Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

KTM RC 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

TEKNİK ÖZELLİKLER

MOTOR
    Yapı tipi 1 silindirli 4 zamanlı benzinli motor, sıvı soğutmalı
    Hacim 124,7 cm³
    Çap 58 mm
    Strok 47,2 mm
    güç 11 kW (15 PS)
    Marş desteği Elektrik marşı
    Vites kutusu 6 vitesli tırnaklı şanzıman
    Motor yağlaması Karterli yağlama
    Birincil aktarma 22:72
    İkincil aktarma 14:45
    Soğutma Sıvı soğutma, devirdaim pompası üzerinden soğutma sıvısının sürekli devirdaimi
    Debriyaj Islak çok diskli debriyaj / mekanik olarak çalıştırılır
    Ateşleme tertibatı dijital ateşleme ayar özelliğine sahip, temassız kontrollü tam elektronik ateşleme tertibatı

ŞASI
    Şasi Çelik borulardan ana boru şasi, toz kaplama
    Çatal WP Suspension 4357
    Arka amortisör WP Suspension 4618 EM
    Süspansiyon yolu ön 125 mm
    Süspansiyon yolu arka 150 mm
    Fren tertibatı önde Dört pistonlu fren kaliperine sahip disk fren
    Fren tertibatı Arkada Tek pistonlu fren kaliperine sahip disk fren, yüzer yataklı
    Fren diskleri - çap önde 300 mm
    Fren diskleri - çap arkada 230 mm
    Zincir 5/8 x 1/4” X‑Ring
    Gidon kafası açısı 66,5°
    Dingil mesafesi 1.340±15 mm
    Yüksüz durumda yerden yükseklik 178,5 mm
    Yüksüz oturma yüksekliği 820 mm
    Yakıt deposu kapasitesi toplam yakl. 10 l
    Kurşunsuz süper (ROZ 95)
    Kuru Ağırlık 135 kg

FİYAT: 4.950,00 EURO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    RC200'ü çok merak ediyorum 13.850 verilir mi acaba ?

bunyamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    Merhaba arkadaslar motoru alali 1 ay oldu yazmaya yeni firsatim oldu sorusu olan arkadaslara elimden geldigince yardimci olmak isterim

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Alıntı bunyamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar motoru alali 1 ay oldu yazmaya yeni firsatim oldu sorusu olan arkadaslara elimden geldigince yardimci olmak isterim
    Öncelikle hayırlı olsun Hergün bu bölüme bakıyorum RC alan var mı, Duke kullananlar ne alemde, nasıllar diye. Hergün resimlerine bakıyorum RC125'in, artık saplantı oldu, umarım bizede almak nasip olur birgün Güle güle kullanın

Sonunda RC125 alan biri çıktı. Çok çok merak ettiğim bir konu var. Tabi göreceli bir kavram ama internette çoğu incelemelerde sele sert deniyor, sizce nasıl ? AEA karınca çiğnesek hissediliyor demişti.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    çok iyi oldu alan birisini bulmak bende rc 200 alıcaktım fuarda fakat fiyat konusunda çok tölerans tanımadılar ve bi kaç borcum vardı borçlarımı riske atmak istemedim şu sıra toparladım parayı ay sonu yada önümüzdeki ay alıcam rc 200 yü ama rc 125 hakındada + larını - lerini duymak isterim sonuçta herşey aynı motor bloğu dışında.

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    teşekkür ederim , inşallah daha iyileri sizin olur sele aman aman bi rahatsızlık vermiyor ama uzun yolda biraz can sıkıcı olabiliyor o konuda doğru söylemişler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Öncelikle çok tecrübeli olmadığımı belirtmek isterim sizden öğreneceğim çok şey var. Yinede elimden geldiğince açıklıyım;

(-) leri
    genelde düz bi yolda kısa mesafeli sürüşler (okul-ev) yaptığım için beni çok rahatsız etmesede selesi sert.
    oturuş pozisyonu çok rahat değil bi süre sonra beliniz hafiften ağrımaya başlıyor.
    125cc olduğu için çok bi ses beklememek gerek ama o görüntüye o ses miyavlayan aslan gibi oluyor :D
    fabrika çıkışlı lastiklerin alındığı gibi değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
    artçının tutunacak yeri rahatsız ve güvensizmiş (arkadaşımın görüşü) yani artıçının size sarılmaktan başka çaresi yok :D
    başka eksileri vardır ama aklıma gelenler bunlar.

