Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı huduni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veee bugün motoru satın aldım. Beyaz TNT 25...

Sigortayı yaptırdım.

Sırada ruhsat plaka işlemleri kaldı. Yarın Cuma, yarın için randevu almayı başaramadım, sanırım Pazartesiye kaldı.

Salı günü de ehliyet için randevum var. Sonra bayram.
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler dilerim. Bayiden ne kadara satın aldın ? fiyatta bir değişiklik var mı ? Bide absli' modelin fiyatını neden beklemedin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Veee bugün motoru satın aldım. Beyaz TNT 25...

Sigortayı yaptırdım.

Sırada ruhsat plaka işlemleri kaldı. Yarın Cuma, yarın için randevu almayı başaramadım, sanırım Pazartesiye kaldı.

Salı günü de ehliyet için randevum var. Sonra bayram.
    Hayırlı uğurlu olsun rengi senmi beyaz istedin yoksa bayide sadece o mu vardı siyah ve yeşil daha fazla tercih ediliyo bencede daha güzel

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Hepinize teşekkür ederim.

Benelli Ankara bayisi Vento Motors'dan aldım. Küçük bir ikram yaptı. 9500'e aldım.

Ellerinde beyaz ve yeşil vardı. Benim öncelikli tercihim taa en başından beri beyazdı. BENCE, motor beyaz olur. 😁

Bütçem absli modeli almaya yetmezdi. Bunun için limitlerimi zorladım.
    pea bunu beğendi.

Hepinize teşekkür ederim.

Benelli Ankara bayisi Vento Motors'dan aldım. Küçük bir ikram yaptı. 9500'e aldım.

Ellerinde beyaz ve yeşil vardı. Benim öncelikli tercihim taa en başından beri beyazdı. BENCE, motor beyaz olur. ��

Bütçem absli modeli almaya yetmezdi. Bunun için limitlerimi zorladım.
    Hayırlı olsun herkes abs'liyi alamıyacak zaten adamlar 2016 modele aynen devam edecekler

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler ne oldu yav :D Canlandır buraları
    Kapali garajbenim degil kayinpederin yagmur soguk derken kilitledim kaldi 10 gundurortalama sadece araba ile gidiyorum.biraz iyilessin hava inanin koyacagim fotolari.kayin pederin evde biraz uzak gitmeye useniyorum inan ama soz cikarmasamda garajda foto ceker koyarim

Alıntı Serdar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapali garajbenim degil kayinpederin yagmur soguk derken kilitledim kaldi 10 gundurortalama sadece araba ile gidiyorum.biraz iyilessin hava inanin koyacagim fotolari.kayin pederin evde biraz uzak gitmeye useniyorum inan ama soz cikarmasamda garajda foto ceker koyarim
    Kayın peder arada gizli gizli kaçamak yapmıyordur inşallah Malum motor çok çekici
    oialdemir ve Akhunturk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayın peder arada gizli gizli kaçamak yapmıyordur inşallah Malum motor çok çekici
    Valla oda benim gibi motor delisi binerse cani sagolsun. Bana kizini vermis ben motorumu esirgiyecegim. En azindan guvenilir elde diyekendimi tatmin ediyorum. Biniyomu acama bak icime suphe dustu babaaaaaaaa

Valla oda benim gibi motor delisi binerse cani sagolsun. Bana kizini vermis ben motorumu esirgiyecegim. En azindan guvenilir elde diyekendimi tatmin ediyorum. Biniyomu acama bak icime suphe dustu babaaaaaaaa
    Km takibi yap :D Kayın peder biniyosa gençlere eğitimde veriyordur :D

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim bence fotoğraf beklentisinden dolayı seni motorun yanına yollamaya çalışıyorlar

Boşver kafasına göre takılsın hafta sonu gezsin istediği kadar. Ben geçen yıl sağlık sorunları nedeniyle kaybettim kayınpederi şimdi bunları okuyunca olsaydı da motoru hiç geri vermeseydi diyorum...

Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bence fotoğraf beklentisinden dolayı seni motorun yanına yollamaya çalışıyorlar

Boşver kafasına göre takılsın hafta sonu gezsin istediği kadar. Ben geçen yıl sağlık sorunları nedeniyle kaybettim kayınpederi şimdi bunları okuyunca olsaydı da motoru hiç geri vermeseydi diyorum...
    Başın sağolsun kardeş büyüklerimiz başımızda olsunda gerisinin pek önemi yok binende yabancı değil zaten arkadaşlar muhabbetine konuşuyorlar Tekeriniz düz bassın.
    Akhunturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haklisin allah korusun birde kayin babami cok severim babam gibidir.alsin isterse vursun ama ona bisey olmasin.tamm soz bu hafta gidip sizin icin foto cekecegim.
    Akhunturk bunu beğendi.

