vermek lazım müşteri ilişkileri çok iyi daha önce satın almış olduğum ns200 ü de kayalar motorda test edip almıştım . kapıdan giren müşteri enayi değil küba bu motoru harcayacak müşteriye böyle bir bakış açısı varsa servis olayını tahmin edemiyorum.
    Arkadasım sasırdım çünkü iki hafta önce bende telefon edip test motorunuz varmi diye teyit alıp vale motora gittim gittiğimde kimse yoktu müşteri olarak önce tnt25 varmi dedim gösterdiler anlattılar sonra ben aslında test motoru icin gelmiştim dedim birbirlerine baktılar ( satış temsilcisi ve servis elemanı ) vardı sonra servis çalışanı yeşil renkli test motorunu dışarı çıkardı sen geç abi dedi bana bende satış temsilcisine bisey birakicakmiyim kimlik filan dedim yok abi sen geç eleman artçı gelecek zaten dedi sonra anladım neden bisey istemediğini ancak gene fıkır değiştirip tamam abi bin sen su ilerden dönersin dedi hatta bide kask verdi içerden ben sasırdım bana neden bu kadar guvendiki bu adam şimdi dedim sorunsuzda test tamamladım hatta o kadar yakın davrandiki içimden alirsam buradan alirim herhalde dedim arkadasimada burdan iki tane alsakmi acaba dedim yani üzüldüm böyle bisey yaşadığına arkadasım o kadar yol tepip geliyoruz böyle davranılmamalı bizler motosiklet sevdalısı adamlarız boş beleş adam zaten seni bulup uğraştırmaz ugrasmazda test deneyimim ise iyiydi motor torku iyi atik vites geçişleri yumsak debriyajda yumsak sorunsuz oturuş rahat kısa mesafe kullanım icn bunları söyleyebilirim rahatça. İnsallah sende yakın zamanda test edebilirsin motoru.
    Bu arada foto eklemişsin beyaz Apache senin galiba. Tekerimiz düz bassın.

Motosikleti
    benelli tnt 25
    bugün 500 km oldu bilen bilmeyen herkesten olumlu yorumlar aldım, görünüş olsun hız olsun ses olsun ileride bi arıza vermezse bundan sonra ki motorum 600 cc olur yoksa bundan iyi 250 lik bu fiyatlara zor bulunur arkadaşlar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden Tnt250 yerine Tnt25?
    Cevabı basit, TNT 25, TNT 250'ye kıyasla fiyatına oranla çok daha iyi bir motor. TNT 250 bence şu andaki fiyatının motoru değil. 12 bin TL 'ye alanlar iyi alışveriş yaptılar ama ben ona 15 bin TL vermem.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://hizliresim.co...Zb.jpg</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...R4.jpg</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...oL.jpg</a></a>

Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım sasırdım çünkü iki hafta önce bende telefon edip test motorunuz varmi diye teyit alıp vale motora gittim gittiğimde kimse yoktu müşteri olarak önce tnt25 varmi dedim gösterdiler anlattılar sonra ben aslında test motoru icin gelmiştim dedim birbirlerine baktılar ( satış temsilcisi ve servis elemanı ) vardı sonra servis çalışanı yeşil renkli test motorunu dışarı çıkardı sen geç abi dedi bana bende satış temsilcisine bisey birakicakmiyim kimlik filan dedim yok abi sen geç eleman artçı gelecek zaten dedi sonra anladım neden bisey istemediğini ancak gene fıkır değiştirip tamam abi bin sen su ilerden dönersin dedi hatta bide kask verdi içerden ben sasırdım bana neden bu kadar guvendiki bu adam şimdi dedim sorunsuzda test tamamladım hatta o kadar yakın davrandiki içimden alirsam buradan alirim herhalde dedim arkadasimada burdan iki tane alsakmi acaba dedim yani üzüldüm böyle bisey yaşadığına arkadasım o kadar yol tepip geliyoruz böyle davranılmamalı bizler motosiklet sevdalısı adamlarız boş beleş adam zaten seni bulup uğraştırmaz ugrasmazda test deneyimim ise iyiydi motor torku iyi atik vites geçişleri yumsak debriyajda yumsak sorunsuz oturuş rahat kısa mesafe kullanım icn bunları söyleyebilirim rahatça. İnsallah sende yakın zamanda test edebilirsin motoru.
    Bu arada foto eklemişsin beyaz Apache senin galiba. Tekerimiz düz bassın.
    Bende pazartesi uğramıştım bu Vale motor a. Benim Honda CBR ı kapıya parkedip girdim. yaşı baya genç satıştaki bayan geldi, motoru inceleyip fiyatını sorduktan sonra, test motorunu sordum kız aynı şekil servisteki elemana tuhaf bi belirsiz tavırla sordu motor serviste arızalı dedi bu eleman. Ben biraz daha vitrindekileri inceledikten sonra bu servisteki yetkili birdaha yanımdan geçti. Motor bugun hazır olurmu dedim bugun akşama kadar servis dedi. Bende dedim Allahın çinlisi 500-1000 kmde dağıldı nolucak . Zaten şu gun hazır olur başka zaman gel falan demedi. Ama şimdi anlıyorumki içeride bir test motoru var ve istediğine veriyor(arkaya binmek nedir kuala gibi) istemesse vermiyor. Firmanın müşteiri ilişkileri, zihniyeti ve kurumsallığı belli ki sıfır.

Ordan çıktım bahçeli evlerdeki cengiz motor hero ya gittim. Bana elindeki test motorunun gittiğni sadece bir karizma kaldığını, 3 gün sonra test motoru geleceğini ve kartını verip mutlaka gelmemi istedi. Müşteriye çok saygılı kibar davranan biri.

Başakşehirdeki oktay motor Bajaj'ada uğradım, çok sıcak sohbetle işinin gücünün arasında test motoru verdi. kullanıp geldim. Alsanda almasanda uğra çekinme sohbete yine gel dedi. 50 yaşında adam servise gelen baya canı sıkkın müşteriyi arkasına alıp test sürüşüne çıkıyor. arazıyı müşterinin önceden çektiği kaydı youtube den izleyip ikinci test sürüşüne çıkıp 70-80 km gibi kafa sallama yapan motorun ayarlarını yapıp problemini tamamen çözdü. 25-30 yaşındaki çocuklara arkadaşı gibi davranıp işini baya severek yapıyor adam. sadece bana değil 3 ayrı müşteriyede tutmu aynı

Ben benelliden motor alırmıyım veya esnaflıklarına güvenirmiyim. Asla ve dükkana kolay kolay uğramam. Allah arızayla ve yedek parçayla sınamasın
    dyavol-77, acemi27 ve nokiaxxx bunu beğendiler.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende pazartesi uğramıştım bu Vale motor a. Benim Honda CBR ı kapıya parkedip girdim. yaşı baya genç satıştaki bayan geldi, motoru inceleyip fiyatını sorduktan sonra, test motorunu sordum kız aynı şekil servisteki elemana tuhaf bi belirsiz tavırla sordu motor serviste arızalı dedi bu eleman. Ben biraz daha vitrindekileri inceledikten sonra bu servisteki yetkili birdaha yanımdan geçti. Motor bugun hazır olurmu dedim bugun akşama kadar servis dedi. Bende dedim Allahın çinlisi 500-1000 kmde dağıldı nolucak . Zaten şu gun hazır olur başka zaman gel falan demedi. Ama şimdi anlıyorumki içeride bir test motoru var ve istediğine veriyor(arkaya binmek nedir kuala gibi) istemesse vermiyor. Firmanın müşteiri ilişkileri, zihniyeti ve kurumsallığı belli ki sıfır.

Ordan çıktım bahçeli evlerdeki cengiz motor hero ya gittim. Bana elindeki test motorunun gittiğni sadece bir karizma kaldığını, 3 gün sonra test motoru geleceğini ve kartını verip mutlaka gelmemi istedi. Müşteriye çok saygılı kibar davranan biri.