(+) ları
    farlar iyi özellikle uzunları çok etkili
    abs sistemi kullanışlı frenleri iyi
    duke göstergesinin aynısı kullanılmış şahsen çok seviyorum her türlü ayrıntıya ulaşabiliyoruz
    görüntüsünün güzel olması kaslı durması en azından trafikte diğer 125 liklere göre daha çok saygı görmenizi sağlıyor bazen ters etki de yapabiliyor üstüne çıkmaya çalışanlar vs.
    ne çok düşük devirde nede çok hırçın kullanıyorum km de 14-15 krş yakıyor.
    ışıklarda durduğunuzda yada bi yere park ettiğinizde sorulan sorular görüntüsü hakkında aldığınız güzel yorumlar kafanızdaki tüm eksileri siliyor zaten sanırım en büyük artısı bu

Almak isteyen arkadaşlarda inşallah alırlar birlikte turlara çıkarız

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RC 200'den 200 liracık daha ucuz, 2014 model DUKE 200 ABS'den 100 lira pahalı.

Lan oğlum çüşünüz lan, 13750 lira ney lan? Hepi topu Apache kadar gidecek. Şimdi ABs diye atlamayın, gitmeyen motora fren koyup napacaz?

Bu motora bu parayı vereni Allah cCc taşş eder inşallah, sürüm sürüm sürünür, burnu ..ktan kurtulmaz. ( Bünyamin beddua'dan evvel aldığı için o hariç )
    ninja h2 bunu beğendi.

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RC 200'den 200 liracık daha ucuz, 2014 model DUKE 200 ABS'den 100 lira pahalı.

Lan oğlum çüşünüz lan, 13750 lira ney lan? Hepi topu Apache kadar gidecek. Şimdi ABs diye atlamayın, gitmeyen motora fren koyup napacaz?

Bu motora bu parayı vereni Allah cCc taşş eder inşallah, sürüm sürüm sürünür, burnu ..ktan kurtulmaz. ( Bünyamin beddua'dan evvel aldığı için o hariç )
    Valla hocam büyük konuşmayayım ama umarım bir gün alırım da, fotoğraflarını buraya atmak nasip olur Uzun vadeli kullanmayı düşündüğüm için fiyata acımayacağım
    Motovlog Takibi İçin --> motovlog.tr.gg

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Abi 125 cc motora bu kadar paramı verilir ninja 250SL. ABS ile aynı fiyat
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    Herkesin ihtiyaçları farklı kendi adıma konuşayım 125cc benim fazlasıyla işimi görüyo o paraya 1000lik motor alınır vs gibi yorumlar komik geliyor hatta. İnsan bindiği aleti sevmeli sevmediğiniz bi motora bindikten sonra ondan keyif alamazsınız. Çok şükür bütçem yetiyordu ve fotoğrafları ilk çıktığından beri beni heyecanlandıran bir motordu. Motordan memnunum almak isteyen arkadaşlara da nasip olur inşallah.
    berkcigdem ve ahtand123 bunu beğendiler.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    bunyamin kardeşim son yazını çok beğendim ihtiyaçlar konusu çok önemli sonucta evlenmeye kalksanız dünyada 3 milyar kadın var ama sizin ihtiyacınız ve aşık olduğunuz arasında tercih yapmak zorundasınız :D

fiyat ve son hız mevzularından artık sıkılmadınızmı anlamış değilim ..
    bünyamin kardeşim benimde merak etiğim konu şuydu sana sormak istediğim neden rc 200 değilde rc 125 ?
    diğer bir sorum ise ekrandan devir kesici devrini yükseltebiliyoruz bunu biliyorum fakat buna ek olarak
    https://www.youtube.com/watch?v=xnP7Na23gdk
    bu videoda gördüğün bizim ülkemizde powercomander olarak bilinen ktm rc serisine özel bi sistem var bilgin varmı
    ve son olarak tekerleklerden şikayetçi olmuşsun değiştirdinmi değiştirdiysen ne taktın ve farkları neler oldu ?

