Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli tornado 25
    4 aydır kimse foruma girmemiş ,mevsimsel olarak mı yoksa virüsten dolayı kimse dışarı çıkamadığından dolayı mı bilinmez..Herkese sağlıklı ve kazasız günler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Arkadaşlar merhaba forumda bununla ilgili konu mutlaka açılmıştır ama ben bulamadım o sebeple konu başlığı açıyorum. 2016 model Benelli tnt (250 cc) kullanıcısıyım.Motosiklette şarj sorunu başladı.Elektirik sisteminde yapılan ölçüm neticesinde konjektörün arızalı olduğu ve değişmesi gereği ortaya çıktı .Motorun orjinal parçası çok pahalı olduğu için alamadım.Yaptığım araştırmada mondial rx3i Evo(250cc) motosikletinin konjektörünün gerek şekil ve gerek de bağlantı soketlerinin benim motorunkiyle aynı olduğunu gördüm.Fiyat üçte bir daha ucuz.Acaba motorun kendi konjektöründen farklı bir konjektör kullanılabilir mi bunu yapan oldu mu ? Görüş ve yardımlarınızı bekliyorum.Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Bu sayfaya birileri Allah bilir ne zaman girer de benim yazıyı görür cevaplandırır.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    TNT 25

TNT 25 Antalya servis yok mu yahu

Tnt 25 aldim 6 gün önce sizlerden gördüm son bi yazilim guncellemesi gelmiş bende yeni yazilim attirmak istiyorum antalyada kuba bayileri biz bakmiyoruz diyor içerde benellinin motorlari var şaka gibi antalya da nerede attirabilirim bu yazilimi teşekkürler

BLUE MOTOR
    Hero Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)