Başakşehirdeki oktay motor Bajaj'ada uğradım, çok sıcak sohbetle işinin gücünün arasında test motoru verdi. kullanıp geldim. Alsanda almasanda uğra çekinme sohbete yine gel dedi. 50 yaşında adam servise gelen baya canı sıkkın müşteriyi arkasına alıp test sürüşüne çıkıyor. arazıyı müşterinin önceden çektiği kaydı youtube den izleyip ikinci test sürüşüne çıkıp 70-80 km gibi kafa sallama yapan motorun ayarlarını yapıp problemini tamamen çözdü. 25-30 yaşındaki çocuklara arkadaşı gibi davranıp işini baya severek yapıyor adam. sadece bana değil 3 ayrı müşteriyede tutmu aynı

Ben benelliden motor alırmıyım veya esnaflıklarına güvenirmiyim. Asla ve dükkana kolay kolay uğramam. Allah arızayla ve yedek parçayla sınamasın

''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabı basit, TNT 25, TNT 250'ye kıyasla fiyatına oranla çok daha iyi bir motor. TNT 250 bence şu andaki fiyatının motoru değil. 12 bin TL 'ye alanlar iyi alışveriş yaptılar ama ben ona 15 bin TL vermem.
    TNT 250 15 bin değil ki! Daha geçen Perşembe günü 13500 TL ye arkadaşa aldık.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Kadıköy Motozer'deydim az önce. Siyah ve beyaz ellerinde var. Krediyi çektim. Yarın sabah ödemeyi yapıp işlemleri de halletmeye çalışacağım bakalım.
    SAZMAN bunu beğendi.

voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Motozer'deydim az önce. Siyah ve beyaz ellerinde var. Krediyi çektim. Yarın sabah ödemeyi yapıp işlemleri de halletmeye çalışacağım bakalım.
    Hocam hayırlı olsun, çok sevindim senin adına, kendim almış gibi oldum.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez.
    Albert Camus

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Pulsar 200 ns'le bu motoru kullanmış olup karşılaştıracak bir babayiğit çıksa keşke.
    Bajaj'ın servislere güveniyorum ama motor konusunda soru işaretleri var. Benelli'de de tam tersi. Motora güveniyorum ama servisler soru işareti.

Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Çok çok teşekkür ederim. Çok daha iyisi sizin olur inşallah.

...garip... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Emreerol Kaça alırsanız haber verir misiniz üstadım, bir iki haftaya ben de ya poyraza ya motozere uğricam işallah . şimdiden hayırlı olsun ..

Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    @...garip... 9400 Sahibinden.com fiyatları. Benelli sitesinde yazan ise 3294$. Bu da TL olarak 9.295 yapıyor. Neden fark olduğunu sorduğumda biz 9400'e denk gelen kur üzerinden aldık dediler. O yüzden 9400'den satıyorlarmış. Biraz sıkıştırınca 9300'e indiler. 9300 nakit olarak alacağım. Sizlere de şimdiden hayırlı olsun.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindir, çift silindir, HP farkı falan ?
    yahu aldıktan sonra elbet iyi ki tnt 250 aldım diyorum
    güç var, kalite var, ses var, dizayn var... hani belki bi z1000 koyarsan yanına, yanında başka motor olduğu anlaşılır
    motosiklet gibi motosiklet
    bajaj filan diyorlar da ne bajajı ne yamaha mt25 i?
    ha ne kadar sağlam? o konuda konuşamıyorum henüz; zaman meselesi
    demek istediğim, o zamanlarda ikisi bir arada bulunuyor olsaydı "bu bana yeter" deyip tnt 25 e yönelecektim
    hem 3.000 bangonot cebimde kalacaktı
    hem benim kullanım amacıma tnt25 daha çok uyuyordu. şehir içi, kısa mesafe
    potasyum bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)