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    Abs sisteminin onemli oldugunu dusundugum icin rc125 abs aldim hocam.
    Attiginiz video hakkinda bi fikrim yok.
    Henuz degistirmedim pirelli rosso 2 dusunuyorum.

Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Abs sisteminin onemli oldugunu dusundugum icin rc125 abs aldim hocam.
    Attiginiz video hakkinda bi fikrim yok.
    Henuz degistirmedim pirelli rosso 2 dusunuyorum.
    Hocam servis fiyatları nasıl? Bakımlar yamultur mu insanı : )

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam servis fiyatları nasıl? Bakımlar yamultur mu insanı : )
    motor henüz 800km de.
    1000 bakımına gidince yazarım hocam inşallah yamultmaz

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    motor henüz 800km de.
    1000 bakımına gidince yazarım hocam inşallah yamultmaz
    Hocam ben de rc200 düşünüyorum. Sticker'lı haline aşık oldum. Tek korkum bakım fiyatları. Başlangıç motoru olur mu sence ve debriyajı sert sanırım. Yani kısaca bi' özet geçersen çok sevinirim : )

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    Hocam ben de rc200 düşünüyorum. Sticker'lı haline aşık oldum. Tek korkum bakım fiyatları. Başlangıç motoru olur mu sence ve debriyajı sert sanırım. Yani kısaca bi' özet geçersen çok sevinirim : )
    Debriyajında bi sertlik hissetmedim ben. Tabi aman aman bi tecrübem yok önceden onlarca motor sürmüş biri olmadığım için çok net bi yorum yapmıyım bu konu hakkında. Eğer benim için servis ve parça parası sıkıntı değil diyorsan güzel bi başlangıç motoru

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Debriyajında bi sertlik hissetmedim ben. Tabi aman aman bi tecrübem yok önceden onlarca motor sürmüş biri olmadığım için çok net bi yorum yapmıyım bu konu hakkında. Eğer benim için servis ve parça parası sıkıntı değil diyorsan güzel bi başlangıç motoru
    Cevap için sagol. 1.000 bakımına gidince burdan bilgilendirirsen sevinirim.

OnrOny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu harikadan almak için sabırsızlanıyorum umarım en kısa sürede hayırlısıyla bir tanede ben sahiplenirim. bunyamin kardeşiminde olumlu olumsuz bütün fikirlerini duymak isterim. Kazasız belasız hayırlı bir şekilde güle güle kullan inşallah.

Motosikleti
    KTM RC125 ABS
    saolun inşallah en kısa sürede sizin de olur. motoru alırsanız güvenliğine çok önem verin dikkat çeken bi motor çalınma riski yüksek foruma uzun zamandır bakamamamın nedenide bu. 5 mayıs akşamı motorum çalındı çok şükür 2-3 hafta önce buldular hırsızlar şebekeymiş zaten benimkiyle birlikte 4 motor daha bulundu. siz siz olun tedbiri elden bırakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

Cevap için sagol. 1.000 bakımına gidince burdan bilgilendirirsen sevinirim.
    hocam olaylar yüzünden genel bi bakım oldu net hatırlamıyorum 200 lira civarı 1000 bakımı var bu 10-20 lira aşağı yada yukarı olabilir servis çalışanları çok ilgililer servis yönünden bi problem yaşamazsınız

OnrOny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok büyük geçmiş olsun inşallah başka sorunla karşılaşmazsın. Ne gibi önlem alıyodun acaba çalınmadan önce zincir , disk kilidi hepsi varmıydı ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)