Haklisin allah korusun birde kayin babami cok severim babam gibidir.alsin isterse vursun ama ona bisey olmasin.tamm soz bu hafta gidip sizin icin foto cekecegim.
    Kayınpederide çekmeyi unutma bir iki motor tüyosu versin bizlere

Bencede paylaş hem buralar canlanır biraz 302R ve trk 502 konuları açılınca buralar bir hayli unutuldu benelli facebook sayfasına bile artık fotoğraf gönderen yok İşleri kesat adamların

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    302 502 diye diye gidiyoruz ama bence 502 2018de gelecektir bu arada tnt 125 veya 135 hakkında bilgisi olan var mı gelecek mi yani birde fiyat ortalaması ne olur

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    302 502 diye diye gidiyoruz ama bence 502 2018de gelecektir bu arada tnt 125 veya 135 hakkında bilgisi olan var mı gelecek mi yani birde fiyat ortalaması ne olur
    Kuba reklam videosunu yayınladı bayilerde de katalogta özellikleri yazıyor fiyatı yazıyormuy du hatırlamıyorum ama biraz uygun olursa şu gereksiz ses yapan çin motorları biraz azalabilir.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Tnt125 güzel olmuş, beklediğimden şekil duruyor. Egzoz da iyiymiş.

Benim dandik akü(Maltepe servis olaylarını hatırlayanlar bilir) her soğukta korkutuyor. İşe giderken ve işten dönerken ara sıra tekliyordu. Hiç çalışmayacak diye korkuyorum ama bugün kar yağarken bile çalıştı.

Rosso 2'lerden hala çok memnunum. Bugün sağanakta/karda yine hiç kaymadı(dikkatli sürmenin de katkısı var tabi). Köprülerde yandan vuran rüzgar çok korkutsa da başıma bir şey gelmedi. 120km/h'e çıktığım da oldu.
    Ama frenler gittikçe kötüleşiyor. Ya hava yaptılar ya da balatalar bitik. Arka fren önden daha iyi tutuyor neredeyse. Ön frenin tutması için asılmam gerekiyor, maneti elciğe kadar çekebiliyorum. 7000 bakıma az kaldı diye idare ediyorum şimdilik.
    ...garip... bunu beğendi.

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt125 güzel olmuş, beklediğimden şekil duruyor. Egzoz da iyiymiş.

Benim dandik akü(Maltepe servis olaylarını hatırlayanlar bilir) her soğukta korkutuyor. İşe giderken ve işten dönerken ara sıra tekliyordu. Hiç çalışmayacak diye korkuyorum ama bugün kar yağarken bile çalıştı.

Rosso 2'lerden hala çok memnunum. Bugün sağanakta/karda yine hiç kaymadı(dikkatli sürmenin de katkısı var tabi). Köprülerde yandan vuran rüzgar çok korkutsa da başıma bir şey gelmedi. 120km/h'e çıktığım da oldu.
    Ama frenler gittikçe kötüleşiyor. Ya hava yaptılar ya da balatalar bitik. Arka fren önden daha iyi tutuyor neredeyse. Ön frenin tutması için asılmam gerekiyor, maneti elciğe kadar çekebiliyorum. 7000 bakıma az kaldı diye idare ediyorum şimdilik.
    Frenler önemli dostum yağışlı havalarda lastiğe güvenip 120yi falan bulma kazaya sebebiyetir bu. TNT 125'i hakikatten iyi yapmışlar beklemiyordum bu kadar şekil duracağını umarım bazı arkadaşların dediği giib abuk subuk motorları kaldırır piyasadan bi nebzede olsa
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Düşük cc olarak harika bi alternatif bence fiyatı uygun olursa çok süper olacak diye düşünüyorum

Merhaba Arkadaşlar ,

TNT 600 'e geçeceğim için motorumu satışa çıkarıyorum.
    Siyah - 6200 km'de hiçbir sorunu yoktur.Çiziksiz
    Tüm Bakımları yapıldı.Yazılımı Güncel.

Çift Koruma Takozu ( Sol Takoz %5 Zarar gördü - Sürüklendim bir kez ancak hasar yok) Alıcı arkadaşlara detay anlatırım.
    Michelin Pilot Road 4 120 ön /170 arka
    Rizoma Katlanır Kırmızı Manetler

Özelden ulaşabilirsiniz.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı revelyon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ,

TNT 600 'e geçeceğim için motorumu satışa çıkarıyorum.
    Siyah - 6200 km'de hiçbir sorunu yoktur.Çiziksiz
    Tüm Bakımları yapıldı.Yazılımı Güncel.

Çift Koruma Takozu ( Sol Takoz %5 Zarar gördü - Sürüklendim bir kez ancak hasar yok) Alıcı arkadaşlara detay anlatırım.
    Michelin Pilot Road 4 120 ön /170 arka
    Rizoma Katlanır Kırmızı Manetler

Özelden ulaşabilirsiniz.
    Fiyat nedir dostum ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)